Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

H 17, etappe 3

91 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Olav LundanesHalden SK 142.08
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL 142.34+0.26
3Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett 142.37+0.29
4Bjørn EkebergIL Tyrving 143.24+1.16
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK 243.55+1.47
6Paul SirumFrol IL 143.59+1.51
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering 144.21+2.13
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI 144.57+2.49
9Ralph StreetNydalens SK 145.01+2.53
10Håvard LucasenFredrikstad SK 145.56+3.48
11Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK 146.13+4.05
12Anders VisterNydalens SK 346.16+4.08
13Emil WingstedtHalden SK 346.21+4.13
14Alan CherryNydalens SK 246.26+4.18
15Audun HeimdalKonnerud IL 147.36+5.28
16Andreas SølbergOL Trollelg 147.40+5.32
17Vegard DanielsenKristiansand OK 147.55+5.47
18Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb 148.09+6.01
19Oskar RøenVaregg Fleridrett 248.26+6.18
20Sindre Østgulen DeiszNTNUI 248.45+6.37
21Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering 149.15+7.07
22Bjørn LundanesNTNUI 649.18+7.10
23Erling HjermstadFossum IF 149.39+7.31
24Vegard Blomseth JohnsenNTNUI 349.58+7.50
25Jo Forseth IndgaardFrol IL 250.28+8.20
26Johannes Bakke AashamarKristiansand OK 250.54+8.46
27Simen Eid NielsenNTNUI 551.04+8.56
28Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK 251.11+9.03
29Jim Øystein NybråtenIL Tyrving 251.52+9.44
30Sindre JohannessenFreidig 152.01+9.53
31Sindre RønningNydalens SK 452.10+10.02
32Kristian Nilsen SandnesEmblem IL 152.17+10.09
33Thore KornmoPorsgrunn OL 152.43+10.35
34Andreas Svingheim MagerøyFrol IL 353.05+10.57
35Oskar AndrénIL Leik 153.07+10.59
36Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering 153.25+11.17
37Mattis HoltFreidig 253.47+11.39
38Håvard MyhreBækkelagets SK 253.53+11.45
39Olav Andreas RemmenOL Trollelg 254.10+12.02
40Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK 154.11+12.03
41Tomas EidsmoFreidig 354.38+12.30
42Olav Milian Schmitt GranHalden SK 455.08+13.00
43Henrik OttesenFredrikstad SK 355.11+13.03
44Felix BreitschädelBækkelagets SK 355.18+13.10
45Per Clemet WisløffAsker Skiklubb 255.20+13.12
46Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett 355.56+13.48
47Leif StørmerFossum IF 455.59+13.51
48Martin Borge HeirFossum IF 356.10+14.02
49Morten JørgensenKristiansand OK 356.40+14.32
50Ove Antvord HaugereidLøten o-lag 158.24+16.16
51Øyvind HjermstadFossum IF 258.30+16.22
52Dag Steinar RagvinBø OL 159.22+17.14
53Trygve HeggedalKongsberg OL 259.50+17.42
54Ola Marius PedersenOppsal Orientering 21.00.10+18.02
55Erik PerssonOppsal Orientering 31.00.24+18.16
56Jakob Kalvig SkoganNTNUI 71.00.30+18.22
57Per WiréhnAsker Skiklubb 31.00.33+18.25
58Tord StrandKongsberg OL 11.03.35+21.27
59Njaal Ellegaard MelbyVang OL 11.04.17+22.09
60Thomas BedinIndre Østfold OK 11.06.16+24.08
61Håvard BergetFredrikstad SK 41.07.17+25.09
62Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL 21.07.43+25.35
63Sander H. RogndokkenNydalens SK 51.07.47+25.39
64Ole Martin EdstrømOppsal Orientering 41.09.15+27.07
65Torgeir SnilsbergOK Moss 11.09.58+27.50
66Bjørn Tore MathisenIL Tyrving 41.10.21+28.13
67Scott JuvikIL Gular 11.10.24+28.16
68Tibor VáriSturla, IF 11.11.53+29.45
69Vidar BenjaminsenLillomarka OL 31.12.12+30.04
70Hans Christian MeenPorsgrunn OL 21.14.10+32.02
71Thomas TubbehaugenOK Moss 31.15.00+32.52
72Tommy JauhojärviAsker Skiklubb 41.15.46+33.38
73Håvard RokkanMo OK 11.18.31+36.23
74Jan BlandkjennKristiansand OK 41.19.18+37.10
75Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK 11.21.29+39.21
76Erik Rytter JakobsenOK Moss 21.23.19+41.11
77Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering 11.39.41+57.33
78Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn 158.16+16.08
79Kyongsa RiNydalens SK 61.07.55+25.47
80Ole Johan BråtenVang OL 21.18.35+36.27
81Tron Erik HovindRaumar Orientering 21.45.40+1.03.32
82Espen StornesNTNUI 81.53.54+1.11.46
Torbjørn SagbergIL Tyrving 3diskvalifisert
Markus GladEmblem IL 2diskvalifisert
Frode NysæterSkien OK 1diskvalifisert
Kristian RuudBækkelagets SK 4diskvalifisert
Freidig 4brutt
Lars OwrenNTNUI 4brutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SK 5brutt
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø 1brutt
William Resvoll SkaugOppsal Orientering 5brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor