Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, lørdagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Vegard GulbrandsenH 17-20 (137)15.22+0.304.13
8Tilla Farnes HennumD 17-20 (131)16.15+1.085.16
Kaja Bråten LøvaldD 17-20 (131)ikke startet
Margrethe WisløffD 17-20 (131)ikke startet

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Martha Kalvig SkoganD 17-20 (131)17.19+2.125.37
30Oda FuruholmenD 17-20 (131)21.57+6.507.07
30Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (137)19.22+4.305.20

Byåsen IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein Endre HoveH 60- (30)26.547.24
3Lene Berg HanssenD 13-16 (64)17.29+1.455.40
3Rine HanssenD 40- (55)18.32+0.346.01
6Hedda Hoff HagenD 13-16 (64)17.54+2.105.48
7Kjell MaroniH 40- (57)22.42+6.366.15
8Nina-Beate LiabakkD 40- (55)20.16+2.186.34
8Øystein WiggenH 40- (57)22.44+6.386.15
13Øyvind WiggenH 17-20 (137)15.55+1.034.23
14Are LodgaardH 13-16 (112)20.30+4.025.38
15Terje MaroniH 21- (148)14.51+1.034.05
16Maren VikenD 13-16 (64)22.46+7.027.23
18Petter Liabakk EriksenH 13-16 (112)21.47+5.196.00
19Marte Lien JohnsenD 17-20 (131)18.05+2.585.52
23Sigurd StenvikH 21- (148)17.14+3.264.44
28Brage JørumH 17-20 (137)19.06+4.145.15
31Andrine VikenD 17-20 (131)22.04+6.577.09
Bjørn BergerH 60- (30)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (90)14.22+1.204.39
4Lone BrochmannD 21- (90)14.23+1.214.40

Dansk Orienterings-Forbund

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maja AlmD 21- (90)13.024.13

Deeside

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Chris SmithardH 21- (148)14.23+0.353.57

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Mats LindaasH 13-16 (112)31.33+15.058.41

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesD 17-20 (131)15.074.54

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonH 21- (148)13.483.48
1Oskar StørmerH 17-20 (137)14.524.05
3Olai Stensland LillevoldH 17-20 (137)15.00+0.084.07
3Ragnhild HjermstadD 17-20 (131)15.32+0.255.02
5Sigrid AlexandersenD 21- (90)15.03+2.014.53
5Tonje VassendD 17-20 (131)15.55+0.485.10
11Emil AhlbäckH 21- (148)14.33+0.454.00
11Einar MelsomH 17-20 (137)15.54+1.024.22
19Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 (137)16.29+1.374.32
20Erling HjermstadH 17-20 (137)16.31+1.394.33
35Martin Borge HeirH 17-20 (137)22.01+7.096.03

Freidig

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovD 40- (55)17.585.50
1Tomas EidsmoH 40- (57)16.064.26
2Håvard EidsmoH 17-20 (137)14.54+0.024.06
2Dina ReitanD 13-16 (64)17.14+1.305.35
2Simen Spets StorhovH 13-16 (112)16.56+0.284.39
2Margot Bolstad LynumD 40- (55)18.11+0.135.54
2Jens Even StorhovH 40- (57)18.14+2.085.01
3Øyvind SchjelderupH 40- (57)20.40+4.345.41
3Magnus LandstadH 60- (30)28.16+1.227.47
4Vegard KittilsenH 13-16 (112)17.26+0.584.48
5Kristian Fredrik LynumH 13-16 (112)18.34+2.065.06
5Nils Olav VennevikH 60- (30)31.29+4.358.40
6Oskar Spets StorhovH 17-20 (137)15.21+0.294.13
6Malin SandstadD 17-20 (131)16.06+0.595.13
7Åshild KolstadD 17-20 (131)16.09+1.025.14
8Karen Oline KolstadD 21- (90)15.37+2.355.04
10Mats EidsmoH 13-16 (112)19.03+2.355.14
10Arild HeggesetH 40- (57)24.26+8.206.43
11Vera MelkildD 17-20 (131)16.40+1.335.24
11Tale Tannvik SkeiD 13-16 (64)20.05+4.216.31
12Sindre JohannessenH 21- (148)14.36+0.484.01
12Vilde Lereim StorliD 13-16 (64)20.23+4.396.37
13Jonas GrønliH 13-16 (112)20.22+3.545.36
15Ane Malene KolstadD 13-16 (64)21.42+5.587.02
15Mikkel HoltH 13-16 (112)20.38+4.105.41
17Kjetil MølnvikH 17-20 (137)16.25+1.334.31
18Mathias HermstadH 17-20 (137)16.27+1.354.31
19Håkon HolstadH 13-16 (112)22.09+5.416.06
22Jostein RøH 13-16 (112)25.37+9.097.03
25Maria Ulseth SylteD 17-20 (131)20.21+5.146.36
32Pernille OpheimD 17-20 (131)22.35+7.287.19
Mathias VindalH 17-20 (137)diskvalifisert
Matias NissenH 13-16 (112)diskvalifisert
Marie Bakken SørensenD 17-20 (131)ikke startet
Mari EidsmoD 13-16 (64)ikke startet
Jo Even KolstadH 13-16 (112)ikke startet
August MaskeH 13-16 (112)ikke startet
Vemund MølnvikH 13-16 (112)ikke startet

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Carl Petter LyngenH 21- (148)14.10+0.223.54
8Tobias AlstadH 13-16 (112)18.55+2.275.12
9Oscar LyngenH 17-20 (137)15.32+0.404.16
10Sara ProforsD 21- (90)16.37+3.355.23
16Ulf Forseth IndgaardH 21- (148)14.52+1.044.05
16Maren GrandeD 17-20 (131)17.24+2.175.38
22Øystein HaugH 21- (148)16.02+2.144.25
Johan Asphjell BjørnaasH 21- (148)diskvalifisert
Eirin Svanøe-HafstadD 21- (90)ikke startet
Paul SirumH 21- (148)ikke startet
Yngve SkogstadH 21- (148)ikke startet

Halden SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Nina Asheim BirkelandD 17-20 (131)ikke startet

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kasper FosserH 17-20 (137)15.04+0.124.09
10Ulrik Astrup ArnesenH 17-20 (137)15.46+0.544.20
33Bjørn Anders FlågenH 17-20 (137)20.05+5.135.31

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (148)14.12+0.243.54

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Arntraut GötschD 21- (90)18.26+5.245.59
29Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (137)19.10+4.185.16

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Alexander Repstad StoremyrH 13-16 (112)ikke startet

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tone AlmåsD 40- (55)19.55+1.576.27
31Ola KeiseråsH 21- (148)21.19+7.315.52

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Elias BergsetH 13-16 (112)19.48+3.205.27

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håkon Jarvis WestergårdH 21- (148)14.11+0.233.54
5Håkon Jarvis WestergårdH 21- (148)14.11+0.233.54

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidD 13-16 (64)15.445.06
4Isa HeggedalD 40- (55)18.52+0.546.07
5Anniken RanvikD 13-16 (64)17.50+2.065.47
8Andrea RanvikD 13-16 (64)18.54+3.106.08
10Annette Bjørnås KrogstieD 13-16 (64)19.30+3.466.19
14Jørgen BaklidH 17-20 (137)16.02+1.104.25
14Thea Sildnes BaklidD 17-20 (131)17.05+1.585.32
14Amanda Skyttersæter SaugerudD 13-16 (64)21.02+5.186.49
16Sindre Lysaker NorbomH 13-16 (112)20.39+4.115.41
17Mari Landro SvingheimD 13-16 (64)24.59+9.158.06
19Thea LandD 13-16 (64)31.58+16.1410.22
20Nikolai NordhaugH 13-16 (112)23.02+6.346.20
25Nicolai HarvikH 13-16 (112)27.55+11.277.41
32Joar GjerdahlH 17-20 (137)19.46+4.545.26

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arnulf VillmoH 60- (30)27.01+0.077.26

Kristiansand OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkH 13-16 (112)16.284.32
6Kristian PyttenH 13-16 (112)18.41+2.135.08
10David RundeH 13-16 (112)19.03+2.355.14
11Sebastian DalandH 17-20 (137)15.54+1.024.22
20Marius PyttenH 17-20 (137)16.31+1.394.33
27Bruno NazárioH 21- (148)20.15+6.275.34
31John RundeH 17-20 (137)19.27+4.355.21
Ole KostølH 17-20 (137)ikke startet

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Julie HjortlandD 17-20 (131)17.03+1.565.32

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (131)15.44+0.375.06
5Gaute Hallan SteiwerH 21- (148)14.11+0.233.54
20Steinar KollerudH 17-20 (137)16.31+1.394.33
26Ingvild C. FleisjeD 17-20 (131)20.27+5.206.38
28Ellen Marie AriansenD 17-20 (131)20.55+5.486.47
Ingvild WangD 17-20 (131)diskvalifisert

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Emilie Westli AndersenD 21- (90)15.14+2.124.56
34Evine Westli AndersenD 17-20 (131)30.30+15.239.54

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingebrigt FuglemH 40- (57)21.34+5.285.56
7Roar ForbordH 60- (30)36.43+9.4910.06
9Hilde ForbordD 40- (55)20.40+2.426.42
24Kenneth KjelaasH 13-16 (112)27.36+11.087.36
28William P WalsethH 13-16 (112)35.12+18.449.41

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Doris Stien KaspersenD 40- (55)22.48+4.507.24
13Eli KolstadD 13-16 (64)20.54+5.106.47
16Even-Johan KaspersenH 17-20 (137)16.20+1.284.29
24Camilla KaleniusD 17-20 (131)20.14+5.076.34
Tore KolstadH 40- (57)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Thomas KortH 17-20 (137)22.04+7.126.04

NTNUI

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristine FjellangerD 21- (90)14.21+1.194.39
2Marte Hoff HagenD 17-20 (131)15.09+0.024.55
3Sindre Østgulen DeiszH 21- (148)14.08+0.203.53
7Mai Elin WatsonD 21- (90)15.26+2.245.00
8Håkon Fruseth ChristiansenH 17-20 (137)15.24+0.324.14
9Julie StørmerD 21- (90)15.44+2.425.06
11Aurora FossøyD 21- (90)17.02+4.005.31
13Per Melander OftenH 21- (148)14.44+0.564.03
14Gunhild Rogne HallandD 21- (90)18.16+5.145.55
14Vegard RuttenborgH 21- (148)14.50+1.024.05
15Camilla ÖhmanD 21- (90)18.17+5.155.56
17Eivind HøydalH 21- (148)14.53+1.054.06
17Helene OmdalD 17-20 (131)17.36+2.295.42
18Bjørn LundanesH 21- (148)15.00+1.124.07
19Sverre Turter SandvoldH 21- (148)15.34+1.464.17
21Jonas Klausen EspedalH 21- (148)15.49+2.014.21
22Ingvild TorgersenD 17-20 (131)19.26+4.196.18
23Kristine AusenD 17-20 (131)20.01+4.546.29
24Eirik AalH 21- (148)17.35+3.474.50
29Arne Johannes LøkkenH 21- (148)20.29+6.415.38
33Silje ArntzenD 17-20 (131)27.50+12.439.02
Johanne RaknerD 21- (90)diskvalifisert
Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (148)diskvalifisert
Isak BergsetH 21- (148)diskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganH 21- (148)diskvalifisert
Henrik UpsalH 17-20 (137)diskvalifisert
Gry GranstedtD 21- (90)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Einar EkelandH 17-20 (137)diskvalifisert

OK Kape

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Merill MägiD 21- (90)18.10+5.085.53
Lauri LahtmäeH 40- (57)diskvalifisert

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tue LassenH 21- (148)14.16+0.283.55

OK Silsand

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Håvard Krey HansenH 21- (148)20.15+6.275.34
29Tim UtengH 21- (148)20.29+6.415.38
32Odd-Ivan LorentsenH 21- (148)22.05+8.176.05
33Svein Harald HansenH 21- (148)26.01+12.137.10
Ruben OlsenH 21- (148)ikke startet

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Maiki JäädmaaD 21- (90)17.27+4.255.39

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marita HernandezD 40- (55)19.55+1.576.27

OL Trollelg

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond Einar Moen PedersliH 21- (148)14.00+0.123.51
4Frida HaugskottD 13-16 (64)17.31+1.475.41
4Øistein ÅsmulH 60- (30)30.50+3.568.29
15Olav Andreas RemmenH 17-20 (137)16.08+1.164.26
19Ove BaardsgaardH 21- (148)15.34+1.464.17
25Roar SkulbørstadH 21- (148)18.11+4.235.00
25Anders HaugskottH 17-20 (137)17.36+2.444.50
27Hallvard Seim GrøvlenH 17-20 (137)18.46+3.545.10

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tor Ivar ChristiansenH 40- (57)23.29+7.236.28
23Øystein Fruseth ChristiansenH 17-20 (137)16.47+1.554.37

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jostein Svaland DaleH 13-16 (112)18.47+2.195.10

OLG Murten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Olivier MeyerH 17-20 (137)17.04+2.124.42

Os IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jorun BækkenD 13-16 (64)19.19+3.356.16
26Kasper RamloH 13-16 (112)29.34+13.068.08
29Idun BækkenD 17-20 (131)20.58+5.516.48

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Heidi ØstliD 40- (55)24.43+6.458.01
13Morten EngebretsenH 40- (57)37.58+21.5210.27
18Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (131)17.51+2.445.47

Sandnes IL (Rogaland)

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marit HaavardsholmD 40- (55)19.20+1.226.16
7Ingrid OmdalD 13-16 (64)18.39+2.556.03
9Hannah MalmeiD 17-20 (131)16.16+1.095.16
10Marie Line FurlandD 17-20 (131)16.35+1.285.23
11Sturle OmdalH 40- (57)24.51+8.456.50
12Liv OmdalD 40- (55)27.59+10.019.05
20Marthe SvihusD 17-20 (131)18.09+3.025.53
21Sunniva OmdalD 17-20 (131)18.33+3.266.01

Steinkjer OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Marie DaleD 17-20 (131)ikke startet
Trygve LægranH 17-20 (137)ikke startet

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Even LindaasH 13-16 (112)17.25+0.574.47
8Njaal Ellegaard MelbyH 13-16 (112)18.55+2.275.12
12Heidi Therese WiestD 17-20 (131)17.00+1.535.31
12Stig WiestH 40- (57)30.26+14.208.23
13Gro EllegaardD 40- (55)33.46+15.4810.57

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Markus Kjærner-SembH 17-20 (137)15.16+0.244.12
26Lok Hin MaH 21- (148)19.19+5.315.19

Verdal OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Håkon GrandeH 17-20 (137)ikke startet

Wing OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eivind LonaH 40- (57)21.41+5.355.58
6Terje MidtbøH 40- (57)22.08+6.026.05
6Robert StrømH 60- (30)32.20+5.268.54
17Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (90)22.46+9.447.23
17Jonas VindalH 13-16 (112)20.40+4.125.41
18Anna RenolenD 13-16 (64)25.47+10.038.22
21Martin Grøntvedt PedersenH 13-16 (112)25.03+8.356.54
23Petter Andreas LonaH 13-16 (112)27.11+10.437.29
26Johannes K. MidtbøH 17-20 (137)18.00+3.084.57
27Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (131)20.30+5.236.39
Nikolai RenolenH 13-16 (112)diskvalifisert
Susanna BrynhildsenD 40- (55)diskvalifisert

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (137)21.49+6.576.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor