Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: onsdag 4 mai 2016

Freidig

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD11-12 (10)8.407.13
1Sverre HellevikH11-12 (11)10.579.07
1Sivert Sæther LevinH -10 (10)12.4310.35
1Nora HalvorsenD -10 (3)20.0616.45
1Torunn Spets StorhovD40 (10)16.364.52
1Pål KittilsenH40 (21)15.134.28
1Mona J. MølnvikD50 (4)20.025.53
1Jens Even StorhovH50 (10)17.035.00
1Katharina Mo BergeD70 (2)22.536.43
1Reidun Fallan SmaavikD60 (1)35.0110.17
1Helge RustadH60 (2)27.178.01
1Mats EidsmoH15-16 (13)14.114.10
1Mikkel HoltH13-14 (13)18.165.22
1Kjetil MølnvikH17-20 (9)14.404.18
2Una KittilsenD11-12 (10)9.18+0.387.45
2Erling AustrheimH11-12 (11)11.46+0.499.48
2Mari Angell-PetersenD40 (10)17.40+1.045.11
2Magnus LandstadH70 (4)29.24+1.268.38
2Dina ReitanD15-16 (7)15.38+0.024.35
2Vegard KittilsenH15-16 (13)14.39+0.284.18
2Vilde Lereim StorliD13-14 (9)19.19+0.065.40
2Jostein RøH13-14 (13)22.28+4.126.36
2Sindre JohannessenH21- (21)12.00+0.043.31
3Agnes Vatterholm JernbergD -10 (3)28.09+8.0323.27
3Anna Aurora NolteD11-12 (10)11.42+3.029.45
3Nils Olav VennevikH65 (5)31.54+5.109.22
3Simen Spets StorhovH15-16 (13)14.45+0.344.20
3Ane Malene KolstadD13-14 (9)23.40+4.276.57
3Vemund MølnvikH13-14 (13)22.29+4.136.36
3Mathias HermstadH17-20 (9)15.55+1.154.40
4Maj-Lisbet RønningÅpen lang (5)28.13+9.548.17
4Marita AskeD11-12 (10)12.29+3.4910.24
4Hallvard HellevikH -10 (10)14.38+1.5512.11
4Tristan HalvorsenH11-12 (11)12.47+1.5010.39
4Kari UlsethD40 (10)19.12+2.365.38
4Øyvind SchjelderupH50 (10)21.16+4.136.15
4Matias NissenH15-16 (13)17.31+3.205.09
5Emil LeroyerH11-12 (11)12.56+1.5910.46
5Ole Ulseth SylteH -10 (10)18.15+5.3215.12
5Solveig Louise NissenD11-12 (10)12.37+3.5710.30
5Arild H ClausenH40 (21)19.05+3.525.36
5Vegard Ulseth SylteH13-14 (13)23.39+5.236.57
5Silje Marie NissenD13-14 (9)27.22+8.098.02
6Lina Storler SnøfuglD11-12 (10)13.55+5.1511.35
6Jørgen Moseid UlvenH -10 (10)18.36+5.5315.30
7Tora KittilsenD11-12 (10)14.48+6.0812.20
7Brage AsplemH13-14 (13)28.21+10.058.20
7Mari EidsmoD13-14 (9)27.52+8.398.11
7Lars SandstadH15-16 (13)23.38+9.276.57
7Aleksander SkoglundH17-20 (9)20.11+5.315.56
8Juni Pape SkjærvoldD11-12 (10)17.09+8.2914.17
8Vegard Lereim StorliH11-12 (11)14.10+3.1311.48
8Erlend GrønliH -10 (10)25.39+12.5621.22
8Gro Sandstad EidsmoD40 (10)26.05+9.297.40
8Håkon Høyem OlsenH13-14 (13)29.16+11.008.36
8Nils Ola KvamH17-20 (9)22.10+7.306.31
9Rune HinselwoodH -10 (10)33.42+20.5928.05
9Eira Ausen FossmarkD11-12 (10)21.02+12.2217.31
9Iver Dalsaune ThunH11-12 (11)17.45+6.4814.47
9Tale Tannvik SkeiD13-14 (9)29.56+10.438.48
10Vilde Talgø-KristiansenD11-12 (10)23.11+14.3119.19
10Geir WillumsenH50 (10)32.10+15.079.27
10Håkon HolstadH15-16 (13)27.21+13.108.02
11Karen Oline KolstadD21- (20)24.37+9.307.14
12Martin SelmerH15-16 (13)28.14+14.038.18
12Oskar TangvoldH13-14 (13)36.29+18.1310.43
13Mathias Enebak IversenH13-14 (13)44.01+25.4512.56
15Arild HeggesetH40 (21)25.42+10.297.33
17Mattis HoltH21- (21)22.20+10.246.34
19Gjermund RøH40 (21)31.31+16.189.16
Ludvik Storler SnøfuglH -10 (10)diskvalifisert
Grete Berge OwrenD50 (4)ikke startet
Per Erik KvamH50 (10)ikke startet
Sigrid MelkildD40 (10)ikke startet
Mari MoseidD40 (10)ikke startet
Jon HolstadH40 (21)ikke startet
Bernt RognesH50 (10)ikke startet
Jo Even KolstadH15-16 (13)ikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenH13-14 (13)ikke startet
Malin SandstadD17-20 (4)ikke startet
Vera MelkildD17-20 (4)ikke startet
Marie Bakken SørensenD17-20 (4)ikke startet
Emil Eidsmo JohansenH -10 (10)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival