Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 16 september 2016 - søndag 18 september 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 450 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jens Anton AndresenMalvik IL19.3713.31
Eira Forsbak AsplemFreidig19.4713.38
Olav BjørkanByåsen IL29.2220.15
Finn Einar BrandsenMalvik IL19.2713.24
Benjamin CallananWing OK17.1011.50
Sigrid EldholmWing OK23.4516.22
Sunniva EldholmWing OK23.4316.21
Svanhild EldholmWing OK31.0321.24
Erlend GrønliFreidig15.5811.00
Ingeborg KolstadWing OK12.198.29
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK19.2913.26
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL20.3614.12
Mathias LeroyerFreidig13.379.23
Oline H LindWing OK26.0618.00
Linus Fossum MalmringFreidig34.4123.55
Mirja MohusWing OK30.5721.20
Sindre MohusWing OK23.4116.20
Erik OskalHamar OK30.3721.06
Dagfinn StenvikByåsen IL15.3510.44
Ole Ulseth SylteFreidig13.169.08
Hedda SæbøNidarøst OK17.1711.55
Kristoffer LodgaardByåsen ILikke startet
Maia Ruano StrandWing OKikke startet

D -10

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora HalvorsenFreidig12.028.17
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig13.389.24

D 11-12

1 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig10.005.40
2Astrid Oline Rinnan GreenWing OK11.49+1.496.42
3Solveig Louise NissenFreidig12.28+2.287.05
4Una KittilsenFreidig12.34+2.347.08
5Tora KittilsenFreidig14.20+4.208.08
6Maria Strømdal WikFreidig14.35+4.358.17
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL15.19+5.198.42

D 13-14

2 570 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig13.425.19
2Frida HaugskottOL Trollelg14.01+0.195.27
3Mari EidsmoFreidig14.34+0.525.40
4Marte Madslien BakkenNydalens SK14.41+0.595.42
5Ane Malene KolstadFreidig14.57+1.155.49
6Stine AuneNidarøst OK17.55+4.136.58
7Maren VikenByåsen IL18.30+4.487.11
8Silje Marie NissenFreidig18.46+5.047.18
9Tuva GrøtteWing OK23.51+10.099.16
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert

D 13-16C

1 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Stræte OpdahlWing OK13.387.44

D 15-16

2 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL13.005.43
2Lene Berg HanssenByåsen IL13.07+0.075.46
3Marlin HaavengenKongsberg OL13.35+0.355.59
4Tale StrandKongsberg OL13.50+0.506.05
5Hedda Hoff HagenByåsen IL15.46+2.466.56
6Dina ReitanFreidig15.48+2.486.57
7Synne Marie KvammeWing OK16.02+3.027.03
8Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.43+4.437.48
9Solveig SæternesByåsen IL18.14+5.148.01
10Sarah BrynhildsenWing OK19.34+6.348.37
11Hanne Helmine RogstadNidarøst OK19.51+6.518.44
12Kamilla LomeHamar OK23.11+10.1110.12
13Mona Eggen KongsbakWing OK23.52+10.5210.30

D 17-

3 340 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNydalens SK13.524.09
2Ragnhild HjermstadFossum IF14.52+1.004.27
3Åshild KolstadFreidig15.08+1.164.31
4Gunhild Rogne HallandNTNUI15.12+1.204.33
5Malin SandstadFreidig15.24+1.324.36
6Gøril Rønning SundFrol IL15.50+1.584.44
7Vera MelkildFreidig15.53+2.014.45
8Mari Angell-PetersenFreidig16.11+2.194.50
9Line SølbergOL Trollelg16.17+2.254.52
10Ingunn Egeberg VáriNTNUI16.30+2.384.56
11Marit Rønning SkoglundNTNUI16.32+2.404.57
12Emilie Liabakk EriksenByåsen IL16.48+2.565.01
13Marit SchmidOL Trollelg17.08+3.165.07
14Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.27+3.355.13
15Randi Marie MohusWing OK17.52+4.005.20
16Kristine Klock FletenWing OK18.03+4.115.24
17Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering18.04+4.125.24
18Maria Ulseth SylteFreidig18.07+4.155.25
19Tina Strømdal WikFreidig18.17+4.255.28
20Ella Eriksen KongsvikWing OK18.57+5.055.40
21Melanie SimpsonWing OK19.20+5.285.47
22Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK20.20+6.286.05
23Andrine VikenByåsen IL20.21+6.296.05
24Kristin JægerOppsal Orientering22.14+8.226.39
25Marte Myhr AmundsenWing OK23.40+9.487.05
Vibeke Falck HolteFreidigikke startet
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Nanna NorderudIL Tyrvingikke startet

D 40-

2 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gøril EideByåsen IL14.516.32
2Torunn Spets StorhovFreidig14.52+0.016.32
3Sigrid MelkildFreidig15.51+1.006.58
4Kari UlsethFreidig15.54+1.037.00
5Eirin LodgaardByåsen IL17.18+2.277.37
6Mari HoffByåsen IL20.36+5.459.04
7Mai Iren AlmåsIL Leik20.42+5.519.07
8Inger Anne RyenWing OK21.22+6.319.24

D 50-

2 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL15.276.48
2Mona J. MølnvikFreidig16.49+1.227.24
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL16.57+1.307.28
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL17.19+1.527.37
5Hilde ForbordMalvik IL18.10+2.438.00
6Grete Berge OwrenFreidig18.13+2.468.01
7Kari MadslienNydalens SK18.34+3.078.10
8Tove HeimdalKonnerud IL18.41+3.148.13
9Ingrid Lien JohnsenByåsen IL18.43+3.168.14
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb19.33+4.068.36
11Trine SunnsetMelhus IL22.26+6.599.52

D 60-

2 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg26.0611.29
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK29.33+3.2713.01

D 70-

2 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig19.098.26

H -10

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sofus H LindWing OK13.028.59
Alf Petter LynumFreidig10.517.28

H 11-12

1 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig8.575.05
2Emil LeroyerFreidig10.31+1.345.58
3Vegard Lereim StorliFreidig11.50+2.536.43
4Tristan HalvorsenFreidig13.54+4.577.53
5Tord RomundstadNidarøst OK15.58+7.019.04
6Johan BjørkanByåsen IL25.01+16.0414.12
Kasper LodgaardByåsen ILikke startet

H 13-14

2 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL12.094.43
2Mikkel HoltFreidig12.15+0.064.45
3Jostein RøFreidig14.05+1.565.28
4Petter Andreas LonaWing OK14.13+2.045.31
5Tormod Kristian GevingFreidig15.29+3.206.01
6Vegard Ulseth SylteFreidig15.49+3.406.09
7Nikolai RenolenWing OK15.54+3.456.11
8Vetle Grønvik EkraFreidig16.22+4.136.22
9Gabriel CallananWing OK16.37+4.286.27
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig17.34+5.256.50
11Vemund MølnvikFreidig18.33+6.247.13
12Brage AsplemFreidig19.30+7.217.35
13August MaskeFreidig29.25+17.1611.26
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert

H 15-16

2 950 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK12.424.18
2Mats EidsmoFreidig12.43+0.014.18
3Simen Spets StorhovFreidig13.00+0.184.24
4Vegard KittilsenFreidig13.18+0.364.30
5Aslak HeimdalKonnerud IL13.24+0.424.32
6Lars SandstadFreidig13.42+1.004.38
6Kristian Fredrik LynumFreidig13.42+1.004.38
8Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14.05+1.234.46
9Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL14.37+1.554.57
10Jonas VindalWing OK14.54+2.125.03
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.02+2.205.05
12Jonas GrønliFreidig15.03+2.215.06
13Jo Even KolstadFreidig15.04+2.225.06
14Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering15.08+2.265.07
15Are LodgaardByåsen IL15.12+2.305.09
16Elias BergsetIL Veten15.32+2.505.15
17Matias NissenFreidig15.33+2.515.16
18Ådne Skjæveland JøssingWing OK16.25+3.435.33
19Håkon HolstadFreidig17.20+4.385.52
20Kenneth KjelaasMalvik IL18.19+5.376.12
21Johannes LangaasNidarøst OK19.44+7.026.41

H 17-

3 340 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering13.073.55
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.14+0.073.57
2Oskar AndrénOK Tisaren13.14+0.073.57
4Andreas SølbergOL Trollelg13.15+0.083.58
5Elias T. MølnvikFossum IF13.25+0.184.01
6Håvard EidsmoFreidig13.34+0.274.03
6Audun HeimdalKonnerud IL13.34+0.274.03
8Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.36+0.294.04
9Tomas EidsmoFreidig13.46+0.394.07
10Anders Felde OlaussenHalden SK14.00+0.534.11
11Mattis HoltFreidig14.09+1.024.14
12Oscar LyngenFrol IL14.12+1.054.15
13Anders HaugskottOL Trollelg14.19+1.124.17
14Erlend Kvittum NytrøenTynset IF14.24+1.174.18
15Kjetil MølnvikFreidig14.32+1.254.21
16Halvor Eid NielsenÄrla IF14.35+1.284.21
17Lars OwrenFreidig14.49+1.424.26
18Mathias HermstadFreidig14.50+1.434.26
19Sigurd StenvikByåsen IL15.08+2.014.31
20Sverre Bang StøengHamar OK15.32+2.254.39
21Ola KeiseråsIL Leik15.36+2.294.40
22Lauri SimiläNTNUI15.47+2.404.43
23Roar SkulbørstadOL Trollelg16.06+2.594.49
24Johannes K. MidtbøWing OK16.21+3.144.53
25Brage JørumByåsen IL16.24+3.174.54
26Tommy SchmidOL Trollelg17.48+4.415.19
27Erik StoraasByåsen IL17.57+4.505.22
28Asbjørn MidtbøWing OK18.31+5.245.32
29Adam GeorgssonKarlskrona SOK19.16+6.095.46
30Lars LøsethHarstad OL19.56+6.495.58
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet

H 40-

2 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig13.244.32
2Petter Andreas BerghMalvik IL14.23+0.594.52
3Bernt BrynhildsenWing OK14.59+1.355.04
4Robert OtterleiByåsen IL15.35+2.115.16
5Eivind LonaWing OK15.38+2.145.17
6Jens Kjetil MehammerWing OK15.42+2.185.19
7Ingebrigt FuglemMalvik IL15.49+2.255.21
8Hans Helmer SæternesByåsen IL16.33+3.095.36
9Jon HolstadFreidig17.13+3.495.50
9Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb17.13+3.495.50
11Per Ivar SkinderhaugWing OK17.22+3.585.53
12Lars Erik StrømsnesMalvik IL17.41+4.175.59
13Arild HeggesetFreidig17.55+4.316.04
14Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering20.40+7.167.00
Harald StorrønningByåsen ILdiskvalifisert
Olle MalmringFreidigikke startet

H 50-

2 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig13.364.36
2Knut HagenByåsen IL13.59+0.234.44
3Øyvind SchjelderupFreidig15.09+1.335.08
4Hans EidnesHarstad OL15.36+2.005.17
5Bernt RognesFreidig15.49+2.135.21
6Anders BergsetIL Veten16.06+2.305.27
7Øystein WiggenByåsen IL16.10+2.345.28
8Stein Ivar FossMelhus IL16.25+2.495.33
9Dag StenersenNidarøst OK16.36+3.005.37
10Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering16.39+3.035.38
11Jon VindalWing OK17.08+3.325.48
12Håvard EidnesOL Trollelg18.14+4.386.10
13Geir Arne LodgaardByåsen IL19.22+5.466.33
14Jon Iver BakkenNydalens SK31.09+17.3310.33
Rune StræteWing OKdiskvalifisert

H 60-

2 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL15.446.55
2Øyvind GylverAsker Skiklubb20.02+4.188.49
3Nils Olav VennevikFreidig23.40+7.5610.25

H 70-

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig18.338.10
2Torleif StephansenNidarøst OK19.40+1.078.39
3Magnus LandstadFreidig20.22+1.498.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Roar ForbordMalvik IL20.30+1.579.01
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg24.18+5.4510.42
6Henry SundsetvikOL Trollelg34.12+15.3915.03
7Thore SundsetvikOL Trollelg35.24+16.5115.35

Direkte A

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Scott Macody LundNTNUI14.064.46
2Jérôme Soulard 15.21+1.155.12
3Anthony Bossard 17.57+3.516.05
4Jan Olav OrmbergFana IL27.16+13.109.14
Bjørn LøvåsNidarøst OKdiskvalifisert

Direkte B

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering20.297.58
2Gro EllegaardVang OL22.54+2.258.54
3Martine HennigGimle IF56.35+36.0622.01

Student

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Mo VaadalNTNUI12.545.01
2Tarjei VollsetNTNUI13.35+0.415.17
3Aleksander Bredesen 19.39+6.457.38
4Gunhild Kristine JohansenAsker Skiklubb22.10+9.168.37
Even Thingstad diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor