Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

Jaktstart Herrer

4 520 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK18.55
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19.04+0.09
3Tim RobertsonFossum IF19.33+0.38
4Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering20.20+1.25
6Tue LassenOK Pan Århus20.40+1.45
7Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL20.42+1.47
8Carl Petter LyngenFrol IL20.53+1.58
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL20.57+2.02
10Chris SmithardDeeside21.43+2.48
11Per Melander OftenNTNUI22.26+3.31
12Terje MaroniByåsen IL22.51+3.56
13Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI23.05+4.10
14Eivind HøydalNTNUI23.09+4.14
15Oskar Spets StorhovFreidig23.11+4.16
16Oskar StørmerFossum IF23.15+4.20
17Jonas Klausen EspedalNTNUI23.27+4.32
18Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb23.50+4.55
19Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett23.55+5.00
20Sindre Østgulen DeiszNTNUI24.09+5.14
21Ove BaardsgaardOL Trollelg24.12+5.17
22Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering24.35+5.40
23Sverre Turter SandvoldNTNUI24.37+5.42
23Tomas EidsmoFreidig24.37+5.42
25Øyvind WiggenByåsen IL25.43+6.48
26Sebastian DalandKristiansand OK25.57+7.02
27Øystein HaugFrol IL26.33+7.38
28Marius PyttenKristiansand OK27.04+8.09
29Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn27.07+8.12
30Styrk Hundseid KamsvågFossum IF27.10+8.15
31Erling HjermstadFossum IF27.18+8.23
32Jørgen BaklidKonnerud IL27.46+8.51
33Olav Andreas RemmenOL Trollelg27.56+9.01
34Even-Johan KaspersenMo OK28.33+9.38
35Anders HaugskottOL Trollelg28.56+10.01
36Simen Spets StorhovFreidig29.08+10.13
37Vegard KittilsenFreidig30.08+11.13
38Olivier MeyerOLG Murten30.13+11.18
39Eirik AalNTNUI30.23+11.28
40Lok Hin MaVaregg Fleridrett33.04+14.09
Håvard EidsmoFreidigdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Sigurd StenvikByåsen ILdiskvalifisert
Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Vegard RuttenborgNTNUIikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor