Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 april 2016

N-åpen

2 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa35.2116.04
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa34.4215.46
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL38.0717.19
Sigrid BruemPorsgrunn OL31.5914.32
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn37.3317.04
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn38.2517.27
Dea EikedalenPorsgrunn OL1.03.3528.54
Solan EikedalenPorsgrunn OL1.03.3628.54
Aksel ErvikOK Skeidi28.3012.57
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn28.0112.44
Sindre FurlandSandefjord OK28.1612.50
Hermine GrønnebergHedrum OL50.2622.55
Sverre Brun HavenstrømSkien OK34.1615.34
Kristian Kaupang LyeLarvik OK25.5811.48
Sondre KornmoPorsgrunn OL42.3319.20
Annika van RaaijHedrum OL31.5614.30
Ingvild RingheimLarvik OK29.3813.28
Magnus SigurdssonStokke IL23.3810.44
Ludvig SkramdalHedrum OL21.099.36
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL30.1413.44
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL38.5317.40
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL37.1816.57
Håkon KinnPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ingrid KinnPorsgrunn OLdiskvalifisert

D -10

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL45.3516.52
Vilde Aakre LeistadSkien OK35.0713.00

D 11-12

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Serine DirdalLarvik OK26.179.44
2Synne SandvenNotodden OL27.47+1.3010.17
3Iril RingheimLarvik OK37.47+11.3013.59
4Ingeborg EikåsSandefjord OK38.04+11.4714.05
5Nora Arentz HagenSandefjord OK45.23+19.0616.48

D 11-12N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL20.549.30
2Karoline FjæreHedrum OL31.58+11.0414.31

D 13-14

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL25.428.34
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK29.54+4.129.58
3Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL33.43+8.0111.14
4Malene NysæterSkien OK33.50+8.0811.16
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL36.45+11.0312.15
6Emma EngehultNotodden OL40.00+14.1813.20

D 13-16C

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL30.3810.33
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK35.47+5.0912.20
3Emilie JohansenSandefjord OK36.25+5.4712.33
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn36.56+6.1812.44
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn38.14+7.3613.11
6Lise StrømSandefjord OK44.24+13.4615.18
7Emilie StørenBø OL52.18+21.4018.02
8Louise Bentsen MalmquistHedrum OL55.57+25.1919.17
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OKdiskvalifisert

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Bogen ArenthSturla, IF29.3311.49

D 15-16

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL31.188.27
2Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL33.56+2.389.10
3Karen Hoel JomaasFossum IF36.04+4.469.44
4Hanna NysæterSkien OK38.46+7.2810.28
5Malin HaugeHisøy OK40.46+9.2811.01
6Hanna JohanssonHedrum OL41.15+9.5711.08
7Sarah WølloKongsberg OL41.35+10.1711.14
8Anna MeenPorsgrunn OL43.18+12.0011.42
9Elise StørenBø OL47.26+16.0812.49
10Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL56.04+24.4615.09
0Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-B

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HjortlandLarvik OK30.4410.14
2Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL34.13+3.2911.24
3Celine Vik OlsenLarvik OK34.53+4.0911.37
4Marianne Granum HelsvigKonnerud IL34.55+4.1111.38
5Kirsti Aas OlsenEiker OL37.28+6.4412.29
6Tone Sølie LysnesHedrum OL39.13+8.2913.04
7Elin BordøyHedrum OL42.17+11.3314.05
8Torill Hynne FjæreHedrum OL44.16+13.3214.45
9Susanne StrømHedrum OL45.19+14.3515.06
10Kristin JohanssonHedrum OL58.17+27.3319.25
11Rita RaastadSkien OK58.35+27.5119.31
12Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.00.06+29.2220.02
13Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.01.34+30.5020.31

D 17-C

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene MeenPorsgrunn OL31.0410.42
2Hege BakkePorsgrunn OL33.10+2.0611.26
3Janne LarsenPorsgrunn OL37.17+6.1312.51
4Else StordalOL Tønsberg og omegn39.26+8.2213.35
5May NordkveldeHedrum OL41.49+10.4514.25
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi43.38+12.3415.02
7Sissel BentsenHedrum OL1.02.07+31.0321.25

D 17-20

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ella Arentz HagenSandefjord OK31.107.47
2Silje HaugeHisøy OK37.27+6.179.21
3Maria PrestbøenSandefjord OK37.39+6.299.24
4Marit Melby JacobsenLardal OL37.52+6.429.28
5Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL40.11+9.0110.02

D 21-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK34.297.39
2Elin BjervaLarvik OK34.55+0.267.45
3Ida Mari Borge HoviSkien OK36.56+2.278.12
4Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL39.59+5.308.53
5Gyri MyhreSkien OK41.28+6.599.12
6Anne Marthe PeveriEiker OL47.49+13.2010.37
7Benedikte BøenPorsgrunn OL52.17+17.4811.37

D 40-

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK28.517.35
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK31.56+3.058.24
3Merete LyseboLardal OL37.54+9.039.58
4Åse NysæterSkien OK43.01+14.1011.19
5Mai Britt BjørkSandefjord OK45.20+16.2911.55
6Trude NysæterSkien OK46.33+17.4212.15
7Siv WiersdalenPorsgrunn OL51.25+22.3413.31
8Anikken Gjein DybvikStokke IL1.00.17+31.2615.51

D 45-

3 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL33.048.42
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK33.09+0.058.43
3Kristin SandvenNotodden OL36.32+3.289.36
4Aud Ellen BrevikSturla, IF37.26+4.229.51
5Ida Vår DirdalLarvik OK38.11+5.0710.02
6Hege MelbyLardal OL39.33+6.2910.24
7Kristin BruserudOL Trollo41.20+8.1610.52
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL42.25+9.2111.09
9Mona BakkePorsgrunn OL48.00+14.5612.37
10Astrid BrevikStokke IL49.08+16.0412.55
11Stine ArntzenSandefjord OK49.34+16.3013.02
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn51.37+18.3313.35
13Katrine van RaaijHedrum OL1.04.10+31.0616.53

D 50-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL37.3510.09
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.54+0.1910.14
3Heidi SchatvetNotodden OL39.32+1.5710.41
4Anniken AusenPorsgrunn OL41.10+3.3511.07
5Jane RødderKongsberg OL1.23.58+46.2322.41

D 55-

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HoviSkien OK37.3310.08
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL38.31+0.5810.24
3Eli Tufte HanssenEiker OL45.30+7.5712.17
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL48.12+10.3913.01
5Karin EriksenOL Tønsberg og omegn51.18+13.4513.51
6Lena HammerVestre Akers SK1.01.37+24.0416.39

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud KjemperudEiker OL38.2412.48
2Inger NergaardStokke IL47.54+9.3015.58
3Helga PeveriEiker OL55.56+17.3218.38

D 65-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid LundeDrangedal OL43.2714.29
2Karin KittilsenStokke IL45.41+2.1415.13
3Margareta BrynhildsenStokke IL50.37+7.1016.52
4Marit OddenDrangedal OL1.08.18+24.5122.46

D 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL37.4012.33
2May Helene HansenSandefjord OK51.14+13.3417.04
3Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL58.05+20.2519.21
4Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL58.28+20.4819.29
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1.04.31+26.5121.30

D 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi49.1016.23

H -10

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gaute NysæterSkien OK29.2510.53
Ole Magnus StormyrIL Hauken59.4922.09
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi58.0521.30

H 11-12

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Theodor BjørkSandefjord OK22.178.15
2Magnus BrodinPorsgrunn OL24.33+2.169.05
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL27.39+5.2210.14
4Eivind Bogen ArenthSturla, IF29.04+6.4710.45
5Brage EikåsSandefjord OK32.19+10.0211.58
6Henrik Omlid JohansenLarvik OK33.16+10.5912.19
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.09+13.5213.23
8Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL38.14+15.5714.09
9Adrian HagenPorsgrunn OL1.10.49+48.3226.13

H 11-12N

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL23.3410.42
2Martin DybvikStokke IL23.41+0.0710.45
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn28.09+4.3512.47

H 13-14

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK20.356.51
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL23.32+2.577.50
3Iver RingheimLarvik OK25.37+5.028.32
4Viljan van RaaijHedrum OL25.42+5.078.34
5Tobias MathisenPorsgrunn OL25.49+5.148.36
6Åsmund SlokvikNotodden OL26.31+5.568.50
7Henrik R HoltHedrum OL28.06+7.319.22
8Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn29.45+9.109.55
9Jonas EikåsSandefjord OK29.59+9.249.59
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34.27+13.5211.29
11Kristoffer FjæreHedrum OL36.28+15.5312.09
12Martin AusenPorsgrunn OL38.08+17.3312.42

H 13-16C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rønhovde FrostmoStokke IL28.539.57
2Hallgeir BrevikStokke IL54.05+25.1218.38

H 15-16

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30.117.32
2Alexander Repstad StoremyrIL Hauken33.13+3.028.18
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn34.26+4.158.36
4Skjalg NysæterSkien OK36.01+5.509.00
5Audun Melby JacobsenLardal OL37.09+6.589.17
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn38.23+8.129.35
7Even GravningenStokke IL38.41+8.309.40
8Rasmus MathisenPorsgrunn OL39.12+9.019.48
9Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL40.42+10.3110.10
10Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn40.43+10.3210.10
11Audun BrevikStokke IL44.50+14.3911.12

H 15-16B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL30.2710.09
2Ulrik Andre StrømHedrum OL34.22+3.5511.27

H 17-B

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom SagaSkien OK27.419.13
2Morten AndresenOK Skeidi29.55+2.149.58
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL34.00+6.1911.20
4Ronny ErvikOK Skeidi36.35+8.5412.11
5Torbjørn BogenSturla, IF40.08+12.2713.22
6Leif Håkon LeistadSkien OK45.23+17.4215.07

H 17-C

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.449.33
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL31.06+3.2210.43
3Torbjørn BarikmoKongsberg OL34.36+6.5211.55
4Arnfinn SørumSkien OK43.10+15.2614.53
5Hans Gøran BjørkSandefjord OK43.32+15.4815.00
6Jørn LangerudPorsgrunn OL49.38+21.5417.06
7Espen BruemPorsgrunn OL54.51+27.0718.54
8Thor Magne MalmquistHedrum OL55.19+27.3519.04

H 17-20

5 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn31.435.59
2Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.37+0.546.09
3Sindre R HoltHedrum OL32.55+1.126.12
4Herman Aarstrand KirsteSkien OK33.25+1.426.18
5Tobias KristensenLarvik OK37.06+5.237.00
6Håkon KornmoPorsgrunn OL37.18+5.357.02
7Joar GjerdahlKonnerud IL39.40+7.577.29
8Simon NysæterSkien OK41.28+9.457.49
9Fredrik PollandOK Skeidi42.55+11.128.05
10Jarle LysnesHedrum OL47.02+15.198.52
11Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF52.53+21.109.58
0Ole FlaattenOK Skeididiskvalifisert

H 21-

5 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK27.475.14
2Thomas NipenNydalens SK33.22+5.356.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Frode NysæterSkien OK34.00+6.136.24
4Dag Steinar RagvinBø OL35.07+7.206.37
5Steinar LandeBø OL36.12+8.256.49
6Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa39.03+11.167.22
7Helge GisholtOK Skeidi40.52+13.057.42
8Harald HoviSkien OK41.00+13.137.44
9Øyvind HyllesethSkien OK41.20+13.337.47
10Fredrik RaastadSkien OK42.25+14.388.00
11Harald KvisliNotodden OL44.04+16.178.18
12Åsmund HasaasOK Skeidi44.53+17.068.28
13Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering46.18+18.318.44
14Robert FredriksenNotodden OL46.31+18.448.46
15Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL47.52+20.059.01
16Håkon Nergaard BergStokke IL49.47+22.009.23
0Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 40-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK33.097.22
2Sturle FurlandSandefjord OK35.08+1.597.48
3Jørgen FjæreHedrum OL37.18+4.098.17
4Trond EvensenOL Tønsberg og omegn42.04+8.559.20
5Thomas BrodinPorsgrunn OL43.12+10.039.36
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL44.18+11.099.50
7Eelco van RaaijHedrum OL51.56+18.4711.32

H 45-

4 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisle NysæterSkien OK31.036.54
2Øyvind FlaattenOK Skeidi31.22+0.196.58
3Trond GjelstadSandefjord OK31.24+0.216.58
4Christian JomaasFossum IF33.25+2.227.25
5Tore UllelandPorsgrunn OL37.09+6.068.15
6Anders Kristian HoltHedrum OL37.30+6.278.20
7Morten HamreIL Hauken37.48+6.458.24
8Rune EngehultNotodden OL38.50+7.478.37
9Bjørn PollandOK Skeidi38.56+7.538.39
10Pål WinbergOK Skeidi39.02+7.598.40
11Knut Ivar JohansenSandefjord OK40.10+9.078.55
12Espen JohnsenHedrum OL44.02+12.599.47
13Jo Børre EikåsSandefjord OK44.34+13.319.54
14Atle WølloKongsberg OL46.11+15.0810.15
15Roger WisthLarvik OK47.45+16.4210.36
16Dan Egil LjådalIL Hauken57.59+26.5612.53
17Bjørn LiePorsgrunn OL1.02.56+31.5313.59
Øyvind StørenBø OLdiskvalifisert

H 50-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn31.557.58
2Petter LøeNotodden OL32.28+0.338.07
3Terje BakkePorsgrunn OL34.16+2.218.34
4Roar NilsenSandefjord OK36.45+4.509.11
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK37.36+5.419.24
6Snorre FrydenlundSturla, IF40.03+8.0810.00
7Bjørn Richard KirsteSkien OK41.23+9.2810.20
8Roger LysnesHedrum OL42.43+10.4810.40
9Per Einar StrømHedrum OL51.29+19.3412.52

H 55-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge GlittumOK Skeidi31.598.25
2Espen RaastadSkien OK34.09+2.108.59
3Åge-Geir SkatterNotodden OL42.12+10.1311.06

H 60-

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi27.067.19
2Per FuruheimSkien OK32.37+5.318.48
3Øivind FadumSande Sportsklubb34.33+7.279.20
4Per Chr. HagenBø OL35.13+8.079.31
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL35.17+8.119.32
6Ketil BergeVestre Akers SK39.31+12.2510.40
7Hugo ChristensenNotodden OL41.18+14.1211.09
8Olav NipenIL Tyrving43.33+16.2711.46
9Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn48.48+21.4213.11
10Dag KristensenOK Skeidi53.40+26.3414.30
11Jan BøhleOL Trollo59.26+32.2016.03

H 65-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL36.569.58
2Runar KittilsenStokke IL37.28+0.3210.07
3Atle RemmePorsgrunn OL39.08+2.1210.34
4Paul SkjakerHadeland OL40.57+4.0111.04
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL46.32+9.3612.34
6Ragnar Niemi BergStokke IL47.58+11.0212.57
7Arnulf RulnesNotodden OL55.51+18.5515.05
8Bjørn Helge CeebergHedrum OL57.27+20.3115.31
9Martin NaufHedrum OL1.04.27+27.3117.25
0Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf GjølbergLarvik OK32.0810.42
2Helge FossheimHedrum OL32.41+0.3310.53
3Henning GaarderKonnerud IL32.56+0.4810.58
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn36.14+4.0612.04
5Odd AureDrangedal OL37.22+5.1412.27
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.38+5.3012.32
7Lars Martin GjeinStokke IL38.02+5.5412.40
8Ronald BjervaDrangedal OL38.06+5.5812.42
9Roar LøkenSandefjord OK41.36+9.2813.52
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK43.27+11.1914.29
11Carl Ove BergOK Skeidi44.04+11.5614.41
12Arne LandeBø OL49.35+17.2716.31
13Magnar ØvreåsBotne SK51.37+19.2917.12
0Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øystein AndersenLarvik OK34.3011.30
2Anton LommeHedrum OL41.40+7.1013.53
3Magnar ReppesgårdHedrum OL42.09+7.3914.03
4Oddvar GjelstadSandefjord OK42.25+7.5514.08
5Lars Magne KlovningPorsgrunn OL42.52+8.2214.17
6Helge HalvorsenLarvik OK54.42+20.1218.14
7Egil RonæssPorsgrunn OL57.32+23.0219.10
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
0Ronald MalcolmLarvik OKdiskvalifisert

H 80-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge TvedtenLarvik OK44.3914.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor