Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp #4 free challenge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp #4 free challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 26 januar 2016

H17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett23.37
2Jonathan AlbonVaregg Fleridrett31.09
3Lok Hin MaVaregg Fleridrett33.06
4Knut UtneFana IL38.24
Håkon ReikvamIL Gulardiskvalifisert
Lars RøttingenIL Gulardiskvalifisert

D17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett35.08
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL35.20
3Gunhild ForlandAskøy OL37.52
4Louise Marie JohnsenVaregg Fleridrett1.02.17
Henriette AlbonVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik HellenTIF Viking31.46
2Knut KyrkjebøTIF Viking32.22
3Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett36.17
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett39.23
5Johan EikangerIL Gular41.26
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingdiskvalifisert
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking37.55
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43.07
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43.13
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett44.10
5Tora Aasheim NymarkAskøy OL51.29
Sofie YstebøTIF Vikingdiskvalifisert

H40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular28.58
2Per Arne AadlandSamnanger IL29.35
3Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett29.55
4Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett31.48
5Bjart Are HellenTIF Viking34.00
6Tore NymarkAskøy OL34.16
7Petter Oen-SivertsenTIF Viking34.52
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett34.56
9Ketil MaldeIL Gular35.14
10Kjetil DammTIF Viking38.25
11Arne JohannesenIL Gular42.50
12Stig MjelstadTIF Viking43.34
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.04.51
Lisbeth AadlandSamnanger ILdiskvalifisert
Karianne StrømmeTIF Vikingdiskvalifisert

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling StrandBergens TF53.56
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

HN

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leonard SkaarVaregg Fleridrett33.39
2Vgerad MoenVaregg Fleridrett33.42
3Magnus DaleVaregg Fleridrett34.13
4Gulbrand BrekkhusVaregg Fleridrett34.15
5Gard WilhelmsenVaregg Fleridrett34.54
6Marius GuibertTIF Viking39.00
7Dan Jørgen SørheimIL Gular39.35
8Tarjei TronstadVaregg Fleridrett41.00
9Nikolai VikenVaregg Fleridrett41.03
10Magnus IrgensVaregg Fleridrett53.49
11Sverre PihlVaregg Fleridrett53.53
Einar EllingsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna MjelstadTIF Viking38.33
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett39.22
3Maren Krokeide OttesenTIF Viking39.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor