Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

H 17-18 E

3 760 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias JonssonNydalens SK24.46
2Jørgen BaklidKonnerud IL25.42+0.56
3Sebastian DalandKristiansand OK25.48+1.02
4Kasper FosserHeming Orientering26.29+1.43
5Sander ArntzenAsker Skiklubb27.01+2.15
6Aslak HeimdalKonnerud IL27.06+2.20
7Erling HjermstadFossum IF27.07+2.21
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27.10+2.24
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27.19+2.33
10Øyvind HjermstadFossum IF27.30+2.44
11Marius AurebekkKristiansand OK27.52+3.06
12Oskar Spets StorhovFreidig28.24+3.38
13Lukas LilandNydalens SK28.31+3.45
14Jørgen WulfsbergNydalens SK29.05+4.19
15Sindre R HoltHedrum OL29.26+4.40
16Einar MelsomFossum IF29.38+4.52
17Mats EidsmoFreidig29.55+5.09
18Anders HaugskottOL Trollelg30.02+5.16
19Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.05+5.19
20Styrk Hundseid KamsvågFossum IF30.32+5.46
21Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb30.33+5.47
22Even-Johan KaspersenMo OK31.03+6.17
23Niels Christian HellerudHalden SK31.05+6.19
24Oscar LyngenFreidig31.06+6.20
25Tord StrandKongsberg OL31.19+6.33
26Bjørn Anders FlågenHeming Orientering31.23+6.37
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.49+7.03
27Einar EkelandOddersjaa SSK31.49+7.03
29Even LindaasVang OL32.07+7.21
30Mathias VindalFreidig32.11+7.25
31Håkon KornmoPorsgrunn OL32.13+7.27
32Axel HoveidAsker Skiklubb32.15+7.29
33Håkon LundKongsberg OL32.58+8.12
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering33.34+8.48
35Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF33.40+8.54
36Joar GjerdahlKonnerud IL33.45+8.59
37Njaal Ellegaard MelbyVang OL33.56+9.10
38Audun BerganNydalens SK34.04+9.18
39Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb34.18+9.32
40Erlend BrendstuenHalden SK34.24+9.38
41Mathias HermstadFreidig34.36+9.50
42Sverre NarumVang OL34.48+10.02
43Elias ØhmanGjø-Vard OL35.08+10.22
44Emil StørmerFossum IF35.19+10.33
45Per Clemet WisløffAsker Skiklubb35.23+10.37
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering35.27+10.41
47Kristian RykkjeVaregg Fleridrett35.36+10.50
48Jostein Svaland DaleVang OL36.05+11.19
49Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering36.11+11.25
50Stian RykkjeVaregg Fleridrett36.19+11.33
51Rasmus MathisenPorsgrunn OL36.20+11.34
52Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular36.43+11.57
53Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL36.52+12.06
54Knut KyrkjebøTIF Viking37.49+13.03
55Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38.09+13.23
56Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF38.12+13.26
57August Asheim BirkelandHalden SK38.17+13.31
58Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn38.21+13.35
59Andreas RambergØstmarka OK38.22+13.36
60Skjalg NysæterSkien OK38.24+13.38
61Simen BallangrudRaufoss IL Orientering38.37+13.51
62Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK38.43+13.57
63Audun Melby JacobsenLardal OL38.57+14.11
64Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL39.11+14.25
65Kristian Fredrik LynumFreidig39.25+14.39
66Sølve DrageKongsberg OL41.29+16.43
67Peter GisholtFossum IF41.33+16.47
68Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering41.40+16.54
69Per Ivar StoklandGanddal IL42.03+17.17
70Trygve MyhrAsker Skiklubb42.17+17.31
71Vegard LøvliAsker Skiklubb42.23+17.37
72Kristian PyttenKristiansand OK43.07+18.21
73Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK44.15+19.29
74Linus OlhansÅs-NMBU44.20+19.34
75Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL45.47+21.01
76Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.24+21.38
77Ole Johan BråtenVang OL48.26+23.40
78Alexander Skaug YtterbølHalden SK51.05+26.19
79Fredrik SveenVang OL52.02+27.16
80Håvard RokkanMo OK58.07+33.21
81Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.01.09+36.23
82Martin Andresen SkotteFossum IF1.03.21+38.35
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Eskil FrøislandVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival