Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 1H13-16 (18)1.06.00
1. Kornelius Kriszat-Løvfald23.35123.351
2. Audun Bergan18.562+0.1442.31100.00
3. Halvor Tørnqvist Halden23.2911.06.0010
1Nydalens SK 1D13-16 (17)1.18.34
1. Oda Scheele27.55127.551
2. Pia Young Vik22.43150.3810
3. Ragne Wiklund27.5611.18.3410
1Nydalens SK 1D11-12 (2)1.10.51
1. Inga Skaarer Wiklund36.02136.021
2. Marie Saugestad34.4911.10.5110
2Nydalens SK 1H11-12 (4)50.10+2.58
1. Martin Størmer-Antonsen24.222+0.1024.222+0.10
2. Axel Aalde25.482+2.4850.1020+2.58+2.48
3Nydalens SK 1D17 (15)2.06.53+5.38
1. Maria Jonsson42.423+1.3142.423+1.31
2. Ingvil Ahlsand42.417+7.461.25.234+1+7.59+6.28
3. Anne M Hausken Nordberg41.3012.06.533-1+5.38
4Nydalens SK 2D17 (15)2.11.03+9.48
1. Siri Ulvestad41.11141.111
2. Åse Bergan41.076+6.121.22.183+2+4.54+4.54
3. Marte Narum48.454+7.152.11.034+1+9.48+4.54
7Nydalens SK 2H13-16 (18)1.18.26+12.26
1. Kasper Bakken Ulseth28.1712+4.4228.1712+4.42
2. Gaute Bergan22.267+3.4450.439-3+8.12+3.30
3. Teodor Mo Hjelseth27.438+4.141.18.267-2+12.26+4.14
8Nydalens SK 2H17 (28)2.20.28+15.54
1. Anders Vister51.229+7.1751.229+7.17
2. Sigur Heggedal32.382+0.111.24.007-2+7.13-0.04
3. Henrik Eijsink56.2811+8.412.20.288+1+15.54+8.41
8Nydalens SK 2H150 (19)2.03.55+17.41
1. Per Ola Ulseth39.548+6.4539.548+6.45
2. Nils Bergan44.5414+7.421.24.4880+12.10+5.25
3. Einar Lunøe39.077+7.572.03.5580+17.41+5.31
9Nydalens SK 3D17 (15)2.44.12+42.57
1. Anne-Lene Bakken Ulseth45.257+4.1445.257+4.14
2. Cristina Luis58.5512+24.001.44.2011+4+26.56+22.42
3. Berit Sofie Wiklund59.527+18.222.44.129-2+42.57+16.01
9Nydalens SK 2D13-16 (17)2.05.27+46.53
1. Yngvild Langedal Breivik47.0512+19.1047.0512+19.10
2. Ada Wulfsberg34.319+11.481.21.3610-2+30.58+11.48
3. Marie Liland43.519+15.552.05.279-1+46.53+15.55
10Nydalens SK 1H17 (28)2.26.41+22.07
1. Lukas Liland58.1314+14.0858.1314+14.08
2. Jørgen Wulfsberg37.449+5.171.35.5712-2+19.10+5.02
3. Anders Nordberg50.446+2.572.26.4110-2+22.07+2.57
13Nydalens SK 3H17 (28)2.34.25+29.51
1. Ralph Street44.05144.051
2. Gjermund Tørnqvist Halden42.4314+10.161.26.489+8+10.01+10.01
3. Einar Tommelstad1.07.3718+19.502.34.2513+4+29.51+19.50
Nydalens SK 1H150 (19)diskvalifisert
1. Torstein Holediskvalifisertdiskvalifisert
2. Terje Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rune Scheelediskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 4H17 (28)brutt
1. Markus Gladbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Nydalens SK 5H17 (28)brutt
1. Bjørn Haugebruttbrutt
2. Sander H. Rogndokkenbruttbrutt
3. Knut Aaldebruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor