Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt / KM Ultralang Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt / KM Ultralang Telemark
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 12 november 2016

D17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Haugen NordbrødenHalden SK55.12
2Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø55.51+0.39
3Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.08.55+13.43

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai Britt BjørkSandefjord OK1.04.55
2Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.13.22+8.27
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.20.26+15.31
4Hanne HerumOK Skeidi1.21.14+16.19
5Gro PedersenOK Skeidi1.28.38+23.43
6Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.29.50+24.55

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1.20.26

H40-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering52.55
2Jørgen FrøydLarvik OK54.57+2.02
3Morten HamreIL Hauken55.03+2.08
4Pål WinbergOK Skeidi55.09+2.14
5Arve GlittumOK Skeidi55.10+2.15
6Petter LøeNotodden OL55.52+2.57
7Helge GisholtOK Skeidi56.41+3.46
8Inge GlittumOK Skeidi1.04.50+11.55
9Dag KristensenOK Skeidi1.06.13+13.18
9Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.06.13+13.18
11Sveinung RekaaNotodden OL1.06.45+13.50
12Arild RørholtOK Skeidi1.08.51+15.56
13Lars Rune LieOK Skeidi1.10.57+18.02
14Atle RemmePorsgrunn OL1.19.59+27.04
15Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.23.22+30.27
16Harald OmlandSkien OK1.29.19+36.24
17Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.30.10+37.15
18Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.47.56+55.01
19Tron SolbergOK Skeidi1.48.33+55.38
20Bjørn PollandOK Skeidi2.00.17+1.07.22

H70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL1.08.53
2Carl Ove BergOK Skeidi1.10.05+1.12
3Ronald BjervaDrangedal OL1.20.36+11.43

D13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL55.26
2Anna MeenPorsgrunn OL1.06.11+10.45

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cornelius BjørkSandefjord OK51.29
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL56.08+4.39
3Halvard KornmoPorsgrunn OL1.04.49+13.20
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.22.43+31.14
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.47.54+56.25

H17-K

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Øivind PedersenOK Skeidi1.27.01
Morten AndresenOK Skeidibrutt

H17-L

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Brun SagaIL Tyrving1.21.50
2Espen FiskumHalden SK1.21.53+0.03
3Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.25.48+3.58
4Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.26.33+4.43
5Knut Harald HyllesethSentrum OK1.26.47+4.57
6Thore KornmoPorsgrunn OL1.27.22+5.32
7Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.30.14+8.24
8Simen A BjøringsøyNydalens SK1.30.17+8.27
8Øyvind HyllesethSkien OK1.30.17+8.27
10Lars Eid NielsenNydalens SK1.31.21+9.31
11Åsmund HasaasOK Skeidi1.34.10+12.20
12Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.35.20+13.30
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor