Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kaja Bråten LøvaldD 17-20 (131)26.48+1.476.50
3Margrethe WisløffD 17-20 (131)26.52+1.516.51
12Tilla Farnes HennumJaktstart Damer (46)27.04+7.436.54
18Vegard GulbrandsenJaktstart Herrer (47)23.50+4.555.16

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (137)25.13+5.075.34
28Martha Kalvig SkoganJaktstart Damer (46)32.35+13.148.18
Oda FuruholmenD 17-20 (131)diskvalifisert

Byåsen IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerH 60- (30)34.377.39
3Haakon ArnesenH 40- (57)29.17+4.326.28
4Are LodgaardH 13-16 (112)27.07+1.345.59
6Maren VikenD 13-16 (64)35.33+7.359.04
7Nina-Beate LiabakkD 40- (55)33.49+6.468.37
7Øystein WiggenH 40- (57)34.37+9.527.39
9Andrine VikenD 17-20 (131)34.19+9.188.45
12Terje MaroniJaktstart Herrer (47)22.51+3.565.03
12Petter Liabakk EriksenH 13-16 (112)33.15+7.427.21
25Øyvind WiggenJaktstart Herrer (47)25.43+6.485.41
25Lene Berg HanssenJaktstart Damer (46)31.37+12.168.03
26Hedda Hoff HagenJaktstart Damer (46)31.53+12.328.08
40Rine HanssenJaktstart Damer (46)37.13+17.529.29
Sigurd StenvikJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Marte Lien JohnsenJaktstart Damer (46)diskvalifisert
Turid ArnesenD 40- (55)diskvalifisert
Kjell MaroniH 40- (57)diskvalifisert
Emma ArnesenD 17-20 (131)ikke startet
Svein Endre HoveH 60- (30)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nikoline Ekeberg SchjerveJaktstart Damer (46)21.35+2.145.30
3Lone BrochmannJaktstart Damer (46)23.00+3.395.52

Dansk Orienterings-Forbund

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maja AlmJaktstart Damer (46)19.214.56

Deeside

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Chris SmithardJaktstart Herrer (47)21.43+2.484.48

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Mats LindaasH 13-16 (112)42.06+16.339.18

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ingrid LundanesJaktstart Damer (46)24.56+5.356.21

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Emil AhlbäckH 21- (148)20.31+0.444.32
3Tim RobertsonJaktstart Herrer (47)19.33+0.384.19
3Martin Borge HeirH 17-20 (137)23.19+3.135.09
5Sigrid AlexandersenJaktstart Damer (46)23.42+4.216.02
16Oskar StørmerJaktstart Herrer (47)23.15+4.205.08
16Ragnhild HjermstadJaktstart Damer (46)28.36+9.157.17
20Tonje VassendJaktstart Damer (46)28.50+9.297.21
30Styrk Hundseid KamsvågJaktstart Herrer (47)27.10+8.156.00
31Erling HjermstadJaktstart Herrer (47)27.18+8.236.02
Olai Stensland LillevoldJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Einar MelsomJaktstart Herrer (47)diskvalifisert

Freidig

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margot Bolstad LynumD 40- (55)27.036.54
2Tale Tannvik SkeiD 13-16 (64)28.25+0.277.14
2Jens Even StorhovH 40- (57)26.29+1.445.51
3Kristian Fredrik LynumH 13-16 (112)27.00+1.275.58
3Magnus LandstadH 60- (30)42.17+7.409.21
4Marie Bakken SørensenD 17-20 (131)28.53+3.527.22
4Øyvind SchjelderupH 40- (57)30.39+5.546.46
4Nils Olav VennevikH 60- (30)43.58+9.219.43
5Mathias VindalH 17-20 (137)24.40+4.345.27
6Maria Ulseth SylteD 17-20 (131)31.49+6.488.06
7Ane Malene KolstadD 13-16 (64)36.21+8.239.16
7Jonas GrønliH 13-16 (112)30.02+4.296.38
8Arild HeggesetH 40- (57)36.05+11.207.58
9Jostein RøH 13-16 (112)31.34+6.016.59
10Nils Ola KvamH 17-20 (137)28.02+7.566.12
10Mikkel HoltH 13-16 (112)31.44+6.117.01
12Adrian OpheimH 17-20 (137)29.14+9.086.28
13Malin SandstadJaktstart Damer (46)27.11+7.506.56
14Vemund MølnvikH 13-16 (112)37.09+11.368.13
15Oskar Spets StorhovJaktstart Herrer (47)23.11+4.165.07
19Vera MelkildJaktstart Damer (46)28.48+9.277.20
21Dina ReitanJaktstart Damer (46)29.10+9.497.26
22Åshild KolstadJaktstart Damer (46)29.14+9.537.27
23Tomas EidsmoJaktstart Herrer (47)24.37+5.425.26
31Torunn Spets StorhovJaktstart Damer (46)33.17+13.568.29
35Vilde Lereim StorliJaktstart Damer (46)36.10+16.499.13
36Simen Spets StorhovJaktstart Herrer (47)29.08+10.136.26
37Vegard KittilsenJaktstart Herrer (47)30.08+11.136.40
Håvard EidsmoJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Mathias HermstadJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Mats EidsmoJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Pål KittilsenH 40- (57)diskvalifisert
Maj Lisbet RønningD 40- (55)diskvalifisert
Kjetil MølnvikH 17-20 (137)diskvalifisert
Håkon HolstadH 13-16 (112)diskvalifisert
Matias NissenH 13-16 (112)diskvalifisert
Sindre JohannessenJaktstart Herrer (47)ikke startet
Karen Oline KolstadJaktstart Damer (46)ikke startet
Mari EidsmoD 13-16 (64)ikke startet
Jo Even KolstadH 13-16 (112)ikke startet
August MaskeH 13-16 (112)ikke startet

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadH 21- (148)19.474.22
2Oscar LyngenH 17-20 (137)23.13+3.075.08
5Johan Asphjell BjørnaasH 21- (148)21.40+1.534.47
8Carl Petter LyngenJaktstart Herrer (47)20.53+1.584.37
9Ulf Forseth IndgaardJaktstart Herrer (47)20.57+2.024.38
27Øystein HaugJaktstart Herrer (47)26.33+7.385.52
32Maren GrandeJaktstart Damer (46)34.13+14.528.43
Sara ProforsJaktstart Damer (46)ikke startet
Eirin Svanøe-HafstadD 21- (90)ikke startet
Paul SirumH 21- (148)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Asheim BirkelandD 17-20 (131)25.016.22

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-20 (137)20.064.26
22Ulrik Astrup ArnesenJaktstart Herrer (47)24.35+5.405.26
Bjørn Anders FlågenH 17-20 (137)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøJaktstart Herrer (47)18.554.11

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (137)26.35+6.295.52
9Arntraut GötschJaktstart Damer (46)26.16+6.556.42

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Alexander Repstad StoremyrH 13-16 (112)ikke startet

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tone AlmåsD 40- (55)31.21+4.187.59
14Ola KeiseråsH 21- (148)29.09+9.226.26

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Elias BergsetH 13-16 (112)30.28+4.556.44

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Håkon Jarvis WestergårdJaktstart Herrer (47)20.20+1.254.29

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Annette Bjørnås KrogstieD 13-16 (64)28.39+0.417.18
4Joar GjerdahlH 17-20 (137)24.25+4.195.24
5Amanda Skyttersæter SaugerudD 13-16 (64)31.40+3.428.04
6Sindre Lysaker NorbomH 13-16 (112)27.45+2.126.08
11Jenny BaklidJaktstart Damer (46)26.37+7.166.47
11Nicolai HarvikH 13-16 (112)32.41+7.087.13
13Nikolai NordhaugH 13-16 (112)35.11+9.387.47
18Thea Sildnes BaklidJaktstart Damer (46)28.47+9.267.20
32Jørgen BaklidJaktstart Herrer (47)27.46+8.516.08
37Mari Landro SvingheimJaktstart Damer (46)36.50+17.299.23
39Andrea RanvikJaktstart Damer (46)37.07+17.469.28
41Isa HeggedalJaktstart Damer (46)37.38+18.179.36
Thea LandD 13-16 (64)diskvalifisert
Anniken RanvikD 13-16 (64)diskvalifisert

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arnulf VillmoH 60- (30)37.49+3.128.21

Kristiansand OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1David RundeH 13-16 (112)25.335.39
13John RundeH 17-20 (137)30.17+10.116.41
16Bruno NazárioH 21- (148)31.32+11.456.58
26Sebastian DalandJaktstart Herrer (47)25.57+7.025.44
28Marius PyttenJaktstart Herrer (47)27.04+8.095.59
Marius AurebekkJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Kristian PyttenH 13-16 (112)diskvalifisert
Ole KostølH 17-20 (137)ikke startet
Jack BjørnsenH 40- (57)ikke startet

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Julie HjortlandJaktstart Damer (46)30.06+10.457.40

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gaute Hallan SteiwerJaktstart Herrer (47)20.42+1.474.34
14Karoline SønsterudbråtenJaktstart Damer (46)27.25+8.046.59
Ingvild C. FleisjeJaktstart Damer (46)diskvalifisert
Ellen Marie AriansenD 17-20 (131)diskvalifisert
Steinar KollerudJaktstart Herrer (47)ikke startet
Ingvild WangD 17-20 (131)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Emilie Westli AndersenJaktstart Damer (46)24.15+4.546.11
10Evine Westli AndersenD 17-20 (131)34.38+9.378.50

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hilde ForbordD 40- (55)33.01+5.588.25
6Ingebrigt FuglemH 40- (57)32.47+8.027.15
15Kenneth KjelaasH 13-16 (112)38.10+12.378.26
19William P WalsethH 13-16 (112)48.36+23.0310.45
Roar ForbordH 60- (30)diskvalifisert

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eli KolstadD 13-16 (64)29.48+1.507.36
6Doris Stien KaspersenD 40- (55)33.35+6.328.34
7Camilla KaleniusD 17-20 (131)32.20+7.198.14
9Tore KolstadH 40- (57)37.13+12.288.14
34Even-Johan KaspersenJaktstart Herrer (47)28.33+9.386.18

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Thomas KortH 17-20 (137)26.45+6.395.55

NTNUI

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (90)24.126.10
3Johanne RaknerD 21- (90)28.14+4.027.12
3Bjørn LundanesH 21- (148)20.50+1.034.36
4Kristine FjellangerJaktstart Damer (46)23.15+3.545.55
4Julie ArnesenD 21- (90)28.25+4.137.14
4Rasmus Rørholt TheisenH 21- (148)21.08+1.214.40
5Silje ArntzenD 17-20 (131)29.21+4.207.29
5Hildegunn HeggøyD 21- (90)28.38+4.267.18
6Jonas Madslien BakkenH 21- (148)22.25+2.384.57
7Gry GranstedtD 21- (90)31.44+7.328.05
7Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (148)23.30+3.435.11
8Julie StørmerJaktstart Damer (46)26.14+6.536.41
8Karianne HjortlandD 21- (90)31.53+7.418.08
8Jakob Kalvig SkoganH 21- (148)24.23+4.365.23
10Marte Hoff HagenJaktstart Damer (46)26.28+7.076.45
11Per Melander OftenJaktstart Herrer (47)22.26+3.314.57
12Synne FossøyD 17-20 (131)34.43+9.428.51
13Håkon Fruseth ChristiansenJaktstart Herrer (47)23.05+4.105.06
13Arne Johannes LøkkenH 21- (148)28.55+9.086.23
14Eivind HøydalJaktstart Herrer (47)23.09+4.145.07
15Mai Elin WatsonJaktstart Damer (46)28.18+8.577.13
15Henrik UpsalH 17-20 (137)56.10+36.0412.25
15Sondre KongsgårdH 21- (148)29.15+9.286.28
17Jonas Klausen EspedalJaktstart Herrer (47)23.27+4.325.11
20Sindre Østgulen DeiszJaktstart Herrer (47)24.09+5.145.20
23Sverre Turter SandvoldJaktstart Herrer (47)24.37+5.425.26
27Aurora FossøyJaktstart Damer (46)32.00+12.398.09
30Helene OmdalJaktstart Damer (46)33.06+13.458.26
38Camilla ÖhmanJaktstart Damer (46)37.01+17.409.26
39Eirik AalJaktstart Herrer (47)30.23+11.286.43
Kristine AusenJaktstart Damer (46)diskvalifisert
Isak BergsetH 21- (148)diskvalifisert
Vegard RuttenborgJaktstart Herrer (47)ikke startet
Gunhild Rogne HallandJaktstart Damer (46)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Einar EkelandH 17-20 (137)diskvalifisert

OK Kape

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lauri LahtmäeH 40- (57)24.455.28
6Merill MägiD 21- (90)29.08+4.567.25

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tue LassenJaktstart Herrer (47)20.40+1.454.34

OK Silsand

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Håvard Krey HansenH 21- (148)25.38+5.515.40
11Tim UtengH 21- (148)26.27+6.405.51
12Odd-Ivan LorentsenH 21- (148)28.35+8.486.19
17Svein Harald HansenH 21- (148)35.07+15.207.46
Ruben OlsenH 21- (148)ikke startet

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Maiki JäädmaaJaktstart Damer (46)diskvalifisert

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marita HernandezD 40- (55)30.02+2.597.39

OL Trollelg

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond Einar Moen PedersliJaktstart Herrer (47)19.04+0.094.13
5Øistein ÅsmulH 60- (30)47.15+12.3810.27
6Hallvard Seim GrøvlenH 17-20 (137)24.44+4.385.28
9Roar SkulbørstadH 21- (148)25.18+5.315.35
21Ove BaardsgaardJaktstart Herrer (47)24.12+5.175.21
33Olav Andreas RemmenJaktstart Herrer (47)27.56+9.016.10
33Frida HaugskottJaktstart Damer (46)35.37+16.169.05
35Anders HaugskottJaktstart Herrer (47)28.56+10.016.24

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Øystein Fruseth ChristiansenJaktstart Herrer (47)27.07+8.125.59

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jostein Svaland DaleH 13-16 (112)26.25+0.525.50

OLG Murten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Olivier MeyerJaktstart Herrer (47)30.13+11.186.41

Os IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenD 13-16 (64)27.587.08
11Idun BækkenD 17-20 (131)34.39+9.388.50
18Kasper RamloH 13-16 (112)44.05+18.329.45

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Heidi ØstliD 40- (55)37.08+10.059.28
34Mathilde SønsterudbråtenJaktstart Damer (46)36.06+16.459.12

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marit HaavardsholmD 40- (55)29.28+2.257.31
5Sturle OmdalH 40- (57)31.01+6.166.51
8Liv OmdalD 40- (55)37.02+9.599.26
17Marie Line FurlandJaktstart Damer (46)28.41+9.207.19
23Marthe SvihusJaktstart Damer (46)29.29+10.087.31
36Ingrid OmdalJaktstart Damer (46)36.13+16.529.14
Hannah MalmeiJaktstart Damer (46)diskvalifisert
Sunniva OmdalJaktstart Damer (46)ikke startet

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Njaal Ellegaard MelbyH 13-16 (112)27.18+1.456.02
10Øystein MelbyH 40- (57)44.15+19.309.47
29Heidi Therese WiestJaktstart Damer (46)32.43+13.228.20
Even LindaasJaktstart Herrer (47)diskvalifisert
Stig WiestH 40- (57)diskvalifisert
Gro EllegaardD 40- (55)ikke startet

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Markus Kjærner-SembJaktstart Herrer (47)23.55+5.005.17
40Lok Hin MaJaktstart Herrer (47)33.04+14.097.18

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Håkon GrandeH 17-20 (137)32.53+12.477.16

Wing OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (90)27.39+3.277.03
6Robert StrømH 60- (30)49.16+14.3910.53
8Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (131)32.40+7.398.20
11Johannes K. MidtbøH 17-20 (137)28.16+8.106.15
16Petter Andreas LonaH 13-16 (112)41.04+15.319.05
Anna RenolenD 13-16 (64)diskvalifisert
Nikolai RenolenH 13-16 (112)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (137)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor