Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 70- | H 75- | D 10-12N | H 10-12N | Direkte A | Direkte B | Direkte C

N-åpen

1 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isak AndersenNydalen skiklubb34.3630.21
0Sereina SnerthammerKristiansand OK37.30+2.5432.53
0Ole Magnus Repstad StormyrIL Hauken24.4821.45
0Adeline SlettebøeKristiansand OK26.2023.05

D -10

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.31.1438.00
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK39.4116.32

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.12.1330.05

D 13-14

3 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.3510.07
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn34.36+4.0111.27
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39.44+9.0913.09
4Maria StødleKristiansand OK40.13+9.3813.19
5Martine SkjelsvikLillehammer OK40.17+9.4213.20
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.25+13.5014.42
7Maria KostølKristiansand OK56.20+25.4518.39
8Tina BoothKristiansand OK1.00.27+29.5220.00
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubbbrutt

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)54.5522.52
0Ida Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert

D 15-16

3 590 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK38.3410.44
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK43.20+4.4612.04
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.44+7.1012.44
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL45.55+7.2112.47
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)48.19+9.4513.27
6Solveig LetmolieEiker OL49.36+11.0213.48
7Karoline BjørnerødOK Moss50.09+11.3513.58
8Sigrid EkelandOddersjaa SSK53.57+15.2315.01
9Ida MonsenEgersund OK55.34+17.0015.28
10Christine HoenEiker OL55.54+17.2015.34
11Tomine Lysaker SandenEiker OL1.05.00+26.2618.06
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.05.13+26.3918.09
13Silje MorlandstøEiker OL1.07.58+29.2418.55
14Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.22.49+44.1523.04
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Isnes TyseEiker OL55.3615.29
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK57.51+2.1516.06
3Ingrid LetmolieEiker OL1.10.22+14.4619.36

D 17-B

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK44.5814.53
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK49.30+4.3216.23
3Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54.56+9.5818.11
4May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.05.53+20.5521.48
5Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL1.32.10+47.1230.31

D 17-C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering41.5717.28
2Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart47.28+5.3119.46
0Solveig SchouOK Sørdiskvalifisert

D 35-

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MathisenPorsgrunn OL58.5713.23
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.10.46+11.4916.05
3Trude HansenBerger og Svelvik OL1.11.49+12.5216.19

D 45-

3 590 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Lerche RaadalHalden SK43.2212.04
2Kari ChristiansenSandefjord OK46.14+2.5212.52
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)46.26+3.0412.56
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering49.35+6.1313.48
5Hilde VassendPorsgrunn OL51.15+7.5314.16
6Inger Tone NygårdEgersund OK51.19+7.5714.17
7Tove HeimdalKonnerud IL51.46+8.2414.25
8Marianne HaugeHisøy OK51.55+8.3314.27
9Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.57+8.3514.28
10Solveig SikkelandIL Tyrving53.55+10.3315.01
11Rine HanssenByåsen IL55.00+11.3815.19
12Aud Ellen BrevikSturla, IF55.21+11.5915.25
13Lenka WestinPorsgrunn OL1.05.26+22.0418.13
14Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.07.06+23.4418.41
15Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.08.24+25.0219.03
16Gun Irene MonsenEgersund OK1.11.54+28.3220.01
17Stine ArntzenSandefjord OK1.12.57+29.3520.19
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.13.50+30.2820.33
19Toini SkyttersæterKonnerud IL1.15.54+32.3221.08
0Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 55-

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.0814.14
2Runa SkyttersæterHeming Orientering59.38+8.3016.36
3Siri ØkstadOddersjaa SSK1.05.17+14.0918.11

D 65-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.08.0723.24

D 70-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås42.4714.42

D 75-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1.07.2723.10

H -10

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars KostølKristiansand OK44.3018.32

H 11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik PyttenKristiansand OK38.1715.57
2Henrik R. StoremyrIL Hauken47.39+9.2219.51

H 13-14

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.059.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Brage TakleKristiansand OK29.16+0.119.41
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.00+7.5512.15
4Alfred BjørnerødOK Moss38.19+9.1412.41
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)43.17+14.1214.19
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)45.19+16.1415.00
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)46.58+17.5315.33
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)52.24+23.1917.21
9Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)55.28+26.2318.21
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.02.52+33.4720.49
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon Smith EidetIL Vindbjart41.3817.20

H 15-16

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David RundeKristiansand OK38.128.40
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL42.48+4.369.43
3Anders VestølVegårshei IL45.05+6.5310.14
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.01.30+23.1813.58
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.12.54+34.4216.34
6Erlend Odd BergeKristiansand OK1.14.13+36.0116.52
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert

H 17-A kort

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering49.1211.10
2Ole KostølKristiansand OK49.30+0.1811.14
3Kristian NyhusBirkenes IL50.09+0.5711.23
4Morten TangenOK Moss56.14+7.0212.46
5Jonas MyhreKristiansand OK58.47+9.3513.21
6Sigurd Svaland AasBirkenes IL59.53+10.4113.36
7Guttorm NyhusBirkenes IL1.08.04+18.5215.28
8Anund NyhusBirkenes IL1.28.25+39.1320.05
9Svein EidetIL Vindbjart1.29.44+40.3220.23
10Oskar KaaløySandefjord OK1.45.15+56.0323.55

H 17-B

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Sverre SkåraEgersund OK39.2213.02
2Ove KjetsåOtra IL42.01+2.3913.54
3Tony HalsallOtra IL45.38+6.1615.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Åge AashamarFlosta IL1.04.41+25.1921.25
0Øivind StenstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 35-

5 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.00.5610.54
2Svein SundeSøgne og Songdalen OK1.07.26+6.3012.03
3Henning Bratland CarlsenOK Moss1.08.20+7.2412.13
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 45-

5 590 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF50.499.05
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51.45+0.569.15
3Odd StrandKongsberg OL55.00+4.119.50
4Per Olav NærestadIF Trauma55.06+4.179.51
5Tore NymarkAskøy OL55.40+4.519.57
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL56.05+5.1610.01
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57.04+6.1510.12
8Martin ØhmanGjø-Vard OL1.00.10+9.2110.45
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.00.16+9.2710.46
10Juha VienaRingerike OL1.00.26+9.3710.48
11Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.01.05+10.1610.55
12Terje UrfjellIL Imås1.01.31+10.4211.00
13Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.03.07+12.1811.17
14Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.03.14+12.2511.18
15Jan GatevoldPorsgrunn OL1.03.33+12.4411.22
16Tore BjørnerødOK Moss1.05.25+14.3611.42
17Stein H. HagenFossum IF1.07.17+16.2812.02
18Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.07.59+17.1012.09
19Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.10.22+19.3312.35
20Frode HaugskottOL Trollelg1.11.12+20.2312.44
21Geir BråtenVegårshei IL1.12.22+21.3312.56
22Bjørn Idar SætranIF Trauma1.13.13+22.2413.05
23Lasse ArnesenHeming Orientering1.16.10+25.2113.37
24Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.16.23+25.3413.39
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.19.47+28.5814.16
26Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.21.04+30.1514.30
27Geir Arne LodgaardByåsen IL1.21.07+30.1814.30
28Bjørn HaavengenKongsberg OL1.21.12+30.2314.31
29Ole Petter VestølVegårshei IL1.29.28+38.3916.00
0Lars Erik GjeinFossum IFbrutt

H 55-

4 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kim Farnes HansenLierbygda OL43.269.52
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44.22+0.5610.04
3Kjell WestinPorsgrunn OL45.19+1.5310.17
4Steinar AasBirkenes IL46.40+3.1410.36
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF48.30+5.0411.01
6Svein WigemyrOddersjaa SSK52.11+8.4511.51
7Egil Wickstrand IversenHeming Orientering52.34+9.0811.56
8Paul Terje HaarrGanddal IL52.46+9.2011.59
9Lars HjermstadFossum IF52.52+9.2612.00
10Roar TønnessenKongsberg OL53.07+9.4112.04
11Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK53.20+9.5412.07
12Per W. TorgersenOddersjaa SSK56.34+13.0812.51
13John HansenKristiansand OK56.48+13.2212.54
14Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.00.43+17.1713.47
15Bjørn StormoenBirkenes IL1.03.16+19.5014.22
16Magne Reier JørgensenKristiansand OK1.13.45+30.1916.45
0Nils HæstadFossum IFdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt

H 65-

3 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving43.5012.12
2Stein CowardOK Sør45.03+1.1312.32
3Jostein KorsvikOK Sør49.21+5.3113.44
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK52.00+8.1014.29
5Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering55.37+11.4715.29
6Dagfinn HaarrOddersjaa SSK59.18+15.2816.31
7Hans Jakob KløvstadIL Express1.02.31+18.4117.24
0Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

H 70-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Martin GjeinStokke IL47.5116.26
2Bjørn A. SchouOK Sør51.15+3.2417.36
3Magne MoyOK Sør58.11+10.2019.59

H 75-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjævelandGanddal IL42.3714.38
2Arild TelstøIL Vindbjart57.45+15.0819.50
3Einar JørundlandOK Sør1.03.48+21.1121.55

H 10-12N

1 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik HodnemyrKristiansand OK19.3617.11
0Kasper HottKristiansand OK19.3517.10
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.2511.46

Direkte A

4 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalen skiklubb33.107.32
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK37.11+4.018.27
3Jostein MoeTorridal IL40.11+7.019.07
4Elisabeth IngvaldsenNydalen skiklubb41.45+8.359.29
5Sondre Sande GullordNydalen skiklubb43.50+10.409.57
6Eskil GullordBækkelaget44.54+11.4410.12
7Øystein HoloFossum IF45.04+11.5410.14
8Tor ÅmdalKristiansand OK45.38+12.2810.22
9Bjørn BakkevikHeming Orientering47.20+14.1010.45
10Bjørnar LynumFreidig49.41+16.3111.17
11Håkon LøvliAsker Skiklubb53.22+20.1212.07
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering56.10+23.0012.45
13Ernst PyttenKristiansand OK56.27+23.1712.49
14Mona LomeHamar OK59.14+26.0413.27
15Trond BrevikFossum IF1.00.00+26.5013.38
16Øystein GrøvlenNidarøst1.03.35+30.2514.27
17Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.03.42+30.3214.28
18Eirik NordhagenÅs - NMBU1.05.20+32.1014.50
19Snorre FrydenlundSturla, IF1.07.36+34.2615.21
20Julie ChristiansenKristiansand OK1.13.24+40.1416.40
0Mikal Brastad LarsenNydalen skiklubbdiskvalifisert
0Paul C JensenBirkenes ILdiskvalifisert
0Håvard NilsenVegårshei ILdiskvalifisert

Direkte B

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein MelbyVang OL37.0112.15
2Marianne F ChristiansenOL Tønsberg og omegn38.20+1.1912.41
3Heidi Fidje AndersenOK Sør45.51+8.5015.10
4Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen53.41+16.4017.46
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)54.00+16.5917.52
6Ingrid Elise VingerhagenKristiansand OK54.19+17.1817.59
7Sigmund SalthaugKristiansand OK55.50+18.4918.29
8Sille WinsnesÅs - NMBU57.21+20.2018.59
9Gro EllegaardVang OL58.08+21.0719.14
10Ingvild AukanFlosta IL59.20+22.1919.38
11Lise PettersenTorridal IL1.18.39+41.3826.02

Direkte C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK35.1514.41
2Fredrik SkovlyIL Vindbjart40.37+5.2216.55
3Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering1.07.06+31.5127.57
0Ragnhild NerstenFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor