Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 8 mai 2016

N-åpen

2 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren Bleken RudVang OL15.006.15
0Mina Bleken RudVang OL15.006.15
0Salomon BraatenOdal OL - Orientering15.006.15
0Sivert Høilund DragsethFet OL15.006.15
0Emma Margrethe FinstadSentrum OK15.006.15
0Maren Julie FinstadSentrum OK15.006.15
0Lars GjersøyenOdal OL - Orientering15.006.15
0Sondre HøylundFet OL15.006.15
0Jonas LerFet OL15.006.15
0Jørgen LerFet OL15.006.15
0Elise MobrennaOdal OL - Orientering15.006.15
0Jonas PranOdal OL - Orientering15.006.15
0Alette Runden PranOdal OL - Orientering15.006.15
0Trond Seigerud HaugenLunderseter IL15.006.15
0Kasper SnapaGrue IL15.006.15
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL15.006.15
0Tim ÖstlundVästvärmlands OK15.006.15

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oda Marissa BergersenEidskog OL15.00
0Pernille Nor-WollØstmarka OK15.00

D 11-12

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering12.569.56
2Anne FrøislandVang OL24.10+11.1418.35

D 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda AarstadOdal OL - Orientering59.5028.29

D 17-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild GjessingVang OL54.4112.43
2Kaisa SvergjaRaumar Orientering58.01+3.2013.29
3Tone Bleken RudVang OL58.25+3.4413.35
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering1.10.06+15.2516.18
5Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.14.49+20.0817.23
6Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK1.49.29+54.4825.27

D 17-N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst17.1114.19
2Tina BjørnstadRaumar Orientering41.12+24.0134.20

D 35-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HøilundSentrum OK39.2212.41
2Mari GottebergHamar OK56.10+16.4818.07
3Anne Marit HagenGrue IL1.02.37+23.1520.11
4Mari TaraldrudSentrum OK1.23.10+43.4826.49
5Linda FredhMåren OK1.52.09+1.12.4736.10

D 45-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karina ÖstlundVästvärmlands OK46.4616.42
2Vanja StaffOL Toten-Troll54.00+7.1419.17
3Mette SolbergseterAustmarka IL1.00.39+13.5321.39

D 55-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL38.0213.35
2Berit DanielsenIL Tyrving44.25+6.2315.51
3Solveig BillingsøEidskog OL44.52+6.5016.01
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange46.54+8.5216.45
5Anne SørumRingsaker OK1.12.16+34.1425.48

D 65-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Aas FjæstadHamar OK1.06.1027.34
0Berit SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert
0Anne Berit MoeRaumar Orienteringdiskvalifisert

H -10

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering15.006.15
0Karsten EllevoldOdal OL - Orientering15.006.15
0Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering15.006.15
0Asbjørn LandeEidskog OL15.006.15

H 11-12

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL12.469.49
2Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering17.01+4.1513.05
3Emil SkytterenOdal OL - Orientering21.22+8.3616.26
4Aleksander Tangen HoltetEidskog OL22.28+9.4217.16

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus FinskudRaumar Orientering15.0011.32

H 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL23.5111.55

H 13-16C

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering26.2912.36
2Martin SundkøienOdal OL - Orientering1.15.59+49.3036.10
3Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering1.16.37+50.0836.29

H 13-16N

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even MobrennaOdal OL - Orientering8.156.52
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering12.11+3.5610.09
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering12.29+4.1410.24

H 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.12.4523.28

H 17-

4 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RustadRaumar Orientering37.217.56
2Kenneth BilstadVang OL38.51+1.308.15
3Eivind LandeEidskog OL40.57+3.368.42
4Geir Myhr ØienRingsaker OK44.59+7.389.34
5Jostein HaugOL Vallset/Stange47.19+9.5810.04
6Pål StenbergVang OL47.51+10.3010.10
7Dag Arne LierIndre Østfold OK53.08+15.4711.18
8Eskil FrøislandVang OL53.31+16.1011.23
9Anders SkjesetVang OL57.22+20.0112.12
10Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering57.40+20.1912.16
11Øivind FrøislandVang OL58.11+20.5012.22
12Stian OverskeidIndre Østfold OK1.01.14+23.5313.01
13Sjur GrindstuenIndre Østfold OK1.22.22+45.0117.31
0Per Ole M. GundersenEidsvoll OLdiskvalifisert
0Morten TangenMåren OKdiskvalifisert

H 17-20B

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel BraatenOdal OL - Orientering42.2321.11
0Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenHamar OK23.3011.11
2Geir FinstadSentrum OK29.07+5.3713.51

H 17-N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst11.499.50
2Tor SimonsenOK Øst16.38+4.4913.51

H 35-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tommy SkårbøRaumar Orientering58.1413.32
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.14.27+16.1317.18

H 45-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gløer WinsvoldSentrum OK46.1710.45
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.46+0.2910.52
3Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK51.07+4.5011.53
4Jon Ivar BergersenEidskog OL54.55+8.3812.46
5Roar SaxhaugRaumar Orientering1.07.12+20.5515.37
0Svein ThorsbergGrue ILdiskvalifisert
0Stein Magnus MoenGrue ILdiskvalifisert

H 55-

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving32.5010.35
2Sture OttesenIndre Østfold OK37.53+5.0312.13
3Tor SolbergseterAustmarka IL39.52+7.0212.51
4Kjell Magne NordviGrue IL40.40+7.5013.07
5Bård NatvigNittedal OL41.16+8.2613.18
6Knut EngenRaumar Orientering42.41+9.5113.46
7Thomas ÖstlundVästvärmlands OK43.30+10.4014.01
8Erik HaugenRingsaker OK46.17+13.2714.55
9Pål Woldstad HanssenEiker OL47.29+14.3915.19
10Roy GjerdingOK Moss49.29+16.3915.57
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll52.08+19.1816.49
12Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK52.55+20.0517.04
13Herman BakkeLøten o-lag53.26+20.3617.14
14Tor StrandRaumar Orientering55.03+22.1317.45
15Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.18.18+45.2825.15
16Egil SolbergseterAustmarka IL1.34.32+1.01.4230.29
0Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Stein Arne NegårdVang OLdiskvalifisert

H 65-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif BillingsøEidskog OL31.5213.16
2Knut MalmoRingsaker OK35.28+3.3614.46
3Lars SaxhaugRaumar Orientering38.40+6.4816.06
4Olav HøiåsVang OL40.30+8.3816.52
5Odd GundersenEidsvoll OL41.29+9.3717.17
6Klaus EngenEidskog OL45.06+13.1418.47
7Trond FeiringHamar OK48.42+16.5020.17
0Knut FjæstadHamar OKdiskvalifisert

H 75-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK29.4512.23
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.00.55+31.1025.22
3Hans LarsenRaumar Orientering1.01.35+31.5025.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor