Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 19 mai 2016

N-åpen

42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL14.02
Jens Anton AndresenMalvik IL15.12
Eistein AskeFreidig16.26
Erik BakkMelhus IL11.29
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg19.38
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK19.41
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering14.49
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering11.18
Nathaniel BraathenOL Trollelg19.17
Finn Einar BrandsenMalvik IL14.55
Benjamin CallananWing OK12.36
Mathilde DyrkornMalvik IL17.41
Martin GrigornisMelhus IL26.38
Erlend GrønliFreidig10.41
Nora HalvorsenFreidig11.39
Karoline B. HjelmenOL Trollelg12.33
Synnøve Iversen HosethMalvik IL12.22
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig16.02
Ingeborg KolstadWing OK10.05
Martin Klevberg LeirfallStjørdals-Blink Orientering13.15
Lea LersethOL Trollelg19.36
Martin Sæther LevinFreidig16.09
Mathias Leintrø LianMelhus IL17.51
Kristoffer LodgaardByåsen IL11.42
Martin MelhuusWing OK21.13
Anders Berge MjølhusOL Trollelg10.22
Leo Benjamin MorganMalvik IL14.27
Lily Alexandra MorganMalvik IL20.45
Kristin PetersenOL Trollelg 13.30
Eline SandnesOL Trollelg12.50
Borgar StavrumWing OK10.04
Tormod StavrumWing OK10.49
Inger StokkeWing OK14.28
Mia StormoOL Trollelg16.17
Maia Ruano StrandWing OK15.17
Tobias SundOL Trollelg19.07
Hedda SæbøNidarøst OK14.38
Sondre Holås SødringOL Trollelg14.52
Marius TorsethaugenWing OK12.50
Tina UglemsmoSelbu OK16.58
Kari Johanne VaskinnMelhus IL26.44
Eivind MjaalandNidarøst OKdiskvalifisert
Erik Aglen AlsosWing OKikke startet
Elias W. BjørgmoOL Trollelgikke startet
Stina GåsøOL Trollelgikke startet
Johannes LerliMelhus ILikke startet
Sebastian Isachsen MelingNidarøst OKikke startet
Benjamin MorenoOL Trollelgikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Wollan BenumByåsen IL14.59
Marie Wollan BenumByåsen IL14.14
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL21.14
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.41

D 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig12.12
2Anna Aurora NolteFreidig14.16+2.04
3Mathea Spets StorhovFreidig15.40+3.28
4Ella Fiskum NessFreidig16.14+4.02
5Marita AskeFreidig18.52+6.40
6Solveig Louise NissenFreidig19.30+7.18
7Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering23.54+11.42
8Ella SandstadFreidig24.37+12.25
9Stine Gilje HagelerByåsen IL24.55+12.43
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL25.20+13.08
11Maria Strømdal WikFreidig26.12+14.00
12Astrid Oline Rinnan GreenWing OK27.11+14.59
13Astrid Berge MjølhusOL Trollelg27.36+15.24
14Tora KittilsenFreidig27.57+15.45
15Maia ØlmheimWing OK29.41+17.29

D 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HaugskottOL Trollelg8.31
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK16.08+7.37
3Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK19.56+11.25
4Leah Korsnes VinjeNidarøst OK21.42+13.11

D 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig20.04
2Tale Tannvik SkeiFreidig21.47+1.43
3Frida HaugskottOL Trollelg22.03+1.59
4Mari EidsmoFreidig27.56+7.52
5Maren VikenByåsen IL28.36+8.32
6Ane Malene KolstadFreidig29.09+9.05
7Tuva GrøtteWing OK30.19+10.15
8Silje Marie NissenFreidig38.55+18.51
9Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig48.05+28.01
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Guro Harbak MusumOL Trollelgikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine AuneNidarøst OK21.05
2Thea WalsethMalvik IL27.28+6.23

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma B. HjelmenOL Trollelg31.53
Maja LersethOL Trollelgikke startet

D 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dina ReitanFreidig23.48
2Lene Berg HanssenByåsen IL26.52+3.04
3Solveig SæternesByåsen IL32.19+8.31
4Synne KvammeWing OK33.42+9.54
5Mona Eggen KongsbakWing OK41.29+17.41
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK54.18+30.30
Sarah BrynhildsenWing OKbrutt
Kristine Gjersvold HaugFreidigikke startet
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet
Anna RenolenWing OKikke startet

D 17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera MelkildFreidig24.52
2Marte Lien JohnsenByåsen IL28.45+3.53
3Ella Eriksen KongsvikWing OK30.09+5.17
4Andrine VikenByåsen IL32.38+7.46
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL33.50+8.58
6Eldrid BratsbergWing OK45.35+20.43

H -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vebjørn Berg-HansenByåsen IL16.50
Iver Lund GjerdeByåsen IL13.58
Hallvard HellevikFreidig33.51
Sivert Sæther LevinFreidig36.16
Alf Petter LynumFreidig13.00
Jørgen Moseid UlvenFreidig10.56
Ludvik Snøfugl StorlerFreidigdiskvalifisert

H 11-12

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver Dalsaune ThunFreidig15.03
2Kristoffer LerliMelhus IL15.05+0.02
3Jørgen AuneByåsen IL18.18+3.15
4Vegard Lereim StorliFreidig18.52+3.49
5Magne GuttvikWing OK19.05+4.02
6Tord RomundstadNidarøst OK20.21+5.18
7Sigurd BraathenWing OK23.43+8.40
8Emil GrønliFreidig25.42+10.39
9Sverre HellevikFreidig25.56+10.53
10Tristan HalvorsenFreidig31.04+16.01
11Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering33.46+18.43
12Aksel VikenByåsen IL34.04+19.01
13Emil LeroyerFreidig35.50+20.47
14Odin GåsvikNidarøst OK50.15+35.12
15Alfred Gilje SanneFreidig57.05+42.02
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Vegard FjeldstadOL Trollelgbrutt
Kasper LodgaardByåsen ILikke startet

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK13.01
2Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK15.34+2.33
3Tobias Eid-JohansenNidarøst OK29.00+15.59
Leon Dahl LarsenWing OKikke startet

H 13-14

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein RøFreidig21.00
2Einar EideByåsen IL23.02+2.02
3Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK28.56+7.56
4Vemund MølnvikFreidig31.04+10.04
5Erlend AuneByåsen IL31.34+10.34
6Håkon Høyem OlsenFreidig32.53+11.53
7Henrik BraathenWing OK34.23+13.23
8Vetle Grønvik EkraFreidig35.10+14.10
9Petter Andreas LonaWing OK37.17+16.17
10Jens HusbyMalvik IL40.06+19.06
11Håkon SæternesByåsen IL40.23+19.23
12Gabriel CallananWing OK43.26+22.26
13Antonius Herskedal AmundsenFreidig45.06+24.06
14Eskil EllefsenFreidig46.04+25.04
15William P WalsethMalvik IL46.49+25.49
16Mathias Enebak IversenFreidig47.20+26.20
17Lars Erik UglemsmoSelbu OK48.36+27.36
18Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig49.21+28.21
19Nikolai RenolenWing OK52.14+31.14
20Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering56.01+35.01
21Edvin Skauby grønningSelbu OK1.09.08+48.08
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Tormod Kristian GevingFreidigikke startet
August MaskeFreidigikke startet

H 13-16C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter Prytz JensenMelhus IL17.53
2Oskar StorlerMelhus IL21.53+4.00
3Elias Iversen HosethMalvik IL26.40+8.47
4Andreas AagensenMelhus IL29.05+11.12
5Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL39.39+21.46
Espen KarlsenMelhus ILdiskvalifisert
Olaf Gilje SanneFreidigikke startet

H 13-16N

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik SkurdalMelhus IL14.17
1Ørjan SæterMelhus IL14.17
3Joakim Solberg QvenildMelhus IL14.32+0.15
4Erik Tofte jrMelhus IL17.32+3.15
5Aleksander DanielsenOL Trollelg18.28+4.11
6Michael OlsenMelhus IL20.45+6.28
7August Hopstad NykvistWing OK23.17+9.00
8Martin AuneMelhus IL24.50+10.33

H 15-16

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig20.18
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering21.39+1.21
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.46+1.28
4Vegard KittilsenFreidig22.08+1.50
5Jo Even KolstadFreidig22.47+2.29
6Lars SandstadFreidig23.01+2.43
7Are LodgaardByåsen IL23.26+3.08
8Jonas GrønliFreidig23.29+3.11
9Matias NissenFreidig24.08+3.50
10Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering24.20+4.02
11Mats EidsmoFreidig24.28+4.10
12Kristian Fredrik LynumFreidig24.47+4.29
13Hallvard DahleWing OK27.16+6.58
14Håkon HolstadFreidig29.07+8.49
15Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering29.41+9.23
16Jonas VindalWing OK29.42+9.24
17Martin Grøntvedt PedersenWing OK30.07+9.49
18Kenneth KjelaasMalvik IL33.56+13.38
19Martin SelmerFreidig45.42+25.24
20Øystein MoltumyrMalvik IL47.39+27.21
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HaugskottOL Trollelg19.42
2Arvid LyngstadWing OK21.25+1.43
Asbjørn MidtbøWing OKikke startet
Johannes K. MidtbøWing OKikke startet

D 15-20B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Klock FletenWing OK31.29
2Marte Myhr AmundsenWing OK52.09+20.40
Ingvild Lauvstad SundeWing OKdiskvalifisert

H 15-20B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Filip HosethMelhus IL21.27
Sander SandmoMelhus ILdiskvalifisert
Trygve TegnanderWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor