Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammensløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammensløpet
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 14 august 2016

N-åpen

1 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering26.2613.54
0Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL37.52+2.2819.55
0Frida HopeModum OL32.4417.13
0Oskar HopeModum OL41.59+6.3522.05
0Oskar KnutheimSturla, IF32.5217.17
0Sivert KnutheimSturla, IF32.5417.18
0Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK44.36+9.1223.28
0Filip MolenaarModum OL29.2615.29
0Una NastadAsker Skiklubb20.1510.39
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL31.2816.33
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.408.46
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb19.0810.04
0Marie Bjordal VegganOppsal Orientering23.2512.19
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL46.16+10.5224.21
0Jens WoldSturla, IF24.5713.07
0Julie WoldSturla, IF44.40+9.1623.30
0Håkon ØverbyKongsberg OL30.3316.04
0Ingar Aavik-HansenSturla, IF32.5517.19
0Amalie BirkelandAsker Skiklubb35.2418.37
0Lars Wirum BøenSturla, IF40.40+5.1621.24
0Sanna Wirum BøenSturla, IF40.07+4.4321.06
0Aksel KlausenSturla, IF43.59+8.3523.08
0Annika Næss-UlsethNydalens SK42.37+7.1322.25
0Oscar WilhelmsenSturla, IF43.46+8.2223.02

D -10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn56.1925.35
0Anita LangeggenKongsberg OL29.3413.26
0Sofia ØhlckersIL Tyrving21.329.47

D 11-12

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kseniya MironovaEridan18.548.35
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb23.24+4.3010.38
3Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering26.03+7.0911.50
4Ylva KlausenSturla, IF27.37+8.4312.33
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL28.22+9.2812.53

D 13-14 FELLES

3 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL32.158.29
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL34.22+2.079.02
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL34.26+2.119.03
4Malene InstanesSturla, IF34.28+2.139.04
5Kristin Melby JacobsenLardal OL38.05+5.5010.01
6Mari ØverbyKongsberg OL41.25+9.1010.53
7Konstanse MoholthKongsberg OL41.28+9.1310.54
8Eline SchjervenLardal OL41.35+9.2010.56
9Johanna Sofie LongfjeldModum OL42.45+10.3011.15
10Ine InstanesSturla, IF44.14+11.5911.38
11Emma EngehultNotodden OL44.37+12.2211.44
12Kristin NordgårdNotodden OL54.02+21.4714.13
13Alvilde Lysaker SandenEiker OL59.30+27.1515.39

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie StørenBø OL30.5314.02

D 15-16 FELLES

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL33.098.05
2Ingvild LangeggenKongsberg OL33.35+0.268.11
3Helene EgerKongsberg OL34.04+0.558.18
4Tale StrandKongsberg OL34.30+1.218.24
5Lotte MyklemyrEiker OL35.23+2.148.37
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL36.26+3.178.53
7Christine HoenEiker OL46.58+13.4911.27
8Tomine Lysaker SandenEiker OL1.00.52+27.4314.50
9Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.00.56+27.4714.51
10Solveig LetmolieEiker OL1.01.03+27.5414.53
0Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-C

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MaudalKongsberg OL32.3813.35
2Mia EngehultNotodden OL44.55+12.1718.42
3Anne Kathrine AkselsenNydalens SK45.02+12.2418.45
4Ellen Sofie RuudEiker OL52.03+19.2521.41
0Sonja AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Gro JetsmarNOTEAMdiskvalifisert
Liv Irene KinnebergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17 FELLES

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Therese HaareKonnerud IL1.02.578.51
2Monica BerglundRingerike OL1.20.59+18.0211.24
3Britta FismenFossum IF1.24.54+21.5711.57
0Anne Marthe PeveriEiker OLdiskvalifisert

D 17 IND

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannele TonnaHankasalmen Hanka45.1611.02
2Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering45.33+0.1711.06
3Julie Marie KinnebergIL Tyrving47.00+1.4411.27
4Marit Wenseth KureNydalens SK48.17+3.0111.46
5Sølvi FossøyEiker OL48.51+3.3511.54
6Marit Melby JacobsenLardal OL49.56+4.4012.10
7Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering53.16+8.0012.59
8Hilde MolenaarModum OL55.35+10.1913.33
9Marianne Solheim SandbergModum OL1.00.13+14.5714.41
10Nina BirkelundAsker Skiklubb1.02.02+16.4615.07
11Marita Lilja GrønhovdModum OL1.02.46+17.3015.18

D 40-

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mone NastadNotodden OL36.599.43
2Milda ØhlckersIL Tyrving44.35+7.3611.43
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL46.29+9.3012.13
4Kari StrandKongsberg OL48.59+12.0012.53
5Liv SchjervenLardal OL53.45+16.4614.08
6Kristin EgerKongsberg OL57.56+20.5715.14
7Trude HansenBerger og Svelvik OL1.19.20+42.2120.52
8Linda FredhMåren OK1.35.07+58.0825.01
0Marit InngjerdingenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 45-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.3111.51
2Nora SkauenIL Tyrving41.39+0.0811.54
3Ingrid KvistadKongsberg OL41.44+0.1311.55
4Anne Guro NøklebyRingerike OL42.08+0.3712.02
5Heidi MyklemyrEiker OL50.56+9.2514.33
6May Ingela HopeModum OL51.22+9.5114.40
7Anne Mia OlsenModum OL54.17+12.4615.30
8Stine ArntzenSandefjord OK57.35+16.0416.27
9Solveig KongsrudModum OL59.17+17.4616.56
10Irene LangeggenKongsberg OL1.24.27+42.5624.07

D 50-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering42.4812.13
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL44.03+1.1512.35
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering46.10+3.2213.11
4Hilde KløvstadSandefjord OK51.19+8.3114.39
5Margrete EngzeliusAsker Skiklubb52.06+9.1814.53
6Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL53.53+11.0515.23
7Else GrandalIL Tyrving55.50+13.0215.57
8Eva SyversenRøyken OL1.00.44+17.5617.21
9Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.02.00+19.1217.42
10Jane RødderKongsberg OL1.16.32+33.4421.52

D 55-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL43.4912.31
2Kirsti Aas OlsenEiker OL44.52+1.0312.49
3Berit DanielsenIL Tyrving45.46+1.5713.04
4Kjersti SkantzeIL Tyrving46.53+3.0413.23
5Åshild BergstølKongsberg OL51.18+7.2914.39
6Berit BergeIL Tyrving54.09+10.2015.28
7Eli Tufte HanssenEiker OL57.46+13.5716.30
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.01.35+17.4617.35
9Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik1.03.36+19.4718.10
10Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.06.28+22.3918.59

D 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaModum OL34.1610.42
2Randi NilstadIL Tyrving42.49+8.3313.22
3Marianne SpanliLierbygda OL44.34+10.1813.55
4Inger NergaardStokke IL1.04.54+30.3820.16
0Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert

D 65-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit GrosvoldEiker OL1.02.2219.29

D 70-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF42.2213.14
2Birgitte BekkelundRøyken OL47.00+4.3814.41
3Hanne BræckKongsberg OL1.04.27+22.0520.08

D 75-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Økern JensenBærums Skiklub1.07.4921.11

H -10

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb34.2315.37
0Rasmus EngehultNotodden OL30.1813.46
0Emil S MolenaarModum OL21.479.54
0Jon StrandKongsberg OL31.2414.16

H 11-12

2 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor LøkenKongsberg OL16.367.32
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.51+2.158.34
3Rasmus BerglundRingerike OL19.26+2.508.50
4Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb19.30+2.548.51
5Marius E. AamodtOppsal Orientering21.14+4.389.39
6Anders Næss-UlsethHeming Orientering22.14+5.3810.06
7Eivind Bogen ArenthSturla, IF22.55+6.1910.24
8Andreas EriksenAsker Skiklubb23.56+7.2010.52
9Kristoffer ØhlckersIL Tyrving24.00+7.2410.54
10Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL24.46+8.1011.15
11Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb25.16+8.4011.29
12Mats Olsen ByeModum OL25.38+9.0211.39
13Jakob A. GjedeboOppsal Orientering25.41+9.0511.40
14Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF25.55+9.1911.46
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL26.26+9.5012.00
16Mathias NyhaugAsker Skiklubb32.50+16.1414.55
0Lage Røhnebæk KongsrudModum OLdiskvalifisert

H 13-14 FELLES

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL29.307.45
2Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL29.39+0.097.48
3Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF29.40+0.107.48
4Lukas KlausenSturla, IF33.50+4.208.54
5Martin BirkelundAsker Skiklubb34.59+5.299.12
6Mikkel BerglundRingerike OL38.15+8.4510.03
7Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.35+14.0511.28
8Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL46.28+16.5812.13
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn47.24+17.5412.28
10Atle Nikolai WølloKongsberg OL51.14+21.4413.28

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL19.388.55

H 15-16 FELLES

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Kristian UndelandSturla, IF43.109.35
2Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL43.13+0.039.36
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn43.46+0.369.43
4Sølve DrageKongsberg OL46.16+3.0610.16
5Egil FrydenlundSturla, IF48.45+5.3510.50
6Sverre GrafferRingerike OL1.06.34+23.2414.47

H 17 FELLES

9 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijzinkNydalens SK1.12.117.26
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.15.25+3.147.46
3Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.16.41+4.307.54
4Sindre R HoltHedrum OL1.17.15+5.047.57
5Tord StrandKongsberg OL1.21.14+9.038.22
6Vegard MyklemyrEiker OL1.21.18+9.078.22
7Erik Feyling HaareKonnerud IL1.23.58+11.478.39
8Pål SkogedalAsker Skiklubb1.26.35+14.248.55
9Eirik Næss-UlsethNydalens SK1.26.46+14.358.56
10Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.27.47+15.369.02
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.34.33+22.229.44
12Lars BerglundRingerike OL1.52.03+39.5211.33

H 17-C

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HeggelundLierbygda OL18.267.40
2Øyvind KinnebergIL Tyrving23.00+4.349.35
3Ragnar StorhaugMåren OK29.31+11.0512.17
4Jan LazorModum OL55.04+36.3822.56
0Lars  BakkomRingebu-Fåvangdiskvalifisert
Haakon KinnebergIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17 IND

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Taraldsten BrunesModum OL36.067.50
2Martin HosetNydalens SK36.53+0.478.01
3Gard LindsethNydalens SK39.20+3.148.33
4Martin ØstbergSturla, IF42.52+6.469.19
5Erik S MolenaarModum OL43.06+7.009.22
6Martin SørensenEiker OL50.00+13.5410.52
7Morten TangenMåren OK55.14+19.0812.00
8Håkon Nergaard BergStokke IL57.30+21.2412.30
9Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.07.00+30.5414.33

H 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Snorre VegganOppsal Orientering40.469.56
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn47.26+6.4011.34
3Jørn-Are LongfjeldModum OL54.48+14.0213.21

H 45-

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd StrandKongsberg OL34.118.20
2Stig MellingRingerike OL38.01+3.509.16
3Anders Kristian HoltHedrum OL42.04+7.5310.15
4Rune EngehultNotodden OL42.36+8.2510.23
5Bjørnar OlsrødStokke IL43.24+9.1310.35
6Per Erik LarsenSandefjord OK45.30+11.1911.05
7Torstein KvaaleAsker Skiklubb45.50+11.3911.10
8Hans Otto ØverbyKongsberg OL46.13+12.0211.16
9Eilert AamodtOppsal Orientering46.25+12.1411.19
10Peter CarlsenRøyken OL48.25+14.1411.48
11Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL48.44+14.3311.53
12Atle WølloKongsberg OL52.34+18.2312.49
13Øyvind StørenBø OL56.19+22.0813.44
14Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.04.35+30.2415.45
15Trond FossSandefjord OK1.19.18+45.0719.20

H 50-

3 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL30.167.57
2Øyvind DrageKongsberg OL31.14+0.588.13
3Jan Tore HenriksenNydalens SK31.55+1.398.23
4Bjørn Henning GrandalIL Tyrving32.22+2.068.31
5Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering32.48+2.328.37
6Kim Farnes HansenLierbygda OL34.11+3.558.59
7Gunnar HopeModum OL38.28+8.1210.07
8Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn38.47+8.3110.12
9Jan SølvbergFossum IF40.11+9.5510.34
10Roar ByeModum OL43.10+12.5411.21
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb43.32+13.1611.27
12Lars HeggelundLierbygda OL47.30+17.1412.30
13Rune RøedStokke IL58.14+27.5815.19
14Helge GrafferRingerike OL58.51+28.3515.29
0Roger Andre VaneboKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

3 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL33.518.54
2Tore KjølsethNydalens SK35.12+1.219.15
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL38.02+4.1110.00
4Inge GlittumOK Skeidi41.48+7.5711.00
5Per SchancheAsker Skiklubb42.43+8.5211.14
6Peer StiansenNydalens SK45.09+11.1811.52
7Bent HaflanOL Tønsberg og omegn45.50+11.5912.03
8Roy GjerdingOK Moss50.31+16.4013.17
9Åge-Geir SkatterNotodden OL52.21+18.3013.46
10Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik54.58+21.0714.27
11Donald SkantzeIL Tyrving57.35+23.4415.09
12Kjetil KløvstadSandefjord OK1.05.31+31.4017.14
0Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

3 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi30.248.41
2Per Kristian EkebergIL Tyrving33.23+2.599.32
3Torgeir StrandhagenRøyken OL34.36+4.129.53
4Reidar FossumAsker Skiklubb36.03+5.3910.18
5Hugo ChristensenNotodden OL42.11+11.4712.03
6Øyvind GylverAsker Skiklubb43.09+12.4512.19
7Morten JohannessenRøyken OL44.36+14.1212.44
8Alf PettersenIL Tyrving45.17+14.5312.56
9Olav NipenIL Tyrving47.12+16.4813.29
10Vidar ElvekrokEiker OL48.14+17.5013.46
11Jan BøhleOL Trollo49.32+19.0814.09
12Rolf LundeEiker OL53.48+23.2415.22
13Even Tore SteinsholtLardal OL1.00.06+29.4217.10
14Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.04.47+34.2318.30

H 65-

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åmund TonnaEiker OL41.4311.55
2Runar KittilsenStokke IL46.14+4.3113.12
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL48.15+6.3213.47
4Finn BjørtuftKongsberg OL50.05+8.2214.18
5Ragnar Niemi BergStokke IL51.40+9.5714.45
6Dag Rønning JensenOL Trollo53.10+11.2715.11
7Christian BuggeRøyken OL55.58+14.1515.59
8Hans Lyder HaareKonnerud IL59.06+17.2316.53
9Per ØhlckersIL Tyrving59.54+18.1117.06
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.05.54+24.1118.49

H 70-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SørensenEiker OL36.2611.23
2Kjell GrønhovdModum OL38.22+1.5611.59
3Erik Johan GrorudHaslum IL39.54+3.2812.28
4Paul BisethKongsberg OL42.14+5.4813.11
5Ragnar HillestadLardal OL42.15+5.4913.12
6Per DalheimKonnerud IL46.36+10.1014.33
7Henning GaarderKonnerud IL57.44+21.1818.02
8Roar LøkenSandefjord OK1.03.13+26.4719.45

H 75-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK40.1412.34
2Asbjørn BræckKongsberg OL48.30+8.1615.09
3Helge TvedtenLarvik OK55.22+15.0817.18

D 21-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Mogstad BosnessNOTEAM53.4715.22
2Lene FlessebergKongsberg OL1.01.20+7.3317.31
3Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.02.51+9.0417.57

H 21-B

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Pahr HaareKonnerud IL35.4510.12
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb45.11+9.2612.54
3Kjetil JacobsenHamar OK49.01+13.1614.00
4Rolf Magnus JustadIF Hellas53.27+17.4215.16
5Tom André AlstadsætherEiker OL55.34+19.4915.52
6Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL1.32.08+56.2326.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor