Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bjørkspretten, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bjørkspretten
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 4 juni 2016 - søndag 5 juni 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Andrine VikenD 17-20 (5)1.49.53+20.1818.56
3Geir Arne LodgaardH 50- (19)1.14.08+7.0312.46
5Maren VikenD 13-14 (15)47.38+12.5713.34

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenH 15-16 (18)49.558.36
1Johan IvarssonH 40- (15)59.548.26
1Gro Sandstad EidsmoD 40- (12)44.089.52
1Torid KvaalD 60- (6)57.3816.05
1Una KittilsenD 11-12 (8)24.1410.10
1Gunnar ØsterbøH 70- (10)43.0012.00
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (15)34.419.52
2Pål KittilsenH 40- (15)1.01.16+1.228.38
2Dina ReitanD 15-16 (14)51.43+1.2711.34
2Heidi ArnesenD 40- (12)48.14+4.0610.47
3Mats EidsmoH 15-16 (18)54.56+5.019.28
4Tora KittilsenD 11-12 (8)29.42+5.2812.28
4Mari EidsmoD 13-14 (15)46.54+12.1313.21
5Lars SandstadH 15-16 (18)1.02.57+13.0210.51

Frol IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadD 21- (6)1.27.3312.20
1Yngve SkogstadH 21- (15)1.05.097.06
1Harald BakkenH 60- (8)54.2512.10
1Torbjørn SirumB-Åpen (5)43.4212.27
1Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (14)50.1611.14
1Tobias AlstadH 13-14 (22)27.337.50
1Randi JensenD 50- (8)56.1412.34
2Carl Petter LyngenH 21- (15)1.10.48+5.397.43
2Linnea MunkebyD 13-14 (15)45.19+10.3812.54
3Jørgen FiskumH 21- (15)1.26.57+21.489.28
3Petter LynumH 13-14 (22)32.00+4.279.07
3Sigurd VatnH 11-12 (9)31.58+5.0613.25
3June MunkebyD 13-14 (15)46.23+11.4213.12
4Ane Marte VatnD 15-16 (14)1.03.55+13.3914.17
5Gunnar VatnH 21- (15)1.30.06+24.579.49
6Ragne MunkebyD 15-16 (14)1.25.16+35.0019.04
6Martin Wold StavrumH 13-14 (22)41.05+13.3211.42
7Matilde MunkebyD 15-16 (14)1.25.43+35.2719.10
Ulf Forseth IndgaardH 21- (15)diskvalifisert
Paul SirumH 21- (15)diskvalifisert
Sara ProforsD 21- (6)brutt

Inderøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars StavranH 70- (10)1.04.22+21.2217.58

Melhus IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin AuneH 13-16N (2)17.3810.53
1Atle PedersenA-Åpen (3)1.14.0012.45
1Sander SandmoH 15-20B (2)54.3715.33
1Kristoffer LerliH 11-12 (9)26.5211.17
2Ørjan SæterH 13-16C (12)24.25+2.0710.15
3Eirik SkurdalH 13-16C (12)27.17+4.5911.27
4Johannes HalvorsrudH 11-12 (9)1.46.11+1.19.1944.36
5John LerliH 50- (19)1.29.16+22.1115.23
5Espen KarlsenH 13-16C (12)1.36.37+1.14.1940.35
6Erik Tofte jrH 13-16C (12)1.39.53+1.17.3541.58
7Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 40- (15)1.51.17+51.2315.41
8Peter Prytz JensenH 13-14 (22)1.19.26+51.5322.37
9Andreas AagensenH 13-14 (22)1.19.33+52.0022.39
10Håkon Wærnes ØfstiH 13-14 (22)1.19.35+52.0222.40

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hallvar HallanH 13-14 (22)39.26+11.5311.14
6Lars StrømH 40- (15)1.27.14+27.2012.18

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Roar SkulbørstadH 21- (15)1.29.52+24.439.48

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eirin LodgaardD 40- (12)58.44+14.3613.08

Steinkjer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond Svanøe-HafstadH 50- (19)1.07.0511.33
4Sindre TusetH 13-16C (12)28.28+6.1011.57
4Rolf KarsetH 70- (10)1.04.37+21.3718.02
7Marius MøllerH 15-16 (18)1.11.17+21.2212.17
7Fredrik MøllerH 13-14 (22)1.06.18+38.4518.53
Karita MøllerN-åpen (9)fullført

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Audun Wanvik HaugenH 15-16 (18)57.54+7.599.58
4Jakob HaugenH 40- (15)1.16.59+17.0510.51
4Mette WanvikD 40- (12)59.04+14.5613.12

Verdal OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johannes SollidH 80- (2)1.04.2024.11
1Eirik Håskoll MyhreH 13-16C (12)22.189.22
2Asgeir BrustadB-Åpen (5)1.00.02+16.2017.06
2Fredrik Vehus SkjerveH 15-16 (18)54.34+4.399.24
2Martin Vehus SkjerveH 13-14 (22)30.16+2.438.37
2Gunhild BredesenD 50- (8)1.05.20+9.0614.36
2Vidar SkjerveH 50- (19)1.09.51+2.4612.02
2Aleksander Tanem IversenH 11-12 (9)26.55+0.0311.18
3Sigrid Vehus SkjerveD 15-16 (14)52.29+2.1311.44
3Kurt Ove MelbyeH 40- (15)1.09.20+9.269.46
3Svein Arnt EkloB-Åpen (5)1.26.37+42.5524.40
5Sofie HallemD 15-16 (14)1.24.30+34.1418.54
5Kristian MidthjellH 70- (10)1.32.05+49.0525.43
8Tore MarkhusH 15-16 (18)1.12.45+22.5012.32
Anne Eline Vehus SkjerveN-åpen (9)fullført

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Steinar AasvangH 60- (8)59.31+5.0613.18
6Jonas VindalH 15-16 (18)1.06.17+16.2211.25
6Jon VindalH 50- (19)1.29.21+22.1615.24

Östersunds OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunilla HalvarssonC-Åpen (2)52.2121.59
1Tua DahlgrenD 17-20 (5)1.29.3515.26
2Ola LindgrenH 60- (8)57.05+2.4012.46
2Gry DahlgrenD 11-12 (8)27.42+3.2811.38
2Karin WalltinD 60- (6)1.17.46+20.0821.43
2Kurt HalvarssonH 70- (10)48.24+5.2413.31
3Asrid  HedströmD 11-12 (8)29.37+5.2312.26
3Ingeborg DanielssonD 60- (6)1.44.25+46.4729.10
4Tom BrantheimH 60- (8)1.14.50+20.2516.44
4Erik WillénH 50- (19)1.22.40+15.3514.15
5Marcus AmrénH 40- (15)1.17.07+17.1310.52
5Axel HedströmH 13-14 (22)39.54+12.2111.22
5Inger DahlgrenD 40- (12)1.04.10+20.0214.21
6Anna  Hedström RingvallD 40- (12)1.11.04+26.5615.53
6Greta BlucherD 13-14 (15)52.18+17.3714.54
7Anders DahlgrenH 50- (19)1.31.09+24.0415.42
Simon BlucherN-åpen (9)fullført
Erik HedströmN-åpen (9)fullført
Emil MyranN-åpen (9)fullført
Agneta BlucherD 50- (8)diskvalifisert
Eric LindbergH 50- (19)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor