Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: onsdag 4 mai 2016

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik HegbomÅpen lang (5)18.195.23

Byåsen IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerH65 (5)26.447.51
1Arnfinn LangelandH 80- (2)39.0011.28
1Lene Berg HanssenD15-16 (7)15.364.35
2Vebjørn Bergh-HansenH -10 (10)14.13+1.3011.50
2Vilde Nordgård LeirenD -10 (3)24.48+4.4220.40
2Nina-Beate LiabakkD50 (4)21.29+1.276.19
3Gøril EideD40 (10)17.44+1.085.12
3Haakon ArnesenH50 (10)21.06+4.036.12
3Hedda Hoff HagenD15-16 (7)19.41+4.055.47
3Terje MaroniH21- (21)12.45+0.493.45
4Torgeir AuneH40 (21)17.59+2.465.17
4Maren VikenD13-14 (9)25.51+6.387.36
4Andrine VikenD17-20 (4)29.17+12.458.36
5Arne SæterhaugH75 (5)39.35+10.1011.38
5Petter Liabakk EriksenH15-16 (13)17.38+3.275.11
6Mari HoffD40 (10)23.30+6.546.54
7Kristoffer LodgaardH -10 (10)21.36+8.5318.00
7Øystein WiggenH50 (10)23.10+6.076.48
7Jenny PerssonD21- (20)21.02+5.556.11
8Geir Arne LodgaardH50 (10)26.19+9.167.44
9Erlend AuneH13-14 (13)31.07+12.519.09
10Kasper LodgaardH11-12 (11)19.12+8.1516.00
10Sigurd StenvikH21- (21)16.30+4.344.51
11Johan BjørkanH11-12 (11)19.18+8.2116.05
18Harald StorrønningH40 (21)30.14+15.018.53
Svein Endre HoveH65 (5)diskvalifisert
Hans Aleksander ØsthagenH21- (21)diskvalifisert
Malin Nordgård LeirenD11-12 (10)ikke startet
Stine Gilje HagelerD11-12 (10)ikke startet

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Per-Martin GrønliH21- (21)29.11+17.158.35

Freidig

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD11-12 (10)8.407.13
1Sverre HellevikH11-12 (11)10.579.07
1Sivert Sæther LevinH -10 (10)12.4310.35
1Nora HalvorsenD -10 (3)20.0616.45
1Torunn Spets StorhovD40 (10)16.364.52
1Pål KittilsenH40 (21)15.134.28
1Mona J. MølnvikD50 (4)20.025.53
1Jens Even StorhovH50 (10)17.035.00
1Katharina Mo BergeD70 (2)22.536.43
1Reidun Fallan SmaavikD60 (1)35.0110.17
1Helge RustadH60 (2)27.178.01
1Mats EidsmoH15-16 (13)14.114.10
1Mikkel HoltH13-14 (13)18.165.22
1Kjetil MølnvikH17-20 (9)14.404.18
2Una KittilsenD11-12 (10)9.18+0.387.45
2Erling AustrheimH11-12 (11)11.46+0.499.48
2Mari Angell-PetersenD40 (10)17.40+1.045.11
2Magnus LandstadH70 (4)29.24+1.268.38
2Dina ReitanD15-16 (7)15.38+0.024.35
2Vegard KittilsenH15-16 (13)14.39+0.284.18
2Vilde Lereim StorliD13-14 (9)19.19+0.065.40
2Jostein RøH13-14 (13)22.28+4.126.36
2Sindre JohannessenH21- (21)12.00+0.043.31
3Agnes Vatterholm JernbergD -10 (3)28.09+8.0323.27
3Anna Aurora NolteD11-12 (10)11.42+3.029.45
3Nils Olav VennevikH65 (5)31.54+5.109.22
3Simen Spets StorhovH15-16 (13)14.45+0.344.20
3Ane Malene KolstadD13-14 (9)23.40+4.276.57
3Vemund MølnvikH13-14 (13)22.29+4.136.36
3Mathias HermstadH17-20 (9)15.55+1.154.40
4Maj-Lisbet RønningÅpen lang (5)28.13+9.548.17
4Marita AskeD11-12 (10)12.29+3.4910.24
4Hallvard HellevikH -10 (10)14.38+1.5512.11
4Tristan HalvorsenH11-12 (11)12.47+1.5010.39
4Kari UlsethD40 (10)19.12+2.365.38
4Øyvind SchjelderupH50 (10)21.16+4.136.15
4Matias NissenH15-16 (13)17.31+3.205.09
5Emil LeroyerH11-12 (11)12.56+1.5910.46
5Ole Ulseth SylteH -10 (10)18.15+5.3215.12
5Solveig Louise NissenD11-12 (10)12.37+3.5710.30
5Arild H ClausenH40 (21)19.05+3.525.36
5Vegard Ulseth SylteH13-14 (13)23.39+5.236.57
5Silje Marie NissenD13-14 (9)27.22+8.098.02
6Lina Storler SnøfuglD11-12 (10)13.55+5.1511.35
6Jørgen Moseid UlvenH -10 (10)18.36+5.5315.30
7Tora KittilsenD11-12 (10)14.48+6.0812.20
7Brage AsplemH13-14 (13)28.21+10.058.20
7Mari EidsmoD13-14 (9)27.52+8.398.11
7Lars SandstadH15-16 (13)23.38+9.276.57
7Aleksander SkoglundH17-20 (9)20.11+5.315.56
8Juni Pape SkjærvoldD11-12 (10)17.09+8.2914.17
8Vegard Lereim StorliH11-12 (11)14.10+3.1311.48
8Erlend GrønliH -10 (10)25.39+12.5621.22
8Gro Sandstad EidsmoD40 (10)26.05+9.297.40
8Håkon Høyem OlsenH13-14 (13)29.16+11.008.36
8Nils Ola KvamH17-20 (9)22.10+7.306.31
9Rune HinselwoodH -10 (10)33.42+20.5928.05
9Eira Ausen FossmarkD11-12 (10)21.02+12.2217.31
9Iver Dalsaune ThunH11-12 (11)17.45+6.4814.47
9Tale Tannvik SkeiD13-14 (9)29.56+10.438.48
10Vilde Talgø-KristiansenD11-12 (10)23.11+14.3119.19
10Geir WillumsenH50 (10)32.10+15.079.27
10Håkon HolstadH15-16 (13)27.21+13.108.02
11Karen Oline KolstadD21- (20)24.37+9.307.14
12Martin SelmerH15-16 (13)28.14+14.038.18
12Oskar TangvoldH13-14 (13)36.29+18.1310.43
13Mathias Enebak IversenH13-14 (13)44.01+25.4512.56
15Arild HeggesetH40 (21)25.42+10.297.33
17Mattis HoltH21- (21)22.20+10.246.34
19Gjermund RøH40 (21)31.31+16.189.16
Ludvik Storler SnøfuglH -10 (10)diskvalifisert
Grete Berge OwrenD50 (4)ikke startet
Per Erik KvamH50 (10)ikke startet
Sigrid MelkildD40 (10)ikke startet
Mari MoseidD40 (10)ikke startet
Jon HolstadH40 (21)ikke startet
Bernt RognesH50 (10)ikke startet
Jo Even KolstadH15-16 (13)ikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenH13-14 (13)ikke startet
Malin SandstadD17-20 (4)ikke startet
Vera MelkildD17-20 (4)ikke startet
Marie Bakken SørensenD17-20 (4)ikke startet
Emil Eidsmo JohansenH -10 (10)ikke startet

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Oscar LyngenH17-20 (9)15.13+0.334.28
3Guro TorpeD21- (20)17.37+2.305.10
6Elen Katrine SkjerveD21- (20)19.47+4.405.49
13Eirin Svanøe-HafstadD21- (20)25.13+10.067.25
18Ane Kjerstine SandstadD21- (20)28.26+13.198.21

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik OskalÅpen kort (1)30.5125.42

IL Leik

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tone AlmåsD40 (10)23.12+6.366.49
5Jonas UnsgårdH17-20 (9)16.56+2.164.58
9Kristin SølbergD40 (10)34.06+17.3010.01
11Jan HageH40 (21)25.33+10.207.30
13Ola KeiseråsH21- (21)18.42+6.465.30

Ingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Silje MordalÅpen lang (5)19.58+1.395.52

Malvik IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Petter Andreas BerghH40 (21)15.48+0.354.38
2Eigil SørliH75 (5)33.51+4.269.57
3Hilde ForbordD50 (4)22.22+2.206.34
4Roar ForbordH70 (4)42.47+14.4912.35
6Mads Andre AuranH11-12 (11)13.19+2.2211.05
6Ingebrigt FuglemH40 (21)20.29+5.166.01
6Thea WalsethD15-16 (7)32.31+16.559.33
9Kyrre AuranH40 (21)22.52+7.396.43
9Kenneth KjelaasH15-16 (13)26.34+12.237.48
10William P WalsethH13-14 (13)31.11+12.559.10
12Jon Olaf OlaussenH40 (21)25.34+10.217.31
20Marius WalsethH40 (21)33.55+18.429.58

Nidarøst OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenH70 (4)27.588.13
1Leif EngenH75 (5)29.258.39
2Arne Kjell FoldvikH 80- (2)39.16+0.1611.32
2Jens Øystein GjersvoldH60 (2)33.59+6.429.59
4Tore BrurokH75 (5)35.13+5.4810.21
5Hanne Helmine RogstadD15-16 (7)30.06+14.308.51
8Stine AuneD13-14 (9)29.50+10.378.46
8Line Hovdenak LyngD21- (20)21.25+6.186.17
9Martin LøvåsH17-20 (9)37.22+22.4210.59
13Johannes LangaasH15-16 (13)32.21+18.109.30
16Are RogstadH40 (21)26.46+11.337.52
Finn BjørgumH40 (21)diskvalifisert
Rolf Helge RøsandH50 (10)ikke startet

NTNUI

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerD21- (20)15.074.26
1Marte Hoff HagenD17-20 (4)16.324.51
1Sindre Østgulen DeiszH21- (21)11.563.30
2Mai Elin WatsonD21- (20)16.49+1.424.56
4Hedvig ÅstebølD21- (20)19.26+4.195.42
4Bjørn LundanesH21- (21)12.50+0.543.46
5Kajsa Stina SandstadD21- (20)19.42+4.355.47
5Eivind Schjelderup SkarpsnoH21- (21)13.39+1.434.00
9Kristoffer NeslandH21- (21)16.28+4.324.50
10Marta UlvensøenD21- (20)24.29+9.227.12
14Gry GranstedtD21- (20)25.55+10.487.37
14Arne Johannes LøkkenH21- (21)18.54+6.585.33
15Johanne RaknerD21- (20)27.24+12.178.03
15Eirik MarthinsenH21- (21)20.06+8.105.54
16Maren Mohagen HansenD21- (20)27.27+12.208.04
19Sigrid BratsbergD21- (20)29.49+14.428.46
20Ingunn SandbakkD21- (20)32.40+17.339.36

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Øivind AunøienH21- (21)18.25+6.295.25

OL Gaula

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon RøstumH40 (21)17.43+2.305.12
17Pauline Røstum BellingmoD21- (20)27.31+12.248.05
Sivert BellingmoH17-20 (9)ikke startet
Anna BellingmoD -10 (3)ikke startet

OL Trollelg

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottD13-14 (9)19.135.39
2Dag Ove TinmannsvikH50 (10)20.14+3.115.57
2Line SølbergD17-20 (4)19.50+3.185.50
4Anders HaugskottH17-20 (9)16.44+2.044.55
6Jan SchmidH21- (21)14.04+2.084.08
7Vegard HansenH40 (21)21.04+5.516.11
7Ove BaardsgaardH21- (21)14.12+2.164.10
9Marit SchmidD21- (20)23.22+8.156.52
11Roar SkulbørstadH21- (21)18.01+6.055.17
16Trond Einar Moen PedersliH21- (21)22.16+10.206.32
19Tommy SchmidH21- (21)25.53+13.577.36
Thore SundsetvikH70 (4)ikke startet
Olav Andreas RemmenH17-20 (9)ikke startet

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Rolf KarsetH70 (4)31.43+3.459.19

Wing OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asbjørn MidtbøÅpen lang (5)19.18+0.595.40
2Jakob Lundgren MelandH11-12 (11)11.46+0.499.48
2Tor GjermstadH65 (5)27.20+0.368.02
2Randi HellandD70 (2)44.44+21.5113.09
3Sofus H LindH -10 (10)14.18+1.3511.55
3Robert StrømH75 (5)34.51+5.2610.15
3Ella Eriksen KongsvikD17-20 (4)24.39+8.077.15
4Anne-Lise BratsbergD50 (4)40.00+19.5811.45
4Steinar AasvangH65 (5)34.24+7.4010.07
4Synne KvammeD15-16 (7)20.26+4.506.00
4Petter Andreas LonaH13-14 (13)23.30+5.146.54
5Rune StræteÅpen lang (5)31.59+13.409.24
5Dag Erik HellandH50 (10)22.40+5.376.40
6Terje MidtbøH50 (10)22.48+5.456.42
6Trygve TegnanderH15-16 (13)22.23+8.126.35
6Nikolai RenolenH13-14 (13)23.47+5.316.59
6Tuva GrøtteD13-14 (9)27.24+8.118.03
6Johannes K. MidtbøH17-20 (9)18.36+3.565.28
7Sigurd BraathenH11-12 (11)13.49+2.5211.30
7Liv TennesD40 (10)24.05+7.297.05
7Mona Eggen KongsbakD15-16 (7)32.51+17.159.39
8Eivind LonaH40 (21)22.34+7.216.38
8Jonas VindalH15-16 (13)25.46+11.357.34
8Christian HohlH21- (21)15.24+3.284.31
9Jon VindalH50 (10)28.01+10.588.14
10Susanna BrynhildsenD40 (10)34.54+18.1810.15
10Jens Kjetil MehammerH40 (21)25.32+10.197.30
10Ådne Skjæveland JøssingH15-16 (13)27.21+13.108.02
11Henrik BraathenH13-14 (13)32.14+13.589.28
12Andrea VindalD21- (20)24.49+9.427.17
13Øystein BraathenH40 (21)25.36+10.237.31
14Bernt BrynhildsenH40 (21)25.41+10.287.33
17Stein-Erik FletenH40 (21)27.22+12.098.02
18Lars Hol MoholdtH21- (21)23.08+11.126.48
Svein Erik BratsbergH50 (10)ikke startet
Gabriel CallananH13-14 (13)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor