Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1D 17 (52)2.04.42
1. Kine Hallan Steiwer41.113+0.2841.113+0.28
2. Hollie Orr37.4211.18.531-2
3. Ida Marie Næss Bjørgul45.493+2.222.04.42100.00
1Halden SK 1H 17 (86)1.59.55
1. Eirik Kamstrup Hovind41.3012+2.0541.3012+2.05
2. Magne Dæhli36.1711.17.471-11
3. Olav Lundanes42.0811.59.5510
3Halden SK 2H 17 (86)2.03.06+3.11
1. Håkon Raadal Bjørlo39.25139.251
2. Markus Holter39.464+3.291.19.113+2+1.24+1.24
3. Thomas Natvig Årstad43.555+1.472.03.0630+3.11+1.47
12Halden SK 2D 17 (52)2.20.32+15.50
1. Agnes Leo41.147+0.3141.147+0.31
2. Eva Jurenikova42.3810+4.561.23.525-2+4.59+4.28
3. Jo Shepherd56.4023+13.132.20.3212+7+15.50+10.51
16Halden SK 3D 17 (52)2.24.17+19.35
1. Idun Kristine Felde Olaussen42.4111+1.5842.4111+1.58
2. Karoline Aune48.3121+10.491.31.1221+10+12.19+10.21
3. Iliana Ilieva53.0517+9.382.24.1716-5+19.35+7.16
21Halden SK 3H 17 (86)2.20.01+20.06
1. Espen Nordbrøden Fiskum42.5316+3.2842.5316+3.28
2. Peter Nordbrøden50.4744+14.301.33.4031+15+15.53+12.25
3. Emil Wingstedt46.2113+4.132.20.0121-10+20.06+4.13
43Halden SK 4H 17 (86)2.34.02+34.07
1. Niels Christian Hellerud43.3226+4.0743.3226+4.07
2. Erlend Brendstuen55.2255+19.051.38.5443+17+21.07+17.00
3. Olav Milian Schmitt Gran55.0842+13.002.34.02430+34.07+13.00
51Halden SK 4D 17 (52)4.11.44+2.07.02
1. Ane Sofie Næss Bjørgul55.3540+14.5255.3540+14.52
2. Elisabeth Brekke1.50.0751+1.12.252.45.4251+11+1.26.49+1.11.57
3. Hanna Lye Moum1.26.0246+42.354.11.44510+2.07.02+40.13
Halden SK 5H 17 (86)brutt
1. Sigurd Myhre Andreassenbruttbrutt
2. Magnus Nordbrødenbruttbrutt
3. Alexander Skaug Ytterbølbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor