Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

H17

30 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Lillomarka OL 12.04.34
2IL Tyrving 12.06.37+2.03
3Halden SK 32.09.18+4.44
4Halden SK 22.10.31+5.57
5Halden SK 42.13.08+8.34
6Fredrikstad SK 12.17.21+12.47
7Halden SK 12.18.20+13.46
8Nydalens SK 22.20.28+15.54
9Fossum IF 12.20.52+16.18
10Nydalens SK 12.26.41+22.07
11Heming Orientering 12.28.13+23.39
12Halden SK 62.33.02+28.28
13Nydalens SK 32.34.25+29.51
14Fossum IF 32.41.38+37.04
15Bækkelagets SK 12.47.30+42.56
16Ås-NMBU Orientering 12.54.31+49.57
17Asker Skiklubb 12.55.50+51.16
18Oppsal Orientering 22.56.24+51.50
19Bækkelagets SK 22.59.45+55.11
20IL Tyrving 23.03.31+58.57
21Halden SK 53.12.03+1.07.29
22Fossum IF 23.05.26+1.00.52
23Østmarka OK 13.14.01+1.09.27
24Oppsal Orientering 13.26.01+1.21.27
25OK Moss 14.00.33+1.55.59
26Asker Skiklubb 24.00.52+1.56.18
Fossum IF 4diskvalifisert
Halden SK 7diskvalifisert
Nydalens SK 4brutt
Nydalens SK 5brutt

D17

18 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 12.01.15
2Fredrikstad SK 12.04.28+3.13
3Nydalens SK 12.06.53+5.38
4Nydalens SK 22.11.03+9.48
5Asker Skiklubb 12.22.48+21.33
6Halden SK 42.28.15+27.00
7Halden SK 22.32.49+31.34
8Bækkelaget SK / Frol IL 12.39.55+38.40
9Nydalens SK 32.44.12+42.57
10Ås-NMBU Orientering 12.47.35+46.20
11Fredrikstad SK 22.48.15+47.00
12Lillomarka OL 12.48.51+47.36
13Sarpsborg OL 13.14.09+1.12.54
14Ås-NMBU Orientering 23.28.33+1.27.18
Halden SK 3diskvalifisert
IL Tyrving 1brutt
IL Tyrving 2brutt
OK Moss 1brutt

H13-16

19 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.06.00
2Asker Skiklubb 11.09.05+3.05
3Fossum IF 11.10.40+4.40
4Fredrikstad SK 11.13.53+7.53
5Heming Orientering 11.15.20+9.20
6Lillomarka OL 21.15.30+9.30
7Asker Skiklubb 21.18.26+12.26
7Nydalens SK 21.18.26+12.26
9Fossum IF 21.18.42+12.42
10OK Moss 11.25.51+19.51
11Indre Østfold OK 11.28.58+22.58
12Fredrikstad SK 21.40.51+34.51
13Fossum IF 31.48.48+42.48
14Ås-NMBU Orientering 11.48.52+42.52
15Østmarka OK 12.18.19+1.12.19
16Måren OK 12.22.44+1.16.44
Heming Orientering 2diskvalifisert
Asker Skiklubb 3diskvalifisert
Indre Østfold OK 2brutt

D13-16

18 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.18.34
2Fossum IF 11.24.12+5.38
3Asker Skiklubb 11.25.15+6.41
4OK Moss 11.32.04+13.30
5Lillomarka OL 11.33.44+15.10
6Oppsal Orientering 11.45.48+27.14
7Fossum IF 21.49.36+31.02
8Østmarka OK 11.52.03+33.29
9Nydalens SK 22.05.27+46.53
10Heming Orientering 22.07.01+48.27
10Heming Orientering 12.07.01+48.27
12Østmarka OK 22.10.40+52.06
13Sarpsborg OL 12.26.30+1.07.56
14Fredrikstad SK 12.41.24+1.22.50
15Indre Østfold OK 13.23.07+2.04.33
IL Tyrving 1diskvalifisert
Måren OK 1diskvalifisert
Gjø-Vard OL 1brutt

H150

20 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Fossum IF 11.46.14
2Ås-NMBU Orientering 11.46.38+0.24
3OK Moss 11.48.51+2.37
4Lillomarka OL 11.49.44+3.30
5Halden SK 12.00.15+14.01
6Lillomarka OL 22.00.47+14.33
7IL Tyrving 12.03.12+16.58
8Nydalens SK 22.03.55+17.41
9Fossum IF 22.04.50+18.36
10Asker Skiklubb 12.06.50+20.36
11Oslostudentenes IK 12.07.04+20.50
12Sarpsborg OL 12.10.05+23.51
13Fossum IF 32.18.41+32.27
14Kolbotn og Skimt OL 12.21.19+35.05
15Ås-NMBU Orientering 22.21.42+35.28
16Østmarka OK 12.21.57+35.43
17Måren OK 12.29.25+43.11
18Østmarka OK 22.41.16+55.02
Nydalens SK 1diskvalifisert
Heming Orientering 1brutt

D150

1 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
Heming Orientering 1brutt

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1OK Moss 147.12
2Nydalens SK 150.10+2.58
3Lillomarka OL 11.10.45+23.33
Halden SK 1diskvalifisert
Heming Orientering 1brutt

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.10.51
2Halden SK 11.13.40+2.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor