Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

D21E Heat 1

2 730 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK22.038.04
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK22.42+0.398.18
3Kine Hallan SteiwerHalden SK23.20+1.178.32
4Eva JurenikovaHalden SK24.20+2.178.54
5Karen Oline KolstadNTNUI24.21+2.188.55
6Ragnhild HjermstadFossum IF24.35+2.329.00
7Maren Jansson HaverstadNTNUI24.50+2.479.05
8Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK25.01+2.589.09
9Iliana IlievaHalden SK25.28+3.259.19
10Runa FremstadLarvik OK26.28+4.259.41
11Linda SolbergFredrikstad SK26.36+4.339.44
12Jo ShepherdHalden SK28.47+6.4410.32
13Vigdis HobølOppsal Orientering28.49+6.4610.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Pernille Ibsen LervågVelledalen IL28.55+6.5210.35
15Ingvild TorgersenNTNUI30.58+8.5511.20
16Hildegunn HeggøyNTNUI36.37+14.3413.24
17Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI37.05+15.0213.35
18Synne FossøyNTNUI42.25+20.2215.32
19Nina SmestadLøten o-lag42.32+20.2915.34
Anna UlvensøenNTNUIbrutt
Agnes LeoHalden SKbrutt
Line SundsvikFrol ILbrutt
Helen MartinsenIL Gularbrutt
Maren GrandeFrol ILikke startet
Live Bredholt JørgensenNTNUIikke startet
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelgikke startet

D21E Heat 2

2 710 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering22.538.26
1Marianne AndersenKristiansand OK22.538.26
3Mathilde RundhaugFrol IL22.57+0.048.28
4Anine AhlsandNTNUI23.14+0.218.34
5Ingjerd MyhreKongsberg OL23.20+0.278.36
6Siri UlvestadNydalens SK23.46+0.538.46
7Julie StørmerFossum IF24.00+1.078.51
8Audhild Bakken RognstadNTNUI24.24+1.319.00
9Eirin Svanøe-HafstadFrol IL24.47+1.549.08
10Mari FastingByåsen IL25.18+2.259.20
11Emilie Westli AndersenLøten o-lag26.11+3.189.39
12Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.51+3.589.54
13Hollie OrrHalden SK27.21+4.2810.05
14Marion HuberNydalens SK28.01+5.0810.20
15Christiane TrösseVaregg Fleridrett29.00+6.0710.42
16Mari Jevne ArnesenIL Tyrving29.11+6.1810.46
17Ida TiltnesIL Tyrving30.43+7.5011.20
18Siri KollerudLillomarka OL31.02+8.0911.27
19Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø31.24+8.3111.35
20Marit SchmidOL Trollelg32.22+9.2911.56
21Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK33.53+11.0012.30
22Camilla ÖhmanNTNUI34.46+11.5312.49
23Vibeke ØyeIL Gular42.35+19.4215.42
24Maria Dahl FosbyNTNUI53.10+30.1719.37
Silje ArntzenNTNUIikke startet

D21E Heat 3

2 720 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumNydalens SK21.237.51
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL21.32+0.097.55
3Emma JohanssonFredrikstad SK21.54+0.318.03
4Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett21.56+0.338.03
5Lone BrochmannBækkelagets SK23.21+1.588.35
6Ingrid GulbrandsenNTNUI23.25+2.028.36
7Marthe GløersenBækkelagets SK23.43+2.208.43
8Sigrid AlexandersenNTNUI24.07+2.448.51
8Ingunn Egeberg VáriNTNUI24.07+2.448.51
10Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK24.23+3.008.57
11Linn HokholtIL Tyrving25.35+4.129.24
12Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering26.00+4.379.33
13Evine Westli AndersenLøten o-lag26.04+4.419.35
14Arntraut GötschIL BUL-Tromsø26.11+4.489.37
15Nicole RagvinNydalens SK26.24+5.019.42
16Guro VassendPorsgrunn OL27.51+6.2810.14
17Kristine BergliaEiker OL28.11+6.4810.21
18Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL28.14+6.5110.22
19Aurora FossøyNTNUI31.40+10.1711.38
20Ingvild BrekkeNTNUI33.47+12.2412.25
21Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering36.11+14.4813.18
22Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL36.25+15.0213.23
23Marte Hoff HagenNTNUI36.34+15.1113.26
24Karoline Dahl FosbyNTNUI42.55+21.3215.46
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

H21E Heat 1

3 430 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK21.166.12
2Jon Aukrust OsmoenNTNUI21.17+0.016.12
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL21.26+0.106.14
4Anders VisterNydalens SK21.27+0.116.15
5Paul SirumFrol IL21.50+0.346.21
6Sindre JohannessenFreidig22.08+0.526.27
7Andreas SølbergOL Trollelg22.15+0.596.29
8Vegard DanielsenKristiansand OK22.17+1.016.29
9Anders TiltnesIL Tyrving22.31+1.156.33
10Håvard IrgensKristiansand OK22.45+1.296.37
11Håvard HagaNydalens SK22.49+1.336.39
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI22.51+1.356.39
13Jonas Madslien BakkenNTNUI22.54+1.386.40
14Anders Felde OlaussenNTNUI22.59+1.436.42
15Stian SundsvikFrol IL23.09+1.536.44
16Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett23.23+2.076.49
17Dag BlandkjennKristiansand OK23.35+2.196.52
18Sindre RønningNydalens SK24.14+2.587.03
19Espen FiskumHalden SK24.18+3.027.05
20Jan SchmidOL Trollelg24.24+3.087.06
21Oskar RøenVaregg Fleridrett24.27+3.117.07
22Rune NygaardIL Gular25.07+3.517.19
23Oskar StørmerFossum IF25.36+4.207.27
24Vegard Blomseth JohnsenNTNUI25.39+4.237.28
25Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering25.40+4.247.28
26Asgeir Bakken RognstadEmblem IL25.42+4.267.29
27Jan KocbachFana IL26.13+4.577.38
28Leif StørmerFossum IF27.14+5.587.56
29Dag Steinar RagvinBø OL27.17+6.017.57
30Ola KeiseråsIL Leik27.46+6.308.05
31Harald Astrup ArnesenHeming Orientering29.04+7.488.28
32Sondre Ruud BråtenNydalens SK29.10+7.548.30
32Simen Eid NielsenNTNUI29.10+7.548.30
34Håvard BergetFredrikstad SK29.55+8.398.43
35Harald KalagerNTNUI29.59+8.438.44
36Håvard Mo VaadalNTNUI35.59+14.4310.29
37Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø42.14+20.5812.18
38Arne Johannes LøkkenNTNUI48.58+27.4214.16
Bojan BlumensteinNydalens SKbrutt
Espen JakobsenIL Tyrvingikke startet

H21E Heat 2

3 410 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering21.456.22
1Markus HolterHalden SK21.456.22
3Torgeir NørbechIL Tyrving22.11+0.266.30
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett22.36+0.516.37
5Magne DæhliHalden SK22.37+0.526.37
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK22.44+0.596.40
7Carl Petter LyngenFrol IL22.49+1.046.41
8Emil GranqvistNTNUI22.54+1.096.42
9Alan CherryNydalens SK22.59+1.146.44
10Rasmus Rørholt TheisenNTNUI23.02+1.176.45
11Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett23.22+1.376.51
12Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK23.46+2.016.58
13Thomas Natvig ÅrstadHalden SK23.48+2.036.58
14Olai Stensland LillevoldNTNUI24.14+2.297.06
15Magne JutulstadBækkelagets SK24.24+2.397.09
16Magnus SvingheimRaumar Orientering24.29+2.447.10
17Damien RenardKongsberg OL25.18+3.337.25
18Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK25.59+4.147.37
19Christian VogelsangNydalens SK26.09+4.247.40
20Gunnar A FiskumIL Tyrving28.16+6.318.17
21Emil AhlbäckFossum IF28.36+6.518.23
22Matias Hodne HanischKristiansand OK28.37+6.528.23
23Erik GustafssonNTNUI28.53+7.088.28
24Thomas RuudSarpsborg OL29.55+8.108.46
25Mathias DrageKongsberg OL30.57+9.129.04
26Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø31.05+9.209.06
27Jørgen FrøydLarvik OK32.10+10.259.25
28Øyvind WatterdalHadeland OL32.11+10.269.26
29Øyvind WiggenByåsen IL32.12+10.279.26
30Marius WikstrømRingsaker OK32.55+11.109.39
31Jørgen FiskumFrol IL33.44+11.599.53
32Marius ØieLøten o-lag34.09+12.2410.00
33Markus GladEmblem IL37.39+15.5411.02
34Erling SommerfeldtAsker Skiklubb39.06+17.2111.27
35Tommy SchmidOL Trollelg51.49+30.0415.11
Isak BergsetNTNUIbrutt
Christian SchiveOK Mossikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Vetle ChristiansenBækkelagets SKikke startet
Nicholas OskarssonLillomarka OLikke startet

H21E Heat 3

3 440 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK20.195.54
2Ralph StreetNydalens SK21.13+0.546.10
3Yngve SkogstadFrol IL21.49+1.306.20
4Bjørn EkebergIL Tyrving22.06+1.476.25
5Martin VisterFrol IL22.11+1.526.26
6Hans Petter MathisenFredrikstad SK22.37+2.186.34
7Gaute FriestadKristiansand OK22.54+2.356.39
8Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL23.07+2.486.43
9Ivar LundanesEmblem IL23.19+3.006.46
10Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK23.25+3.066.48
11Mattias KarlssonFredrikstad SK23.38+3.196.52
12Mats NordbrødenHalden SK23.57+3.386.57
13Sverre Waaler KaasNydalens SK24.05+3.467.00
14Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett24.26+4.077.06
15Lars Sandstad SkjesetFrol IL24.41+4.227.10
16Andreas Svingheim MagerøyFrol IL25.19+5.007.21
17Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering25.29+5.107.24
18Morten JørgensenKristiansand OK25.42+5.237.28
19Sigve VågsnesOppsal Orientering25.59+5.407.33
20Yngve VoldenLøten o-lag26.02+5.437.34
21Thore KornmoPorsgrunn OL26.23+6.047.40
22Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK27.00+6.417.50
23Lars OwrenNTNUI27.06+6.477.52
24Mattis HoltFreidig27.22+7.037.57
25Gustav FiskumNTNUI27.23+7.047.57
26Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett27.25+7.067.58
27Martin SchälliBækkelagets SK28.53+8.348.23
28Henrik UpsalNTNUI29.08+8.498.28
29Andreas G. PoldenGneist, IL29.18+8.598.31
30Rapahel FerrandBækkelagets SK29.41+9.228.37
31Bjørn Tore MathisenIL Tyrving30.32+10.138.52
32Jakob Kalvig SkoganNTNUI30.43+10.248.55
33Henry McNultyNTNUI30.59+10.409.00
34Bjørn LundanesNTNUI31.08+10.499.03
35Kristian Skjerve BredesenFrol IL34.21+14.029.59
36Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI37.36+17.1710.55
37Håkon GjerdeIndre Østfold OK38.27+18.0811.10
Halvor SaunesNydalens SKikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Matthew SpeakeLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor