Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

Halden SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1D17 (15)2.01.15
1. Idun Kristine Felde Olaussen41.402+0.2941.402+0.29
2. Bodil Helgerud35.442+0.491.17.241-1-0.29
3. Anni-Maija Fincke43.512+2.212.01.15100.00
2Halden SK 1D11-12 (2)1.13.40+2.49
1. Maren Henriksen36.072+0.0536.072+0.05
2. Marie Lien Backstrøm37.332+2.441.13.4020+2.49+2.44
3Halden SK 3H17 (28)2.09.18+4.44
1. Erik Axelsson44.273+0.2244.273+0.22
2. Knut Aasheim32.2711.16.542-1+0.07
3. Håkon Raadal Bjørlo52.249+4.372.09.183+1+4.44+4.37
4Halden SK 2H17 (28)2.10.31+5.57
1. Eirik Kamstrup Hovind44.334+0.2844.334+0.28
2. Peter Nordbrøden37.338+5.061.22.0640+5.19+4.51
3. Jarkko Huovila48.253+0.382.10.3140+5.57+0.38
5Halden SK 4H17 (28)2.13.08+8.34
1. Karl Fremstad49.258+5.2049.258+5.20
2. Vegard Jarvis Westergård32.504+0.231.22.155-3+5.28+0.08
3. Emil Wingstedt50.537+3.062.13.0850+8.34+3.06
5Halden SK 1H150 (19)2.00.15+14.01
1. Jarle Herrebrøden45.2614+12.1745.2614+12.17
2. Jens Erik Mjølnerød41.176+4.051.26.4311-3+14.05+1.48
3. Jon Steinar Mjølnerød33.322+2.222.00.155-6+14.01-0.04
6Halden SK 4D17 (15)2.28.15+27.00
1. Anja Wingstedt48.199+7.0848.199+7.08
2. Hanne Lerche Raadal41.055+6.101.29.247-2+12.00+4.52
3. Ingrid Kronborg Bronebakk58.516+17.212.28.156-1+27.00+15.00
7Halden SK 1H17 (28)2.18.20+13.46
1. Øyvind Helgerud53.0911+9.0453.0911+9.04
2. Mats Nordbrøden34.567+2.291.28.0510-1+11.18+2.14
3. Markus Holter50.154+2.282.18.207-3+13.46+2.28
7Halden SK 2D17 (15)2.32.49+31.34
1. Karoline Aune54.1813+13.0754.1813+13.07
2. Helen Palmer38.303+3.351.32.488-5+15.24+2.17
3. Gøril Fristad1.00.018+18.312.32.497-1+31.34+16.10
12Halden SK 6H17 (28)2.33.02+28.28
1. Andreas Johansson58.3316+14.2858.3316+14.28
2. Kjetil Bjørlo39.2712+7.001.38.0015-1+21.13+6.45
3. Tore Sandvik55.0210+7.152.33.0212-3+28.28+7.15
21Halden SK 5H17 (28)3.12.03+1.07.29
1. August Asheim Birkeland54.0112+9.5654.0112+9.56
2. Alexander Skaug Ytterbøl59.1121+26.441.53.1219+7+36.25+26.29
3. Olav Milian Schmitt Gran1.18.5121+31.043.12.0321+2+1.07.29+31.04
Halden SK 7H17 (28)diskvalifisert
1. Lacho Ilievdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Olav Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mark Purkisdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 3D17 (15)diskvalifisert
1. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lisa Jenssendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Delphine Poirotdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1H11-12 (4)diskvalifisert
1. Liam Viggo Wingstedtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Herman Lien Backstrømdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor