Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 13 mai 2017

Brandval/Kongsvinger OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mona HaugerD60 (8)44.33+6.0813.25
9Odd HaugerH70 (11)50.54+15.4515.19

Eidsvoll OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jan Tore GundersenH60 (9)1.07.32+29.0415.23

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mats LindaasH 13-14 (7)37.50+12.3512.29
6Gaute LindaasH 13-14 (7)53.47+28.3217.45

Feiring IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maria Kittelsen FlesvigN-åpen (26)38.1823.04

Feiring IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigrid Opsahl SandvikenN-åpen (26)38.0222.54

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard LucasenH 21- (7)55.116.29

Gjø-Vard OL

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Live Raknes SogstadD 13-14 (4)33.1210.57
1Kristine KravdalD 15-16 (3)36.3311.00
1Hege SolerødD40 (4)1.00.1810.43
1Margrete JørandliD60 (8)38.2511.34
1Marie KravdalD 11-12 (2)21.2210.41
1Lars LienH 13-14 (7)25.158.20
1Even LienH 11-12 (4)18.149.07
1May Lise KloppbakkenD 17-B (5)37.3512.24
1Even ErlienH 40 AK (3)47.2110.47
1Eirik GullordH 17-B (8)31.2710.22
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (2)44.39+5.0010.10
2Agnethe HasliD 17-20 (2)1.18.53+17.2714.02
2Arne StrandlieH80 (2)1.23.25+14.2333.22
2Arnfinn PedersenH60 (9)42.34+4.069.41
2Elias ØhmanH 17-20 (2)1.12.52+22.1810.51
2Celine VistedD 17-B (5)38.05+0.3012.34
2Øystein SnuggerudH 17-B (8)33.00+1.3310.53
2Tobias Halmstad AndersenH 17-C (3)1.04.50+29.0423.29
2Martin ØhmanH40 (6)52.25+7.127.48
3Emma Visted-HansenD 13-14 (4)35.12+2.0011.37
3Tuva Fossheim AsplinD 15-16 (3)58.05+21.3217.29
3Åshild Stuve StrandlieD50 (4)55.40+8.0712.40
3Barbro Falck-YtterD 17-C (6)35.49+3.3512.58
4Ole Edvard SnuggerudH 13-14 (7)52.01+26.4617.10
4Tage Raknes SogstadH 11-12 (4)29.36+11.2214.48
4Audun StrandlieH 21- (7)1.14.17+19.068.43
4Maren SogstadD 17-C (6)40.02+7.4814.30
4Kjell Harald GullordH 17-B (8)34.27+3.0011.22
5Are StrandlieH40 (6)1.02.41+17.289.20
6Elling Fossheim AsplinH 21- (7)1.26.58+31.4710.13
6Terje GullordH50 (8)56.55+9.1910.07
7Harald Haanes StrandlieH 13-14 (7)54.05+28.5017.50
8Espen TorsethH 17-B (8)1.08.21+36.5422.33
9Per FløystadH60 (9)1.11.07+32.3916.11
Inger-Lise Halmstad AndersenN-åpen (26)31.0218.41
Isabel Elin Halmstad AndersenN-åpen (26)31.2018.52
Johannes HøieN-åpen (26)45.3527.27
Madeleine Aaslund JenackN-åpen (26)34.3320.48
Emilie Kloppbakken StenbrendenN-åpen (26)32.0819.21
Eline KravdalN-åpen (26)24.2114.40
Sivert Isak TorsethN-åpen (26)44.5327.02
Ole Petter Visted-HansenN-åpen (26)36.3622.02
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (26)50.0230.08
Eiril Erlien SolerødD -10 (3)25.1512.37
Karen Haanes StrandlieD -10 (3)26.0413.02
0Emina Liné Halmstad AndersenD 11-12 (2)diskvalifisert
0Kjersti GullordD 17-C (6)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grunde IsaksætreH 15-16 (2)39.399.01

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Iver RognstadH80 (2)1.09.0227.36
2Astrid RognstadD 13-14 (4)34.27+1.1511.22
4Hege HeibergD50 (4)1.27.21+39.4819.53
5Jo Randar HolmøyH 13-14 (7)52.57+27.4217.28
8Aud Mona RøsteD60 (8)58.21+19.5617.34

Hamar OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kamilla LomeD 15-16 (3)44.36+8.0313.26
2Liv FeiringD70 (4)55.55+18.5022.22
2Vegard RanestadH 13-14 (7)33.34+8.1911.04
2Trond FeiringH70 (11)37.54+2.4511.24
4Randi Aas FjæstadD70 (4)1.07.23+30.1826.57
4Ludvig Bjerke-NarudH70 (11)44.51+9.4213.30
10Knut FjæstadH70 (11)52.53+17.4415.55
11Terje MalmH70 (11)56.28+21.1917.00

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sture OttesenH50 (8)54.25+6.499.40

Lillehammer OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Holm GrønengD 17-20 (2)1.01.2610.55
2Hilde GrønengD40 (4)1.01.09+0.5110.52
2Thomas JørgensenH 40 AK (3)48.37+1.1611.04
4Serine JørgensenD 13-14 (4)48.01+14.4915.50
5Jørn PrestsæterH70 (11)45.56+10.4713.50
6Tove P. BakkenD60 (8)54.45+16.2016.29
7Kjell Joar RognstadH60 (9)1.04.16+25.4814.38
Henrik JørgensenN-åpen (26)29.5718.02
Ingrid JørgensenN-åpen (26)26.1115.46
0Jon Vegard LundeH70 (11)brutt

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Erling TidemannH70 (11)47.07+11.5814.11

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arvid BratlieH 40 AK (3)1.05.26+18.0514.54
4Eli StensliD 17-B (5)43.35+6.0014.23
5Svein GodagerH50 (8)54.59+7.239.47
8Kristian StorsveenH50 (8)59.05+11.2910.30

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jon Arve U EngebakkenH 21- (7)1.11.51+16.408.26

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid ByfuglienD 17-C (6)34.52+2.3812.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jan Vegard RudsengenH 17-B (8)1.06.49+35.2222.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kai ByfuglienH 17-C (3)35.4612.57

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten TangenH 21 AK (1)56.089.59
3Linda FredhD 40 AK (3)1.03.15+19.1319.03

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amund FlaskerudH 11-12 (4)25.49+7.3512.54
3Johannes Bjørke SollienH 11-12 (4)25.53+7.3912.56
Lars FlaskerudN-åpen (26)40.3024.23
Andreas KvammeN-åpen (26)16.319.56
Selma KvammeN-åpen (26)23.5714.25
Ole Solli KvikstadN-åpen (26)17.5010.44
Peder MoN-åpen (26)26.3916.03
Signe O. A. RingenN-åpen (26)28.5417.24

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Belinda Jørandli RudsengenD 17-C (6)32.1411.40

Raufoss IL Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen BallangrudH 17-20 (2)50.347.32
2Eivor Stensrud AasD 40 AK (3)50.23+6.2115.10
3Eva StensrudD70 (4)1.07.18+30.1326.55
3Bjørn EriksrudH 17-C (3)1.06.44+30.5824.10
7Leif Anders StrandeH50 (8)58.03+10.2710.19
Thor Morten SandungenN-åpen (26)27.1616.25
Janne CumminsD 17-B (5)brutt

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Per AasH60 (9)49.06+10.3811.11
6Odd GundersenH60 (9)54.42+16.1412.27
6Arne SaxhaugH40 (6)1.06.43+21.309.56
Ivar Røise SaxhaugN-åpen (26)38.0022.53

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Helge RevhaugH70 (11)39.17+4.0811.49

Ringsaker OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marit BordalD50 (4)47.3310.49
1Terje WikstrømH60 (9)38.288.45
2Anne SørumD60 (8)39.02+0.3711.45
2Marius WikstrømH 21- (7)59.57+4.467.02
3Knut MalmoH60 (9)47.31+9.0310.49
3Erik HaugenH 17-B (8)33.16+1.4910.58
7Bente Tangen WikstrømD60 (8)56.01+17.3616.52
7Knut WikstrømH70 (11)49.35+14.2614.56

Rond OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tea ForbergD70 (4)37.0514.50
1Kai SolumH50 (8)47.368.28Last ned GPS-spor i gpx-format
2Korsvik TorilD50 (4)53.28+5.5512.10
4Kjersti Hagberg SolumD40 (4)1.34.12+33.5416.45
Amund Hagberg SolumN-åpen (26)19.3711.49

Rudsbygd IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gro SolnørdalD60 (8)49.20+10.5514.51
4Paul Martin BergH60 (9)48.40+10.1211.05
5Marit TyldumD60 (8)50.22+11.5715.10
8Jon TyldumH70 (11)49.53+14.4415.01

Snertingdal IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anita StensethD 40 AK (3)44.0213.15
2Frode ØdegårdstuenH50 (8)51.48+4.129.13
3Unn Mette KlopbakkenD40 (4)1.09.24+9.0612.20
5Wenche BrobakkenD 17-C (6)58.14+26.0021.05
5Hanne HolmenD 17-B (5)49.25+11.5016.18
6Erik HasliH 17-B (8)41.08+9.4113.34

Torpa OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mari JøranliD 21- (3)1.14.33+4.4811.06
Petter Finstuen VoldheimN-åpen (26)22.1913.26
Sindre JøranliN-åpen (26)22.2113.27

Vang OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone Bleken RudD 21- (3)1.09.4510.23
1Knut SkjesetH70 (11)35.0910.35
1Kenneth BilstadH40 (6)45.136.44
2Heidi Therese WiestD 21- (3)1.14.00+4.1511.01
3Stein Arne NegårdH50 (8)54.00+6.249.36
3Solveig StenbergD 17-B (5)40.53+3.1813.29
3Jan Ola PedersenH40 (6)54.25+9.128.06
4Pål StenbergH40 (6)54.50+9.378.10
5Njaal Ellegaard MelbyH 21- (7)1.18.43+23.329.14
5Øystein MelbyH 17-B (8)36.19+4.5211.59
7Jostein Svaland DaleH 21- (7)1.30.09+34.5810.35
Maren Bleken RudN-åpen (26)27.5516.49
Peder Melgalvis BilstadN-åpen (26)27.3916.39
Mina Bleken RudD -10 (3)24.0112.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor