Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
16Asker Skiklubb 1H 17 (86)2.16.32+16.37
1. Sander Arntzen41.3313+2.0841.3313+2.08
2. Henrik Fredriksen Aas46.5028+10.331.28.2319+6+10.36+8.28
3. Vegard Gulbrandsen48.0918+6.012.16.3216-3+16.37+6.01
18Asker Skiklubb 1D 17 (52)2.24.52+20.10
1. Tilla Farnes Hennum44.3827+3.5544.3827+3.55
2. Lotte Jauhojärvi Markussen44.1413+6.321.28.5211-16+9.59+6.04
3. Synne Strand56.0022+12.332.24.5218+7+20.10+10.11
28Asker Skiklubb 2D 17 (52)2.46.05+41.23
1. Nora Synnøve Woxholth48.0630+7.2348.0630+7.23
2. Margrethe Wisløff48.1920+10.371.36.2524-6+17.32+10.09
3. Marit Isachsen1.09.4039+26.132.46.0528+4+41.23+23.51
45Asker Skiklubb 2H 17 (86)2.36.41+36.46
1. Erling Sommerfeldt52.4361+13.1852.4361+13.18
2. Johan Teodor Westly48.3837+12.211.41.2147-14+23.34+10.16
3. Per Clemet Wisløff55.2045+13.122.36.4145-2+36.46+13.12
55Asker Skiklubb 3H 17 (86)2.50.02+50.07
1. Trygve Myhr57.5967+18.3457.5967+18.34
2. Axel Hoveid51.3048+15.131.49.2961-6+31.42+13.08
3. Per Wiréhn1.00.3357+18.252.50.0255-6+50.07+18.25
70Asker Skiklubb 4H 17 (86)3.09.45+1.09.50
1. Bjørnar Løvli58.0469+18.3958.0469+18.39
2. Eivind Øfsthus Gravir55.5557+19.381.53.5966-3+36.12+17.33
3. Tommy Jauhojärvi1.15.4672+33.383.09.4570+4+1.09.50+33.38

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
77Bodø og Omegn IF Orientering 1H 17 (86)3.29.11+1.29.16
1. Trygve Kongsbakk58.0971+18.4458.0971+18.44
2. Espen Samuelsen Skiri51.2146+15.041.49.3062-9+31.43+12.59
3. Torkel Irgens1.39.4177+57.333.29.1177+15+1.29.16+57.33

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Byåsen IL 1D 17 (52)2.23.24+18.42
1. Ragnhild Eide49.2538+8.4249.2538+8.42
2. Mari Fasting41.095+3.271.30.3418-20+11.41+2.59
3. Ingeborg Eide52.5016+9.232.23.2414-4+18.42+7.01
29Byåsen IL 2D 17 (52)2.46.13+41.31
1. Lene Berg Hanssen44.0022+3.1744.0022+3.17
2. Helen Palmer50.5323+13.111.34.53220+16.00+12.43
3. Rine Hanssen1.11.2041+27.532.46.1329+7+41.31+25.31

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
19Bækkelagets SK 2D 17 (52)2.26.47+22.05
1. Lene Godager Kaas43.4718+3.0443.4718+3.04
2. Line Hagman47.0119+9.191.30.4819+1+11.55+8.51
3. Anniken Eriksrud Karlsen55.5921+12.322.26.47190+22.05+10.10
23Bækkelagets SK 1D 17 (52)2.31.38+26.56
1. Lone Brochmann43.0713+2.2443.0713+2.24
2. Marthe Gløersen56.2432+18.421.39.3126+13+20.38+18.14
3. Nikoline Ekeberg Schjerve52.0714+8.402.31.3823-3+26.56+6.18
26Bækkelagets SK 1H 17 (86)2.21.19+21.24
1. Karl Fremstad47.1838+7.5347.1838+7.53
2. Rune Olsen47.4834+11.311.35.0634-4+17.19+9.26
3. Øystein Kvaal Østerbø46.1311+4.052.21.1926-8+21.24+4.05
36Bækkelagets SK 3H 17 (86)2.31.19+31.24
1. Mathias Nipen47.2742+8.0247.2742+8.02
2. Thomas Nipen48.3436+12.171.36.0137-5+18.14+10.12
3. Felix Breitschädel55.1844+13.102.31.1936-1+31.24+13.10
38Bækkelagets SK 2H 17 (86)2.31.30+31.35
1. Magne Jutulstad43.4731+4.2243.4731+4.22
2. Martin Schälli53.5051+17.331.37.3741+10+19.50+15.28
3. Håvard Myhre53.5338+11.452.31.3038-3+31.35+11.45
48Bækkelagets SK 3D 17 (52)3.44.14+1.39.32
1. Mariann Ulvestad48.3133+7.4848.3133+7.48
2. Louise Oram52.3624+14.541.41.0727-6+22.14+14.26
3. Elena Grand2.03.0751+1.19.403.44.1448+21+1.39.32+1.17.18
Bækkelagets SK 4H 17 (86)diskvalifisert
1. Eirik Watterdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Raphael Ferranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristian Ruuddiskvalifisertdiskvalifisert

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
62Bø OL 1H 17 (86)2.54.54+54.59
1. Lars Steinar Hefre50.5257+11.2750.5257+11.27
2. Sigve Botnen1.04.4075+28.231.55.3269+12+37.45+26.18
3. Dag Steinar Ragvin59.2252+17.142.54.5462-7+54.59+17.14

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8Eiker OL 1D 17 (52)2.17.35+12.53
1. Ane Dyrkorn42.4312+2.0042.4312+2.00
2. Thea Dyrkorn46.1617+8.341.28.5913+1+10.06+8.06
3. Kristine Berglia48.367+5.092.17.358-5+12.53+2.47

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23Emblem IL 1H 17 (86)2.20.11+20.16
1. Asgeir Bakken Rognstad43.4430+4.1943.4430+4.19
2. Erlend Nilsen Sandnes44.1020+7.531.27.5417-13+10.07+5.48
3. Kristian Nilsen Sandnes52.1732+10.092.20.1123+6+20.16+10.09
Emblem IL 2H 17 (86)diskvalifisert
1. Kjetil Okkenhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Lundanesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Markus Gladdiskvalifisertdiskvalifisert

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Fossum IF 1D 17 (52)2.17.00+12.18
1. Pernille Katla43.4114+2.5843.4114+2.58
2. Ragnhild Hjermstad41.456+4.031.25.269-5+6.33+3.35
3. Victoria Hæstad Bjørnstad51.3412+8.072.17.007-2+12.18+5.45
14Fossum IF 1H 17 (86)2.15.05+15.10
1. Einar Melsom42.5517+3.3042.5517+3.30
2. Emil Ahlbäck42.3117+6.141.25.2614-3+7.39+4.09
3. Erling Hjermstad49.3923+7.312.15.05140+15.10+7.31
17Fossum IF 2D 17 (52)2.24.40+19.58
1. Åsne Naadland Holo45.2528+4.4245.2528+4.42
2. Julie Størmer43.3411+5.521.28.5913-15+10.06+5.24
3. Ingrid G. Kvålsgard55.4120+12.142.24.4017+4+19.58+9.52
33Fossum IF 2H 17 (86)2.26.28+26.33
1. Erik Hæstad Bjørnstad40.366+1.1140.366+1.11
2. Oskar Størmer47.2229+11.051.27.5818+12+10.11+9.00
3. Øyvind Hjermstad58.3051+16.222.26.2833+15+26.33+16.22
41Fossum IF 3H 17 (86)2.33.17+33.22
1. Oscar Hæstad Bjørnstad49.2449+9.5949.2449+9.59
2. Styrk Hundseid Kamsvåg47.4333+11.261.37.0740-9+19.20+9.21
3. Martin Borge Heir56.1048+14.022.33.1741+1+33.22+14.02
65Fossum IF 4H 17 (86)2.56.38+56.43
1. Emil Størmer57.4966+18.2457.4966+18.24
2. Peter Gisholt1.02.5072+26.332.00.3974+8+42.52+24.28
3. Leif Størmer55.5947+13.512.56.3865-9+56.43+13.51

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Fredrikstad SK 1D 17 (52)2.15.49+11.07
1. Heidi Østlid Bagstevold40.452+0.0240.452+0.02
2. Marie Olaussen40.222+2.401.21.0720+2.14+2.12
3. Emma Johansson54.4218+11.152.15.496+4+11.07+8.53
9Fredrikstad SK 2D 17 (52)2.18.32+13.50
1. Marit Kahrs44.0022+3.1744.0022+3.17
2. Linda Solberg46.4918+9.071.30.4920-2+11.56+8.39
3. Marianne Riddervold Kahrs47.434+4.162.18.329-11+13.50+1.54
12Fredrikstad SK 1H 17 (86)2.11.21+11.26
1. Hans Petter Mathisen44.1034+4.4544.1034+4.45
2. Mattias Karlsson41.1514+4.581.25.2513-21+7.38+2.53
3. Håvard Lucasen45.5610+3.482.11.2112-1+11.26+3.48
17Fredrikstad SK 2H 17 (86)2.16.53+16.58
1. Herman Ryen Martinsen42.5618+3.3142.5618+3.31
2. Christian Riddervold Kahrs42.4618+6.291.25.4215-3+7.55+4.24
3. Audun Bjerkreim Nilsen51.1128+9.032.16.5317+2+16.58+9.03
20Fredrikstad SK 3H 17 (86)2.19.37+19.42
1. Andreas Høye43.3427+4.0943.3427+4.09
2. Sindre Østhagen40.5211+4.351.24.2611-16+6.39+2.30
3. Henrik Ottesen55.1143+13.032.19.3720+9+19.42+13.03
52Fredrikstad SK 4H 17 (86)2.46.28+46.33
1. Espen Danevad50.0455+10.3950.0455+10.39
2. Per Olaussen49.0738+12.501.39.1144-11+21.24+10.45
3. Håvard Berget1.07.1761+25.092.46.2852+8+46.33+25.09

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
11Freidig 1D 17 (52)2.19.42+15.00
1. Hanne Sandstad41.136+0.3041.136+0.30
2. Malin Sandstad48.3121+10.491.29.4416+10+10.51+10.21
3. Åshild Kolstad49.5810+6.312.19.4211-5+15.00+4.09
29Freidig 2H 17 (86)2.23.16+23.21
1. Mats Eidsmo43.3628+4.1143.3628+4.11
2. Oscar Lyngen45.5324+9.361.29.2923-5+11.42+7.31
3. Mattis Holt53.4737+11.392.23.1629+6+23.21+11.39
37Freidig 2D 17 (52)3.02.38+57.56
1. Dina Reitan57.0942+16.2657.0942+16.26
2. Oda Q Fossum1.07.4540+30.032.04.54420+46.01+29.35
3. Gro Sandstad Eidsmo57.4424+14.173.02.3837-5+57.56+11.55
40Freidig 1H 17 (86)2.32.19+32.24
1. Håvard Eidsmo42.5618+3.3142.5618+3.31
2. Oskar Spets Storhov57.2261+21.051.40.1845+27+22.31+19.00
3. Sindre Johannessen52.0130+9.532.32.1940-5+32.24+9.53
53Freidig 3H 17 (86)2.47.04+47.09
1. Kristian Fredrik Lynum58.0971+18.4458.0971+18.44
2. Adrian Opheim54.1752+18.001.52.2665-6+34.39+15.55
3. Tomas Eidsmo54.3841+12.302.47.0453-12+47.09+12.30
Freidig 4H 17 (86)brutt
1. Mathias Vindalbruttbrutt
2. Mathias Hermstadbruttbrutt
3. bruttbrutt

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Frol IL 1H 17 (86)2.03.56+4.01
1. Ulf Forseth Indgaard40.366+1.1140.366+1.11
2. Yngve Skogstad39.213+3.041.19.575-1+2.10+0.59
3. Paul Sirum43.596+1.512.03.5650+4.01+1.51
10Frol IL 1D 17 (52)2.19.36+14.54
1. Line Sundsvik48.2131+7.3848.2131+7.38
2. Mathilde Rundhaug41.508+4.081.30.1117-14+11.18+3.40
3. Eirin Svanøe-Hafstad49.259+5.582.19.3610-7+14.54+3.36
10Frol IL 2H 17 (86)2.10.56+11.01
1. Carl Petter Lyngen40.314+1.0640.314+1.06
2. Martin Vister39.575+3.401.20.286+2+2.41+1.35
3. Jo Forseth Indgaard50.2825+8.202.10.5610+4+11.01+8.20
27Frol IL 3H 17 (86)2.21.37+21.42
1. Stian Sundsvik40.325+1.0740.325+1.07
2. Lars Sandstad Skjeset48.0035+11.431.28.3220+15+10.45+9.38
3. Andreas Svingheim Magerøy53.0534+10.572.21.3727+7+21.42+10.57
Frol IL 2D 17 (52)brutt
1. Elen Katrine Skjerve Bredesenbruttbrutt
2. Ragne Munkebybruttbrutt
3. Maren Grandebruttbrutt

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Gjø-Vard OL 1D 17 (52)brutt
1. Agnethe Haslibruttbrutt
2. Kristine Haanes Strandliebruttbrutt
3. Lone Malmgrenbruttbrutt

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1D 17 (52)2.04.42
1. Kine Hallan Steiwer41.113+0.2841.113+0.28
2. Hollie Orr37.4211.18.531-2
3. Ida Marie Næss Bjørgul45.493+2.222.04.42100.00
1Halden SK 1H 17 (86)1.59.55
1. Eirik Kamstrup Hovind41.3012+2.0541.3012+2.05
2. Magne Dæhli36.1711.17.471-11
3. Olav Lundanes42.0811.59.5510
3Halden SK 2H 17 (86)2.03.06+3.11
1. Håkon Raadal Bjørlo39.25139.251
2. Markus Holter39.464+3.291.19.113+2+1.24+1.24
3. Thomas Natvig Årstad43.555+1.472.03.0630+3.11+1.47
12Halden SK 2D 17 (52)2.20.32+15.50
1. Agnes Leo41.147+0.3141.147+0.31
2. Eva Jurenikova42.3810+4.561.23.525-2+4.59+4.28
3. Jo Shepherd56.4023+13.132.20.3212+7+15.50+10.51
16Halden SK 3D 17 (52)2.24.17+19.35
1. Idun Kristine Felde Olaussen42.4111+1.5842.4111+1.58
2. Karoline Aune48.3121+10.491.31.1221+10+12.19+10.21
3. Iliana Ilieva53.0517+9.382.24.1716-5+19.35+7.16
21Halden SK 3H 17 (86)2.20.01+20.06
1. Espen Nordbrøden Fiskum42.5316+3.2842.5316+3.28
2. Peter Nordbrøden50.4744+14.301.33.4031+15+15.53+12.25
3. Emil Wingstedt46.2113+4.132.20.0121-10+20.06+4.13
43Halden SK 4H 17 (86)2.34.02+34.07
1. Niels Christian Hellerud43.3226+4.0743.3226+4.07
2. Erlend Brendstuen55.2255+19.051.38.5443+17+21.07+17.00
3. Olav Milian Schmitt Gran55.0842+13.002.34.02430+34.07+13.00
51Halden SK 4D 17 (52)4.11.44+2.07.02
1. Ane Sofie Næss Bjørgul55.3540+14.5255.3540+14.52
2. Elisabeth Brekke1.50.0751+1.12.252.45.4251+11+1.26.49+1.11.57
3. Hanna Lye Moum1.26.0246+42.354.11.44510+2.07.02+40.13
Halden SK 5H 17 (86)brutt
1. Sigurd Myhre Andreassenbruttbrutt
2. Magnus Nordbrødenbruttbrutt
3. Alexander Skaug Ytterbølbruttbrutt

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
31Haugesund IL Orientering 1D 17 (52)2.47.25+42.43
1. Lisbeth Voll48.5636+8.1348.5636+8.13
2. Kristina Voll1.00.2136+22.391.49.1735-1+30.24+22.11
3. Ingvild Paulsen Vie58.0826+14.412.47.2531-4+42.43+12.19

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
34Heming Orientering 1H 17 (86)2.31.05+31.10
1. Harald Astrup Arnesen49.2750+10.0249.2750+10.02
2. Bjørn Anders Flågen52.2349+16.061.41.5048-2+24.03+14.01
3. Ulrik Astrup Arnesen49.1521+7.072.31.0534-14+31.10+7.07
49Heming Orientering 1D 17 (52)4.03.08+1.58.26
1. Sofie Skyttersæter Iversen1.05.2049+24.371.05.2049+24.37
2. Rikke Skyttersæter Iversen1.23.5950+46.172.29.19490+1.10.26+45.49
3. Pia Skyttersæter Iversen1.33.4948+50.224.03.08490+1.58.26+48.00

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
33IL BUL-Tromsø 1D 17 (52)2.48.51+44.09
1. Arntraut Götsch42.269+1.4342.269+1.43
2. Tora Indregard1.02.5438+25.121.45.2033+24+26.27+24.44
3. Mathilde Korvald Skaare1.03.3134+20.042.48.51330+44.09+17.42
IL BUL-Tromsø 1H 17 (86)brutt
1. Hallvard Nordbrødenbruttbrutt
2. Jan-Hugo Hanssenbruttbrutt
3. Vegard Vaeng Bernhardsenbruttbrutt

IL Gular

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
44IL Gular 1D 17 (52)3.25.25+1.20.43
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen57.2446+16.4157.2446+16.41
2. Vibeke Øye1.13.0045+35.182.10.2444-2+51.31+34.50
3. Helen Martinsen1.15.0143+31.343.25.25440+1.20.43+29.12
59IL Gular 1H 17 (86)2.54.32+54.37
1. Rune Nygaard44.0933+4.4444.0933+4.44
2. Eyvind Kjellevold Malde59.5969+23.421.44.0853+20+26.21+21.37
3. Scott Juvik1.10.2467+28.162.54.3259+6+54.37+28.16

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
35IL Leik 1H 17 (86)2.31.11+31.16
1. Jonas Unsgård47.2843+8.0347.2843+8.03
2. Ola Keiserås50.3641+14.191.38.0442-1+20.17+12.14
3. Oskar Andrén53.0735+10.592.31.1135-7+31.16+10.59

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3IL Tyrving 1D 17 (52)2.08.37+3.55
1. Mari Jevne Arnesen41.113+0.2841.113+0.28
2. Linn Hokholt43.5912+6.171.25.108+5+6.17+5.49
3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen43.2712.08.373-5+3.55
4IL Tyrving 1H 17 (86)2.03.17+3.22
1. Torgeir Nørbech39.25139.251
2. Anders Tiltnes40.288+4.111.19.534+3+2.06+2.06
3. Bjørn Ekeberg43.244+1.162.03.1740+3.22+1.16
20IL Tyrving 2D 17 (52)2.26.48+22.06
1. Kristine Fjeldbo43.4919+3.0643.4919+3.06
2. Oda J Sikkeland44.5514+7.131.28.4410-9+9.51+6.45
3. Ida Tiltnes58.0425+14.372.26.4820+10+22.06+12.15
35IL Tyrving 3D 17 (52)2.56.19+51.37
1. Åsa Franzen48.5035+8.0748.5035+8.07
2. Marianne Njåstein56.5233+19.101.45.4234-1+26.49+18.42
3. Karoline Andersen1.10.3740+27.102.56.1935+1+51.37+24.48
42IL Tyrving 2H 17 (86)2.33.43+33.48
1. Espen Jakobsen42.3615+3.1142.3615+3.11
2. Emil Jönsson59.1565+22.581.41.5149+34+24.04+20.53
3. Jim Øystein Nybråten51.5229+9.442.33.4342-7+33.48+9.44
43IL Tyrving 4D 17 (52)3.17.55+1.13.13
1. Solveig Eline Berg57.2345+16.4057.2345+16.40
2. Synne Skjærstein1.11.1744+33.352.08.4043-2+49.47+33.07
3. Astrid Fiskum1.09.1538+25.483.17.55430+1.13.13+23.26
66IL Tyrving 4H 17 (86)2.58.05+58.10
1. Gunnar A Fiskum51.2159+11.5651.2159+11.56
2. Are Kristiansen56.2358+20.061.47.44590+29.57+18.01
3. Bjørn Tore Mathisen1.10.2166+28.132.58.0566+7+58.10+28.13
IL Tyrving 3H 17 (86)diskvalifisert
1. Vegard Ruttenborgdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Stensland Lillevolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Torbjørn Sagbergdiskvalifisertdiskvalifisert

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
56Indre Østfold OK 1H 17 (86)2.50.25+50.30
1. Bjørn Erik Glomsrud49.1948+9.5449.1948+9.54
2. Håkon Gjerde54.5054+18.331.44.0954+6+26.22+16.28
3. Thomas Bedin1.06.1660+24.082.50.2556+2+50.30+24.08

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
21Kongsberg OL 1D 17 (52)2.27.20+22.38
1. Marlin Haavengen44.1426+3.3144.1426+3.31
2. Helene Eger54.4428+17.021.38.5825-1+20.05+16.34
3. Ingjerd Myhre48.225+4.552.27.2021-4+22.38+2.33
39Kongsberg OL 2D 17 (52)3.11.08+1.06.26
1. Kjersti Tønnessen Bergstøl1.01.3048+20.471.01.3048+20.47
2. Anne Willkommen Eiken53.5825+16.161.55.2840-8+36.35+15.48
3. Rikke Hjelseth Larsen1.15.4045+32.133.11.0839-1+1.06.26+29.51
49Kongsberg OL 1H 17 (86)2.40.32+40.37
1. Mathias Drage51.2360+11.5851.2360+11.58
2. Damien Renard45.3421+9.171.36.5739-21+19.10+7.12
3. Tord Strand1.03.3558+21.272.40.3249+10+40.37+21.27
63Kongsberg OL 2H 17 (86)2.56.05+56.10
1. Håkon Lund51.0658+11.4151.0658+11.41
2. Sølve Drage1.05.0976+28.521.56.1570+12+38.28+26.47
3. Trygve Heggedal59.5053+17.422.56.0563-7+56.10+17.42
Kongsberg OL 3D 17 (52)brutt
1. Idunn Haavengenbruttbrutt
2. Kathinka Rogstadbruttbrutt
3. Anita Sørensen Dragebruttbrutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
18Konnerud IL 1H 17 (86)2.16.54+16.59
1. Aslak Heimdal48.1045+8.4548.1045+8.45
2. Jørgen Baklid41.0812+4.511.29.1822-23+11.31+2.46
3. Audun Heimdal47.3615+5.282.16.5418-4+16.59+5.28
42Konnerud IL 1D 17 (52)3.17.35+1.12.53
1. Thea Sildnes Baklid59.2947+18.4659.2947+18.46
2. Annette Bjørnås Krogstie1.16.2347+38.412.15.52470+56.59+38.13
3. Maiken Økern Hågård1.01.4330+18.163.17.3542-5+1.12.53+15.54

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
19Kristiansand OK 1H 17 (86)2.18.02+18.07
1. Håvard Irgens49.2851+10.0349.2851+10.03
2. Gaute Friestad40.399+4.221.30.0726-25+12.20+2.17
3. Vegard Danielsen47.5517+5.472.18.0219-7+18.07+5.47
24Kristiansand OK 2H 17 (86)2.21.00+21.05
1. Marius Aurebekk46.0535+6.4046.0535+6.40
2. Sebastian Daland44.0119+7.441.30.0625-10+12.19+5.39
3. Johannes Bakke Aashamar50.5426+8.462.21.0024-1+21.05+8.46
39Kristiansand OK 3H 17 (86)2.31.51+31.56
1. Matias H. Hanisch49.0946+9.4449.0946+9.44
2. Marianne Andersen46.0225+9.451.35.1136-10+17.24+7.40
3. Morten Jørgensen56.4049+14.322.31.5139+3+31.56+14.32
58Kristiansand OK 4H 17 (86)2.53.00+53.05
1. Kristian Pytten46.0636+6.4146.0636+6.41
2. Holger Hott47.3631+11.191.33.4232-4+15.55+9.14
3. Jan Blandkjenn1.19.1874+37.102.53.0058+26+53.05+37.10

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
13Larvik OK 1D 17 (52)2.20.47+16.05
1. Runa Fremstad43.4216+2.5943.4216+2.59
2. Andrine Harriet Fremstad45.1615+7.341.28.5812-4+10.05+7.06
3. Ingrid Undstad51.4913+8.222.20.4713+1+16.05+6.00
72Larvik OK 1H 17 (86)3.10.24+1.10.29
1. Tobias Kristensen49.1347+9.4849.1347+9.48
2. Jørgen Frøyd59.4267+23.251.48.5560+13+31.08+21.20
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen1.21.2975+39.213.10.2472+12+1.10.29+39.21

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Lillomarka OL 1H 17 (86)2.07.06+7.11
1. Matthew Speake43.4329+4.1843.4329+4.18
2. Nicholas Oskarsson40.4910+4.321.24.3212-17+6.45+2.27
3. Gaute Hallan Steiwer42.342+0.262.07.067-5+7.11+0.26
61Lillomarka OL 2H 17 (86)2.54.49+54.54
1. Jens Johan Brekke50.0354+10.3850.0354+10.38
2. Elias Skjolden Sørensen57.0360+20.461.47.0658+4+29.19+18.41
3. Kristian Markhus Brekke1.07.4362+25.352.54.4961+3+54.54+25.35
74Lillomarka OL 3H 17 (86)3.17.17+1.17.22
1. Brynjar Fredheim58.2173+18.5658.2173+18.56
2. Arne Dybdahl1.06.4477+30.272.05.0576+3+47.18+28.22
3. Vidar Benjaminsen1.12.1269+30.043.17.1774-2+1.17.22+30.04
Lillomarka OL 1D 17 (52)brutt
1. Delphine Poirotbruttbrutt
2. Siri Kollerudbruttbrutt
3. Andrine Benjaminsenbruttbrutt

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
26Løten o-lag 1D 17 (52)2.44.43+40.01
1. Evine Westli Andersen44.0324+3.2044.0324+3.20
2. Nina Smestad1.07.5641+30.141.51.5937+13+33.06+29.46
3. Emilie Westli Andersen52.4415+9.172.44.4326-11+40.01+6.55
37Løten o-lag 1H 17 (86)2.31.26+31.31
1. Marius Øie47.1940+7.5447.1940+7.54
2. Yngve Volden45.4323+9.261.33.0230-10+15.15+7.21
3. Ove Antvord Haugereid58.2450+16.162.31.2637+7+31.31+16.16

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
68Mo OK 1H 17 (86)3.01.30+1.01.35
1. Even-Johan Kaspersen43.3125+4.0643.3125+4.06
2. Lars Solli59.2866+23.111.42.5951+26+25.12+21.06
3. Håvard Rokkan1.18.3173+36.233.01.3068+17+1.01.35+36.23

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
40Modum OL 1D 17 (52)3.14.43+1.10.01
1. Agnes Irene Longfjeld48.5737+8.1448.5737+8.14
2. Tine Hansen1.21.4949+44.072.10.4645+8+51.53+43.39
3. Heidi Mårtensson1.03.5735+20.303.14.4340-5+1.10.01+18.08

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2NTNUI 1D 17 (52)2.07.16+2.34
1. Anine Ahlsand41.125+0.2941.125+0.29
2. Maren Jansson Haverstad40.243+2.421.21.363-2+2.43+2.14
3. Sigrid Alexandersen45.402+2.132.07.162-1+2.34-0.09
5NTNUI 2D 17 (52)2.14.46+10.04
1. Audhild Bakken Rognstad42.269+1.4342.269+1.43
2. Karen Oline Kolstad42.189+4.361.24.446-3+5.51+4.08
3. Ingrid Gulbrandsen50.0211+6.352.14.465-1+10.04+4.13
8NTNUI 1H 17 (86)2.07.27+7.32
1. Rasmus Rørholt Theisen40.428+1.1740.428+1.17
2. Emil Granqvist41.4815+5.311.22.3080+4.43+3.26
3. Jon Aukrust Osmoen44.578+2.492.07.2780+7.32+2.49
13NTNUI 3H 17 (86)2.13.46+13.51
1. Olai Stensland Lillevold41.2811+2.0341.2811+2.03
2. Elias T. Mølnvik42.2016+6.031.23.489-2+6.01+3.58
3. Vegard Blomseth Johnsen49.5824+7.502.13.4613+4+13.51+7.50
24NTNUI 3D 17 (52)2.32.12+27.30
1. Anna Ulvensøen43.5020+3.0743.5020+3.07
2. Ingunn Egeberg Vári45.1916+7.371.29.0915-5+10.16+7.09
3. Aurora Fossøy1.03.0332+19.362.32.1224+9+27.30+17.14
25NTNUI 2H 17 (86)2.21.12+21.17
1. Anders Felde Olaussen43.1322+3.4843.1322+3.48
2. Jonas Madslien Bakken49.1439+12.571.32.2729+7+14.40+10.52
3. Sindre Østgulen Deisz48.4520+6.372.21.1225-4+21.17+6.37
31NTNUI 6H 17 (86)2.24.25+24.30
1. Henrik Upsal49.3052+10.0549.3052+10.05
2. Harald Kalager45.3722+9.201.35.0735-17+17.20+7.15
3. Bjørn Lundanes49.1822+7.102.24.2531-4+24.30+7.10
36NTNUI 4D 17 (52)2.58.54+54.12
1. Camilla Öhman56.4841+16.0556.4841+16.05
2. Hildegunn Heggøy55.1630+17.341.52.0438-3+33.11+17.06
3. Ingvild Brekke1.06.5037+23.232.58.5436-2+54.12+21.01
45NTNUI 5D 17 (52)3.35.09+1.30.27
1. Karoline Dahl Fosby1.14.5251+34.091.14.5251+34.09
2. Marte Hoff Hagen1.20.4848+43.062.35.4050-1+1.16.47+42.38
3. Ingeborg Ellegaard Melby59.2928+16.023.35.0945-5+1.30.27+13.40
50NTNUI 5H 17 (86)2.42.55+43.00
1. Gustav Fiskum1.00.2575+21.001.00.2575+21.00
2. Erik Gustafson51.2647+15.091.51.5164-11+34.04+13.04
3. Simen Eid Nielsen51.0427+8.562.42.5550-14+43.00+8.56
51NTNUI 7H 17 (86)2.45.22+45.27
1. Håkon Fruseth Christiansen43.1523+3.5043.1523+3.50
2. Håvard Mo Vaadal1.01.3771+25.201.44.5255+32+27.05+23.15
3. Jakob Kalvig Skogan1.00.3056+18.222.45.2251-4+45.27+18.22
82NTNUI 8H 17 (86)4.21.00+2.21.05
1. Arne Johannes Løkken1.15.0982+35.441.15.0982+35.44
2. Peter Martinus Freyborg Uran1.11.5779+35.402.27.0680-2+1.09.19+33.35
3. Espen Stornes1.53.5482+1.11.464.21.0082+2+2.21.05+1.11.46
NTNUI 6D 17 (52)diskvalifisert
1. Solveig Blandkjenndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Maria Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4H 17 (86)brutt
1. Henry McNultybruttbrutt
2. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt
3. Lars Owrenbruttbrutt

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Nydalens SK 1H 17 (86)2.03.00+3.05
1. Anders Nordberg39.293+0.0439.293+0.04
2. Elias Jonsson38.302+2.131.17.592-1+0.12+0.08
3. Ralph Street45.019+2.532.03.0020+3.05+2.53
4Nydalens SK 1D 17 (52)2.10.51+6.09
1. Siri Ulvestad40.43140.431
2. Marte Narum41.467+4.041.22.294+3+3.36+3.36
3. Anne M Hausken Nordberg48.225+4.552.10.5140+6.09+2.33
9Nydalens SK 2H 17 (86)2.07.40+7.45
1. Lukas Liland40.509+1.2540.509+1.25
2. Håvard Haga40.247+4.071.21.147-2+3.27+2.02
3. Alan Cherry46.2614+4.182.07.409+2+7.45+4.18
15Nydalens SK 2D 17 (52)2.24.10+19.28
1. Nicole Ragvin44.0525+3.2244.0525+3.22
2. Ragne Wiklund40.544+3.121.24.597-18+6.06+2.44
3. Marion Huber59.1127+15.442.24.1015+8+19.28+13.22
15Nydalens SK 3H 17 (86)2.15.20+15.25
1. Bojan Blumenstein41.2610+2.0141.2610+2.01
2. Sverre Waaler Kaas47.3832+11.211.29.0421+11+11.17+9.16
3. Anders Vister46.1612+4.082.15.2015-6+15.25+4.08
30Nydalens SK 3D 17 (52)2.47.24+42.42
1. Ingvil Ahlsand43.5821+3.1543.5821+3.15
2. Frida Bakken Ulseth1.08.0942+30.271.52.0739+18+33.14+29.59
3. Maria Jonsson55.1719+11.502.47.2430-9+42.42+9.28
47Nydalens SK 4H 17 (86)2.37.02+37.07
1. Halvor Saunes54.0664+14.4154.0664+14.41
2. Jørgen Wulfsberg50.4643+14.291.44.5255-9+27.05+12.24
3. Sindre Rønning52.1031+10.022.37.0247-8+37.07+10.02
54Nydalens SK 5H 17 (86)2.49.50+49.55
1. Mikal Brastad Larsen47.1838+7.5347.1838+7.53
2. Sondre Ruud Bråten54.4553+18.281.42.0350+12+24.16+16.23
3. Sander H. Rogndokken1.07.4763+25.392.49.5054+4+49.55+25.39
79Nydalens SK 6H 17 (86)3.43.19+1.43.24
1. Torstein Hole1.08.5580+29.301.08.5580+29.30
2. Børge Pedersen1.26.2981+50.122.35.2481+1+1.17.37+48.07
3. Kyongsa Ri1.07.5579+25.473.43.1979-2+1.43.24+25.47

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
47OK Moss 1D 17 (52)3.38.25+1.33.43
1. Aurora Gjølsjø54.1739+13.3454.1739+13.34
2. Johanne Bratland Tjernshaugen57.2334+19.411.51.4036-3+32.47+19.13
3. Selma Kristiansen1.46.4549+1.03.183.38.2547+11+1.33.43+1.00.56
67OK Moss 1H 17 (86)3.01.13+1.01.18
1. Tore Bjørnerød53.0862+13.4353.0862+13.43
2. Henning Bratland Carlsen58.0763+21.501.51.1563+1+33.28+19.45
3. Torgeir Snilsberg1.09.5865+27.503.01.1367+4+1.01.18+27.50
75OK Moss 3H 17 (86)3.20.51+1.20.56
1. Hallvard Koren1.12.4177+33.161.12.4177+33.16
2. Øystein Olsen53.1050+16.532.05.51770+48.04+14.48
3. Thomas Tubbehaugen1.15.0071+32.523.20.5175-2+1.20.56+32.52
76OK Moss 2H 17 (86)3.22.15+1.22.20
1. Øyvind Løken1.00.3076+21.051.00.3076+21.05
2. Thomas Roskifte58.2664+22.091.58.5673-3+41.09+20.04
3. Erik Rytter Jakobsen1.23.1976+41.113.22.1576+3+1.22.20+41.11

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
22OL Trollelg 1H 17 (86)2.20.03+20.08
1. Trond Einar Moen Pedersli41.3614+2.1141.3614+2.11
2. Jan Schmid50.4744+14.301.32.2328+14+14.36+12.25
3. Andreas Sølberg47.4016+5.322.20.0322-6+20.08+5.32
44OL Trollelg 2H 17 (86)2.35.08+35.13
1. Anders Haugskott43.0920+3.4443.0920+3.44
2. Tommy Schmid57.4962+21.321.40.5846+26+23.11+19.27
3. Olav Andreas Remmen54.1039+12.022.35.0844-2+35.13+12.02

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
78OL Tønsberg og omegn 1H 17 (86)3.09.47+1.09.52
1. Mathias Gløersen1.10.3681+31.111.10.3681+31.11
2. Trym B Island1.00.5578+24.382.11.3178-3+53.44+22.33
3. Øystein Fruseth Christiansen58.1678+16.083.09.47780+1.09.52+16.08

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
28Oppsal Orientering 1H 17 (86)2.22.56+23.01
1. Kristoffer Fiane Pedersen43.2724+4.0243.2724+4.02
2. Sigve Vågsnes46.0426+9.471.29.31240+11.44+7.42
3. Olav Johannes Deelstra53.2536+11.172.22.5628+4+23.01+11.17
48Oppsal Orientering 2H 17 (86)2.37.03+37.08
1. Jan Andreas Edstrøm47.2241+7.5747.2241+7.57
2. Thor Mella49.3140+13.141.36.5338-3+19.06+11.09
3. Ola Marius Pedersen1.00.1054+18.022.37.0348+10+37.08+18.02
60Oppsal Orientering 3H 17 (86)2.54.43+54.48
1. Bent Erik Skaug50.4556+11.2050.4556+11.20
2. Ludvig Rødnes1.03.3473+27.171.54.1967+11+36.32+25.12
3. Erik Persson1.00.2455+18.162.54.4360-7+54.48+18.16
64Oppsal Orientering 4H 17 (86)2.56.18+56.23
1. Are Wigaard50.0253+10.3750.0253+10.37
2. Lavran Thorstensen57.0159+20.441.47.0357+4+29.16+18.39
3. Ole Martin Edstrøm1.09.1564+27.072.56.1864+7+56.23+27.07
Oppsal Orientering 5H 17 (86)brutt
1. Truls Hestengenbruttbrutt
2. Ola Diltbruttbrutt
3. William Resvoll Skaugbruttbrutt

Porsgrunn OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
27Porsgrunn OL 1D 17 (52)2.46.00+41.18
1. Hanne Vassend48.2432+7.4148.2432+7.41
2. Guro Vassend54.2226+16.401.42.4630-2+23.53+16.12
3. Emilie Westin1.03.1433+19.472.46.0027-3+41.18+17.25
41Porsgrunn OL 2D 17 (52)3.16.07+1.11.25
1. Camilla L. Rosenvold57.1944+16.3657.1944+16.36
2. Anna Meen1.04.4839+27.062.02.0741-3+43.14+26.38
3. Kjersti Adéla Westin1.14.0042+30.333.16.07410+1.11.25+28.11
46Porsgrunn OL 1H 17 (86)2.36.48+36.53
1. Alexander Repstad Storemyr53.2263+13.5753.2263+13.57
2. Håkon Kornmo50.4342+14.261.44.0552-11+26.18+12.21
3. Thore Kornmo52.4333+10.352.36.4846-6+36.53+10.35
73Porsgrunn OL 2H 17 (86)3.11.21+1.11.26
1. Dag Ausen55.5665+16.3155.5665+16.31
2. Kjell Westin1.01.1570+24.581.57.1171+6+39.24+22.53
3. Hans Christian Meen1.14.1070+32.023.11.2173+2+1.11.26+32.02

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
11Raumar Orientering 1H 17 (86)2.11.18+11.23
1. Magnus Svingheim46.5937+7.3446.5937+7.34
2. Anders Haga39.586+3.411.26.5716-21+9.10+1.36
3. Vetle Ruud Bråten44.217+2.132.11.1811-5+11.23+2.13
38Raumar Orientering 1D 17 (52)3.08.14+1.03.32
1. Silje Ekroll Jahren41.238+0.4041.238+0.40
2. Anne Larsson Hovind54.5729+17.151.36.2023+15+17.27+16.47
3. Turid Kamstrup Hovind1.31.5447+48.273.08.1438+15+1.03.32+46.05
80Raumar Orientering 2H 17 (86)3.58.16+1.58.21
1. Ståle Sønsterudbråten58.3579+19.1058.3579+19.10
2. Robin Larsson1.14.0180+37.442.12.36790+54.49+35.39
3. Tron Erik Hovind1.45.4081+1.03.323.58.1680+1+1.58.21+1.03.32

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
46Røyken OL 1D 17 (52)3.36.08+1.31.26
1. Line Drange Ruud1.11.3350+30.501.11.3350+30.50
2. Sanna Antell1.09.2943+31.472.21.0248-2+1.02.09+31.19
3. Hege Holth Rekaa1.15.0644+31.393.36.0846-2+1.31.26+29.17

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
25Sandefjord OK 1D 17 (52)2.42.43+38.01
1. Signe Bredholt Jørgensen43.4317+3.0043.4317+3.00
2. Maria Prestbøen57.3135+19.491.41.1428+11+22.21+19.21
3. Ella Arentz Hagen1.01.2929+18.022.42.4325-3+38.01+15.40

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
34Sandnes IL (Rogaland) 1D 17 (52)2.51.29+46.47
1. Sunniva Omdal48.3534+7.5248.3534+7.52
2. Marie Line Furland56.2231+18.401.44.5731-3+26.04+18.12
3. Marit Haavardsholm1.06.3236+23.052.51.2934+3+46.47+20.43

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Skien OK 1H 17 (86)diskvalifisert
1. Gisle Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Skjalg Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Frode Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
50Steinkjer OK 1D 17 (52)4.04.48+2.00.06
1. Kjersti Kvistad Dengerud57.1643+16.3357.1643+16.33
2. Vibeke Kvistad Dengerud1.15.2046+37.382.12.3646+3+53.43+37.10
3. Lina Kvitvang Benan1.52.1250+1.08.454.04.4850+4+2.00.06+1.06.23

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
71Sturla, IF 1H 17 (86)3.09.53+1.09.58
1. Ole Jørgen Bogen Arenth58.0870+18.4358.0870+18.43
2. Sturla Frydenlund59.5268+23.351.58.0072+2+40.13+21.30
3. Tibor Vári1.11.5368+29.453.09.5371-1+1.09.58+29.45

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Søgne og Songdalen OK 1H 17 (86)2.24.44+24.49
1. Kjell Erik Røisland44.0732+4.4244.0732+4.42
2. Jarl Magnus Berge46.2627+10.091.30.3327-5+12.46+8.04
3. Leiv-Terje Arnevik54.1140+12.032.24.4432+5+24.49+12.03

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
69Vang OL 1H 17 (86)3.06.47+1.06.52
1. Even Lindaas58.0268+18.3758.0268+18.37
2. Sverre Narum1.04.2874+28.112.02.3075+7+44.43+26.06
3. Njaal Ellegaard Melby1.04.1759+22.093.06.4769-6+1.06.52+22.09
81Vang OL 2H 17 (86)4.11.31+2.11.36
1. Jostein Svaland Dale54.1178+14.4654.1178+14.46
2. Fredrik Sveen1.58.4582+1.22.282.52.5682+4+1.35.09+1.20.23
3. Ole Johan Bråten1.18.3580+36.274.11.3181-1+2.11.36+36.27

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Varegg Fleridrett 1H 17 (86)2.07.02+7.07
1. Morten Jarvis Westergård43.1121+3.4643.1121+3.46
2. Vegard Jarvis Westergård41.1413+4.571.24.2510-11+6.38+2.52
3. Håkon Jarvis Westergård42.373+0.292.07.026-4+7.07+0.29
22Varegg Fleridrett 1D 17 (52)2.30.37+25.55
1. Christiane Trösse47.1929+6.3647.1929+6.36
2. Kårhild Husby Nordstad54.2827+16.461.41.47290+22.54+16.18
3. Kristin Löfgren Johansen48.508+5.232.30.3722-7+25.55+3.01
30Varegg Fleridrett 2H 17 (86)2.23.29+23.34
1. Per Harald Löfgren Johansen47.2843+8.0347.2843+8.03
2. Vyacheslav Mukhidinov47.3530+11.181.35.0333-10+17.16+9.13
3. Oskar Røen48.2619+6.182.23.2930-3+23.34+6.18
57Varegg Fleridrett 3H 17 (86)2.51.13+51.18
1. Kristian Rykkje59.2374+19.5859.2374+19.58
2. Stian Rykkje55.5456+19.371.55.1768-6+37.30+17.32
3. Markus Kjærner-Semb55.5646+13.482.51.1357-11+51.18+13.48

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Ås-NMBU Orientering 1D 17 (52)2.48.13+43.31
1. Kaja Winsnes Nordhagen43.4114+2.5843.4114+2.58
2. Ina Catharina Storrønning1.01.3337+23.511.45.1432+18+26.21+23.23
3. Ingvild Maalen-Johansen1.02.5931+19.322.48.13320+43.31+17.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor