Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola, løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola, løp 12
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 27 januar 2016

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Elling Aakrekort-A (15)30.20

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Hanna Johanssonkort-A (15)26.45
5Kristin JohanssonC-løype (5)47.45

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Alexander Repstad Storemyrlang-A (23)ikke startet

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tobias Kristensenlang-A (23)33.27
7Anders Bjørningstad Kristoffersenlang-A (23)35.28
8Jens Didrik Berglang-A (23)35.51
8Ida Vår Dirdalkort-A (15)29.03
13Henrik Kaupang Lyekort-A (15)31.36
15Per Øystein Andersenkort-A (15)41.22
16Per Olav Gulbrandsenlang-A (23)40.06
Bjørn Kristian Tvetenekort-A (15)ikke startet

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Jørn Myrlandlang-A (23)43.10

OK Skeidi

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Øyvind Flaattenlang-A (23)33.44
3Arve Glittumlang-A (23)33.52
4Ole Flaattenlang-A (23)35.23
6Helge Gisholtlang-A (23)35.24
9Fredrik Pollandlang-A (23)36.26
12Bjørn Pollandlang-A (23)37.30
13Inge Glittumlang-A (23)37.45
18Jan Glittumlang-A (23)43.13
20Lars Rune Lielang-A (23)43.36
22Vebjørn Vrålstadlang-A (23)1.24.58
22Åsulv Vrålstadlang-A (23)1.24.58

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Magne Wiig Mathisenkort-A (15)24.22
1Tobias Mathisenkort-A (15)24.22
1Magnus BrodinC-løype (5)34.30
2Thomas BrodinC-løype (5)34.32
3Elise Ausenkort-A (15)26.42
4Håkon Kornmolang-A (23)35.23
4Inger Marie JohanssonC-løype (5)47.30
5Anders L. Rosenvoldkort-A (15)28.51
6Hilde Kristine Rosenvoldkort-A (15)28.55
7Ole Johanssonkort-A (15)28.57
9Atle Remmekort-A (15)29.47
10Hanne Vassendlang-A (23)36.30
10Halvard Kornmokort-A (15)29.55
11Rasmus Mathisenlang-A (23)36.31
11Camilla L. Rosenvoldkort-A (15)30.04
14Arne Næss Johnsenkort-A (15)34.55
15Jan Gatevoldlang-A (23)40.01
19Hilde Vassendlang-A (23)43.23
Kay Jørgensenkort-A (15)brutt

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Rita RaastadC-løype (5)35.49
14Bjørn Richard Kirstelang-A (23)39.21
21Espen Raastadlang-A (23)43.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor