Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bjørkspretten, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bjørkspretten
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 4 juni 2016 - søndag 5 juni 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simon BlucherÖstersunds OKfullført
Erik HedströmÖstersunds OKfullført
Emil MyranÖstersunds OKfullført
Karita MøllerSteinkjer OKfullført
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKfullført

D 11-12

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig24.1410.10
2Gry DahlgrenÖstersunds OK27.42+3.2811.38
3Asrid  HedströmÖstersunds OK29.37+5.2312.26
4Tora KittilsenFreidig29.42+5.2812.28

D 13-14

3 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig34.419.52
2Linnea MunkebyFrol IL45.19+10.3812.54
3June MunkebyFrol IL46.23+11.4213.12
4Mari EidsmoFreidig46.54+12.1313.21
5Maren VikenByåsen IL47.38+12.5713.34
6Greta BlucherÖstersunds OK52.18+17.3714.54

D 15-16

4 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL50.1611.14
2Dina ReitanFreidig51.43+1.2711.34
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK52.29+2.1311.44
4Ane Marte VatnFrol IL1.03.55+13.3914.17
5Sofie HallemVerdal OK1.24.30+34.1418.54
6Ragne MunkebyFrol IL1.25.16+35.0019.04
7Matilde MunkebyFrol IL1.25.43+35.2719.10

D 17-20

5 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tua DahlgrenÖstersunds OK1.29.3515.26
2Andrine VikenByåsen IL1.49.53+20.1818.56

D 21-

7 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.27.3312.20
Sara ProforsFrol ILbrutt

D 40-

4 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro Sandstad EidsmoFreidig44.089.52
2Heidi ArnesenFreidig48.14+4.0610.47
3Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering58.44+14.3613.08
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering59.04+14.5613.12
5Inger DahlgrenÖstersunds OK1.04.10+20.0214.21
6Anna  Hedström RingvallÖstersunds OK1.11.04+26.5615.53

D 50-

4 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi JensenFrol IL56.1412.34
2Gunhild BredesenVerdal OK1.05.20+9.0614.36
Agneta BlucherÖstersunds OKdiskvalifisert

D 60-

3 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig57.3816.05
2Karin WalltinÖstersunds OK1.17.46+20.0821.43
3Ingeborg DanielssonÖstersunds OK1.44.25+46.4729.10

H 11-12

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliMelhus IL26.5211.17
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK26.55+0.0311.18
3Sigurd VatnFrol IL31.58+5.0613.25
4Johannes HalvorsrudMelhus IL1.46.11+1.19.1944.36

H 13-14

3 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL27.337.50
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK30.16+2.438.37
3Petter LynumFrol IL32.00+4.279.07
4Hallvar HallanOK Skøynar39.26+11.5311.14
5Axel HedströmÖstersunds OK39.54+12.2111.22
6Martin Wold StavrumFrol IL41.05+13.3211.42
7Fredrik MøllerSteinkjer OK1.06.18+38.4518.53
8Peter Prytz JensenMelhus IL1.19.26+51.5322.37
9Andreas AagensenMelhus IL1.19.33+52.0022.39
10Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.19.35+52.0222.40

H 13-16C

2 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Håskoll MyhreVerdal OK22.189.22
2Ørjan SæterMelhus IL24.25+2.0710.15
3Eirik SkurdalMelhus IL27.17+4.5911.27
4Sindre TusetSteinkjer OK28.28+6.1011.57
5Espen KarlsenMelhus IL1.36.37+1.14.1940.35
6Erik Tofte jrMelhus IL1.39.53+1.17.3541.58

H 13-16N

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AuneMelhus IL17.3810.53

H 15-16

5 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig49.558.36
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK54.34+4.399.24
3Mats EidsmoFreidig54.56+5.019.28
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering57.54+7.599.58
5Lars SandstadFreidig1.02.57+13.0210.51
6Jonas VindalWing OK1.06.17+16.2211.25
7Marius MøllerSteinkjer OK1.11.17+21.2212.17
8Tore MarkhusVerdal OK1.12.45+22.5012.32

H 15-20B

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL54.3715.33

H 21-

9 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadFrol IL1.05.097.06
2Carl Petter LyngenFrol IL1.10.48+5.397.43
3Jørgen FiskumFrol IL1.26.57+21.489.28
4Roar SkulbørstadOL Trollelg1.29.52+24.439.48
5Gunnar VatnFrol IL1.30.06+24.579.49
Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert

H 40-

7 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig59.548.26
2Pål KittilsenFreidig1.01.16+1.228.38
3Kurt Ove MelbyeVerdal OK1.09.20+9.269.46
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.16.59+17.0510.51
5Marcus AmrénÖstersunds OK1.17.07+17.1310.52
6Lars StrømOK Skøynar1.27.14+27.2012.18
7Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.51.17+51.2315.41

H 50-

5 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.07.0511.33
2Vidar SkjerveVerdal OK1.09.51+2.4612.02
3Geir Arne LodgaardByåsen IL1.14.08+7.0312.46
4Erik WillénÖstersunds OK1.22.40+15.3514.15
5John LerliMelhus IL1.29.16+22.1115.23
6Jon VindalWing OK1.29.21+22.1615.24
7Anders DahlgrenÖstersunds OK1.31.09+24.0415.42
Eric LindbergÖstersunds OKdiskvalifisert

H 60-

4 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkenFrol IL54.2512.10
2Ola LindgrenÖstersunds OK57.05+2.4012.46
3Steinar AasvangWing OK59.31+5.0613.18
4Tom BrantheimÖstersunds OK1.14.50+20.2516.44

H 70-

3 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig43.0012.00
2Kurt HalvarssonÖstersunds OK48.24+5.2413.31
3Lars StavranInderøy IL1.04.22+21.2217.58
4Rolf KarsetSteinkjer OK1.04.37+21.3718.02
5Kristian MidthjellVerdal OK1.32.05+49.0525.43

A-Åpen

5 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle PedersenMelhus IL1.14.0012.45

H 80-

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes SollidVerdal OK1.04.2024.11

B-Åpen

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn SirumFrol IL43.4212.27
2Asgeir BrustadVerdal OK1.00.02+16.2017.06
3Svein Arnt EkloVerdal OK1.26.37+42.5524.40

C-Åpen

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunilla HalvarssonÖstersunds OK52.2121.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor