Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 1H150 (19)1.46.14
1. Øystein Holo36.584+3.4936.584+3.49
2. Vebjørn Berre38.062+0.541.15.0440+2.26-1.23
3. Leif Størmer31.1011.46.141-3
2Fossum IF 1D13-16 (17)1.24.12+5.38
1. Åsne Naadland Holo29.144+1.1929.144+1.19
2. Pernille Katla23.362+0.5352.503-1+2.12+0.53
3. Ingrid G. Kvålsgard31.222+3.261.24.122-1+5.38+3.26
3Fossum IF 1H13-16 (18)1.10.40+4.40
1. Peter Gisholt25.358+2.0025.358+2.00
2. Sivert Sande Kverme19.404+0.5845.155-3+2.44+0.44
3. Erik Hæstad Bjørnstad25.254+1.561.10.403-2+4.40+1.56
7Fossum IF 2D13-16 (17)1.49.36+31.02
1. Ingrid Hasaas39.4410+11.4939.4410+11.49
2. Tonje Rognerud Bøe30.427+7.591.10.267-3+19.48+7.59
3. Ragne Norrud39.106+11.141.49.3670+31.02+11.14
9Fossum IF 1H17 (28)2.20.52+16.18
1. Emil Ahlbäck48.067+4.0148.067+4.01
2. Sindre Sandven34.476+2.201.22.536-1+6.06+2.05
3. Tim Robertson57.5912+10.122.20.529+3+16.18+10.12
9Fossum IF 2H13-16 (18)1.18.42+12.42
1. Emil Størmer25.284+1.5325.284+1.53
2. Vebjørn Blom-Hagen18.562+0.1444.243-1+1.530.00
3. Eivind Berner Myhre34.1813+10.491.18.429+6+12.42+10.49
9Fossum IF 2H150 (19)2.04.50+18.36
1. Arild Andresen37.537+4.4437.537+4.44
2. Hans Jevanord43.2513+6.131.21.1870+8.40+3.56
3. Richard Zeiner-Gundersen43.3212+12.222.04.509+2+18.36+9.56
13Fossum IF 3H13-16 (18)1.48.48+42.48
1. Mikkel Katla40.2015+16.4540.2015+16.45
2. Gustav Andresen Skotte34.2113+15.391.14.4113-2+32.10+15.25
3. Erlend Børli34.0712+10.381.48.48130+42.48+10.38
13Fossum IF 3H150 (19)2.18.41+32.27
1. Morten Rannem45.1813+12.0945.1813+12.09
2. Lars Hjermstad41.268+4.141.26.4412-1+14.06+1.57
3. Roger Birkeland51.5716+20.472.18.4113+1+32.27+18.21
14Fossum IF 3H17 (28)2.41.38+37.04
1. Martin Borge Heir54.5413+10.4954.5413+10.49
2. Øyvind Hjermstad39.5113+7.241.34.4511-2+17.58+7.09
3. Tarjei Holo1.06.5317+19.062.41.3814+3+37.04+19.06
22Fossum IF 2H17 (28)3.05.26+1.00.52
1. Oskar Størmer1.35.3226+51.271.35.3226+51.27
2. Erling Hjermstad34.0222+1.352.09.3423-3+52.47+1.20
3. Einar Melsom55.5222+8.053.05.2622-1+1.00.52+8.05
Fossum IF 4H17 (28)diskvalifisert
1. Oscar Hæstad Bjørnstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Victoria Hæstad Bjørnstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Rognerud Bøediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor