Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 1 oktober 2016

N-åpen

1 330 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jakob August BredholtStokke IL22.0016.32
Sigrid BruemPorsgrunn OL20.5215.41
Elvira Solberg DalseggSkien OK18.0213.33
Alexander DybvikStokke IL22.2716.52
Jens DybvikStokke IL22.3116.55
Thomine HilstanPorsgrunn OL15.1411.27
Kristian Kaupang LyeLarvik OK14.4111.02
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19.2914.38
Ellen MathisenPorsgrunn OL22.4117.03
Karoline NordgårdNotodden OL15.4311.49
Lilly NorlingPorsgrunn OL20.5015.39
Magnus SigurdssonStokke IL10.387.59
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL15.1311.26
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL28.1321.12

D 11-12

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn20.017.33
2Synne SandvenNotodden OL22.10+2.098.21
3Iril RingheimLarvik OK25.09+5.089.29
0Anne BeitdokkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Serine DirdalLarvik OKdiskvalifisert

D -12N

1 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL10.377.58
2Nea Ekre DalseggSkien OK14.33+3.5610.56

D 13-14

3 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL30.087.59
2Kristin Melby JacobsenLardal OL30.34+0.268.06
3Eline SchjervenLardal OL32.14+2.068.32
4Mina SchjervenLardal OL33.08+3.008.47
5Emma EngehultNotodden OL34.32+4.249.09
6Kristin NordgårdNotodden OL37.31+7.239.57
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn43.09+13.0111.26
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn43.12+13.0411.27
0Ida Sofie HjortlandLarvik OKdiskvalifisert

D 15-16

4 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL35.577.34
2Andrine Harriet FremstadLarvik OK39.20+3.238.16
3Elise AusenPorsgrunn OL40.48+4.518.35
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL44.00+8.039.15
5Solveig LetmolieEiker OL48.05+12.0810.07
Anna MeenPorsgrunn OLbrutt

D 17-

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK38.167.58
2Ingrid UndstadLarvik OK39.44+1.288.16
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK40.42+2.268.28
4Elin BjervaLarvik OK43.40+5.249.05
5Anne Marthe PeveriEiker OL46.02+7.469.35
6Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL46.49+8.339.45
7Anita BeitdokkenPorsgrunn OL49.06+10.5010.13

D 17-C

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL29.4111.12
2Therese JakobsenPorsgrunn OL31.24+1.4311.50
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi33.34+3.5312.40
4Katrine van RaaijHedrum OL34.15+4.3412.55
5Mia EngehultNotodden OL36.06+6.2513.37
6Silje Skatvedt StensrudOK Horten37.42+8.0114.13
7Lill BirkelundPorsgrunn OL46.14+16.3317.26

D 40-

4 370 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL36.458.24
2Hilde VassendPorsgrunn OL37.39+0.548.36
3Anne Berit BredholtSandefjord OK39.07+2.228.57
4Kristin SandvenNotodden OL40.02+3.179.09
5Elin GravningenStokke IL41.10+4.259.25
6Kristin KornmoPorsgrunn OL43.16+6.319.54
7Aina Jørgensen OmdalPorsgrunn OL43.23+6.389.55
8Janne LarsenPorsgrunn OL43.37+6.529.58
9Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL44.40+7.5510.13
10Trude KalandPorsgrunn OL44.53+8.0810.16
11Stine ArntzenSandefjord OK45.18+8.3310.21
12Siv WiersdalenPorsgrunn OL45.41+8.5610.27
13Mai Britt BjørkSandefjord OK46.17+9.3210.35
14Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn46.19+9.3410.35
15Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK46.24+9.3910.37
16Celine Vik OlsenLarvik OK46.32+9.4710.38
17Trude NysæterSkien OK47.17+10.3210.49
18Lene MeenPorsgrunn OL48.31+11.4611.06
19Linda FredhMåren OK52.01+15.1611.54
20Anikken Gjein DybvikStokke IL1.06.21+29.3615.10
21Hege AndersenIL Koll1.23.11+46.2619.02

D 50-

4 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39.158.58
2Hilde KløvstadSandefjord OK43.44+4.2910.00
3Anniken AusenPorsgrunn OL45.05+5.5010.18
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL56.39+17.2412.57

D 60-

3 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger NergaardStokke IL36.2010.46
2Elisabeth RødAndebu IL40.16+3.5611.56
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL42.25+6.0512.35
4Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL42.39+6.1912.39
5Astrid LundeDrangedal OL44.51+8.3113.18
6Karin KittilsenStokke IL45.22+9.0213.27
7Gun JørgensenPorsgrunn OL1.09.09+32.4920.31

D 70-

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL39.2211.40
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.00.15+20.5317.52
3Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.02.15+22.5318.28

H 11-12

2 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK20.267.42
2Ola MeenPorsgrunn OL22.56+2.308.39
3Christian Fredrik BorgIL Koll24.28+4.029.13
4Theodor BjørkSandefjord OK25.05+4.399.27
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL25.05+4.399.27
6Martin Christoffer BorgIL Koll26.17+5.519.55
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31.50+11.2412.00
8Martin DybvikStokke IL55.34+35.0820.58

H -12N

1 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK8.196.15
2Rasmus EngehultNotodden OL9.26+1.077.05
3Sondre KornmoPorsgrunn OL9.51+1.327.24
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.33+4.149.26
5Ole Magnus StormyrIL Hauken14.53+6.3411.11
6Adrian HagenPorsgrunn OL22.55+14.3617.13

H 13-14

3 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL25.206.43
2Cornelius BjørkSandefjord OK25.27+0.076.45
3Iver RingheimLarvik OK26.48+1.287.06
4Viljan van RaaijHedrum OL27.57+2.377.24
5Åsmund SlokvikNotodden OL28.33+3.137.34
6Halvard KornmoPorsgrunn OL29.05+3.457.42
7Kristoffer FjæreHedrum OL33.52+8.328.58
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL35.36+10.169.26
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
0Simen GravningenStokke ILdiskvalifisert

H 15-16

5 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skjalg NysæterSkien OK39.406.59
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.53+1.137.12
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn41.54+2.147.23
4Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL42.24+2.447.28
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn43.18+3.387.38
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL43.37+3.577.41
7Even GravningenStokke IL46.46+7.068.14
8Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn49.57+10.178.48
9Audun Melby JacobsenLardal OL50.00+10.208.49
10Malte KlovningPorsgrunn OL1.03.52+24.1211.15

H 17-

6 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon KornmoPorsgrunn OL47.297.05
2Tobias KristensenLarvik OK48.39+1.107.15
3Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn48.46+1.177.16
4Vegard MyklemyrEiker OL51.20+3.517.39
5Sindre R HoltHedrum OL51.43+4.147.43
6Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn55.39+8.108.18
7Morten TangenMåren OK1.04.16+16.479.35
8Simon NysæterSkien OK1.04.22+16.539.36
9Jens Didrik BergLarvik OK1.10.17+22.4810.29

H 17-C

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind KløvstadSandefjord OK22.418.33
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL23.58+1.179.02
3Espen BruemPorsgrunn OL28.39+5.5810.48
4Per Anders RemmePorsgrunn OL30.15+7.3411.24

H 17-N

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Nordby HaraldsenNOTEAM39.2410.38
2Solan EikedalenPorsgrunn OL50.12+10.4813.34
3Anette RonæssNOTEAM54.50+15.2614.49

H 40-

6 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK51.377.42
2Gisle NysæterSkien OK52.45+1.087.52
3Robert FredriksenNotodden OL56.26+4.498.25
4Hans Christian MeenPorsgrunn OL56.36+4.598.26
5Lars FremstadLarvik OK56.40+5.038.27
6Jon Einar WaalerPorsgrunn OL57.42+6.058.36
7Dag AusenPorsgrunn OL57.54+6.178.38
8Per Erik LarsenSandefjord OK1.00.54+9.179.05
9Jørgen FjæreHedrum OL1.01.25+9.489.10
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.01.30+9.539.10
11Tom KristensenLarvik OK1.01.35+9.589.11
12Jørgen FrøydLarvik OK1.01.41+10.049.12
13Thomas BrodinPorsgrunn OL1.04.05+12.289.33
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.04.13+12.369.35
15Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.08.11+16.3410.10
16Bjørn Lennart VorreLardal OL1.14.14+22.3711.04
17Kenneth DybvikStokke IL1.31.14+39.3713.37

H 50-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Richard KirsteSkien OK39.068.08
2Petter LøeNotodden OL39.32+0.268.14
3Erik BorgIL Koll47.51+8.459.58
4Kjetil KløvstadSandefjord OK49.58+10.5210.24
5Morten AndresenOK Skeidi56.36+17.3011.47
6Harald OmlandSkien OK58.00+18.5412.05
7Oskar KaaløySandefjord OK1.01.39+22.3312.50
0Roar TønnessenKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

4 370 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi33.487.44
2Øivind FadumSande Sportsklubb37.54+4.068.40
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL40.02+6.149.09
4Dag KristensenOK Skeidi41.18+7.309.27
5Atle RemmePorsgrunn OL41.31+7.439.30
6Runar KittilsenStokke IL42.33+8.459.44
7Paul SkjakerHadeland OL43.53+10.0510.02
8Ragnar Niemi BergStokke IL45.56+12.0810.30
9Elling AakreAndebu IL46.38+12.5010.40
10Per Dag NordkveldeHedrum OL49.58+16.1011.26
11Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL50.26+16.3811.32
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL51.28+17.4011.46
13Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn51.40+17.5211.49
14Even Tore SteinsholtLardal OL54.24+20.3612.26
15Bjørn Helge CeebergHedrum OL56.27+22.3912.55
16Ole JohanssonPorsgrunn OL57.54+24.0613.14

H 70-

3 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL32.549.45
2Carl Ove BergOK Skeidi33.16+0.229.52
3Helge FossheimHedrum OL34.17+1.2310.10
4Kjell MeenPorsgrunn OL35.32+2.3810.32
5Per Øystein AndersenLarvik OK36.19+3.2510.46
6Rolf LyePorsgrunn OL37.27+4.3311.06
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn38.51+5.5711.31
8Egil RonæssPorsgrunn OL51.52+18.5815.23
9Helge HalvorsenLarvik OK1.02.38+29.4418.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor