Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 17 april 2016

N-åpen

1 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora Arentz HagenFredrikstad SK18.4114.56
Jonathan AxelssonÅmåls OK29.5123.52
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK22.4718.13
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK15.0512.04
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL27.5022.16
Magnus DaleOL Vallset/Stange14.1911.27
Malin GjetangerMåren OK17.1513.48
Sofie Holm NedrebøOK Moss23.4418.59
Asbjørn LandeEidskog OL24.3719.41
Eirik LestebergKongsberg OL20.1316.10
Elias MolundIL Tyrving33.0126.24
Karl Rein RådahlIL Tyrving21.0916.55
Adele SkålandTrøsken IL27.5822.22
Milla SkålandTrøsken IL36.0128.48
Per Noa SommerheimNydalens SK17.2713.57
Lauritz stolpe-PalmstrømEidskog OL29.3623.40
Vilhelm SvarødHalden SK41.1332.58
Eline SørliEidskog OL41.1132.56
Synne SørliEidskog OL41.1733.01
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL33.5627.08
Amund Kortner VogtØstmarka OK26.4821.26

D -10

1 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering33.1517.03
Ingrid LestebergKongsberg OL34.2317.37
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL26.5113.46
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering24.0712.22
Eira Skaarer WiklundNydalens SK29.2315.04
Minna Sofie WingstedtHalden SK24.0912.23

D 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.1313.25
2Marie KravdalGjø-Vard OL40.58+8.4517.04
3Marie Lien BackstrømHalden SK45.59+13.4619.09
4Sara MolundIL Tyrving46.16+14.0319.16
5Mille Baastad BergIL Tyrving48.03+15.5020.01
6Josefin EylertsenHalden SK52.10+19.5721.44
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK53.50+21.3722.25
8Maren HenriksenHalden SK57.28+25.1523.56
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering59.30+27.1724.47
10Anne ØstvoldHeming Orientering1.06.52+34.3927.51
11Anne FrøislandVang OL1.16.58+44.4532.04
12Julie BrenåsVarteig OL1.42.32+1.10.1942.43
Mari Ovidia RanestadHamar OKbrutt

D 11-12N

1 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Blom-HagenFossum IF13.4210.57
2Mathilde FossaasGimle IF17.20+3.3813.52

D 13-16C

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde RetteraasenIndre Østfold OK43.5918.19
2Astrid RognstadHadeland OL48.39+4.4020.16
3Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK51.02+7.0321.15
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL55.00+11.0122.55
5Emilie JohansenSandefjord OK1.03.33+19.3426.28
6Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.33.29+49.3038.57
0Ada GulliksenIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 13-16N

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen MyklebustHamar OK29.3915.12

D 17-AK

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi StoksethHalden SK47.0210.13
2Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK59.20+12.1812.53
3Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1.00.43+13.4113.11
4Kaisa SvergjaRaumar Orientering1.02.22+15.2013.33
5Susanne TveteråsNydalens SK1.20.56+33.5417.35
6Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.35.28+48.2620.45
7Ingvild Løver ThonModum OL1.40.42+53.4021.53

D 17-C

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Laila Eriksen BlomFet OL56.0220.36
2Anne SørlienGjø-Vard OL58.01+1.5921.19
3Cecilie Christin KvermeFossum IF1.05.16+9.1423.59
4Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.14.47+18.4527.29
5Siv Susanne JystadØstmarka OK1.55.10+59.0842.20
0Helle HundseidIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-N

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst44.1122.39

D 21A

7 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lone MalmgrenGjø-Vard OL1.14.0010.28
2Maria JonssonNydalens SK1.17.37+3.3710.59
3Elin EkebergIL Tyrving1.42.02+28.0214.27
4Tonje HermansenKristiansand OK1.48.50+34.5015.24

D 40-

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro BryggenHalden SK49.4610.49
2Valborg MadslienLillehammer OK51.45+1.5911.15
3Line NybakkenÅs-NMBU Orientering55.59+6.1312.10
4Monica BerglundRingerike OL57.52+8.0612.34
5Sara MathisenPorsgrunn OL1.04.46+15.0014.04
0Linda FredhMåren OKdiskvalifisert
0Julie Finsrud LandeEidskog OLdiskvalifisert

D 45-

4 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK45.219.51
2Runa Lien BackstrømHalden SK47.55+2.3410.25
3Hanne Lerche RaadalHalden SK49.19+3.5810.43
4Hege FeiringIL Tyrving49.54+4.3310.50
5Arnhild KroghOppsal Orientering50.37+5.1611.00
6Mona LomeHamar OK51.48+6.2711.15
7Hilde VassendPorsgrunn OL57.12+11.5112.26
8Ingrid Eide RappRaumar Orientering57.55+12.3412.35
9Else Kari ScheeleNydalens SK58.07+12.4612.38
10Hege SolerødGjø-Vard OL1.00.35+15.1413.10
11Marit EgnerAsker Skiklubb1.02.58+17.3713.41
12Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.04.06+18.4513.56
13Astrid BjørnerødOK Moss1.05.14+19.5314.10
14Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.05.51+20.3014.18
15Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.12.16+26.5515.42
16Kristin FalkFossum IF1.42.14+56.5322.13

D 50-

3 810 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK45.5412.02
2Kjersti StræteRingerike OL47.10+1.1612.22
3Heli MarjomaStigsökarna47.56+2.0212.34
4Ellen Sofie OlsvikNydalens SK50.13+4.1913.10
5Tove HeimdalKonnerud IL51.17+5.2313.27
6Marie AlfredssonOK Tyr51.54+6.0013.37
7Anne Marit BordalRingsaker OK53.14+7.2013.58
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering53.45+7.5114.06
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL55.34+9.4014.35
10Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb55.47+9.5314.38
11Anne Kristine NorderudIL Tyrving57.06+11.1214.59
12Anne Marit BjergaardNydalens SK58.38+12.4415.23
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.00.28+14.3415.52
14Marianne NjåsteinIL Tyrving1.00.37+14.4315.54
15Wenche LindløvSarpsborg OL1.04.18+18.2416.52
16Eirin MathiesenRingerike OL1.07.59+22.0517.50
17Else GrandalIL Tyrving1.09.07+23.1318.08
18Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.13.01+27.0719.09
19Lill-Ann TorpSandefjord OK1.15.18+29.2419.45
20Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.30.30+44.3623.45
21Heidi BørstadSarpsborg OL1.36.30+50.3625.19
22Jane RødderKongsberg OL1.46.03+1.00.0927.50

D 55-

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine GjermoØstmarka OK45.0511.49
2Anne Grethe RustadRaumar Orientering47.22+2.1712.25
3Grete HoviSkien OK48.04+2.5912.36
4Anne Berit EidNydalens SK51.39+6.3413.33
5Anna Weckner WestlundOK Tyr52.19+7.1413.43
6Tone HollowellOK Tyr55.06+10.0114.27
7Heidi FalckIL Tyrving56.07+11.0214.43
8Anne Julsrud HaugenHalden SK59.09+14.0415.31
9Ingrid Opsahl BredesenFossum IF1.04.32+19.2716.56
10Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK1.11.01+25.5618.38
11Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.17.07+32.0220.14
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.17.49+32.4420.25
13May Jorunn RognlienModum OL1.44.03+58.5827.18
0Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert

D 60-

3 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb40.4513.01
2Elisabet ÖströmOK Tyr43.33+2.4813.54
3Lisa AnnersandOK Tyr43.44+2.5913.58
4Elle M. MelbyeHeming Orientering50.26+9.4116.06
5Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK52.31+11.4616.46
6Margrete JørandliGjø-Vard OL52.37+11.5216.48
7Live Joronn YtrehusRingerike OL54.06+13.2117.17
8Aud KjemperudEiker OL56.22+15.3718.00
9Anne SørumRingsaker OK59.30+18.4519.00
0Kari UndrumElverum OKdiskvalifisert

D 65-

3 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL45.5614.40
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL59.17+13.2118.56
3Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.11.53+25.5722.57
4Eva Marie GranOK Øst1.36.12+50.1630.44

D 70-

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL35.2216.13
2Tea ForbergRond OL39.35+4.1318.09
3Liv FeiringHamar OK39.48+4.2618.15
4Inger LindløvOK Moss40.42+5.2018.40
5Elin DahlenRingerike OL48.19+12.5722.09
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering58.22+23.0026.46
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 75-

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna YtterbølGimle IF1.04.4429.41
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.06.45+2.0130.37

H -10

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus MolundIL Tyrving29.4815.16
Ville Emil WingstedtHalden SK29.4315.14

H 11-12

2 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL24.4910.20
2Alfred BjørnerødOK Moss25.52+1.0310.46
3Sondre LadimOK Moss27.33+2.4411.28
4Herman Lien BackstrømHalden SK29.21+4.3212.13
5Jonas KroghOppsal Orientering30.39+5.5012.46
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL32.09+7.2013.23
7Liam Viggo WingstedtHalden SK35.19+10.3014.42
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL36.50+12.0115.20
9Ludvik SætherFredrikstad SK38.18+13.2915.57
10David HermanssonÅmåls OK43.44+18.5518.13
11Theodor BjørkSandefjord OK44.06+19.1718.22
12Ragnar LandeEidskog OL45.16+20.2718.51
13Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK51.28+26.3921.26
14Erlend Grønlund MoenGimle IF54.37+29.4822.45
15Eskil BrændenLillomarka OL56.58+32.0923.44
16Einar ØstvoldHeming Orientering1.29.46+1.04.5737.24
17Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.36.44+1.11.5540.18
0Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Isak EskilssonIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert

H 11-12N

1 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle FosdalGimle IF13.1710.37
2Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL17.57+4.4014.21

H 13-16C

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander BystrømIndre Østfold OK38.5916.14
2Isak Juel FagermoenFredrikstad SK41.05+2.0617.07
3Magnus JystadØstmarka OK52.27+13.2821.51
4Gard LaeskogenRingerike OL59.31+20.3224.47
0Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert
0Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
0Herman KarterudVang OLdiskvalifisert
Even Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt

H 13-16N

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anders Gylterud KvålsgardFossum IFbrutt

H 17-AK

5 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Taraldsten BrunesModum OL42.318.20
2Morten Severin SaueNTNUI43.21+0.508.30
3Ola LestebergKongsberg OL49.43+7.129.44
4Erik RosenvoldØstmarka OK51.40+9.0910.07
5Tor RingstadHedrum OL1.03.33+21.0212.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Sander ArnevikRingerike OL1.04.48+22.1712.42
7Morten TangenMåren OK1.05.06+22.3512.45
8Even ErlienGjø-Vard OL1.06.35+24.0413.03
9John Eivind PresterudFet OL1.12.12+29.4114.09
10Geir Ola BlystadLøten o-lag1.30.29+47.5817.44
0Ole Underthun JohansenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-C

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL39.0114.20
2Jon Daniel RoumRingerike OL1.28.33+49.3232.33
3Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL1.40.59+1.01.5837.07

H 17-N

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL20.4210.36
2Tor SimonsenOK Øst31.25+10.4316.06

H 21-A

8 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK1.06.108.02
2Eirik RustadRaumar Orientering1.11.53+5.438.44
3Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.16.07+9.579.15
4Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.20.51+14.419.50
5Arild AndresenFossum IF1.26.48+20.3810.33
6Helge BakkehøiØstmarka OK1.31.44+25.3411.09
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.43.30+37.2012.35

H 40-

7 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Steinar RagvinBø OL58.148.14
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.02.03+3.498.47
3David LøverModum OL1.02.47+4.338.53
4Tom BerganFet OL1.04.09+5.559.05
5Erik PaulsrudIL Koll1.04.13+5.599.05
6Lars BerglundRingerike OL1.08.12+9.589.39
7Martin ØhmanGjø-Vard OL1.09.34+11.209.51
8Thomas LieFredrikstad SK1.14.02+15.4810.29
9Kyrre GranFet OL1.14.26+16.1210.32
10Hallvard KorenOK Moss1.15.26+17.1210.41
11Henning Bratland CarlsenOK Moss1.25.25+27.1112.05
0Halvor HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 45-

6 190 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL49.127.56
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb51.26+2.148.18
3Pål BackstrømHalden SK52.12+3.008.25
4Eivind LandeEidskog OL53.37+4.258.39
5Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna54.03+4.518.43
6Torgeir SnilsbergOK Moss56.48+7.369.10
7Espen BergstrømHalden SK57.26+8.149.16
8Eirik JørgensenIL Tyrving58.44+9.329.29
9Knut Ivar JohansenSandefjord OK59.04+9.529.32
10Svein NygårdLillomarka OL59.09+9.579.33
11Jan Erik IsaksenNydalens SK59.10+9.589.33
12Jon-Anders BordalRingsaker OK1.00.34+11.229.47
13Christian JomaasFossum IF1.00.48+11.369.49
14Gjermund GravirAsker Skiklubb1.03.14+14.0210.12
15Stig MellingRingerike OL1.04.23+15.1110.24
16Are StrandlieGjø-Vard OL1.06.29+17.1710.44
17Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.12.05+22.5311.38
18Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.15.54+26.4212.15
19Svein GranerudAsker Skiklubb1.16.07+26.5512.17
20Geir TorgersenHalden SK1.16.20+27.0812.19
21Bjørn Axel GranHalden SK1.17.57+28.4512.35
22Eilert AamodtOppsal Orientering1.27.21+38.0914.06
23Atle WølloKongsberg OL1.35.46+46.3415.28
24Hans Olav HygenØstmarka OK1.36.18+47.0615.33
0Håkon BørliFossum IFdiskvalifisert
0Dag Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

5 100 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK40.217.54
2Tore BjørnerødOK Moss42.36+2.158.21
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.32+4.118.43
4Kristian KihleRingerike OL46.42+6.219.09
5Gjermund RørenEiker OL47.27+7.069.18
6Morten HeirFossum IF48.59+8.389.36
7Ottar WiklundNydalens SK49.48+9.279.45
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving50.51+10.309.58
9Einar LunøeNydalens SK52.08+11.4710.13
10Jens Erik MjølnerødHalden SK53.04+12.4310.24
11Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn53.46+13.2510.32
12Per KällvikÅmåls OK53.53+13.3210.33
13Øystein JensenSarpsborg OL53.59+13.3810.35
14Per Ola UlsethNydalens SK54.05+13.4410.36
15Dag BrenåsVarteig OL55.08+14.4710.48
16Jim OlaussenHalden SK55.17+14.5610.50
17Jo WiklundNydalens SK55.54+15.3310.57
18Børge PedersenNydalens SK56.24+16.0311.03
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK57.02+16.4111.10
20Frank SvarødIdd Sportsklubb57.27+17.0611.15
21Håkon LøvliAsker Skiklubb58.22+18.0111.26
22Roar PedersenOppsal Orientering58.30+18.0911.28
23Mons Kr. LøvfaldNydalens SK1.00.17+19.5611.49
24Johan LilljeqvistStigsökarna1.00.27+20.0611.51
25Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.00.58+20.3711.57
26Jan SølvbergFossum IF1.01.46+21.2512.06
27Nils BerganNydalens SK1.03.23+23.0212.25
28Arnfinn MoeFredrikstad SK1.05.39+25.1812.52
29Ulf DanielssonÅmåls OK1.06.32+26.1113.02
30Frode KamsvågIL Tyrving1.06.50+26.2913.06
31Lasse ArnesenHeming Orientering1.07.24+27.0313.12
32Terje LinløkkenØstmarka OK1.09.56+29.3513.42
33Jørn MoeFet OL1.10.43+30.2213.51
34Bjørn OpsahlIndre Østfold OK1.17.07+36.4615.07
35Helge GrafferRingerike OL1.24.46+44.2516.37
0Tomas HermanssonÅmåls OKdiskvalifisert
Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SKdiskvalifisert
Magne BrændenLillomarka OLbrutt

H 55-

5 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.588.25
2Sixten WestlundOK Tyr43.16+0.188.29
3Knut AasRingerike OL45.23+2.258.53
4Tore SagvoldenØstmarka OK46.06+3.089.02
5Onno VerberneOL Toten-Troll46.45+3.479.10
6Terje DengerudNydalens SK46.47+3.499.10
7Sören JonssonNydalens SK46.48+3.509.10
8Nils HæstadFossum IF47.08+4.109.14
9Tom HollowellOK Tyr48.54+5.569.35
10Bjørnar TollefsenOK Øst50.38+7.409.55
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering53.04+10.0610.24
12Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering53.27+10.2910.28
13Hallvard FjærLillomarka OL53.29+10.3110.29
14Karl Aasmund ErøyOK Moss54.01+11.0310.35
15Terje Wiig MathisenNydalens SK54.22+11.2410.39
16Frode LøsetRingerike OL54.37+11.3910.42
17Martin GranlyLillomarka OL55.33+12.3510.53
18Morten DueMåren OK55.35+12.3710.53
19Bjørn WilladssenHeming Orientering57.58+15.0011.21
20Stein Arne NegårdVang OL58.22+15.2411.26
21Lars HjermstadFossum IF1.01.22+18.2412.01
22Morten KarlsenMåren OK1.01.59+19.0112.09
23Egil RundbergetNydalens SK1.02.03+19.0512.10
24Terje HenriksenAsker Skiklubb1.06.36+23.3813.03
25Jan-Ove BråthenOK Øst1.06.43+23.4513.04
26Hallvard BergIL Tyrving1.06.45+23.4713.05
27Sigbjørn ModalsliFossum IF1.06.55+23.5713.07
28Roy GjerdingOK Moss1.20.44+37.4615.49
29Pål HellerudHalden SK1.51.04+1.08.0621.46
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

4 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL46.0510.01
2Torgeir StrandhagenRøyken OL47.03+0.5810.13
3Per Kristian EkebergIL Tyrving47.16+1.1110.16
4Øystein RuudFredrikstad SK49.44+3.3910.48
5Per OsenVestre Akers SK52.23+6.1811.23
6Ola BroxOL Toten-Troll53.27+7.2211.37
7Olov ÖströmOK Tyr54.05+8.0011.45
8Einar LienLøten o-lag56.27+10.2212.16
9Geir Holm GundersenSturla, IF57.03+10.5812.24
10Leif S. ThingsrudØstmarka OK58.52+12.4712.47
11Are EriksenOslostudentenes IK1.01.11+15.0613.18
12Reidar FossumAsker Skiklubb1.01.40+15.3513.24
13Lars OlssonVästvärmlands OK1.09.01+22.5615.00
14Øyvind GylverAsker Skiklubb1.09.41+23.3615.08
15Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.10.25+24.2015.18
16Odd Arne BlystadLøten o-lag1.15.59+29.5416.31
17Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.18.32+32.2717.04
18Bengt BivrinIdefjordens SK1.25.21+39.1618.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.34.56+48.5120.38
0Trond SyversenOK Østdiskvalifisert

H 65-

3 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF46.0412.05
2Kjell WintherOppsal Orientering46.08+0.0412.06
3Leif BokerødIdd Sportsklubb48.30+2.2612.43
4Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.02.05+16.0116.17
5Leif LødengOK Moss1.02.44+16.4016.27
6Paul SkjakerHadeland OL1.05.20+19.1617.08
7Svein GrønhovdModum OL1.12.03+25.5918.54
0Steinar MariussenElverum OKdiskvalifisert
0Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert

H 70-

3 130 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore LangaardOppsal Orientering40.2212.53
2John Thomas PetersenNittedal OL40.57+0.3513.04
3Hasse BergstrømIL Tyrving44.10+3.4814.06
4Rolf GjølbergLarvik OK44.23+4.0114.10
5Trond FeiringHamar OK47.24+7.0215.08
6Kjell RøkkeIL Tyrving48.24+8.0215.27
7Helge RevhaugRingerike OL52.15+11.5316.41
8Helge BjaalandHeming Orientering53.21+12.5917.02
9Klaus EngenEidskog OL54.35+14.1317.26
10Roar BjordalOppsal Orientering55.51+15.2917.50
11Knut LindløvOK Moss56.17+15.5517.58
12Øivind Magne RogndalenHamar OK56.26+16.0418.01
13Knut Tore SolheimNydalens SK56.52+16.3018.10
14Magnar ØvreåsBotne SK1.00.39+20.1719.22
0Amund Ragnar HerrebrødenOK Østdiskvalifisert

H 75-

3 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss41.4413.20
2Erling TidemannLommedalens IL53.31+11.4717.05
3Trygve FosseGimle IF55.15+13.3117.39
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.05.24+23.4020.53
5Jon Vegard LundeLillehammer OK1.11.50+30.0622.56
6Per MeilandLommedalens IL1.20.51+39.0725.49
0Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert
0Tormod DahlenRingerike OLdiskvalifisert

H 80-

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF50.2123.05
2Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering52.23+2.0224.01
3Stein KorenOK Moss54.06+3.4524.48
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.01.09+10.4828.03
5Kjell AndersenVarteig OL1.12.22+22.0133.11

D 40-AK

3 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL42.5013.41
2Toini SkyttersæterKonnerud IL47.41+4.5115.14
3Heidi BjordalOppsal Orientering55.10+12.2017.37
4Tonje HolmOK Moss1.00.18+17.2819.15

H 40-AK

3 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Snorre VegganOppsal Orientering41.5310.59
2Anders FærdenKolbotn og Skimt OL49.34+7.4113.00
3Arnstein DaleOL Vallset/Stange57.25+15.3215.04
0Tore LindaasElverum OKdiskvalifisert

DirekteC

2 720 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BrekkeHalden SK32.5212.04
2Arnfinn SkålandTrøsken IL44.28+11.3616.20
3Morten HelminsenFredrikstad SK45.59+13.0716.54
4Thomas BergIL Tyrving52.24+19.3219.15
5Gro EllegaardVang OL57.56+25.0421.17
6Anders RoumRingerike OL1.04.24+31.3223.40
7Dag Otter JohansenAsker Skiklubb1.05.19+32.2724.00
8Arild KirkebøenHalden SK1.05.22+32.3024.01
9Linea HolstIL Tyrving1.09.53+37.0125.41
10Anne Marte PennsgårdHorten1.31.06+58.1433.29
11Niklas StolpeEidskog OL1.36.28+1.03.3635.27
12Liv Edle GrønstadGimle IF1.45.15+1.12.2338.41
13Simen ThomsenRingerike OL2.03.12+1.30.2045.17
14Magnus RyenRingerike OL2.03.26+1.30.3445.22
0Hans Gøran BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Amund BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Astrid KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Katinka EvensenNOTEAMbrutt

DirekteAK

3 810 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF38.1310.01
2Øyvind FrøislandVang OL43.04+4.5111.18
3Ole IngesenSarpsborg OL44.52+6.3911.46
4Sofie AarnesNydalens SK48.29+10.1612.43
5Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK48.59+10.4612.51
6Anne Guro NøklebyRingerike OL49.11+10.5812.54
7Terje MelsomFossum IF49.12+10.5912.54
8Mathilde SkaareBUL Tromsø50.23+12.1013.13
9Anja WingstedtHalden SK50.32+12.1913.15
10Karl Kristen GjølsjøOK Moss53.35+15.2214.03
11Helena ÅsbergSarpsborg OL55.09+16.5614.28
12Selma TonjerNydalens SK57.24+19.1115.03
13Heidi VogtØstmarka OK58.45+20.3215.25
14Dag SyversenSarpsborg OL59.08+20.5515.31
15Sven TonjerIL Tyrving59.27+21.1415.36
16Stian FalckIL Tyrving1.00.46+22.3315.56
17Jon Petter NielsenNydalens SK1.04.55+26.4217.02
18Einar ModahlFredrikstad SK1.05.21+27.0817.09
19Marthe UlvestadHeming Orientering1.12.23+34.1018.59
20Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.12.48+34.3519.06
21Randi AuneHalden SK1.15.46+37.3319.53
22Jan Bård FossumHalden SK1.17.09+38.5620.14
23Jens-Erik SimensenOK Øst1.18.06+39.5320.29
24Mai Britt BjørkSandefjord OK1.19.03+40.5020.44
25Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK1.22.56+44.4321.46
26Bjørn ÅrbuVarteig OL1.26.50+48.3722.47
27Kathrine LunøeNydalens SK1.34.37+56.2424.50
28Tom RådahlIL Tyrving1.34.51+56.3824.53
29Marion AmundsenRingerike OL2.02.37+1.24.2432.10
0Hanne JensenNOTEAMdiskvalifisert
0Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
0Kjetil MolundIL Tyrvingikke startet
Jenny AnderssonOK Tyrdiskvalifisert

DirekteAL

7 060 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jennie AnderssonGøteborg Majorna1.07.129.31
2Sofie JohanssonLøten o-lag1.08.34+1.229.42
3Malin SørensenNydalens SK1.11.33+4.2110.08
4Marit KahrsFredrikstad SK1.12.44+5.3210.18
5Espen WigaardOppsal Orientering1.12.58+5.4610.20
6Bent SkatvedtRaumar Orientering1.13.51+6.3910.27
7Erlend RåheimOK Øst1.20.42+13.3011.25
8Trond BreivikFossum IF1.20.47+13.3511.26
9Inge RambergØstmarka OK1.24.49+17.3712.00
10Vemund KongsnesØstmarka OK1.25.57+18.4512.10
11Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.26.57+19.4512.18
12Øyvind BergetSarpsborg OL1.59.05+51.5316.52
0Emil WingstedtHalden SKdiskvalifisert

H 21-E

9 830 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mattias KarlssonFredrikstad SK1.06.416.47
2Borger MelsomFossum IF1.10.24+3.437.09
3Sindre SandvenFossum IF1.10.53+4.127.12
4Kasper FosserHeming Orientering1.11.05+4.247.13
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.11.36+4.557.17
6Mats HaldinHalden SK1.12.16+5.357.21
7Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.12.27+5.467.22
8Olai Stensland LillevoldFossum IF1.12.49+6.087.24
9Fredrik EliassonHalden SK1.13.14+6.337.26
10Erik AxelssonHalden SK1.13.21+6.407.27
11Einar MelsomFossum IF1.13.48+7.077.30
12Håkon Raadal BjørloHalden SK1.13.54+7.137.31
13Sindre RønningFossum IF1.14.28+7.477.34
14Sigve VågsnesOppsal Orientering1.14.44+8.037.36
14Halvor SaunesNydalens SK1.14.44+8.037.36
16Tim RobertsonFossum IF1.14.55+8.147.37
17Anders Felde OlaussenHalden SK1.15.05+8.247.38
18Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.15.54+9.137.43
19Sverre Waaler KaasNydalens SK1.16.03+9.227.44
20Espen FiskumHalden SK1.16.41+10.007.48
21Elias T. MølnvikFossum IF1.16.45+10.047.48
22Karl FremstadHalden SK1.17.08+10.277.50
23Øystein SørensenNydalens SK1.17.56+11.157.55
24Håvard HagaNydalens SK1.18.07+11.267.56
25Oskar StørmerFossum IF1.18.15+11.347.57
26Øyvind HelgerudHalden SK1.18.22+11.417.58
27Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.18.36+11.557.59
28Erling HjermstadFossum IF1.18.54+12.138.01
29Martin Grotle SoukupBækkelagets SK1.20.32+13.518.11
30Thomas NipenNydalens SK1.21.01+14.208.14
31Leif StørmerFossum IF1.21.16+14.358.16
32Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.23.07+16.268.27
33Erik PerssonOppsal Orientering1.23.19+16.388.28
34Håvard IrgensFossum IF1.23.24+16.438.29
35Henrik OttesenFredrikstad SK1.24.28+17.478.35
36Håvard BergetFredrikstad SK1.27.12+20.318.52
37Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1.28.01+21.208.57
38Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.28.14+21.338.58
39Øyvind StoksethHalden SK1.28.38+21.579.00
40Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.28.41+22.009.01
41Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1.29.02+22.219.03
42Martin Borge HeirFossum IF1.32.39+25.589.25
43Mathias NipenIL Tyrving1.36.16+29.359.47
44Kristian VadHalden SK1.47.56+41.1510.58
0Peter NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Simen BordalFossum IFdiskvalifisert

H 19-20-E

9 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.05.337.13
2Knut AasheimOppsal Orientering1.07.34+2.017.26
3Dag BlandkjennKristiansand OK1.15.25+9.528.18
4Henrik EijsinkNydalens SK1.16.12+10.398.24

H 17-18-E

8 220 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.06.208.04
2Elias JonssonNydalens SK1.06.36+0.168.06
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.06.50+0.308.07
4Sturla FrydenlundSturla, IF1.07.26+1.068.12
5Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.08.24+2.048.19
6Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.08.38+2.188.20
7Håkon Østraat SævareidHalden SK1.09.23+3.038.26
8Jostein TandbergNydalens SK1.12.28+6.088.48
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.12.30+6.108.49
10Sam LunøeNydalens SK1.13.04+6.448.53
11Håkon LundKongsberg OL1.17.29+11.099.25
12Axel HoveidAsker Skiklubb1.17.37+11.179.26
13Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.18.58+12.389.36
14Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.19.02+12.429.36
15Erlend BrendstuenHalden SK1.20.28+14.089.47
16Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.23.36+17.1610.10
17Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.24.35+18.1510.17
18Jørgen WulfsbergNydalens SK1.25.10+18.5010.21
19Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.26.01+19.4110.27
20Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.28.02+21.4210.42
21Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.28.17+21.5710.44
22Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.31.44+25.2411.09
23Sverre NarumOL Vallset/Stange1.32.26+26.0611.14
24Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.38.34+32.1411.59
25Tarjei HoloFossum IF1.38.46+32.2612.00
26Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2.02.11+55.5114.51
0Martin Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
August Asheim BirkelandHalden SKbrutt

D 21-E

8 220 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hollie OrrHalden SK1.09.118.24
2Siri UlvestadNydalens SK1.13.34+4.238.56
3Lizzie InghamHalden SK1.13.52+4.418.59
4Kine Hallan SteiwerHalden SK1.13.56+4.458.59
5Vendula HaldinHalden SK1.15.07+5.569.08
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.15.24+6.139.10
7Bodil HelgerudHalden SK1.17.23+8.129.24
8Linn HokholtNTNUI1.17.55+8.449.28
9Louise OramBækkelagets SK1.21.09+11.589.52
10Marthe GløersenBækkelagets SK1.21.31+12.209.55
11Jo ShepherdHalden SK1.22.49+13.3810.04
12Helen PalmerHalden SK1.26.46+17.3510.33
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.27.33+18.2210.39
14Sabine RothaugHalden SK1.34.59+25.4811.33
15Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering1.35.42+26.3111.38
16Camilla StridsklevIL Tyrving1.54.12+45.0113.53
0Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert

D 19-20-E

7 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Asheim BirkelandHalden SK1.07.479.36
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.10.08+2.219.56
3Christine Williksen HøilandFossum IF1.33.30+25.4313.14
4Kristin Helland-HansenIL Tyrving1.38.04+30.1713.53
0Marie OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbbrutt

D 17-18-E

5 830 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF55.369.32
2Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK56.13+0.379.38
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK57.06+1.309.47
4Ragne WiklundNydalens SK57.49+2.139.55
5Silje HaugeHisøy OK57.56+2.209.56
6Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK58.36+3.0010.03
7Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK59.46+4.1010.15
8Ella Arentz HagenSandefjord OK1.00.36+5.0010.23
9Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.57+8.2110.58
10Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.03.59+8.2310.58
11Karoline AuneHalden SK1.04.25+8.4911.02
12Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK1.04.28+8.5211.03
13Kristin OttesenFredrikstad SK1.05.19+9.4311.12
14Heidi Therese WiestVang OL1.06.15+10.3911.21
15Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.06.30+10.5411.24
16Nora WoxholthAsker Skiklubb1.07.28+11.5211.34
17Ane DyrkornEiker OL1.07.55+12.1911.38
18Maria ErikssonEds SK1.08.14+12.3811.42
19Åse BerganNydalens SK1.08.39+13.0311.46
20Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.09.09+13.3311.51
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.09.28+13.5211.54
22Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.10.25+14.4912.04
23Ingvil AhlsandNydalens SK1.10.57+15.2112.10
24Nora TorgersenHalden SK1.12.33+16.5712.26
25Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.16.04+20.2813.02
26Ane Holm GrønengLillehammer OK1.19.12+23.3613.35
27Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.23.26+27.5014.18
28Guro Skari BergerLillehammer OK1.42.01+46.2517.29
0Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
0Marte BergslandTrøsken ILdiskvalifisert

H 15-16

5 830 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Astrup ArnesenHeming Orientering46.217.57
2Niels Christian HellerudHalden SK46.30+0.097.58
3Sander ArntzenAsker Skiklubb46.33+0.127.59
4Lars Young VikNydalens SK48.27+2.068.18
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb48.31+2.108.19
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF48.35+2.148.20
7Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK50.00+3.398.34
8Isak JonssonNydalens SK50.39+4.188.41
9Aslak HeimdalKonnerud IL52.03+5.428.55
10Bendik EliassenFredrikstad SK54.34+8.139.21
11Eskil FrøislandVang OL54.37+8.169.22
12Even LindaasVang OL55.23+9.029.29
13Emil StørmerFossum IF56.42+10.219.43
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb58.36+12.1510.03
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL59.12+12.5110.09
16Sondre OttesenFredrikstad SK59.21+13.0010.10
17Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.01.48+15.2710.36
18Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.01.49+15.2810.36
18Peter GisholtFossum IF1.01.49+15.2810.36
20Håkon SturødNydalens SK1.02.08+15.4710.39
21Vegard LøvliAsker Skiklubb1.04.02+17.4110.59
22Sivert Sande KvermeFossum IF1.04.33+18.1211.04
23Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.05.15+18.5411.11
24Audun Melby JacobsenLardal OL1.05.59+19.3811.19
25Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.08.46+22.2511.47
26Elias ØhmanGjø-Vard OL1.11.35+25.1412.16
27Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.13.13+26.5212.33
28Ole Johan BråtenVang OL1.13.36+27.1512.37
29Anders HorveiRaumar Orientering1.14.06+27.4512.42
30Mats Andre NygårdIndre Østfold OK1.14.14+27.5312.43
31Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK1.25.30+39.0914.39
32Fredrik SveenVang OL1.28.49+42.2815.14
33Sverre GrafferRingerike OL1.36.54+50.3316.37
34Frikk DukefossLillehammer OK1.37.25+51.0416.42
35Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.41.15+54.5417.22
36Simen Gran BlystadLøten o-lag1.53.05+1.06.4419.23

D 15-16

4 600 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL43.229.25
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering46.43+3.2110.09
3Helene EgerKongsberg OL47.11+3.4910.15
4Marlin HaavengenKongsberg OL47.21+3.5910.17
5Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK49.20+5.5810.43
6Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL51.15+7.5311.08
7Karianne Olsvik DengerudNydalens SK51.43+8.2111.14
8Aurora GjølsjøOK Moss52.30+9.0811.24
9Marie LilandNydalens SK52.40+9.1811.26
10Marie HansenSarpsborg OL52.42+9.2011.27
11Hedda Raadal BjørloHalden SK52.43+9.2111.27
12Ingrid G. KvålsgardFossum IF53.01+9.3911.31
13Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.57+12.3512.09
14Anna MeenPorsgrunn OL56.01+12.3912.10
15Hedda SkatvedtRaumar Orientering56.09+12.4712.12
16Maren NorderudIL Tyrving56.43+13.2112.19
17Karen Hoel JomaasFossum IF57.08+13.4612.25
18Solveig Eline BergIL Tyrving1.00.00+16.3813.02
19Hanne Eide RappRaumar Orientering1.00.01+16.3913.02
20Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.00.20+16.5813.06
21Ingeborg RognstadHadeland OL1.00.42+17.2013.11
22Ada WulfsbergNydalens SK1.00.43+17.2113.11
23Tuva Aas StræteRingerike OL1.01.05+17.4313.16
24Åsne HoloFossum IF1.01.43+18.2113.25
25Linn Mei WaalerMåren OK1.05.23+22.0114.12
26Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.05.45+22.2314.17
27Frida Bakken UlsethNydalens SK1.06.54+23.3214.32
28Lisa JenssenHalden SK1.06.58+23.3614.33
29Mina JørgensenIL Tyrving1.07.32+24.1014.40
30Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK1.09.57+26.3515.12
30Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.09.57+26.3515.12
32Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.13.49+30.2716.02
33Hanna Lye MoumHalden SK1.13.58+30.3616.04
34Sarah WølloKongsberg OL1.19.11+35.4917.12
35Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.25.01+41.3918.28
36Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.43.35+1.00.1322.31
0Anni SaarelaKonnerud ILdiskvalifisert
0Karoline BjørnerødOK Mossbrutt

H 13-14

2 920 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb24.098.16
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27.49+3.409.31
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.55+4.469.54
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL33.32+9.2311.29
5Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK34.19+10.1011.45
6Cornelius BjørkSandefjord OK34.22+10.1311.46
7Teodor Mo HjelsethNydalens SK35.13+11.0412.03
8Odin SætherFredrikstad SK35.51+11.4212.16
9Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL36.32+12.2312.30
10Erlend BørliFossum IF36.51+12.4212.37
11Grunde IsaksætreGrue IL37.05+12.5612.41
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK37.32+13.2312.51
13Mikkel BerglundRingerike OL38.10+14.0113.04
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.37+14.2813.13
15Jakob TorgersenHalden SK42.25+18.1614.31
16Stein Aas StræteRingerike OL44.39+20.3015.17
17Even BordalRingsaker OK44.57+20.4815.23
18Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering46.24+22.1515.53
19Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK47.18+23.0916.11
20Jonas MyhrAsker Skiklubb48.27+24.1816.35
21Tore Herman KirkebøenHalden SK49.24+25.1516.55
22Gustav Andresen SkotteFossum IF50.19+26.1017.13
23Christopher LadimOK Moss50.41+26.3217.21
24Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL52.46+28.3718.04
25Vegard RanestadHamar OK54.52+30.4318.47
26Tor Erling GjølsjøOK Moss55.18+31.0918.56
27Tobias MathisenPorsgrunn OL56.04+31.5519.12
28Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK58.31+34.2220.02
29Sivert PoppeFredrikstad SK59.35+35.2620.24
30Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.00.42+36.3320.47
31Theodor LierIndre Østfold OK1.02.32+38.2321.24
32Mats LindaasElverum OK1.02.34+38.2521.25
33Jonathan EilertsenHalden SK1.06.01+41.5222.36
34Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK1.06.34+42.2522.47
35Sindre GisholtFossum IF1.08.02+43.5323.17
36Andreas GjetangerMåren OK1.14.41+50.3225.34
37Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1.19.32+55.2327.14
38Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.27.22+1.03.1329.55
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert

D 13-14

2 920 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK26.199.00
2Pia Young VikNydalens SK31.11+4.5210.40
3Maya Jones ArnesenHeming Orientering34.31+8.1211.49
4Kristine KravdalGjø-Vard OL37.27+11.0812.49
5Amélie AamodtOppsal Orientering41.15+14.5614.07
6Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL42.00+15.4114.23
7Marieluise Schmitt GranHalden SK44.17+17.5815.09
8Kristin Melby JacobsenLardal OL44.24+18.0515.12
9Yngvild Langedal BreivikNydalens SK44.25+18.0615.12
10Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL50.04+23.4517.08
11Ea LunøeNydalens SK56.17+29.5819.16
12Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK58.37+32.1820.04
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.00.00+33.4120.32
14Alexandra AngvollFredrikstad SK1.02.18+35.5921.20
15Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK1.09.51+43.3223.55
16Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.11.27+45.0824.28
17Live ØstvoldHeming Orientering1.12.35+46.1624.51
18Mille JægtvikKonnerud IL1.19.10+52.5127.06
19Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1.23.32+57.1328.36
0Sofie BergstrømHalden SKdiskvalifisert
0Ingrid Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert

D 15-16-B

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.12.1724.45
2Kamilla LomeHamar OK1.12.50+0.3324.56
3Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.29.35+17.1830.40

H 15-16-B

2 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll48.4116.40
2Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL50.23+1.4217.15

D 17-B

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.03.0021.34
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.03.20+0.2021.41
3Camilla ImrikFredrikstad SK1.09.55+6.5523.56

H 17-B

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL42.4914.39
2Trygve TveteråsFredrikstad SK52.20+9.3117.55
3Jarle RogndokkenFet OL1.29.22+46.3330.36

DirekteAKK

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Grønlund MoenGimle IF31.2214.23
2Unn KihleRingerike OL40.08+8.4618.24
3Trond Ivar FossaasGimle IF42.25+11.0319.27
4Kristin FleisjeNittedal OL47.53+16.3121.57
5Espen TorsethGjø-Vard OL48.26+17.0422.13
6Daniel AxelssonÅmåls OK53.16+21.5424.26
7Harald WibyeOK Moss1.08.54+37.3231.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor