Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 1 april 2017

N-åpen

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK26.2516.30
Sanna Aasum NilsenNOTEAM1.02.5139.16
Sondre Aasum NilsenNOTEAM1.03.1039.28
Ole Magnus R StoremyrIL Hauken25.5216.10

D -10

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK56.3223.51

D 11-12

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.05.5427.48

D 13-14

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn33.0211.35
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.28+0.2611.44
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37.04+4.0213.00
4Martine SkjelsvikLillehammer OK37.50+4.4813.16
5Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering43.40+10.3815.19
6Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK43.46+10.4415.21
7Maria StødleKristiansand OK44.38+11.3615.39
8Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.58+11.5615.46
9Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.15+19.1318.20

D 13-16C

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK50.5121.27
2Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.03.58+13.0726.59

D 15-16

3 240 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31.399.46
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK34.37+2.5810.41
3Malin HaugeHisøy OK36.34+4.5511.17
4Karoline BjørnerødOK Moss38.08+6.2911.46
5Silje KregnesKristiansand OK39.10+7.3112.05
6Christine HoenEiker OL41.01+9.2212.39
7Solveig LetmolieEiker OL41.08+9.2912.41
8Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41.40+10.0112.51
9Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)42.02+10.2312.58
10Tomine Lysaker SandenEiker OL43.38+11.5913.28
11Sigrid EkelandOddersjaa SSK43.47+12.0813.30
12Ida MonsenEgersund OK44.23+12.4413.41
13Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL44.54+13.1513.51
14Silje MorlandstøEiker OL49.24+17.4515.14

D 15-16B

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK51.1017.57

D 17-A kort

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LetmolieEiker OL44.3213.44
2Anna Isnes TyseEiker OL51.15+6.4315.49

D 17-B

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK39.4713.57
2Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.03.58+24.1122.26
3Nina Sjursen RuudIL Vindbjart1.42.29+1.02.4235.57

D 17-C

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering38.1516.08
2Solveig SchouOK Sør45.41+7.2619.16
3Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart47.39+9.2420.06

D 17-20

3 240 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL28.478.53
2Ingeborg EideByåsen IL28.57+0.108.56
2Anine LomeHamar OK28.57+0.108.56
4Oda J SikkelandIL Tyrving29.56+1.099.14
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF30.23+1.369.22
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31.14+2.279.38
7Thea DyrkornEiker OL32.03+3.169.53
8Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32.09+3.229.55
9Malin SandstadFreidig32.40+3.5310.04
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering32.47+4.0010.07
10Åshild KolstadFreidig32.47+4.0010.07
12Lene Berg HanssenByåsen IL32.52+4.0510.08
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL33.36+4.4910.22
14Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)33.58+5.1110.29
15Karine VestølVegårshei IL34.04+5.1710.30
16Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK34.07+5.2010.31
17Ingrid G. KvålsgardFossum IF34.35+5.4810.40
18Synne StrandAsker Skiklubb34.44+5.5710.43
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34.47+6.0010.44
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL34.55+6.0810.46
21Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering35.11+6.2410.51
22Margrethe WisløffAsker Skiklubb35.15+6.2810.52
23Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)35.18+6.3110.53
24Helene EgerKongsberg OL35.26+6.3910.56
25Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering35.48+7.0111.02
26Tonje Aasheim NymarkAskøy OL36.11+7.2411.10
27Åse BerganNydalens SK36.13+7.2611.10
28Lotte MyklemyrEiker OL36.26+7.3911.14
29Kristina VollHaugesund IL Orientering36.36+7.4911.17
30Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb36.48+8.0111.21
31Heidi Therese WiestVang OL37.39+8.5211.37
32Ella Arentz HagenSandefjord OK38.12+9.2511.47
32Maria PrestbøenSandefjord OK38.12+9.2511.47
34Vilde MalmeiNTNUI39.06+10.1912.04
35Maiken Økern HågårdKonnerud IL39.34+10.4712.12
36Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK40.49+12.0212.35
37Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)41.08+12.2112.41
38Aurora GjølsjøOK Moss41.09+12.2212.42
39Ingvild C. FleisjeLillomarka OL41.52+13.0512.55
40Eli KolstadMo OK42.38+13.5113.09
41Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.43+13.5613.11
42Anna MeenPorsgrunn OL42.49+14.0213.12
43Hedda Raadal BjørloHalden SK43.07+14.2013.18
44Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss43.15+14.2813.20
45Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL43.35+14.4813.27
46Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering45.31+16.4414.02
47Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL46.03+17.1614.12
48Emilie Liabakk EriksenByåsen IL47.58+19.1114.48
49Marlin HaavengenKongsberg OL49.05+20.1815.08
50Inga Vestøl StødleKristiansand OK51.50+23.0315.59
51Idunn HaavengenKongsberg OL52.33+23.4616.13
52Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK56.00+27.1317.17
53Agnethe HasliGjø-Vard OL58.22+29.3518.00
0Emilie WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 21-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI37.209.20
2Anine AhlsandNTNUI39.58+2.389.59
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40.38+3.1810.09
4Louise OramBækkelagets SK41.19+3.5910.19
5Ragnhild HjermstadFossum IF42.39+5.1910.39
6Ingjerd MyhreKongsberg OL45.33+8.1311.23
7Ingrid GulbrandsenNTNUI48.52+11.3212.13
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett49.31+12.1112.22
9Marianne DæhliHalden SK1.05.00+27.4016.15

D 35-

3 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL39.2512.09
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK40.26+1.0112.28
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.02+3.3713.16

D 45-

3 240 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HarstadHeming Orientering34.2510.37
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK35.56+1.3111.05
3Hanne Lerche RaadalHalden SK36.40+2.1511.19
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering36.53+2.2811.23
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.14+2.4911.29
6Solveig SikkelandIL Tyrving38.38+4.1311.55
7Inger Tone NygårdEgersund OK39.02+4.3712.02
8Hilde VassendPorsgrunn OL39.14+4.4912.06
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39.47+5.2212.16
10Mai Britt BjørkSandefjord OK39.51+5.2612.17
11Tove HeimdalKonnerud IL43.14+8.4913.20
12Marianne HaugeHisøy OK44.11+9.4613.38
13Aud Ellen BrevikSturla, IF45.18+10.5313.58
14Toini SkyttersæterKonnerud IL50.28+16.0315.34
15Lenka WestinPorsgrunn OL51.28+17.0315.53
16Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54.07+19.4216.42
17Stine ArntzenSandefjord OK54.55+20.3016.56
18Gun Irene MonsenEgersund OK56.32+22.0717.26
19Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL58.18+23.5317.59
20Kristin NilssenMo OK1.07.48+33.2320.55
0Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 55-

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL27.5012.28
2Runa SkyttersæterHeming Orientering31.23+3.3314.04
3Siri ØkstadOddersjaa SSK36.21+8.3116.18

D 65-

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås46.1520.44
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48.45+2.3021.51

D 70-

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås35.0615.44
2Liv HorntvedtIL Imås1.02.24+27.1827.58
3Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.51.50+1.16.4450.08

D 75-

2 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør50.1622.32

H -10

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars KostølKristiansand OK55.1323.17

H 11-12

2 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK37.3315.50
2Fredrik PyttenKristiansand OK38.05+0.3216.04
3Henrik R StoremyrIL Hauken56.08+18.3523.41

H 13-14

2 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26.389.20
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.00+3.2210.31
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK30.30+3.5210.42
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.39+8.0112.09
5Alfred BjørnerødOK Moss36.52+10.1412.56
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)38.41+12.0313.34
7Theodor BjørkSandefjord OK40.56+14.1814.21
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.24+16.4615.13
9Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.55+20.1716.27
10Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)50.31+23.5317.43
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)52.33+25.5518.26
12Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.00.46+34.0821.19
13Henrik Andreas TømtIL Imås1.02.15+35.3721.50

H 13-16C

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon Smith EidetIL Vindbjart37.3115.49

H 15-16

3 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK25.037.43
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL29.11+4.089.00
3Anders VestølVegårshei IL29.35+4.329.07
4Cornelius BjørkSandefjord OK30.17+5.149.20
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK34.01+8.5810.29
6Egil FrydenlundSturla, IF35.41+10.3811.00
7Odd-Anton HermansenKristiansand OK37.42+12.3911.38
8Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering47.04+22.0114.31
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL51.03+26.0015.45
10Erlend Odd BergeKristiansand OK1.09.21+44.1821.24
0Sander LindevikKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16B

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm RosendahlIL Vindbjart1.24.2929.38

H 17-A kort

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole KostølKristiansand OK32.149.56
2Steinar SundeSøgne og Songdalen OK53.20+21.0616.27

H 17-B

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK37.3313.10
2Morten CowardOK Sør40.24+2.5114.10
3Olaf RosendahlIL Vindbjart1.06.52+29.1923.27

H 17-20

4 000 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL29.077.16
2Kasper FosserHeming Orientering29.55+0.487.28
3Sindre R HoltHedrum OL31.34+2.277.53
4Tobias KristensenLarvik OK31.35+2.287.53
5Håvard EidsmoFreidig32.51+3.448.12
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering33.49+4.428.27
7Oskar Spets StorhovFreidig33.50+4.438.27
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK34.12+5.058.33
9Vegard MyklemyrEiker OL34.14+5.078.33
10Trygve MyhrAsker Skiklubb35.26+6.198.51
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK36.01+6.549.00
12Erling HjermstadFossum IF36.23+7.169.05
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett36.45+7.389.11
14Mathias HermstadFreidig37.13+8.069.18
15Oscar LyngenFreidig37.31+8.249.22
16Olav Milian Schmitt GranHalden SK37.33+8.269.23
17Jørgen BaklidKonnerud IL37.37+8.309.24
18Sander ArntzenAsker Skiklubb37.38+8.319.24
19Kristian PyttenKristiansand OK37.50+8.439.27
20Aslak HeimdalKonnerud IL38.08+9.019.32
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn38.46+9.399.41
22Einar MelsomFossum IF39.02+9.559.45
22Per Ivar StoklandGanddal IL39.02+9.559.45
24Are LodgaardByåsen IL39.07+10.009.46
25Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn39.15+10.089.48
26Stian RykkjeVaregg Fleridrett39.16+10.099.49
26Anders HaugskottOL Trollelg39.16+10.099.49
28Håkon LundKongsberg OL39.25+10.189.51
29Erlend BrendstuenHalden SK39.35+10.289.53
30Håkon Raadal BjørloHalden SK39.48+10.419.57
31Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK39.58+10.519.59
32Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39.59+10.529.59
33Bjørn Anders FlågenHeming Orientering40.09+11.0210.02
34Tord StrandKongsberg OL40.16+11.0910.04
35Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb40.38+11.3110.09
36Øyvind HjermstadFossum IF40.40+11.3310.10
37Mathias RosenlundVaregg Fleridrett40.57+11.5010.14
38Jostein Svaland DaleVang OL41.05+11.5810.16
39Sturla FrydenlundSturla, IF41.10+12.0310.17
40Njaal Ellegaard MelbyVang OL41.12+12.0510.18
41Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering41.32+12.2510.23
42Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL42.01+12.5410.30
43Mats EidsmoFreidig42.23+13.1610.35
44Kristian Fredrik LynumFreidig42.30+13.2310.37
45Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett42.40+13.3310.40
46Erik Hæstad BjørnstadFossum IF43.22+14.1510.50
47Sigurd Svaland AasBirkenes IL43.57+14.5010.59
48Adrian OpheimFreidig43.59+14.5210.59
49Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF44.13+15.0611.03
50Ole Wanvik HaugenFreidig44.18+15.1111.04
51Audun BerganNydalens SK44.31+15.2411.07
52Per Clemet WisløffAsker Skiklubb44.51+15.4411.12
53Audun Melby JacobsenLardal OL44.52+15.4511.13
54Håkon KornmoPorsgrunn OL45.05+15.5811.16
55Eskil FrøislandVang OL45.14+16.0711.18
56Lars SolliMo OK45.30+16.2311.22
57Tarjei HoloFossum IF45.31+16.2411.22
58Marius PyttenKristiansand OK45.36+16.2911.24
59Sverre NarumVang OL45.38+16.3111.24
60Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering46.05+16.5811.31
61Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.07+17.0011.31
62Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46.30+17.2311.37
63John RundeKristiansand OK48.05+18.5812.01
64Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn48.54+19.4712.13
65Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø48.55+19.4812.13
66Peter GisholtFossum IF49.02+19.5512.15
67Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK49.57+20.5012.29
68Rasmus MathisenPorsgrunn OL50.41+21.3412.40
69Sander H. RogndokkenNydalens SK51.15+22.0812.48
70Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.22+22.1512.50
71Elias ØhmanGjø-Vard OL53.36+24.2913.24
72Axel HoveidAsker Skiklubb1.16.58+47.5119.14
0Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

4 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL37.187.46
2Mikkel SørensenNTNUI38.04+0.467.55
3Philipp von ArxNTNUI40.31+3.138.26
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK41.15+3.578.35
5Sergej PopovKristiansand OK42.35+5.178.52
6Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett43.51+6.339.08
7Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI45.04+7.469.23
8Filip WadstenHalden SK45.48+8.309.32
9Andreas SølbergOL Trollelg45.50+8.329.32
10Eirik Kamstrup HovindHalden SK45.54+8.369.33
11Dag BlandkjennKristiansand OK47.25+10.079.52
12Espen FiskumHalden SK48.09+10.5110.01
13Ørjan Svaland AasKristiansand OK49.58+12.4010.24
14Kristian Frafjord HaarrGanddal IL50.04+12.4610.25
15Marius ØieLøten o-lag50.15+12.5710.28
16Henning Bratland CarlsenOK Moss51.51+14.3310.48
17Øyvind WiggenByåsen IL52.07+14.4910.51
18Anders Felde OlaussenNTNUI54.10+16.5211.17
19Bjørn HaavengenKongsberg OL57.15+19.5711.55
20Morten TangenOK Moss58.27+21.0912.10
0Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 35-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett32.578.14
2Jostein MoeTorridal IL35.19+2.228.49
3Tomas EidsmoFreidig35.55+2.588.58
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)38.56+5.599.44
5Svein SundeSøgne og Songdalen OK48.14+15.1712.03

H 45-

3 240 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif StørmerFossum IF26.018.01
2Gisle NysæterSkien OK26.32+0.318.11
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)27.33+1.328.30
4Odd StrandKongsberg OL27.57+1.568.37
5Per Olav NærestadIF Trauma28.34+2.338.49
6Arne BujordetKristiansand OK29.00+2.598.57
7Tore NymarkAskøy OL29.01+3.008.57
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29.40+3.399.09
9Tore BjørnerødOK Moss30.15+4.149.20
10Martin ØhmanGjø-Vard OL30.34+4.339.26
11Juha VienaRingerike OL31.04+5.039.35
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)31.25+5.249.41
13Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering31.30+5.299.43
14Tor ÅmdalKristiansand OK31.35+5.349.44
15Jan GatevoldPorsgrunn OL31.52+5.519.50
16Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)31.58+5.579.51
17Frode HaugskottOL Trollelg32.20+6.199.58
18Sven Arne GylterudFossum IF32.28+6.2710.01
19Terje UrfjellIL Imås32.40+6.3910.04
20Ole IngesenSarpsborg OL32.48+6.4710.07
21Anders Kristian HoltHedrum OL32.53+6.5210.08
22Bjørn Idar SætranIF Trauma33.47+7.4610.25
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK34.35+8.3410.40
23Jon SkriubakkenPorsgrunn OL34.35+8.3410.40
25Idar TveitOtra IL35.16+9.1510.53
26Lars Erik GjeinFossum IF35.26+9.2510.56
27Per Kristian TømtIL Imås36.50+10.4911.22
28Jon Terje EkelandOddersjaa SSK37.19+11.1811.31
29Stein H. HagenFossum IF37.33+11.3211.35
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb37.49+11.4811.40
31Ole Petter VestølVegårshei IL37.55+11.5411.42
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL38.45+12.4411.57
33Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK39.01+13.0012.02
34Geir Arne LodgaardByåsen IL41.27+15.2612.47
35Lasse ArnesenHeming Orientering44.11+18.1013.38
36Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering44.43+18.4213.48
37Ove KjetsåOtra IL56.21+30.2017.23
38Svein EidetIL Vindbjart1.02.39+36.3819.20
39Martin RuudIL Vindbjart1.05.43+39.4220.16

H 55-

3 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL30.409.27
2Kim Farnes HansenLierbygda OL31.20+0.409.40
3Kjell WestinPorsgrunn OL31.46+1.069.48
4Nils HæstadFossum IF33.57+3.1710.28
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK34.05+3.2510.31
6Steinar AasBirkenes IL34.06+3.2610.31
7Egil Wickstrand IversenHeming Orientering34.09+3.2910.32
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF34.19+3.3910.35
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)34.42+4.0210.42
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering35.36+4.5610.59
11Svein WigemyrOddersjaa SSK36.01+5.2111.06
12John HansenKristiansand OK36.06+5.2611.08
13Paul Terje HaarrGanddal IL36.11+5.3111.10
14Håkon LøvliAsker Skiklubb36.37+5.5711.18
15Lars HjermstadFossum IF38.40+8.0011.56
16Bjørn Victor LarsenKongsberg OL42.43+12.0313.11
17Ove OalandGanddal IL45.40+15.0014.05
18Per W. TorgersenOddersjaa SSK46.16+15.3614.16
19Roar TønnessenKongsberg OL52.02+21.2216.03

H 65-

2 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving24.4111.04
2Jostein KorsvikOK Sør26.28+1.4711.52
3Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering27.05+2.2412.08
4Stein CowardOK Sør27.41+3.0012.24
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK28.30+3.4912.46
6Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering29.09+4.2813.04
7Øyvin SimonsenIL Imås29.45+5.0413.20
8Hans Jakob KløvstadIL Express31.46+7.0514.14
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen33.57+9.1615.13
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 70-

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Petter LaugenIL Imås32.4014.38
2Lars Martin GjeinStokke IL38.45+6.0517.22
3Bjørn A. SchouOK Sør40.32+7.5218.10
4Tor Svein LangåsOddersjaa SSK47.56+15.1621.29
5Magne MoyOK Sør49.53+17.1322.22

H 75-

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL34.0715.17
2Arild TelstøIL Vindbjart47.55+13.4821.29
3Einar JørundlandOK Sør47.59+13.5221.31
4Peter RosendahlIL Vindbjart1.07.14+33.0730.08
5Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.35.47+1.01.4042.57

D 10-12N

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tori RosendahlIL Vindbjart31.00+7.5619.22
0Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK23.0414.25
0Sandra Sofie TømtIL Imås30.29+7.2519.03
0Adeline SlettebøeKristiansand OK27.20+4.1617.05
0Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 10-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kasper HottKristiansand OK26.5116.46
0|Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.189.33

Direkte A

4 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AndersenNydalens SK32.448.11
2Eskil GullordBækkelagets SK35.39+2.558.54
3Olav RemmenOL Trollelg39.39+6.559.54
4Bjørn BakkevigHeming Orientering40.21+7.3710.05
5Andreas RambergØstmarka OK41.27+8.4310.21
6Martin Borge HeinFossum IF41.38+8.5410.24
7Sondre Sande GullordNydalens SK42.04+9.2010.31
8Elisabeth IngvaldsenNydalens SK43.39+10.5510.54
9Marthe GløersenBækkelagets SK44.08+11.2411.02
10Øystein HoloFossum IF45.16+12.3211.19
11Ernst PyttenKristiansand OK45.46+13.0211.26
12Tibor WariSturla, IF48.51+16.0712.12
13Terje MelsomFossum IF50.30+17.4612.37
14Mona LomeHamar OK52.49+20.0513.12
15Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering56.04+23.2014.01
16Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.00.05+27.2115.01
17Trond BrevikFossum IF1.00.21+27.3715.05
18Snorre FrydenlundSturla, IF1.03.07+30.2315.46
19Inge RambyØstmarka OK1.04.29+31.4516.07
20Oda FossumFreidig1.06.27+33.4316.36
0Hege H LundeOK Sørdiskvalifisert
0Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
0Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Arne DirdalLarvik OKdiskvalifisert

Direkte B

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FrøislandVang OL32.2511.22
2Øystein MelbyVang OL38.37+6.1213.32
3Inger SvalandOL Vallset/Stange49.08+16.4317.14
4Erik Broers DamsgaardHisøy OK52.31+20.0618.25
5Gro EllegaardVang OL1.02.40+30.1521.59

Direkte C

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK30.1512.45
2Fredrik SkovlyIL Vindbjart38.24+8.0916.12
3Hans Gøran BjørkSandefjord OK43.11+12.5618.13
4Ragnhild NerstenFossum IF1.28.24+58.0937.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor