Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

Asker Skiklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Synne StrandD 17-18 E (48)1.03.28+3.0010.01
4Vegard GulbrandsenH 19-20 E (28)1.27.16+2.458.08
5Sander ArntzenH 17-18 E (66)59.38+5.017.39
6Tilla Farnes HennumD 19-20 E (23)1.16.23+12.1711.28
8Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (48)1.10.01+9.3311.03
12Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (23)1.26.34+22.2812.59
17Per Clemet WisløffH 17-18 E (66)1.07.49+13.128.42
18Margrethe WisløffD 19-20 E (23)1.37.31+33.2514.38
20Johan Teodor WestlyH 17-18 E (66)1.10.30+15.539.03
23Bjørnar LøvliH 19-20 E (28)2.13.51+49.2012.29
23Axel HoveidH 17-18 E (66)1.12.57+18.209.21
37Henrik Fredriksen AasH 17-18 E (66)1.20.01+25.2410.16
48Erling SommerfeldtH 21- E (63)2.17.26+39.029.20
Eivind Øfsthus GravirH 19-20 E (28)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Espen Samuelsen SkiriH 19-20 E (28)1.48.55+24.2410.09
44Trygve KongsbakkH 17-18 E (66)1.21.27+26.5010.27
Nora Marie Wedege IrgensD 17-18 E (48)brutt

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD 19-20 E (23)1.04.069.37
2Ragnhild EideD 17-18 E (48)1.03.17+2.499.59
19Lene Berg HanssenD 17-18 E (48)1.18.50+18.2212.27
21Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (23)1.52.30+48.2416.53
56Øyvind WiggenH 21- E (63)2.31.22+52.5810.17
Brage JørumH 19-20 E (28)ikke startet

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Øystein Kvaal ØsterbøH 21- E (63)1.44.27+6.037.06
10Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 E (23)1.21.01+16.5512.09
25Lone BrochmannD 21- E (35)1.43.46+27.0911.03
38Magne JutulstadH 21- E (63)2.06.21+27.578.35
42Thomas NipenH 21- E (63)2.10.37+32.138.52
45Daniel MarstonH 21- E (63)2.12.53+34.299.02
52Mathias NipenH 21- E (63)2.25.05+46.419.51
Marthe GløersenD 21- E (35)brutt
Vetle ChristiansenH 21- E (63)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Dag Steinar RagvinH 21- E (63)2.22.59+44.359.43

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ane DyrkornD 17-18 E (48)1.05.19+4.5110.19
10Kristine BergliaD 21- E (35)1.28.53+12.169.27
17Thea DyrkornD 17-18 E (48)1.17.44+17.1612.16

Emblem IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid LundanesD 19-20 E (23)1.07.46+3.4010.10
10Erlend Nilsen SandnesH 19-20 E (28)1.34.07+9.368.46
11Kristian Nilsen SandnesH 19-20 E (28)1.34.29+9.588.48
22Ivar LundanesH 21- E (63)1.55.03+16.397.49

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (48)1.00.289.33
3Einar MelsomH 17-18 E (66)58.23+3.467.29
5Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (48)1.07.40+7.1210.41
6Åsne Naadland HoloD 17-18 E (48)1.08.18+7.5010.47
7Pernille KatlaD 17-18 E (48)1.08.21+7.5310.47
7Erling HjermstadH 17-18 E (66)1.01.10+6.337.51
9Erik Hæstad BjørnstadH 17-18 E (66)1.03.24+8.478.08
10Øyvind HjermstadH 17-18 E (66)1.03.33+8.568.09
25Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18 E (66)1.14.31+19.549.33
27Ragnhild HjermstadD 21- E (35)1.45.28+28.5111.13
48Peter GisholtH 17-18 E (66)1.23.32+28.5510.43
52Emil StørmerH 17-18 E (66)1.26.05+31.2811.03
Oskar StørmerH 21- E (63)ikke startet
Martin Borge HeirH 19-20 E (28)ikke startet
Styrk Hundseid KamsvågH 17-18 E (66)ikke startet
Emil AhlbäckH 21- E (63)ikke startet

Fredrikstad SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marie OlaussenD 19-20 E (23)1.04.17+0.119.39
9Mia Mathisen BekhusD 17-18 E (48)1.11.01+10.3311.13
9Emma JohanssonD 21- E (35)1.28.17+11.409.24
13Herman Ryen MartinsenH 19-20 E (28)1.37.20+12.499.04
21Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (48)1.19.57+19.2912.37
24Håvard LucasenH 21- E (63)1.55.43+17.197.51
48Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (48)2.19.26+1.18.5822.01
66Oliver Hagaseth MydskeH 17-18 E (66)2.21.20+1.26.4318.08
Kamilla OlaussenD 21- E (35)ikke startet

Freidig

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Åshild KolstadD 19-20 E (23)1.11.37+7.3110.45
5Håvard EidsmoH 19-20 E (28)1.28.29+3.588.15
8Malin SandstadD 19-20 E (23)1.17.37+13.3111.39
11Oskar Spets StorhovH 17-18 E (66)1.05.38+11.018.25
13Hanne SandstadD 21- E (35)1.32.29+15.529.50
19Oscar LyngenH 17-18 E (66)1.08.53+14.168.50
21Adrian OpheimH 19-20 E (28)2.02.32+38.0111.25
22Mats EidsmoH 17-18 E (66)1.10.59+16.229.06
23Oda Q FossumD 19-20 E (23)2.11.51+1.07.4519.47
31Dina ReitanD 17-18 E (48)1.31.32+31.0414.27
39Mattis HoltH 21- E (63)2.06.29+28.058.35
41Mathias VindalH 17-18 E (66)1.20.57+26.2010.23
56Mathias HermstadH 17-18 E (66)1.30.40+36.0311.38
63Kristian Fredrik LynumH 17-18 E (66)1.43.12+48.3513.14
Sindre JohannessenH 21- E (63)brutt
Vera MelkildD 17-18 E (48)ikke startet
Maria Ulseth SylteD 17-18 E (48)ikke startet

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Yngve SkogstadH 21- E (63)1.44.11+5.477.04
11Eirin Svanøe-HafstadD 21- E (35)1.30.00+13.239.35
11Paul SirumH 21- E (63)1.49.04+10.407.24
13Ulf Forseth IndgaardH 21- E (63)1.49.33+11.097.26
14Jo Forseth IndgaardH 21- E (63)1.50.15+11.517.29
22Line SundsvikD 21- E (35)1.41.31+24.5410.48
23Mathilde RundhaugD 21- E (35)1.41.44+25.0710.50
27Martin VisterH 21- E (63)1.58.55+20.318.05
Stian SundsvikH 21- E (63)brutt
Carl Petter LyngenH 21- E (63)brutt
Ragne MunkebyD 17-18 E (48)brutt
Jørgen FiskumH 21- E (63)brutt
Maren GrandeD 21- E (35)ikke startet

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Per Ivar StoklandH 17-18 E (66)1.22.29+27.5210.35

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Agnethe HasliD 17-18 E (48)1.24.43+24.1513.23

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Andreas G. PoldenH 21- E (63)2.38.40+1.00.1610.47

Halden SK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav LundanesH 21- E (63)1.38.246.41
2Magne DæhliH 21- E (63)1.41.03+2.396.52
3Håkon Raadal BjørloH 19-20 E (28)1.25.38+1.077.59
4Thomas Natvig ÅrstadH 21- E (63)1.43.27+5.037.01
4Ida Marie Næss BjørgulD 21- E (35)1.22.37+6.008.47
8Hollie OrrD 21- E (35)1.27.32+10.559.19
10Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 E (48)1.11.35+11.0711.18
10Eirik Kamstrup HovindH 21- E (63)1.46.36+8.127.14
12Olav Milian Schmitt GranH 19-20 E (28)1.35.05+10.348.52
12Niels Christian HellerudH 17-18 E (66)1.05.55+11.188.27
12Eva JurenikovaD 21- E (35)1.31.47+15.109.46
14Peter NordbrødenH 19-20 E (28)1.40.39+16.089.23
18Jo ShepherdD 21- E (35)1.37.50+21.1310.25
19Agnes LeoD 21- E (35)1.38.26+21.4910.28
19Markus HolterH 21- E (63)1.52.37+14.137.39
21Iliana IlievaD 21- E (35)1.40.38+24.0110.43
25Karoline AuneD 17-18 E (48)1.22.33+22.0513.02
28Erlend BrendstuenH 17-18 E (66)1.14.55+20.189.37
28Espen FiskumH 21- E (63)2.01.58+23.348.17
28Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (48)1.27.44+27.1613.51
46Lisa JenssenD 17-18 E (48)2.14.37+1.14.0921.15
Alexander Skaug YtterbølH 17-18 E (66)brutt
Elisabeth BrækkeD 17-18 E (48)brutt
Knut AasheimH 19-20 E (28)ikke startet

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ingvild Paulsen VieD 19-20 E (23)1.34.31+30.2514.11
26Kristina VollD 17-18 E (48)1.24.32+24.0413.21
59Ruben KobbeltvedtH 17-18 E (66)1.32.47+38.1011.54

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Sindre R HoltH 17-18 E (66)1.06.36+11.598.32

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ulrik Astrup ArnesenH 19-20 E (28)1.31.45+7.148.33
21Bjørn Anders FlågenH 17-18 E (66)1.10.50+16.139.05
36Petter Astrup ArnesenH 17-18 E (66)1.19.54+25.1710.15
Johan SvedbergH 21- E (63)brutt
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (23)brutt

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Christine MikkelsenD 21- E (35)1.46.53+30.1611.22

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Arntraut GötschD 21- E (35)1.38.46+22.0910.31
27Vegard Vaeng BernhardsenH 19-20 E (28)2.58.51+1.34.2016.41
33Tora IndregardD 17-18 E (48)1.31.44+31.1614.29
45Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 E (48)1.58.46+58.1818.45
57Hallvard NordbrødenH 21- E (63)2.31.44+53.2010.18

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (48)1.53.09+52.4117.52
51Scott JuvikH 17-18 E (66)1.25.30+30.5310.58
65Eyvind Kjellevold MaldeH 17-18 E (66)2.04.00+1.09.2315.55
Rune NygaardH 21- E (63)brutt

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
60Ola KeiseråsH 21- E (63)2.40.27+1.02.0310.54

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Oda J SikkelandD 19-20 E (23)1.13.52+9.4611.05
12Torgeir NørbechH 21- E (63)1.49.24+11.007.26
17Bjørn EkebergH 21- E (63)1.52.20+13.567.38
36Solveig Eline BergD 17-18 E (48)1.40.02+39.3415.48
41Espen JakobsenH 21- E (63)2.10.00+31.368.50
53Henning SpjelkavikH 21- E (63)2.29.04+50.4010.08

Kongsberg OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Marlin HaavengenD 17-18 E (48)1.12.51+12.2311.30
15Ingjerd MyhreD 21- E (35)1.33.58+17.2110.00
18Helene EgerD 17-18 E (48)1.17.53+17.2512.18
22Idunn HaavengenD 19-20 E (23)2.02.02+57.5618.19
24Trygve HeggedalH 19-20 E (28)2.14.37+50.0612.33
24Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (48)1.22.00+21.3212.57
29Aurora MoholthD 17-18 E (48)1.29.36+29.0814.09
29Tord StrandH 17-18 E (66)1.15.19+20.429.40
43Håkon LundH 17-18 E (66)1.21.13+26.3610.25
Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 E (48)brutt
Anne Willkommen EikenD 19-20 E (23)brutt

Konnerud IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalH 19-20 E (28)1.24.317.53
4Jørgen BaklidH 17-18 E (66)58.40+4.037.31
7Maiken Økern HågårdD 19-20 E (23)1.16.51+12.4511.32
16Aslak HeimdalH 17-18 E (66)1.07.07+12.308.36
20Thea Sildnes BaklidD 17-18 E (48)1.19.42+19.1412.35
35Joar GjerdahlH 17-18 E (66)1.19.17+24.4010.10
39Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (48)1.47.07+46.3916.55

Kristiansand OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenD 21- E (35)1.16.378.09
6Johannes Bakke AashamarH 19-20 E (28)1.29.24+4.538.20
6Marius AurebekkH 17-18 E (66)1.00.38+6.017.47
8Marius PyttenH 19-20 E (28)1.31.43+7.128.33
8Sebastian DalandH 17-18 E (66)1.01.57+7.207.57
23Dag BlandkjennH 21- E (63)1.55.10+16.467.49
26Gaute FriestadH 21- E (63)1.58.29+20.058.03
31Håvard IrgensH 21- E (63)2.04.09+25.458.26
38Kristian PyttenH 17-18 E (66)1.20.07+25.3010.17
44Inga Vestøl StødleD 17-18 E (48)1.56.19+55.5118.22

Lardal OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Linn Hege RosoD 19-20 E (23)ikke startet
Marit Melby JacobsenD 19-20 E (23)ikke startet

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Tobias KristensenH 19-20 E (28)1.47.41+23.1010.02
38Andrine Harriet FremstadD 17-18 E (48)1.41.29+41.0116.01

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gaute Hallan SteiwerH 21- E (63)1.42.13+3.496.56
3Andrine BenjaminsenD 21- E (35)1.21.07+4.308.38
30Jens Johan BrekkeH 17-18 E (66)1.15.25+20.489.40
31Elias Skjolden SørensenH 17-18 E (66)1.16.11+21.349.46
32Siri KollerudD 21- E (35)2.01.30+44.5312.56
62Eirik Høst FossgardH 17-18 E (66)1.42.09+47.3213.06
David GottfridssonH 21- E (63)ikke startet

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Evine Westli AndersenD 21- E (35)1.45.31+28.5411.14
29Emilie Westli AndersenD 21- E (35)1.45.47+29.1011.15
49Yngve VoldenH 21- E (63)2.19.15+40.519.27

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 E (66)1.52.15+57.3814.24

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Lars SolliH 19-20 E (28)2.02.06+37.3511.23
26Even-Johan KaspersenH 17-18 E (66)1.14.37+20.009.34
41Eli KolstadD 17-18 E (48)1.49.39+49.1117.19

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Linn Mei WaalerD 17-18 E (48)1.37.20+36.5215.22

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigrid AlexandersenD 21- E (35)1.23.29+6.528.53
8Jon Aukrust OsmoenH 21- E (63)1.45.29+7.057.10
14Anine AhlsandD 21- E (35)1.33.19+16.429.56
17Ingrid GulbrandsenD 21- E (35)1.36.50+20.1310.18
20Emil GranqvistH 21- E (63)1.52.49+14.257.40
24Ingunn Egeberg VáriD 21- E (35)1.42.50+26.1310.57
25Rasmus Rørholt TheisenH 21- E (63)1.57.53+19.298.00
28Peter Martinus Freyborg UranH 19-20 E (28)3.47.36+2.23.0521.13
30Vegard Blomseth JohnsenH 21- E (63)2.03.40+25.168.24
31Karen Oline KolstadD 21- E (35)1.48.44+32.0711.34
33Ingvild BrekkeD 21- E (35)2.23.16+1.06.3915.15
34Elias T. MølnvikH 21- E (63)2.04.37+26.138.28
34Karoline Dahl FosbyD 21- E (35)2.46.51+1.30.1417.46
35Jonas Madslien BakkenH 21- E (63)2.04.51+26.278.29
35Hildegunn HeggøyD 21- E (35)2.48.55+1.32.1817.59
36Henry McNultyH 21- E (63)2.05.25+27.018.31
40Anders Felde OlaussenH 21- E (63)2.08.09+29.458.42
46Sverre Turter SandvoldH 21- E (63)2.13.38+35.149.05
47Simen Eid NielsenH 21- E (63)2.16.30+38.069.16
50Lars OwrenH 21- E (63)2.22.51+44.279.42
54Erik GustafssonH 21- E (63)2.29.14+50.5010.08
55Harald KalagerH 21- E (63)2.30.35+52.1110.14
61Jakob Kalvig SkoganH 21- E (63)2.44.55+1.06.3111.12
62Håvard Mo VaadalH 21- E (63)3.01.36+1.23.1212.20
Sindre Østgulen DeiszH 21- E (63)diskvalifisert
Henrik UpsalH 21- E (63)brutt
Aurora FossøyD 21- E (35)brutt
Silje ArntzenD 21- E (35)brutt
Live Bredholt JørgensenD 21- E (35)ikke startet
Vilde MalmeiD 19-20 E (23)ikke startet
Anna UlvensøenD 21- E (35)ikke startet
Maren Jansson HaverstadD 21- E (35)ikke startet

Nydalens SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elias JonssonH 17-18 E (66)54.377.00
2Lukas LilandH 17-18 E (66)56.53+2.167.18
2Anne M Hausken NordbergD 21- E (35)1.18.24+1.478.20
6Marte NarumD 21- E (35)1.23.46+7.098.55
7Eirik Langedal BreivikH 19-20 E (28)1.31.13+6.428.30
9Anders NordbergH 21- E (63)1.46.33+8.097.14
12Ragne WiklundD 17-18 E (48)1.12.42+12.1411.29
14Jørgen WulfsbergH 17-18 E (66)1.06.31+11.548.32
15Åse BerganD 19-20 E (23)1.31.08+27.0213.41
16Alan CherryH 21- E (63)1.52.00+13.367.36
16Marion HuberD 21- E (35)1.35.25+18.4810.09
18Håvard HagaH 21- E (63)1.52.29+14.057.38
25Sander H. RogndokkenH 19-20 E (28)2.18.32+54.0112.55
29Sverre Waaler KaasH 21- E (63)2.02.29+24.058.19
42Frida Bakken UlsethD 17-18 E (48)1.51.02+50.3417.32
46Audun BerganH 17-18 E (66)1.22.37+28.0010.36
Ingvil AhlsandD 17-18 E (48)brutt
Anders VisterH 21- E (63)brutt
Jostein TandbergH 19-20 E (28)ikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20 E (28)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Einar EkelandH 17-18 E (66)1.08.00+13.238.43

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Aurora GjølsjøD 17-18 E (48)1.12.38+12.1011.28
15Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (48)1.16.47+16.1912.07

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Anders HaugskottH 17-18 E (66)1.05.57+11.208.27
15Olav Andreas RemmenH 19-20 E (28)1.41.13+16.429.26
15Andreas SølbergH 21- E (63)1.51.00+12.367.32
19Line SølbergD 19-20 E (23)1.44.15+40.0915.39
37Jan SchmidH 21- E (63)2.05.37+27.138.32

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Mathias GløersenH 19-20 E (28)1.49.07+24.3610.10
22Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20 E (28)2.10.43+46.1212.11
61Olav Aasmundtveit HoffH 17-18 E (66)1.37.48+43.1112.33

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ole Martin EdstrømH 19-20 E (28)2.20.28+55.5713.06

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Hanne VassendD 17-18 E (48)1.17.29+17.0112.14
17Emilie WestinD 19-20 E (23)1.35.50+31.4414.23
30Camilla L. RosenvoldD 17-18 E (48)1.31.06+30.3814.23
34Alexander Repstad StoremyrH 17-18 E (66)1.18.57+24.2010.08
37Anna MeenD 17-18 E (48)1.41.27+40.5916.01
55Håkon KornmoH 17-18 E (66)1.28.47+34.1011.23
Rasmus MathisenH 17-18 E (66)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Simen BallangrudH 17-18 E (66)1.24.51+30.1410.53

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders HagaH 19-20 E (28)1.24.37+0.067.53
5Vetle Ruud BråtenH 21- E (63)1.43.46+5.227.03
7Silje Ekroll JahrenD 21- E (35)1.25.49+9.129.08
43Magnus SvingheimH 21- E (63)2.11.10+32.468.55

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Lars-Inge ArnevikH 21- E (63)2.11.54+33.308.58

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Signe Bredholt JørgensenD 17-18 E (48)1.20.07+19.3912.39

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Marie Line FurlandD 19-20 E (23)1.28.44+24.3813.19
14Sunniva OmdalD 19-20 E (23)1.30.16+26.1013.33
Hannah MalmeiD 19-20 E (23)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 E (23)1.19.05+14.5911.52
Marie HansenD 17-18 E (48)ikke startet

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Skjalg NysæterH 17-18 E (66)1.31.53+37.1611.47

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Johan Christie ØrkeH 17-18 E (66)1.14.50+20.139.36

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Kjersti Kvistad DengerudD 19-20 E (23)1.26.18+22.1212.57
40Vibeke Kvistad DengerudD 17-18 E (48)1.49.26+48.5817.17
Lina Kvitvang BenanD 17-18 E (48)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ane Nielsen SolbergD 17-18 E (48)1.15.40+15.1211.57
47Audun Wanvik HaugenH 17-18 E (66)1.22.41+28.0410.36

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18 E (66)1.27.59+33.2211.17
Sturla FrydenlundH 19-20 E (28)brutt

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Knut KyrkjebøH 17-18 E (66)1.20.25+25.4810.19

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Erlend Kvittum NytrøenH 19-20 E (28)1.59.26+34.5511.08

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Heidi Therese WiestD 17-18 E (48)1.20.27+19.5912.42
24Even LindaasH 17-18 E (66)1.13.56+19.199.29
33Njaal Ellegaard MelbyH 17-18 E (66)1.18.37+24.0010.05
39Jostein Svaland DaleH 17-18 E (66)1.20.19+25.4210.18
49Sverre NarumH 17-18 E (66)1.24.12+29.3510.48
60Eskil FrøislandH 17-18 E (66)1.33.48+39.1112.02

Varegg Fleridrett

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (23)1.49.06+45.0016.22
21Morten Jarvis WestergårdH 21- E (63)1.54.40+16.167.47
32Stian RykkjeH 17-18 E (66)1.17.01+22.249.53
32Vyacheslav MukhidinovH 21- E (63)2.04.29+26.058.27
33Vegard Jarvis WestergårdH 21- E (63)2.04.30+26.068.27
42Kristian RykkjeH 17-18 E (66)1.21.00+26.2310.23
53Mathias RosenlundH 17-18 E (66)1.27.09+32.3211.11
58Oskar RøenH 21- E (63)2.37.24+59.0010.42
Markus Kjærner-SembH 19-20 E (28)brutt
Håkon Jarvis WestergårdH 21- E (63)ikke startet

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 E (48)1.31.34+31.0614.27
47Sofie HallemD 17-18 E (48)2.17.45+1.17.1721.45

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (48)1.32.06+31.3814.32
58Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 E (66)1.32.33+37.5611.52

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Kaja Winsnes NordhagenD 21- E (35)1.44.16+27.3911.06
Håvard TveiteH 21- E (63)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor