Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

H17

30 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillomarka OL 12.04.34
1. Nicholas Oskarsson44.05144.051
2. Matthew Speake32.423+0.151.16.47100.00
3. Gaute Hallan Steiwer47.4712.04.3410
2IL Tyrving 12.06.37+2.03
1. Anders Tiltnes44.415+0.3644.415+0.36
2. Espen Jakobsen33.325+1.051.18.133-2+1.26+0.50
3. Bjørn Ekeberg48.242+0.372.06.372-1+2.03+0.37
3Halden SK 32.09.18+4.44
1. Erik Axelsson44.273+0.2244.273+0.22
2. Knut Aasheim32.2711.16.542-1+0.07
3. Håkon Raadal Bjørlo52.249+4.372.09.183+1+4.44+4.37
4Halden SK 22.10.31+5.57
1. Eirik Kamstrup Hovind44.334+0.2844.334+0.28
2. Peter Nordbrøden37.338+5.061.22.0640+5.19+4.51
3. Jarkko Huovila48.253+0.382.10.3140+5.57+0.38
5Halden SK 42.13.08+8.34
1. Karl Fremstad49.258+5.2049.258+5.20
2. Vegard Jarvis Westergård32.504+0.231.22.155-3+5.28+0.08
3. Emil Wingstedt50.537+3.062.13.0850+8.34+3.06
6Fredrikstad SK 12.17.21+12.47
1. Christian Riddervold Kahrs46.456+2.4046.456+2.40
2. Henrik Ottesen38.1410+5.471.24.598+2+8.12+5.32
3. Mattias Karlsson52.228+4.352.17.216-2+12.47+4.35
7Halden SK 12.18.20+13.46
1. Øyvind Helgerud53.0911+9.0453.0911+9.04
2. Mats Nordbrøden34.567+2.291.28.0510-1+11.18+2.14
3. Markus Holter50.154+2.282.18.207-3+13.46+2.28
8Nydalens SK 22.20.28+15.54
1. Anders Vister51.229+7.1751.229+7.17
2. Sigur Heggedal32.382+0.111.24.007-2+7.13-0.04
3. Henrik Eijsink56.2811+8.412.20.288+1+15.54+8.41
9Fossum IF 12.20.52+16.18
1. Emil Ahlbäck48.067+4.0148.067+4.01
2. Sindre Sandven34.476+2.201.22.536-1+6.06+2.05
3. Tim Robertson57.5912+10.122.20.529+3+16.18+10.12
10Nydalens SK 12.26.41+22.07
1. Lukas Liland58.1314+14.0858.1314+14.08
2. Jørgen Wulfsberg37.449+5.171.35.5712-2+19.10+5.02
3. Anders Nordberg50.446+2.572.26.4110-2+22.07+2.57
11Heming Orientering 12.28.13+23.39
1. Bjørn Anders Flågen58.1615+14.1158.1615+14.11
2. Ulrik Astrup Arnesen39.1711+6.501.37.3313-2+20.46+6.35
3. Kasper Fosser50.405+2.532.28.1311-2+23.39+2.53
12Halden SK 62.33.02+28.28
1. Andreas Johansson58.3316+14.2858.3316+14.28
2. Kjetil Bjørlo39.2712+7.001.38.0015-1+21.13+6.45
3. Tore Sandvik55.0210+7.152.33.0212-3+28.28+7.15
13Nydalens SK 32.34.25+29.51
1. Ralph Street44.05144.051
2. Gjermund Tørnqvist Halden42.4314+10.161.26.489+8+10.01+10.01
3. Einar Tommelstad1.07.3718+19.502.34.2513+4+29.51+19.50
14Fossum IF 32.41.38+37.04
1. Martin Borge Heir54.5413+10.4954.5413+10.49
2. Øyvind Hjermstad39.5113+7.241.34.4511-2+17.58+7.09
3. Tarjei Holo1.06.5317+19.062.41.3814+3+37.04+19.06
15Bækkelagets SK 12.47.30+42.56
1. Vetle Christiansen53.0510+9.0053.0510+9.00
2. Raphael Ferrand44.3516+12.081.37.4014+4+20.53+11.53
3. Felix Breitschädel1.09.5019+22.032.47.3015+1+42.56+22.03
16Ås-NMBU Orientering 12.54.31+49.57
1. Linus Olhans1.10.5221+26.471.10.5221+26.47
2. Endre Aaen44.5017+12.231.55.42210+38.55+12.08
3. Håvard Tveite58.4913+11.022.54.3116-5+49.57+11.02
17Asker Skiklubb 12.55.50+51.16
1. Per Wiréhn1.01.0419+16.591.01.0419+16.59
2. Bjørnar Løvli47.5519+15.281.48.5917-2+32.12+15.13
3. Vegard Gulbrandsen1.06.5116+19.042.55.50170+51.16+19.04
18Oppsal Orientering 22.56.24+51.50
1. Ludvig Rødnes1.00.1718+16.121.00.1718+16.12
2. Ole Martin Edstrøm53.0220+20.351.53.1920+2+36.32+20.20
3. Thor Mella1.03.0514+15.182.56.2418-2+51.50+15.18
19Bækkelagets SK 22.59.45+55.11
1. Anders Storbraten1.09.0720+25.021.09.0720+25.02
2. Yngvar Christiansen43.5515+11.281.53.0218-2+36.15+11.13
3. Martin Schälli1.06.4315+18.562.59.4519+1+55.11+18.56
20IL Tyrving 23.03.31+58.57
1. Vegard Brun Saga58.4817+14.4358.4817+14.43
2. Geir Hoff47.4118+15.141.46.2916-1+29.42+14.59
3. Stian Bergersen1.17.0220+29.153.03.3120+4+58.57+29.15
21Halden SK 53.12.03+1.07.29
1. August Asheim Birkeland54.0112+9.5654.0112+9.56
2. Alexander Skaug Ytterbøl59.1121+26.441.53.1219+7+36.25+26.29
3. Olav Milian Schmitt Gran1.18.5121+31.043.12.0321+2+1.07.29+31.04
22Fossum IF 23.05.26+1.00.52
1. Oskar Størmer1.35.3226+51.271.35.3226+51.27
2. Erling Hjermstad34.0222+1.352.09.3423-3+52.47+1.20
3. Einar Melsom55.5222+8.053.05.2622-1+1.00.52+8.05
23Østmarka OK 13.14.01+1.09.27
1. Hans Kristian Stubban Hygen1.19.3024+35.251.19.3024+35.25
2. Frode Bakkehøi52.5925+20.322.12.29240+55.42+20.17
3. Trond Kortner1.01.3223+13.453.14.0123-1+1.09.27+13.45
24Oppsal Orientering 13.26.01+1.21.27
1. Lavran Thorstensen1.29.0625+45.011.29.0625+45.01
2. Are Wigaard44.1023+11.432.13.16250+56.29+11.28
3. Erik Persson1.12.4524+24.583.26.0124-1+1.21.27+24.58
25OK Moss 14.00.33+1.55.59
1. Thomas Roskifte1.17.0823+33.031.17.0823+33.03
2. Hallvard Koren51.3824+19.112.08.4622-1+51.59+18.56
3. Donatas Kontautas1.51.4726+1.04.004.00.3325+3+1.55.59+1.04.00
26Asker Skiklubb 24.00.52+1.56.18
1. Johan Teodor Westly1.06.5122+22.461.06.5122+22.46
2. Per Anders Ytterbø1.21.3826+49.112.28.2926+4+1.11.42+48.56
3. Bjørn Martini1.32.2325+44.364.00.52260+1.56.18+44.36
Fossum IF 4diskvalifisert
1. Oscar Hæstad Bjørnstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Victoria Hæstad Bjørnstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Rognerud Bøediskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 7diskvalifisert
1. Lacho Ilievdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Olav Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mark Purkisdiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 4brutt
1. Markus Gladbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Nydalens SK 5brutt
1. Bjørn Haugebruttbrutt
2. Sander H. Rogndokkenbruttbrutt
3. Knut Aaldebruttbrutt

D17

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.01.15
1. Idun Kristine Felde Olaussen41.402+0.2941.402+0.29
2. Bodil Helgerud35.442+0.491.17.241-1-0.29
3. Anni-Maija Fincke43.512+2.212.01.15100.00
2Fredrikstad SK 12.04.28+3.13
1. Marit Kahrs44.286+3.1744.286+3.17
2. Emma Johansson34.5511.19.232-4+1.59
3. Heidi Østlid Bagstevold45.053+3.352.04.2820+3.13+1.14
3Nydalens SK 12.06.53+5.38
1. Maria Jonsson42.423+1.3142.423+1.31
2. Ingvil Ahlsand42.417+7.461.25.234+1+7.59+6.28
3. Anne M Hausken Nordberg41.3012.06.533-1+5.38
4Nydalens SK 22.11.03+9.48
1. Siri Ulvestad41.11141.111
2. Åse Bergan41.076+6.121.22.183+2+4.54+4.54
3. Marte Narum48.454+7.152.11.034+1+9.48+4.54
5Asker Skiklubb 12.22.48+21.33
1. Tilla Farnes Hennum44.255+3.1444.255+3.14
2. Margrethe Wisløff44.438+9.481.29.086+1+11.44+8.30
3. Synne Strand53.405+12.102.22.485-1+21.33+9.49
6Halden SK 42.28.15+27.00
1. Anja Wingstedt48.199+7.0848.199+7.08
2. Hanne Lerche Raadal41.055+6.101.29.247-2+12.00+4.52
3. Ingrid Kronborg Bronebakk58.516+17.212.28.156-1+27.00+15.00
7Halden SK 22.32.49+31.34
1. Karoline Aune54.1813+13.0754.1813+13.07
2. Helen Palmer38.303+3.351.32.488-5+15.24+2.17
3. Gøril Fristad1.00.018+18.312.32.497-1+31.34+16.10
8Bækkelaget SK / Frol IL 12.39.55+38.40
1. Marthe Gløersen49.3610+8.2549.3610+8.25
2. Line Hagman38.434+3.481.28.195-5+10.55+2.30
3. Maren Grande1.11.3611+30.062.39.558+3+38.40+27.45
9Nydalens SK 32.44.12+42.57
1. Anne-Lene Bakken Ulseth45.257+4.1445.257+4.14
2. Cristina Luis58.5512+24.001.44.2011+4+26.56+22.42
3. Berit Sofie Wiklund59.527+18.222.44.129-2+42.57+16.01
10Ås-NMBU Orientering 12.47.35+46.20
1. Kaja Winsnes Nordhagen43.204+2.0943.204+2.09
2. Ragnhild Løvli1.03.4413+28.491.47.0413+9+29.40+27.31
3. Malin Eijsink1.00.319+19.012.47.3510-3+46.20+16.40
11Fredrikstad SK 22.48.15+47.00
1. Rikke Blakkestad Ingesen52.1212+11.0152.1212+11.01
2. Kristin Ottesen51.3810+16.431.43.5010-2+26.26+15.25
3. Mia Mathisen Bekhus1.04.2510+22.552.48.1511+1+47.00+20.34
12Lillomarka OL 12.48.51+47.36
1. Ingvild C. Fleisje50.3211+9.2150.3211+9.21
2. Toril Hallan45.219+10.261.35.539-2+18.29+9.08
3. Ellen Marie Ariansen1.12.5812+31.282.48.5112+3+47.36+29.07
13Sarpsborg OL 13.14.09+1.12.54
1. Ingvild Ramtvedt Næsset48.038+6.5248.038+6.52
2. Wenche Lindløv58.4311+23.481.46.4612+4+29.22+22.30
3. Ida Katrine Børstad Thoresen1.27.2313+45.533.14.0913+1+1.12.54+43.32
14Ås-NMBU Orientering 23.28.33+1.27.18
1. Rannveig W. Nordhagen50.3314+9.2250.3314+9.22
2. Mari Brøndbo Dahl1.14.3214+39.372.05.05140+47.41+38.19
3. Wendy Fjellstad1.23.2814+41.583.28.33140+1.27.18+39.37
Halden SK 3diskvalifisert
1. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lisa Jenssendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Delphine Poirotdiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 1brutt
1. Ida Tiltnesbruttbrutt
2. Helene Lund-Johansenbruttbrutt
3. Oda Sikkelandbruttbrutt
IL Tyrving 2brutt
1. Cassie Trewinbruttbrutt
2. Solveig Sikkelandbruttbrutt
3. bruttbrutt
OK Moss 1brutt
1. Tuva Bjerketvedtbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

H13-16

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.06.00
1. Kornelius Kriszat-Løvfald23.35123.351
2. Audun Bergan18.562+0.1442.31100.00
3. Halvor Tørnqvist Halden23.2911.06.0010
2Asker Skiklubb 11.09.05+3.05
1. Per Clemet Wisløff25.305+1.5525.305+1.55
2. Henrik Fredriksen Aas18.42144.122-3+1.41
3. Sander Arntzen24.532+1.241.09.0520+3.05+1.24
3Fossum IF 11.10.40+4.40
1. Peter Gisholt25.358+2.0025.358+2.00
2. Sivert Sande Kverme19.404+0.5845.155-3+2.44+0.44
3. Erik Hæstad Bjørnstad25.254+1.561.10.403-2+4.40+1.56
4Fredrikstad SK 11.13.53+7.53
1. Sondre Ottesen25.316+1.5625.316+1.56
2. Eirik Imrik23.049+4.2248.357+1+6.04+4.08
3. Bendik Eliassen25.183+1.491.13.534-3+7.53+1.49
5Heming Orientering 11.15.20+9.20
1. Henrik Reusch25.337+1.5825.337+1.58
2. Ferdinand Fremming23.008+4.1848.336-1+6.02+4.04
3. Petter Astrup Arnesen26.477+3.181.15.205-1+9.20+3.18
6Lillomarka OL 21.15.30+9.30
1. Elias Skjolden Sørensen27.239+3.4827.239+3.48
2. Eirik Høst Fossgard22.196+3.3749.428-1+7.11+3.23
3. Jens Johan Brekke25.485+2.191.15.306-2+9.30+2.19
7Asker Skiklubb 21.18.26+12.26
1. Trygve Myhr23.402+0.0523.402+0.05
2. Sondre Ytterbø20.485+2.0644.284+2+1.57+1.52
3. Vegard Løvli33.5811+10.291.18.267+3+12.26+10.29
7Nydalens SK 21.18.26+12.26
1. Kasper Bakken Ulseth28.1712+4.4228.1712+4.42
2. Gaute Bergan22.267+3.4450.439-3+8.12+3.30
3. Teodor Mo Hjelseth27.438+4.141.18.267-2+12.26+4.14
9Fossum IF 21.18.42+12.42
1. Emil Størmer25.284+1.5325.284+1.53
2. Vebjørn Blom-Hagen18.562+0.1444.243-1+1.530.00
3. Eivind Berner Myhre34.1813+10.491.18.429+6+12.42+10.49
10OK Moss 11.25.51+19.51
1. Tor Erling Gjølsjø28.5713+5.2228.5713+5.22
2. Adam Kristiansen28.2511+9.4357.2211-2+14.51+9.29
3. Christopher Ladim28.299+5.001.25.5110-1+19.51+5.00
11Indre Østfold OK 11.28.58+22.58
1. Kristoffer Halsnes30.0814+6.3330.0814+6.33
2. Theodor Lier29.2812+10.4659.3612-2+17.05+10.32
3. Eirik Blågestad29.2210+5.531.28.5811-1+22.58+5.53
12Fredrikstad SK 21.40.51+34.51
1. Isak Juel Fagermoen27.5811+4.2327.5811+4.23
2. Thomas Blomkvist Sivert Poppe26.4510+8.0354.4310-1+12.12+7.49
3. Runar Saur Modahl46.0815+22.391.40.5112+2+34.51+22.39
13Fossum IF 31.48.48+42.48
1. Mikkel Katla40.2015+16.4540.2015+16.45
2. Gustav Andresen Skotte34.2113+15.391.14.4113-2+32.10+15.25
3. Erlend Børli34.0712+10.381.48.48130+42.48+10.38
14Ås-NMBU Orientering 11.48.52+42.52
1. Vegard Aarstad27.5710+4.2227.5710+4.22
2. Terjei Lillehammer54.1215+35.301.22.0914+4+39.38+35.16
3. Nils Tveite26.436+3.141.48.52140+42.52+3.14
15Østmarka OK 12.18.19+1.12.19
1. Andreas Ramberg25.093+1.3425.093+1.34
2. Magnus Jystad1.03.1016+44.281.28.1915+12+45.48+44.14
3. John Otterlei50.0016+26.312.18.19150+1.12.19+26.31
16Måren OK 12.22.44+1.16.44
1. Andreas Gjetanger55.5616+32.2155.5616+32.21
2. Lukas Bjelde Fossheim43.4914+25.071.39.45160+57.14+24.53
3. Markus Månum Moen42.5914+19.302.22.44160+1.16.44+19.30
Heming Orientering 2diskvalifisert
1. August Syrdal Øendiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Asker Skiklubb 3diskvalifisert
1. Eilev Kvaalediskvalifisertdiskvalifisert
2. Olaf Halsaa Dolvendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Aure Skogedaldiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK 2brutt
1. Ole Sofus Haakaasbruttbrutt
2. Amund Øiseth Bedin Tidemann Lierbruttbrutt
3. Sander Bystrømbruttbrutt

D13-16

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.18.34
1. Oda Scheele27.55127.551
2. Pia Young Vik22.43150.3810
3. Ragne Wiklund27.5611.18.3410
2Fossum IF 11.24.12+5.38
1. Åsne Naadland Holo29.144+1.1929.144+1.19
2. Pernille Katla23.362+0.5352.503-1+2.12+0.53
3. Ingrid G. Kvålsgard31.222+3.261.24.122-1+5.38+3.26
3Asker Skiklubb 11.25.15+6.41
1. Lotte Jauhojärvi Markussen29.052+1.1029.052+1.10
2. Ina Martini23.362+0.5352.4120+2.03+0.53
3. Anna Øfsthus Gravir32.343+4.381.25.153+1+6.41+4.38
4OK Moss 11.32.04+13.30
1. Karoline Bjørnerød29.525+1.5729.525+1.57
2. Selma Kristiansen29.216+6.3859.1350+8.35+6.38
3. Aurora Gjølsjø32.514+4.551.32.044-1+13.30+4.55
5Lillomarka OL 11.33.44+15.10
1. Maria Rørvik Haver29.103+1.1529.103+1.15
2. Netta Bar-Nathan24.004+1.1753.104+1+2.32+1.17
3. Oda Marie Colquhoun40.348+12.381.33.445+1+15.10+12.38
6Oppsal Orientering 11.45.48+27.14
1. Amélie Aamodt36.567+9.0136.567+9.01
2. Tina Kalleson29.155+6.321.06.116-1+15.33+6.32
3. Ane Sofie Krogh39.377+11.411.45.4860+27.14+11.41
7Fossum IF 21.49.36+31.02
1. Ingrid Hasaas39.4410+11.4939.4410+11.49
2. Tonje Rognerud Bøe30.427+7.591.10.267-3+19.48+7.59
3. Ragne Norrud39.106+11.141.49.3670+31.02+11.14
8Østmarka OK 11.52.03+33.29
1. Anna Cecilie Linløkken39.349+11.3939.349+11.39
2. Alexandra Linløkken34.3810+11.551.14.128-1+23.34+11.55
3. Ingrid Marie Stubban Hygen37.515+9.551.52.0380+33.29+9.55
9Nydalens SK 22.05.27+46.53
1. Yngvild Langedal Breivik47.0512+19.1047.0512+19.10
2. Ada Wulfsberg34.319+11.481.21.3610-2+30.58+11.48
3. Marie Liland43.519+15.552.05.279-1+46.53+15.55
10Heming Orientering 22.07.01+48.27
1. Hanna Eckhardt Andersen32.066+4.1132.066+4.11
2. Ella Berstad49.4714+27.041.21.5311+5+31.15+27.04
3. Ida Marie Flågen45.0810+17.122.07.0110-1+48.27+17.12
10Heming Orientering 12.07.01+48.27
1. Maya Arnesen38.248+10.2938.248+10.29
2. Malene Jebsen42.3613+19.531.21.009+1+30.22+19.53
3. Live Østvold46.0111+18.052.07.0110+1+48.27+18.05
12Østmarka OK 22.10.40+52.06
1. Janna Sofie Tellesbø46.4111+18.4646.4111+18.46
2. Jenny Emilie Brenni Herredsvela35.3111+12.481.22.1212+1+31.34+12.48
3. Monica Brevik48.2812+20.322.10.40120+52.06+20.32
13Sarpsborg OL 12.26.30+1.07.56
1. Marie F. Lindløv Jensen56.4814+28.5356.4814+28.53
2. Ingrid Kristine Hansen34.118+11.281.30.5913-1+40.21+11.28
3. Adine Blakkestad Ingesen55.3113+27.352.26.30130+1.07.56+27.35
14Fredrikstad SK 12.41.24+1.22.50
1. Alexandra Angvoll56.4313+28.4856.4313+28.48
2. Ida-Synnøve Kristiansen37.5512+15.121.34.3814+1+44.00+15.12
3. Kaisa Antonsen1.06.4614+38.502.41.24140+1.22.50+38.50
15Indre Østfold OK 13.23.07+2.04.33
1. Elida Sagli Gudim1.01.5915+34.041.01.5915+34.04
2. Gea Øiseth Bedin53.1015+30.271.55.09150+1.04.31+30.27
3. Maren Sofie Gulliksen1.27.5815+1.00.023.23.07150+2.04.33+1.00.02
IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Maren Norderuddiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Måren OK 1diskvalifisert
1. Carmen Dirrodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Noor Dirro-Heludiskvalifisertdiskvalifisert
3. Linn Mei Waalerdiskvalifisertdiskvalifisert
Gjø-Vard OL 1brutt
1. Kristine Kravdalbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

H150

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 11.46.14
1. Øystein Holo36.584+3.4936.584+3.49
2. Vebjørn Berre38.062+0.541.15.0440+2.26-1.23
3. Leif Størmer31.1011.46.141-3
2Ås-NMBU Orientering 11.46.38+0.24
1. Håkon Danevad33.102+0.0133.102+0.01
2. Ivar Maalen39.284+2.161.12.381-1-0.01
3. Jo Inge Fjellstad34.005+2.501.46.382+1+0.24+0.24
3OK Moss 11.48.51+2.37
1. Torgeir Snilsberg35.103+2.0135.103+2.01
2. Kjetil Karlsen39.455+2.331.14.5530+2.17+0.16
3. Tore Bjørnerød33.564+2.461.48.5130+2.37+0.20
4Lillomarka OL 11.49.44+3.30
1. Vidar Benjaminsen33.09133.091
2. Terje Blindheim42.4410+5.321.15.535+4+3.15+3.15
3. Stein Blomseth33.513+2.411.49.444-1+3.30+0.15
5Halden SK 12.00.15+14.01
1. Jarle Herrebrøden45.2614+12.1745.2614+12.17
2. Jens Erik Mjølnerød41.176+4.051.26.4311-3+14.05+1.48
3. Jon Steinar Mjølnerød33.322+2.222.00.155-6+14.01-0.04
6Lillomarka OL 22.00.47+14.33
1. Steinar Eastwood37.025+3.5337.025+3.53
2. Hallvard Fjær41.217+4.091.18.236+1+5.45+1.52
3. Martin Granly42.2411+11.142.00.4760+14.33+8.48
7IL Tyrving 12.03.12+16.58
1. Bjørn Henning Grandal37.126+4.0337.126+4.03
2. Are Kristiansen37.1211.14.242-4+1.46
3. Christian Grotnes48.4815+17.382.03.127+5+16.58+15.12
8Nydalens SK 22.03.55+17.41
1. Per Ola Ulseth39.548+6.4539.548+6.45
2. Nils Bergan44.5414+7.421.24.4880+12.10+5.25
3. Einar Lunøe39.077+7.572.03.5580+17.41+5.31
9Fossum IF 22.04.50+18.36
1. Arild Andresen37.537+4.4437.537+4.44
2. Hans Jevanord43.2513+6.131.21.1870+8.40+3.56
3. Richard Zeiner-Gundersen43.3212+12.222.04.509+2+18.36+9.56
10Asker Skiklubb 12.06.50+20.36
1. Håkon Løvli41.4210+8.3341.4210+8.33
2. Torstein Kvaale43.0712+5.551.24.499-1+12.11+3.38
3. Tommy Jauhojärvi42.019+10.512.06.5010+1+20.36+8.25
11Oslostudentenes IK 12.07.04+20.50
1. Bjørn Grinde45.1012+12.0145.1012+12.01
2. Are Eriksen42.049+4.521.27.1413+1+14.36+2.35
3. Guttorm L Egge39.508+8.402.07.0411-2+20.50+6.14
12Sarpsborg OL 12.10.05+23.51
1. Øystein Jensen40.379+7.2840.379+7.28
2. Bjørn Tore Thoresen47.2416+10.121.28.0114+5+15.23+7.55
3. Tormod Jensen42.0410+10.542.10.0512-2+23.51+8.28
13Fossum IF 32.18.41+32.27
1. Morten Rannem45.1813+12.0945.1813+12.09
2. Lars Hjermstad41.268+4.141.26.4412-1+14.06+1.57
3. Roger Birkeland51.5716+20.472.18.4113+1+32.27+18.21
14Kolbotn og Skimt OL 12.21.19+35.05
1. Bjørn Sverre Gulheim58.0818+24.5958.0818+24.59
2. Bjørnar Gammelsæter38.363+1.241.36.4416-2+24.06-0.53
3. Knut Bjørkelo44.3513+13.252.21.1914-2+35.05+10.59
15Ås-NMBU Orientering 22.21.42+35.28
1. Håvard Steinsholt41.5611+8.4741.5611+8.47
2. Gunnar Tenge43.0511+5.531.25.0110-1+12.23+3.36
3. Kjell Blomseth56.4117+25.312.21.4215+5+35.28+23.05
16Østmarka OK 12.21.57+35.43
1. Øystein Kildahl57.1917+24.1057.1917+24.10
2. Rune Teigland49.0517+11.531.46.2418+1+33.46+9.36
3. Knut Edvard Helland35.336+4.232.21.5716-2+35.43+1.57
17Måren OK 12.29.25+43.11
1. Lars Petter Endresen50.2916+17.2050.2916+17.20
2. Per Hermann Krøger54.0718+16.551.44.3617+1+31.58+14.38
3. Audun Bjerknes44.4914+13.392.29.25170+43.11+11.13
18Østmarka OK 22.41.16+55.02
1. Håvar Brevik50.2115+17.1250.2115+17.12
2. Terje Linløkken46.1915+9.071.36.40150+24.02+6.50
3. Per Stedje1.04.3618+33.262.41.1618+3+55.02+31.00
Nydalens SK 1diskvalifisert
1. Torstein Holediskvalifisertdiskvalifisert
2. Terje Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rune Scheelediskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1brutt
1. Kimme Arnesenbruttbrutt
2. Øystein Østermannbruttbrutt
3. Nils Petter Fremmingbruttbrutt

D150

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Heming Orientering 1brutt
1. Ann Elin Flågenbruttbrutt
2. Marianne Reuschbruttbrutt
3. Tale Mæhre Torjussenbruttbrutt

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Moss 147.12
1. Alfred Bjørnerød24.12124.121
2. Sondre Ladim23.00147.1210
2Nydalens SK 150.10+2.58
1. Martin Størmer-Antonsen24.222+0.1024.222+0.10
2. Axel Aalde25.482+2.4850.1020+2.58+2.48
3Lillomarka OL 11.10.45+23.33
1. Vebjørn Emil Blindheim36.063+11.5436.063+11.54
2. Rasmus D. Eastwood34.393+11.391.10.4530+23.33+11.39
Halden SK 1diskvalifisert
1. Liam Viggo Wingstedtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Herman Lien Backstrømdiskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1brutt
1. Fridtjof Reuschbruttbrutt
2. Arild dy Baumannbruttbrutt

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.10.51
1. Inga Skaarer Wiklund36.02136.021
2. Marie Saugestad34.4911.10.5110
2Halden SK 11.13.40+2.49
1. Maren Henriksen36.072+0.0536.072+0.05
2. Marie Lien Backstrøm37.332+2.441.13.4020+2.49+2.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor