Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2NTNUI 1D 17 (52)2.07.16+2.34
1. Anine Ahlsand41.125+0.2941.125+0.29
2. Maren Jansson Haverstad40.243+2.421.21.363-2+2.43+2.14
3. Sigrid Alexandersen45.402+2.132.07.162-1+2.34-0.09
5NTNUI 2D 17 (52)2.14.46+10.04
1. Audhild Bakken Rognstad42.269+1.4342.269+1.43
2. Karen Oline Kolstad42.189+4.361.24.446-3+5.51+4.08
3. Ingrid Gulbrandsen50.0211+6.352.14.465-1+10.04+4.13
8NTNUI 1H 17 (86)2.07.27+7.32
1. Rasmus Rørholt Theisen40.428+1.1740.428+1.17
2. Emil Granqvist41.4815+5.311.22.3080+4.43+3.26
3. Jon Aukrust Osmoen44.578+2.492.07.2780+7.32+2.49
13NTNUI 3H 17 (86)2.13.46+13.51
1. Olai Stensland Lillevold41.2811+2.0341.2811+2.03
2. Elias T. Mølnvik42.2016+6.031.23.489-2+6.01+3.58
3. Vegard Blomseth Johnsen49.5824+7.502.13.4613+4+13.51+7.50
24NTNUI 3D 17 (52)2.32.12+27.30
1. Anna Ulvensøen43.5020+3.0743.5020+3.07
2. Ingunn Egeberg Vári45.1916+7.371.29.0915-5+10.16+7.09
3. Aurora Fossøy1.03.0332+19.362.32.1224+9+27.30+17.14
25NTNUI 2H 17 (86)2.21.12+21.17
1. Anders Felde Olaussen43.1322+3.4843.1322+3.48
2. Jonas Madslien Bakken49.1439+12.571.32.2729+7+14.40+10.52
3. Sindre Østgulen Deisz48.4520+6.372.21.1225-4+21.17+6.37
31NTNUI 6H 17 (86)2.24.25+24.30
1. Henrik Upsal49.3052+10.0549.3052+10.05
2. Harald Kalager45.3722+9.201.35.0735-17+17.20+7.15
3. Bjørn Lundanes49.1822+7.102.24.2531-4+24.30+7.10
36NTNUI 4D 17 (52)2.58.54+54.12
1. Camilla Öhman56.4841+16.0556.4841+16.05
2. Hildegunn Heggøy55.1630+17.341.52.0438-3+33.11+17.06
3. Ingvild Brekke1.06.5037+23.232.58.5436-2+54.12+21.01
45NTNUI 5D 17 (52)3.35.09+1.30.27
1. Karoline Dahl Fosby1.14.5251+34.091.14.5251+34.09
2. Marte Hoff Hagen1.20.4848+43.062.35.4050-1+1.16.47+42.38
3. Ingeborg Ellegaard Melby59.2928+16.023.35.0945-5+1.30.27+13.40
50NTNUI 5H 17 (86)2.42.55+43.00
1. Gustav Fiskum1.00.2575+21.001.00.2575+21.00
2. Erik Gustafson51.2647+15.091.51.5164-11+34.04+13.04
3. Simen Eid Nielsen51.0427+8.562.42.5550-14+43.00+8.56
51NTNUI 7H 17 (86)2.45.22+45.27
1. Håkon Fruseth Christiansen43.1523+3.5043.1523+3.50
2. Håvard Mo Vaadal1.01.3771+25.201.44.5255+32+27.05+23.15
3. Jakob Kalvig Skogan1.00.3056+18.222.45.2251-4+45.27+18.22
82NTNUI 8H 17 (86)4.21.00+2.21.05
1. Arne Johannes Løkken1.15.0982+35.441.15.0982+35.44
2. Peter Martinus Freyborg Uran1.11.5779+35.402.27.0680-2+1.09.19+33.35
3. Espen Stornes1.53.5482+1.11.464.21.0082+2+2.21.05+1.11.46
NTNUI 6D 17 (52)diskvalifisert
1. Solveig Blandkjenndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Maria Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4H 17 (86)brutt
1. Henry McNultybruttbrutt
2. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt
3. Lars Owrenbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor