Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 28 april 2016

Rekrutt

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aksel KlausenSturla, IF20.49+3.3313.52
0Julie Hågard ØkernKonnerud IL56.28+39.1237.38
0Hanna SpangbergKonnerud IL20.33+3.1713.42
0Isabel HeitmannKonnerud IL17.1611.30
0Jens WoldSturla, IF22.36+5.2015.04
0Johanne StorhaugKonnerud IL17.1311.28

D 15 -16

2 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene EgerKongsberg OL12.055.29
2Andrea RanvikKonnerud IL12.26+0.215.39
3Jenny BaklidKonnerud IL12.46+0.415.48
4Marlin HaavengenKongsberg OL13.07+1.025.57
5Karen Hoel JomaasFossum IF13.36+1.316.10
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL13.45+1.406.14
7Tuva Aas StræteRingerike OL13.50+1.456.17
8Tale StrandKongsberg OL14.39+2.346.39
9Thea LandKonnerud IL14.43+2.386.41
10Tomine Lysaker SandenEiker OL15.05+3.006.51
11Lotte MyklemyrEiker OL15.11+3.066.54
12Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb15.19+3.146.57
13Christine HoenEiker OL15.24+3.196.59
14Anniken RanvikKonnerud IL15.28+3.237.01
15Silje MorlandstøEiker OL15.31+3.267.03
16Kathinka RogstadKongsberg OL15.48+3.437.10
17Marte Karine LarsenKongsberg OL16.10+4.057.20
18Andrea VaneboKongsberg OL16.14+4.097.22
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL16.42+4.377.35
20Solveig LetmolieEiker OL17.18+5.137.51
21Anni SaarelaKonnerud IL18.00+5.558.10
22Sarah WølloKongsberg OL18.20+6.158.20
23Silje CarlsenRøyken OL20.13+8.089.11
24Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL23.22+11.1710.37
25Tessa VerinderSturla, IF26.31+14.2612.03

H 15 -16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL14.075.38
2Egil FrydenlundSturla, IF14.38+0.315.51
3Vegard Øverli BergKongsberg OL14.44+0.375.53
4Sølve DrageKongsberg OL14.51+0.445.56
5Johan Kristian UndelandSturla, IF15.27+1.206.10
6Nikolai NordhaugKonnerud IL16.33+2.266.37

D 17-

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.535.33
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14.18+0.255.43
3Ane DyrkornEiker OL14.39+0.465.51
4Thea DyrkornEiker OL14.50+0.575.56
5Anne Willkommen EikenKongsberg OL15.58+2.056.23
6Ingrid TronshaugStokke IL16.12+2.196.28
7Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF16.16+2.236.30
8Eline DrageKongsberg OL16.26+2.336.34
9Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL16.41+2.486.40
10Aurora MoholthKongsberg OL16.52+2.596.44
11Torunn Økern JensenRingerike OL16.57+3.046.46
12Siri MoholthKongsberg OL18.20+4.277.20
13Katinka Jussie BrurbergSturla, IF18.39+4.467.27
14Marita Lilja GrønhovdModum OL21.11+7.188.28
15Idunn HaavengenKongsberg OL21.22+7.298.32
16Kristiane RogstadKongsberg OL21.38+7.458.39
17Anna Isnes TyseEiker OL21.57+8.048.46
18Ingrid LetmolieEiker OL29.18+15.2511.43

H 17-

2 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL13.355.13
2Audun HeimdalKonnerud IL13.50+0.155.19
3Mathias DrageKongsberg OL14.29+0.545.34
4Erik Feyling HaareKonnerud IL14.57+1.225.45
5Emil AhlbäckFossum IF15.07+1.325.48
6Vegard MyklemyrEiker OL15.12+1.375.50
7Tord StrandKongsberg OL16.09+2.346.12
8Lars Henrik Verde ThonSturla, IF16.13+2.386.14
9Joar GjerdahlKonnerud IL16.16+2.416.15
10Håkon LundKongsberg OL16.18+2.436.16
11Håvard Landro SvingheimKonnerud IL16.28+2.536.20
12Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL17.50+4.156.51
13Kenneth SandvoldEiker OL18.12+4.377.00
14Håkon Nergaard BergStokke IL19.14+5.397.23
15Nicolai HübschleSturla, IF19.17+5.427.25
16Henrik André LarsenKongsberg OL19.50+6.157.37

D 11-12

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig HübschleSturla, IF20.3513.43

H 11-12

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.187.32
2Martin Flemmig KristensenKonnerud IL13.46+2.289.10
3Oskar allocatedKonnerud IL15.14+3.5610.09

D 13-14

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL13.356.10
2Mille JægtvikKonnerud IL15.00+1.256.49
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL15.27+1.527.01
4Hedda SpangbergKonnerud IL17.20+3.457.52
5Oda Isnes TyseEiker OL17.22+3.477.53
6Johanna Sofie LongfjeldModum OL17.59+4.248.10
7Konstanse MoholthKongsberg OL18.30+4.558.24
8Ine InstanesSturla, IF18.55+5.208.35
8Iselin SørensenSturla, IF18.55+5.208.35
10Mari ØverbyKongsberg OL20.35+7.009.21
11Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL22.58+9.2310.26
12Malene InstanesSturla, IF23.56+10.2110.52
13Elin HeitmannKonnerud IL24.55+11.2011.19
14Eline AndersenKonnerud IL28.36+15.0112.59

H 13-14

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL14.545.57
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL15.15+0.216.06
3Lukas KlausenSturla, IF15.36+0.426.14
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL15.55+1.016.22
5Johan EgerKongsberg OL16.14+1.206.29
6Henrik ReuschHeming Orientering16.16+1.226.30
7Mikkel BerglundRingerike OL17.02+2.086.48
8Ferdinand FremmingHeming Orientering17.35+2.417.02
9Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.35+3.417.26
10Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL23.11+8.179.16
11Kristoffer HübschleSturla, IF24.02+9.089.36
12Stein Aas StræteRingerike OL24.56+10.029.58
13Olav MelheimSturla, IF28.49+13.5511.31
14Daniel NystuenRøyken OL33.20+18.2613.20
15Simen KolbergsrudRøyken OL34.23+19.2913.45
0Sigurd SmemoSturla, IFdiskvalifisert
0Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

D 40

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica BerglundRingerike OL16.356.38
2Ingrid KvistadKongsberg OL17.07+0.326.50
3Isa HeggedalKonnerud IL17.13+0.386.53
4Hanne Løver ThonModum OL18.38+2.037.27
5Heidi MyklemyrEiker OL21.09+4.348.27
6Marianne ReuschHeming Orientering21.12+4.378.28
7Mette SpangbergKonnerud IL22.43+6.089.05
8Ingunn NorbomKonnerud IL23.26+6.519.22
9Ina Cecilie LandroKonnerud IL29.15+12.4011.42

H 40

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd StrandKongsberg OL16.216.17
2Christian ReuschHeming Orientering17.24+1.036.41
3Stig MellingRingerike OL17.30+1.096.43
4Per Øivind EgerKongsberg OL17.46+1.256.50
5Christian JomaasFossum IF17.52+1.316.52
6Håvard HågårdKonnerud IL18.02+1.416.56
7Peter CarlsenRøyken OL18.09+1.486.58
8Lars BerglundRingerike OL18.40+2.197.10
9Øystein RognebakkeSturla, IF18.53+2.327.15
10Jørn-Are LongfjeldModum OL20.53+4.328.01
11Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL21.17+4.568.11
12Jørn Idar EllingsenKonnerud IL25.12+8.519.41
0Ole MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
0Rune AndersenKonnerud ILdiskvalifisert

D 50

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL15.136.54
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL15.55+0.427.14
3Tove HeimdalKonnerud IL17.48+2.358.05
4Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18.12+2.598.16
5Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.43+3.308.30
6Hilde MoholthKongsberg OL19.53+4.409.02
7Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL22.17+7.0410.07
8Annemarie RanvikKonnerud IL22.19+7.0610.08
9Jane RødderKongsberg OL27.22+12.0912.26
0Gunhild HennumLierbygda OLdiskvalifisert

H 50

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind DrageKongsberg OL13.565.34
2Svein-Erik SøgårdKongsberg OL14.50+0.545.56
3Erik SaugerudKonnerud IL15.06+1.106.02
4Knut AasRingerike OL15.16+1.206.06
5Kim Farnes HansenLierbygda OL15.34+1.386.13
6Njål SvingheimKonnerud IL17.00+3.046.48
7Bjørn BakliKonnerud IL18.24+4.287.21

D 60

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaModum OL15.116.54

H 70

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL15.357.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor