Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 1
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: tirsdag 12 april 2016

D 11-12

1 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HegstadOK Skøynar20.3913.24
Rebekka VeieOK Skøynarikke startet

D 13-14

2 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise RonglanOK Skøynar14.317.06
2Trude MarkhusVerdal OK18.03+3.328.50
3Linnea MunkebyFrol IL18.11+3.408.54
4Iselina Myhr ImslandFrol IL19.53+5.229.44
5Hege HallanOK Skøynar24.04+9.3311.47
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering26.10+11.3912.49
7Linnea SandvikFrol IL27.27+12.5613.27
Ingvild Reinaas BjørsholFrol ILdiskvalifisert

D 15-16

2 040 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK15.067.24
2Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK15.19+0.137.30
3Ane Marte VatnFrol IL16.47+1.418.13
4Ragne MunkebyFrol IL16.52+1.468.16
5Sofie HallemVerdal OK17.41+2.358.40
6Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK18.26+3.209.02
7Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.58+3.529.17

H 11-12

1 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL11.017.09
2Sigurd VatnFrol IL11.26+0.257.25
3Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering18.27+7.2611.58

H 13-14

2 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL12.546.19
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK14.43+1.497.12
3Trym Nergård RønningOK Skøynar15.24+2.307.32
4Hallvar HallanOK Skøynar18.00+5.068.49
5Martin Wold StavrumFrol IL18.23+5.299.00
6Vegard JermstadSteinkjer OK18.49+5.559.13
7Håvard VeieOK Skøynar19.26+6.329.31
Martin Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Aksel VeskeOK Skøynardiskvalifisert
Simen HegstadOK Skøynarikke startet

H 15-16

2 040 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering12.236.04
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.24+0.016.04
3Morten SvendgårdOK Skøynar12.49+0.266.16
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering13.08+0.456.26
5Marius MøllerSteinkjer OK13.14+0.516.29
6Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK13.18+0.556.31
7Kristian VeieOK Skøynar13.48+1.256.45
8Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK14.13+1.506.58
9Andreas RonglanOK Skøynar14.27+2.047.05
10Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering14.46+2.237.14
11Lars HovdalOK Skøynar16.24+4.018.02
Tore MarkhusVerdal OKikke startet

Åpen 1,5

1 540 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Gjedrem LundVerdal OK11.387.33
2Iver Gjedrem LundVerdal OK12.39+1.018.12
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12.50+1.128.20
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.58+1.208.25
5Hannah Gustad StrømOK Skøynar14.26+2.489.22
6Jonas AlstadFrol IL15.43+4.0510.12
6Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL15.43+4.0510.12
8Karita MøllerSteinkjer OK16.13+4.3510.31
9Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.19+4.4110.35
10Mateo HendersonSteinkjer OK16.30+4.5210.42
11Nikoline MunkebyFrol IL16.35+4.5710.46
12Idun AaenStjørdals-Blink Orientering17.13+5.3511.10
13Mathea Baglo BjørkengVerdal OK17.34+5.5611.24
14Noelle HendersonSteinkjer OK20.39+9.0113.24
15Ingrid Gustad StrømOK Skøynar23.12+11.3415.03
16Ole Andreas VeskeOK Skøynar28.06+16.2818.14
17Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK29.03+17.2518.51
18Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK29.19+17.4119.02
19Martine Nubdal FrøsethVerdal OK30.35+18.5719.51
20Gunnar KvaalVerdal OK31.46+20.0820.37
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Torstein Gjedrem LundVerdal OKikke startet

Åpen 2,0

2 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK14.337.07
2Tanja HendersonSteinkjer OK18.27+3.549.02
3Hege HegstadOK Skøynar18.56+4.239.16
4Kristian MidthjellVerdal OK23.20+8.4711.26
5Randi Johanne SkjerveFrol IL24.42+10.0912.06
6Lars StavranInderøy IL26.23+11.5012.55
7Johannes SollidVerdal OK27.14+12.4113.20
8Ivar ReinåsFrol IL27.46+13.1313.36
9Anne Margrethe KvamFrol IL29.27+14.5414.26
10Ingvild SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering30.39+16.0615.01
Jan Petter JermstadSteinkjer OKikke startet

Åpen 2,5

2 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.525.08
2Oscar LyngenFrol IL13.49+0.575.31
3Trygve LægranSteinkjer OK15.28+2.366.11
4Atle DengerudSteinkjer OK15.49+2.576.19
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16.26+3.346.34
6Maren GrandeFrol IL16.29+3.376.35
7Lars Eric SætherSteinkjer OK16.55+4.036.46
8Arne GrevskottFrol IL17.05+4.136.50
9John-Ola HovdalOK Skøynar18.13+5.217.17
10Joar SvendgårdOK Skøynar18.20+5.287.20
11Sigve LundsaunetVerdal OK18.40+5.487.28
12Tor Ove HallemVerdal OK19.08+6.167.39
13Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering19.16+6.247.42
14Randi JensenFrol IL19.53+7.017.57
15Pål WærumSteinkjer OK20.13+7.218.05
16Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering20.36+7.448.14
17Marie DaleSteinkjer OK20.42+7.508.16
18Elin H. SikkelandVerdal OK20.52+8.008.20
19Randi Wold StavrumFrol IL23.35+10.439.26
20Åse KvaalVerdal OK34.39+21.4713.51
Marius EnesVerdal OKdiskvalifisert
Kari BuggeVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor