Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bjørkspretten, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bjørkspretten
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 4 juni 2016 - søndag 5 juni 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simon BlucherÖstersunds OKfullført
Gunilla HalvarssonÖstersunds OKfullført
Erik HedströmÖstersunds OKfullført
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKfullført

D -10

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Gustad StrømOK Skøynar23.3612.29

D 11-12

1 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig19.0910.07
2Asrid  HedströmÖstersunds OK21.19+2.1011.16
3Gry DahlgrenÖstersunds OK21.52+2.4311.34
4Tora KittilsenFreidig22.59+3.5012.09

D 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig24.2912.14
2Greta BlucherÖstersunds OK28.11+3.4214.05
3Louise RonglanOK Skøynar29.04+4.3514.32
4Trude MarkhusVerdal OK29.28+4.5914.44
5Vilde Lereim StorliFreidig31.36+7.0715.48
6June MunkebyFrol IL33.15+8.4616.37
7Maren VikenByåsen IL37.17+12.4818.38
8Hege HallanOK Skøynar38.03+13.3419.01
9Linnea MunkebyFrol IL41.36+17.0720.48

D 15-16

2 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL27.5210.50
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL32.56+5.0412.48
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK36.48+8.5614.19
4Dina ReitanFreidig37.33+9.4114.36
5Matilde MunkebyFrol IL39.00+11.0815.10
6Ragne MunkebyFrol IL39.25+11.3315.20
7Sofie HallemVerdal OK40.21+12.2915.42

D 17-20

3 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Liabakk EriksenByåsen IL38.0112.08
2Tua DahlgrenÖstersunds OK41.54+3.5313.23
3Andrine VikenByåsen IL45.11+7.1014.26

D 21-

3 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril Rønning SundFrol IL34.5510.17
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL41.14+6.1912.09
3Sara ProforsFrol IL43.59+9.0412.58
4Kajsa Stina SandstadNTNUI51.20+16.2515.08
5Randi Johanne SkjerveFrol IL1.03.01+28.0618.35

D 40-

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro Sandstad EidsmoFreidig26.5310.27
2Heidi ArnesenFreidig28.09+1.1610.57
3Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering34.51+7.5813.33
4Inger DahlgrenÖstersunds OK36.35+9.4214.14
5Anna  Hedström RingvallÖstersunds OK37.23+10.3014.32
6Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering48.52+21.5919.00

D 50-

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL36.3614.14
2Gunhild BredesenVerdal OK37.23+0.4714.32
3Hilde ForbordMalvik Il37.52+1.1614.44
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL48.43+12.0718.57
5Agneta BlucherÖstersunds OK1.04.46+28.1025.12

D 60-

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig33.3516.22
2Ingeborg DanielssonÖstersunds OK54.22+20.4726.31
3Karin WalltinÖstersunds OK1.19.01+45.2638.32

H -10

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon HallanOK Skøynar19.2710.17

H 11-12

1 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliMelhus IL19.1510.11
2Vegard Lereim StorliFreidig23.48+4.3312.35
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK26.48+7.3314.10
4Jørgen AuneByåsen IL33.00+13.4517.27
5Johannes HalvorsrudMelhus IL37.12+17.5719.40

H 13-14

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL17.448.52
2Petter LynumFrol IL22.53+5.0911.26
3Martin Wold StavrumFrol IL25.01+7.1712.30
4Axel HedströmÖstersunds OK25.11+7.2712.35
5Martin Vehus SkjerveVerdal OK26.10+8.2613.05
6Hallvar HallanOK Skøynar27.10+9.2613.35
7Fredrik MøllerSteinkjer OK31.03+13.1915.31
8Erlend AuneByåsen IL34.27+16.4317.13
9Andreas AagensenMelhus IL1.06.26+48.4233.13
10Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.12.31+54.4736.15
11Oskar StorlerMelhus IL1.17.57+1.00.1338.58
12Peter Prytz JensenMelhus IL1.20.40+1.02.5640.20

H 13-16C

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Tofte jrMelhus IL21.0311.08
2Ørjan SæterMelhus IL21.19+0.1611.16
3Eirik SkurdalMelhus IL23.01+1.5812.10
4Espen KarlsenMelhus IL27.09+6.0614.21
5Eirik Håskoll MyhreVerdal OK28.33+7.3015.06
Sindre TusetSteinkjer OKdiskvalifisert

H 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AuneMelhus IL29.3216.52

H 15-16

3 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig25.378.11
2Mats EidsmoFreidig28.08+2.318.59
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL30.17+4.409.40
4Tore MarkhusVerdal OK30.49+5.129.50
5Lars SandstadFreidig31.14+5.379.58
6Marius MøllerSteinkjer OK32.23+6.4610.20
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering32.27+6.5010.22
8Are LodgaardByåsen IL32.42+7.0510.26
9Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering35.29+9.5211.20
10Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK36.39+11.0211.42

H 15-20B

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL56.2228.11

H 21-

4 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin VisterFrol IL31.447.04
2Yngve SkogstadFrol IL31.49+0.057.05
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL32.22+0.387.12
4Paul SirumFrol IL32.37+0.537.15
5Carl Petter LyngenFrol IL33.01+1.177.21
6Kjetil OkkenhaugNTNUI35.55+4.117.59
7Roar SkulbørstadOL Trollelg39.31+7.478.48
8Jørgen FiskumFrol IL43.23+11.399.39

H 40-

3 390 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenFreidig28.168.20
2Johan IvarssonFreidig29.14+0.588.37
3Kurt Ove MelbyeVerdal OK32.30+4.149.35
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering40.41+12.2512.00
5Marcus AmrénÖstersunds OK41.03+12.4712.06
6Atle PedersenMelhus IL44.34+16.1813.08
7Lars StrømOK Skøynar45.44+17.2813.29
8Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL47.00+18.4413.51

H 50-

3 130 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per GrandeVerdal OK29.519.32
2Vidar SkjerveVerdal OK30.26+0.359.43
3Øyvind SchjelderupFreidig33.36+3.4510.44
4Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK36.14+6.2311.34
5Geir Arne LodgaardByåsen IL36.30+6.3911.39
6Anders DahlgrenÖstersunds OK47.40+17.4915.13
7Erik WillénÖstersunds OK51.13+21.2216.21
8John LerliMelhus IL53.52+24.0117.12
9Geir PaulsenOL Trollelg53.55+24.0417.13
10Eric LindbergÖstersunds OK1.06.57+37.0621.23
Arne GrevskottFrol ILdiskvalifisert

H 60-

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkenFrol IL34.0913.17
2Ola LindgrenÖstersunds OK34.38+0.2913.28
3Steinar AasvangWing OK47.31+13.2218.29
4Tom BrantheimÖstersunds OK48.00+13.5118.40

H 70-

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt HalvarssonÖstersunds OK26.1712.49
2Gunnar ØsterbøFreidig32.20+6.0315.46
3Rolf KarsetSteinkjer OK38.33+12.1618.48
4Jardar SandstadSelbu OK39.26+13.0919.14
5Lars StavranInderøy IL39.33+13.1619.17

A-Åpen

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir AuneByåsen IL35.1910.25
2Kari Solem AuneByåsen IL53.44+18.2515.51

H 80-

2 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes SollidVerdal OK49.5824.22

B-Åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK36.0718.03
2Svein Arnt EkloVerdal OK1.10.27+34.2035.13

C-Åpen

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone FlægstadOK Skøynar31.5316.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor