Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 13 april 2016

H21

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK52.17
2Øystein SørensenNydalens SK52.52+0.35
3Jim Øystein NybråtenIL Tyrving52.57+0.40
4Matthew SpeakeLillomarka OL53.19+1.02
5Tim RobertsonFossum IF53.49+1.32
6Sindre SandvenFossum IF54.09+1.52
7Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK54.35+2.18
8Per Øyvind SteneNydalens SK54.52+2.35
9Johan SvedbergHeming Orientering56.54+4.37
10Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1.02.24+10.07
11Esten KorenNydalens SK1.02.35+10.18
12Trond KortnerØstmarka OK1.02.49+10.32
13Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.03.23+11.06
14Knut Harald HyllesethSentrum OK1.07.13+14.56
15Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.07.21+15.04
16Markus GladNydalens SK1.07.25+15.08
17Øystein HoloFossum IF1.07.55+15.38
18Harald BakkeFossum IF1.08.01+15.44
19Håkon HeggedalNydalens SK1.08.12+15.55
20Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1.12.33+20.16
23Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.16.51+24.34
24Niklas NormanHeming Orientering1.17.12+24.55
25Sören JonssonNydalens SK1.17.34+25.17
26Kjetil KarlsenOK Moss1.22.03+29.46
27Torstein HoleNydalens SK1.27.53+35.36
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Arild AndresenFossum IFbrutt
Helge BakkehøiØstmarka OKbrutt
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Christian JomaasFossum IFbrutt
Erik ThorsonTurun Metsänkävijätbrutt
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Oskar JensenNydalens SKikke startet
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet
Torbjørn SagbergIL Tyrvingikke startet
Anders TiltnesIL Tyrvingikke startet
Per WiréhnAsker Skiklubbikke startet

H17-20

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering52.47
2Einar MelsomFossum IF53.04+0.17
3Riccardo ScaletLillomarka OL53.25+0.38
4Dag BlandkjennKristiansand OK53.37+0.50
5Styrk Hundseid KamsvågFossum IF54.04+1.17
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering54.07+1.20
7Elias JonssonNydalens SK54.22+1.35
8Henrik EijsinkNydalens SK54.24+1.37
9Elias T. MølnvikFossum IF55.14+2.27
10Erling HjermstadFossum IF57.31+4.44
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.03.34+10.47
12Jostein TandbergNydalens SK1.06.35+13.48
13Lukas LilandNydalens SK1.07.15+14.28
14Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.07.31+14.44
15Ludvig RødnesOppsal Orientering1.07.40+14.53
16Jørgen WulfsbergNydalens SK1.09.10+16.23
17Bjørn André AaslundFet OL1.20.15+27.28
18Olai Stensland LillevoldFossum IF1.20.25+27.38
19Tarjei HoloFossum IF1.26.39+33.52
20Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.45.32+52.45
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringbrutt
Axel HoveidAsker Skiklubbikke startet
Sam LunøeNydalens SKikke startet
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringikke startet

D21

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering41.23
2Malin SørensenNydalens SK41.47+0.24
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering58.29+17.06

D17-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF42.06
2Synne StrandAsker Skiklubb42.12+0.06
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb44.14+2.08
4Kristin BrekkeLillomarka OL47.54+5.48
5Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK53.16+11.10
6Julie BakkeFossum IF1.14.15+32.09
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossikke startet

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Astrup ArnesenHeming Orientering35.29
2Erik Hæstad BjørnstadFossum IF41.26+5.57
3Sander ArntzenAsker Skiklubb41.51+6.22
4Andreas RambergØstmarka OK48.46+13.17
5Sivert Sande KvermeFossum IF51.50+16.21
6Isak JonssonNydalens SK53.16+17.47
7Peter GisholtFossum IF55.47+20.18
8Eivind Berner MyhreFossum IF1.04.11+28.42
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet

Åpen A

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils HæstadFossum IF50.04
2Terje Wiig MathisenNydalens SK52.11+2.07
3Ivar MølnvikFossum IF52.32+2.28
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL54.19+4.15
5Karl Aasmund ErøyOK Moss57.12+7.08
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF57.37+7.33
7Donatas KontautasOK Moss59.37+9.33
8Henning Bratland CarlsenOK Moss1.00.31+10.27
9Ove MartinsenHauketo IF1.02.05+12.01
Einar LunøeNydalens SKikke startet
Martin Andresen SkotteFossum IFikke startet

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HoloFossum IF39.39
2Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK48.10+8.31
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingbrutt
Karen Hoel JomaasFossum IFbrutt

Åpen A-kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering43.55
2Dag HauglandØstmarka OK1.05.09+21.14

Åpen C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond MyhreFossum IF43.14
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44.02+0.48
3Ingrid BlindheimLillomarka OL47.34+4.20
4Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering48.26+5.12
5Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.04.50+21.36
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor