Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 18 september 2016

H150

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 11.46.14
Øystein Holo36.584+3.4936.584+3.49
Vebjørn Berre38.062+0.541.15.0440+2.26-1.23
Leif Størmer31.1011.46.141-3
2Ås-NMBU Orientering 11.46.38+0.24
Håkon Danevad33.102+0.0133.102+0.01
Ivar Maalen39.284+2.161.12.381-1-0.01
Jo Inge Fjellstad34.005+2.501.46.382+1+0.24+0.24
3OK Moss 11.48.51+2.37
Torgeir Snilsberg35.103+2.0135.103+2.01
Kjetil Karlsen39.455+2.331.14.5530+2.17+0.16
Tore Bjørnerød33.564+2.461.48.5130+2.37+0.20
4Lillomarka OL 11.49.44+3.30
Vidar Benjaminsen33.09133.091
Terje Blindheim42.4410+5.321.15.535+4+3.15+3.15
Stein Blomseth33.513+2.411.49.444-1+3.30+0.15
5Halden SK 12.00.15+14.01
Jarle Herrebrøden45.2614+12.1745.2614+12.17
Jens Erik Mjølnerød41.176+4.051.26.4311-3+14.05+1.48
Jon Steinar Mjølnerød33.322+2.222.00.155-6+14.01-0.04
6Lillomarka OL 22.00.47+14.33
Steinar Eastwood37.025+3.5337.025+3.53
Hallvard Fjær41.217+4.091.18.236+1+5.45+1.52
Martin Granly42.2411+11.142.00.4760+14.33+8.48
7IL Tyrving 12.03.12+16.58
Bjørn Henning Grandal37.126+4.0337.126+4.03
Are Kristiansen37.1211.14.242-4+1.46
Christian Grotnes48.4815+17.382.03.127+5+16.58+15.12
8Nydalens SK 22.03.55+17.41
Per Ola Ulseth39.548+6.4539.548+6.45
Nils Bergan44.5414+7.421.24.4880+12.10+5.25
Einar Lunøe39.077+7.572.03.5580+17.41+5.31
9Fossum IF 22.04.50+18.36
Arild Andresen37.537+4.4437.537+4.44
Hans Jevanord43.2513+6.131.21.1870+8.40+3.56
Richard Zeiner-Gundersen43.3212+12.222.04.509+2+18.36+9.56
10Asker Skiklubb 12.06.50+20.36
Håkon Løvli41.4210+8.3341.4210+8.33
Torstein Kvaale43.0712+5.551.24.499-1+12.11+3.38
Tommy Jauhojärvi42.019+10.512.06.5010+1+20.36+8.25
11Oslostudentenes IK 12.07.04+20.50
Bjørn Grinde45.1012+12.0145.1012+12.01
Are Eriksen42.049+4.521.27.1413+1+14.36+2.35
Guttorm L Egge39.508+8.402.07.0411-2+20.50+6.14
12Sarpsborg OL 12.10.05+23.51
Øystein Jensen40.379+7.2840.379+7.28
Bjørn Tore Thoresen47.2416+10.121.28.0114+5+15.23+7.55
Tormod Jensen42.0410+10.542.10.0512-2+23.51+8.28
13Fossum IF 32.18.41+32.27
Morten Rannem45.1813+12.0945.1813+12.09
Lars Hjermstad41.268+4.141.26.4412-1+14.06+1.57
Roger Birkeland51.5716+20.472.18.4113+1+32.27+18.21
14Kolbotn og Skimt OL 12.21.19+35.05
Bjørn Sverre Gulheim58.0818+24.5958.0818+24.59
Bjørnar Gammelsæter38.363+1.241.36.4416-2+24.06-0.53
Knut Bjørkelo44.3513+13.252.21.1914-2+35.05+10.59
15Ås-NMBU Orientering 22.21.42+35.28
Håvard Steinsholt41.5611+8.4741.5611+8.47
Gunnar Tenge43.0511+5.531.25.0110-1+12.23+3.36
Kjell Blomseth56.4117+25.312.21.4215+5+35.28+23.05
16Østmarka OK 12.21.57+35.43
Øystein Kildahl57.1917+24.1057.1917+24.10
Rune Teigland49.0517+11.531.46.2418+1+33.46+9.36
Knut Edvard Helland35.336+4.232.21.5716-2+35.43+1.57
17Måren OK 12.29.25+43.11
Lars Petter Endresen50.2916+17.2050.2916+17.20
Per Hermann Krøger54.0718+16.551.44.3617+1+31.58+14.38
Audun Bjerknes44.4914+13.392.29.25170+43.11+11.13
18Østmarka OK 22.41.16+55.02
Håvar Brevik50.2115+17.1250.2115+17.12
Terje Linløkken46.1915+9.071.36.40150+24.02+6.50
Per Stedje1.04.3618+33.262.41.1618+3+55.02+31.00
Nydalens SK 1diskvalifisert
Torstein Holediskvalifisertdiskvalifisert
Terje Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Rune Scheelediskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1brutt
Kimme Arnesenbruttbrutt
Øystein Østermannbruttbrutt
Nils Petter Fremmingbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor