Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 5 juni 2016

N-åpen

1 420 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering17.3612.23
0Ronja FjellsolRingsaker OK16.1511.26
0Magnus GrindalRingsaker OK33.44+7.2423.45
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering32.56+6.3623.11
0Pernille Sletten HånesLillehammer OK26.0618.22
0Mari Sørlien StenbergVang OL34.47+8.2724.29
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL20.5814.45
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL26.42+0.2218.48
0Peder Melgalvis BilstadVang OL17.5112.34
0Carina FjellsolRingsaker OK20.5014.40
0Julie Gjessing SkjesetVang OL34.51+8.3124.32
0Linus BekkelundGjø-Vard OL26.2018.32
0Amund Hagberg SolumRond OL17.4912.32
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL22.5516.08
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL34.21+8.0124.11
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL23.3216.34
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL16.0011.16
0Selma BekkelundGjø-Vard OL13.189.21
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL24.1417.03
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.3712.24
0Eline KravdalGjø-Vard OL20.5314.42
0Sander FjellsolRingsaker OK20.4614.37

D -10

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering24.48+0.0414.00
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering24.4413.58

D 11-12

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL24.4311.56
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL29.28+4.4514.14
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL29.28+4.4514.14

D 11-12N

1 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carene Moen RingenVind IL13.299.29
2Emilia DiesenVang OL15.24+1.5510.50

D 13-16C

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.01.0329.29

D 15-16

4 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL41.309.55
2Charlotte EideGjø-Vard OL57.17+15.4713.42
3Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.53.41+1.12.1127.11

D 19-

5 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonLøten o-lag49.568.45

D 17-C

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine VistedGjø-Vard OL23.5211.31
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL25.47+1.5512.27
3Rita WiestVang OL37.17+13.2518.00
4Maren SogstadGjø-Vard OL37.34+13.4218.08
5Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering39.41+15.4919.10
6Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering52.40+28.4825.26

D 17-N

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita TorsethGjø-Vard OL16.509.30

D 45-

4 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK42.3410.11
2Vanja StaffOL Toten-Troll42.51+0.1710.15
3Hege SolerødGjø-Vard OL44.41+2.0710.41
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK45.50+3.1610.57
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll49.22+6.4811.48
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering51.25+8.5112.18
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering51.50+9.1612.24

D 55-

3 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll32.5510.33
2Margrete JørandliGjø-Vard OL40.55+8.0013.06
3Gro EllegaardVang OL54.04+21.0917.19
0Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert

D 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK58.3123.24

H -10

1 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL16.19+3.339.13
0Even LienGjø-Vard OL12.467.12

H 11-12

2 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL19.469.32
2Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL25.03+5.1712.06
3Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL35.53+16.0717.20
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL38.38+18.5218.39
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL40.41+20.5519.39
6Thomas KalgraffRingsaker OK41.44+21.5820.09
7Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering1.06.49+47.0332.16

H 13-14

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LindaasElverum OK31.4011.04
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL33.13+1.3311.36
3Even BordalRingsaker OK33.33+1.5311.43
0Odin Høie VollumRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-16C

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute LindaasElverum OK43.4921.10
2Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL45.13+1.2421.50

H 15-16

4 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL32.187.09
2Even LindaasVang OL34.11+1.537.34
3Fredrik SveenVang OL45.53+13.3510.10
4Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK50.17+17.5911.08
5Simen Gran BlystadLøten o-lag1.02.41+30.2313.53

H 15-20B

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Roar SkoglundIL Vetendiskvalifisert

H 19-

6 960 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenFredrikstad SK41.566.01
2Marius WikstrømRingsaker OK44.02+2.066.19
3Ove Antvord HaugereidLøten o-lag49.38+7.427.07
4Kenneth BilstadVang OL50.12+8.167.12
5Simen BordalFossum IF53.30+11.347.41
6Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK55.51+13.558.01
7Pål StenbergVang OL57.59+16.038.19
8Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK58.54+16.588.27
9Audun StrandlieGjø-Vard OL59.45+17.498.35
10Anders SkjesetVang OL1.05.41+23.459.26
11Arne RøsteRingsaker OK1.08.21+26.259.49

H 45-

5 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are StrandlieGjø-Vard OL46.298.09
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll49.24+2.558.40
3Arnt Oluf EideGjø-Vard OL51.05+4.368.57
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering51.43+5.149.04
5Kai SolumRond OL52.20+5.519.10
6Gløer WinsvoldSentrum OK53.22+6.539.21
7Svein ThorsbergGrue IL1.09.52+23.2312.15
8Stig WiestVang OL1.35.33+49.0416.45

H 55-

4 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll33.207.23
2Sture OttesenIndre Østfold OK37.40+4.208.21
3Tormod PedersenRingsaker OK38.26+5.068.31
4Harald ØstbyeElverum OK40.32+7.128.59
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll40.49+7.299.03
6Arne ArnesenHamar OK46.43+13.2310.21
7Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering52.46+19.2611.41
8Herman BakkeLøten o-lag55.56+22.3612.24
9Tore LindaasElverum OK57.00+23.4012.38

H 65-

4 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HøiåsVang OL43.3810.26
2Stein NordviElverum OK45.43+2.0510.56
3Trond FeiringHamar OK47.56+4.1811.28
4Terje MalmHamar OK49.47+6.0911.54

H 75-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Vegard LundeLillehammer OK41.0416.25
2Bjørn MyhrmoenRond OL48.46+7.4219.30
0Arne StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-18

4 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL48.4610.48

H 17-18

5 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel BraatenOdal OL - Orientering1.04.3411.19
2Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL1.41.58+37.2417.53

D 19 AK

3 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn LindstadOL Toten-Troll42.5813.46
2Solveig StenbergVang OL49.11+6.1315.45
3Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering50.25+7.2716.09
4Kjersti Hagberg SolumRond OL59.59+17.0119.13

H 19 AK

4 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius StaffOL Toten-Troll37.318.58
2Sigmund HansenGjø-Vard OL38.10+0.399.07
3Geir Ola BlystadLøten o-lag55.16+17.4513.13
4Øystein SnuggerudGjø-Vard OL1.01.10+23.3914.37
5Espen TorsethGjø-Vard OL1.20.10+42.3919.10

H 35-

5 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL52.069.08

D 35-

4 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid Wiik MelveRingsaker OK41.379.13
2Yngvild MalmoVang OL44.20+2.439.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor