Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for ØstnattCup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: ØstnattCup løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 11 november 2015

D 13-16C

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK36.3621.31
2Jenny HerredsvelaØstmarka OK54.07+17.3131.50

D 13-18B

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild C. FleisjeLillomarka OL31.3211.15
2Oda Marie ColquhounNittedal OL45.50+14.1816.22
3Ellen Marie AriansenLillomarka OL47.48+16.1617.04
4Maria Rørvik HaverLillomarka OL48.29+16.5717.18
5Monica BrevikØstmarka OL1.02.31+30.5922.19
Matilde HolenØstmarka OKdiskvalifisert

D 15-20A

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda VonenLillomarka OL1.26.3220.36
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute FosstveitRaumar Orientering25.2714.58
2Magnus JystadØstmarka OK54.06+28.3931.49
3Martin JystadØstmarka OK54.12+28.4531.52

H 15-20A

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert

A-åpen

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthew SpeakeLillomarka OL37.268.54
2Svein NygårdLillomarka OL43.12+5.4610.17
3Thor MellaOppsal Orientering43.24+5.5810.20
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL47.07+9.4111.13
5Steinar EastwoodLillomarka OL47.23+9.5711.16
6Gløer WinsvoldSentrum OK49.06+11.4011.41
7Rune TeiglandØstmarka OK55.12+17.4613.08
8Hallvard FjærLillomarka OL58.06+20.4013.50
9Helge BakkehøiØstmarka OK58.27+21.0113.55
10Nils Ragnar LiholtLillomarka OL1.00.03+22.3714.17
11Trond BrevikFossum IF1.45.59+1.08.3325.14

B-åpen

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering33.4912.04
2Ståle SønstrudbråtenRaumar Orientering34.03+0.1412.09
3Martin GranlyLillomarka OL34.15+0.2612.13
4Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering34.45+0.5612.24
5Robin LarssonRaumar Orientering36.01+2.1212.51
6Toril HallanLillomarka OL42.31+8.4215.11
7Eskil ÅsmulNydalens Skiklub49.33+15.4417.41
8Tommy SkårbøRaumar Orientering50.33+16.4418.03
9Håvard BrevikØstmarka OK1.02.43+28.5422.23
10Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.18.27+44.3828.01
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert

C-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund VogtØstmarka OK37.4022.09
2Mathias LinløkkenØstmarka OK38.20+0.4022.32
3Terje LinløkkenØstmarka OK38.49+1.0922.50
4Gunnar FosstveitRaumar Orientering53.02+15.2231.11
5Siv JystadØstmarka OK54.16+16.3631.55
6Pernille Nor-WollØstmarka OK59.32+21.5235.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor