Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

H 17

91 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 11.59.55
2Nydalens SK 12.03.00+3.05
3Halden SK 22.03.06+3.11
4IL Tyrving 12.03.17+3.22
5Frol IL 12.03.56+4.01
6Varegg Fleridrett 12.07.02+7.07
7Lillomarka OL 12.07.06+7.11
8NTNUI 12.07.27+7.32
9Nydalens SK 22.07.40+7.45
10Frol IL 22.10.56+11.01
11Raumar Orientering 12.11.18+11.23
12Fredrikstad SK 12.11.21+11.26
13NTNUI 32.13.46+13.51
14Fossum IF 12.15.05+15.10
15Nydalens SK 32.15.20+15.25
16Asker Skiklubb 12.16.32+16.37
17Fredrikstad SK 22.16.53+16.58
18Konnerud IL 12.16.54+16.59
19Kristiansand OK 12.18.02+18.07
20Fredrikstad SK 32.19.37+19.42
21Halden SK 32.20.01+20.06
22OL Trollelg 12.20.03+20.08
23Emblem IL 12.20.11+20.16
24Kristiansand OK 22.21.00+21.05
25NTNUI 22.21.12+21.17
26Bækkelagets SK 12.21.19+21.24
27Frol IL 32.21.37+21.42
28Oppsal Orientering 12.22.56+23.01
29Freidig 22.23.16+23.21
30Varegg Fleridrett 22.23.29+23.34
31NTNUI 62.24.25+24.30
32Søgne og Songdalen OK 12.24.44+24.49
33Fossum IF 22.26.28+26.33
34Heming Orientering 12.31.05+31.10
35IL Leik 12.31.11+31.16
36Bækkelagets SK 32.31.19+31.24
37Løten o-lag 12.31.26+31.31
38Bækkelagets SK 22.31.30+31.35
39Kristiansand OK 32.31.51+31.56
40Freidig 12.32.19+32.24
41Fossum IF 32.33.17+33.22
42IL Tyrving 22.33.43+33.48
43Halden SK 42.34.02+34.07
44OL Trollelg 22.35.08+35.13
45Asker Skiklubb 22.36.41+36.46
46Porsgrunn OL 12.36.48+36.53
47Nydalens SK 42.37.02+37.07
48Oppsal Orientering 22.37.03+37.08
49Kongsberg OL 12.40.32+40.37
50NTNUI 52.42.55+43.00
51NTNUI 72.45.22+45.27
52Fredrikstad SK 42.46.28+46.33
53Freidig 32.47.04+47.09
54Nydalens SK 52.49.50+49.55
55Asker Skiklubb 32.50.02+50.07
56Indre Østfold OK 12.50.25+50.30
57Varegg Fleridrett 32.51.13+51.18
58Kristiansand OK 42.53.00+53.05
59IL Gular 12.54.32+54.37
60Oppsal Orientering 32.54.43+54.48
61Lillomarka OL 22.54.49+54.54
62Bø OL 12.54.54+54.59
63Kongsberg OL 22.56.05+56.10
64Oppsal Orientering 42.56.18+56.23
65Fossum IF 42.56.38+56.43
66IL Tyrving 42.58.05+58.10
67OK Moss 13.01.13+1.01.18
68Mo OK 13.01.30+1.01.35
69Vang OL 13.06.47+1.06.52
70Asker Skiklubb 43.09.45+1.09.50
71Sturla, IF 13.09.53+1.09.58
72Larvik OK 13.10.24+1.10.29
73Porsgrunn OL 23.11.21+1.11.26
74Lillomarka OL 33.17.17+1.17.22
75OK Moss 33.20.51+1.20.56
76OK Moss 23.22.15+1.22.20
77Bodø og Omegn IF Orientering 13.29.11+1.29.16
78OL Tønsberg og omegn 13.09.47+1.09.52
79Nydalens SK 63.43.19+1.43.24
80Raumar Orientering 23.58.16+1.58.21
81Vang OL 24.11.31+2.11.36
82NTNUI 84.21.00+2.21.05
Bækkelagets SK 4diskvalifisert
Emblem IL 2diskvalifisert
IL Tyrving 3diskvalifisert
Skien OK 1diskvalifisert
Freidig 4brutt
Halden SK 5brutt
IL BUL-Tromsø 1brutt
NTNUI 4brutt
Oppsal Orientering 5brutt
Bækkelagets SK 5inaktiv
Byåsen IL 1inaktiv
Nydalens SK 7inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor