Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp #1 individuelt start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp #1 individuelt start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 november 2015

H17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.26
2Alan CherryVaregg Fleridrett18.06+0.40
3Trygve BuanesTIF Viking18.18+0.52
4Gøran Windbladrehns bk18.23+0.57
5Knut KyrkjebøTIF Viking21.37+4.11
6Knut UtneFana IL27.41+10.15
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henriette AlbonVaregg Fleridrett22.17
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett26.38+4.21
3Gunhild ForlandAskøy OL27.37+5.20
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering29.05+6.48
5Katrine Haaland Leveraas 29.18+7.01

H-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aune DørmænenVaregg Fleridrett20.20
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21.38+1.18
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.51+2.31
4Aksel MjelstadTIF Viking22.52+2.32
5Ulrik HellenTIF Viking23.29+3.09
6Erik BohneVaregg Fleridrett24.04+3.44
7Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett24.31+4.11
8Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett24.56+4.36
9Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25.02+4.42
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.35+7.15
11Andreas DaleBergens TF32.04+11.44
12Martin Krokeide OttesenTIF Viking34.28+14.08
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Oen-SivertsenTIF Viking24.36
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL26.03+1.27
3Ida LehmannVaregg Fleridrett26.19+1.43
4Sofie YstebøTIF Viking29.10+4.34
5Ragnhild BohneVaregg Fleridrett33.50+9.14
5Runa AlmelandFana IL33.50+9.14
Mari Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

H40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.54
2Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett21.59+2.05
3Pål ThomassenVaregg Fleridrett22.03+2.09
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett25.09+5.15
5Kjetil DammTIF Viking26.05+6.11
6Stig MjelstadTIF Viking26.30+6.36
7Michael GunnarsonVaregg Fleridrett26.40+6.46

D40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking26.28
2Wenche GjesdalVaregg Fleridrett28.25+1.57
3Tove AasheimAskøy OL33.17+6.49

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett30.16
2Erling StrandBergens TF40.11+9.55
3Per Olaf TangenFana IL46.48+16.32

DN

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna MjelstadTIF Viking19.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor