Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, lørdagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

D 21-

3 080 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja AlmDansk Orienterings-Forbund13.024.13
2Kristine FjellangerNTNUI14.21+1.194.39
3Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK14.22+1.204.39
4Lone BrochmannBækkelagets SK14.23+1.214.40
5Sigrid AlexandersenFossum IF15.03+2.014.53
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.14+2.124.56
7Mai Elin WatsonNTNUI15.26+2.245.00
8Karen Oline KolstadFreidig15.37+2.355.04
9Julie StørmerNTNUI15.44+2.425.06
10Sara ProforsFrol IL16.37+3.355.23
11Aurora FossøyNTNUI17.02+4.005.31
12Maiki JäädmaaOK Võru17.27+4.255.39
13Merill MägiOK Kape18.10+5.085.53
14Gunhild Rogne HallandNTNUI18.16+5.145.55
15Camilla ÖhmanNTNUI18.17+5.155.56
16Arntraut GötschIL BUL-Tromsø18.26+5.245.59
17Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK22.46+9.447.23
Johanne RaknerNTNUIdiskvalifisert
Gry GranstedtNTNUIikke startet
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILikke startet

H 21-

3 630 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonFossum IF13.483.48
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.00+0.123.51
3Sindre Østgulen DeiszNTNUI14.08+0.203.53
4Carl Petter LyngenFrol IL14.10+0.223.54
5Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering14.11+0.233.54
5Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering14.11+0.233.54
5Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.11+0.233.54
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK14.12+0.243.54
9Tue LassenOK Pan Århus14.16+0.283.55
10Chris SmithardDeeside14.23+0.353.57
11Emil AhlbäckFossum IF14.33+0.454.00
12Sindre JohannessenFreidig14.36+0.484.01
13Per Melander OftenNTNUI14.44+0.564.03
14Vegard RuttenborgNTNUI14.50+1.024.05
15Terje MaroniByåsen IL14.51+1.034.05
16Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.52+1.044.05
17Eivind HøydalNTNUI14.53+1.054.06
18Bjørn LundanesNTNUI15.00+1.124.07
19Sverre Turter SandvoldNTNUI15.34+1.464.17
19Ove BaardsgaardOL Trollelg15.34+1.464.17
21Jonas Klausen EspedalNTNUI15.49+2.014.21
22Øystein HaugFrol IL16.02+2.144.25
23Sigurd StenvikByåsen IL17.14+3.264.44
24Eirik AalNTNUI17.35+3.474.50
25Roar SkulbørstadOL Trollelg18.11+4.235.00
26Lok Hin MaVaregg Fleridrett19.19+5.315.19
27Bruno NazárioKristiansand OK20.15+6.275.34
27Håvard Krey HansenOK Silsand20.15+6.275.34
29Tim UtengOK Silsand20.29+6.415.38
29Arne Johannes LøkkenNTNUI20.29+6.415.38
31Ola KeiseråsIL Leik21.19+7.315.52
32Odd-Ivan LorentsenOK Silsand22.05+8.176.05
33Svein Harald HansenOK Silsand26.01+12.137.10
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILdiskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganNTNUIdiskvalifisert
Ruben OlsenOK Silsandikke startet
Paul SirumFrol ILikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet

D 17-20

3 080 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL15.074.54
2Marte Hoff HagenNTNUI15.09+0.024.55
3Ragnhild HjermstadFossum IF15.32+0.255.02
4Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15.44+0.375.06
5Tonje VassendFossum IF15.55+0.485.10
6Malin SandstadFreidig16.06+0.595.13
7Åshild KolstadFreidig16.09+1.025.14
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16.15+1.085.16
9Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)16.16+1.095.16
10Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)16.35+1.285.23
11Vera MelkildFreidig16.40+1.335.24
12Heidi Therese WiestVang OL17.00+1.535.31
13Julie HjortlandLarvik OK17.03+1.565.32
14Thea Sildnes BaklidKonnerud IL17.05+1.585.32
15Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering17.19+2.125.37
16Maren GrandeFrol IL17.24+2.175.38
17Helene OmdalNTNUI17.36+2.295.42
18Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering17.51+2.445.47
19Marte Lien JohnsenByåsen IL18.05+2.585.52
20Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)18.09+3.025.53
21Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.33+3.266.01
22Ingvild TorgersenNTNUI19.26+4.196.18
23Kristine AusenNTNUI20.01+4.546.29
24Camilla KaleniusMo OK20.14+5.076.34
25Maria Ulseth SylteFreidig20.21+5.146.36
26Ingvild C. FleisjeLillomarka OL20.27+5.206.38
27Ella Eriksen KongsvikWing OK20.30+5.236.39
28Ellen Marie AriansenLillomarka OL20.55+5.486.47
29Idun BækkenOs IL20.58+5.516.48
30Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering21.57+6.507.07
31Andrine VikenByåsen IL22.04+6.577.09
32Pernille OpheimFreidig22.35+7.287.19
33Silje ArntzenNTNUI27.50+12.439.02
34Evine Westli AndersenLøten o-lag30.30+15.239.54
Ingvild WangLillomarka OLdiskvalifisert
Nina Asheim BirkelandHalden SKikke startet
Marie DaleSteinkjer OKikke startet
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbikke startet
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet
Margrethe WisløffAsker Skiklubbikke startet

H 17-20

3 630 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StørmerFossum IF14.524.05
2Håvard EidsmoFreidig14.54+0.024.06
3Olai Stensland LillevoldFossum IF15.00+0.084.07
4Kasper FosserHeming Orientering15.04+0.124.09
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.16+0.244.12
6Oskar Spets StorhovFreidig15.21+0.294.13
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15.22+0.304.13
8Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15.24+0.324.14
9Oscar LyngenFrol IL15.32+0.404.16
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.46+0.544.20
11Einar MelsomFossum IF15.54+1.024.22
11Sebastian DalandKristiansand OK15.54+1.024.22
13Øyvind WiggenByåsen IL15.55+1.034.23
14Jørgen BaklidKonnerud IL16.02+1.104.25
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.08+1.164.26
16Even-Johan KaspersenMo OK16.20+1.284.29
17Kjetil MølnvikFreidig16.25+1.334.31
18Mathias HermstadFreidig16.27+1.354.31
19Styrk Hundseid KamsvågFossum IF16.29+1.374.32
20Erling HjermstadFossum IF16.31+1.394.33
20Steinar KollerudLillomarka OL16.31+1.394.33
20Marius PyttenKristiansand OK16.31+1.394.33
23Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16.47+1.554.37
24Olivier MeyerOLG Murten17.04+2.124.42
25Anders HaugskottOL Trollelg17.36+2.444.50
26Johannes K. MidtbøWing OK18.00+3.084.57
27Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg18.46+3.545.10
28Brage JørumByåsen IL19.06+4.145.15
29Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.10+4.185.16
30Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.22+4.305.20
31John RundeKristiansand OK19.27+4.355.21
32Joar GjerdahlKonnerud IL19.46+4.545.26
33Bjørn Anders FlågenHeming Orientering20.05+5.135.31
34Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK21.49+6.576.00
35Martin Borge HeirFossum IF22.01+7.096.03
36Thomas KortNord-Østerdal OK22.04+7.126.04
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Mathias VindalFreidigdiskvalifisert
Håkon GrandeVerdal OKikke startet
Ole KostølKristiansand OKikke startet
Trygve LægranSteinkjer OKikke startet

D 13-16

3 080 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL15.445.06
2Dina ReitanFreidig17.14+1.305.35
3Lene Berg HanssenByåsen IL17.29+1.455.40
4Frida HaugskottOL Trollelg17.31+1.475.41
5Anniken RanvikKonnerud IL17.50+2.065.47
6Hedda Hoff HagenByåsen IL17.54+2.105.48
7Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18.39+2.556.03
8Andrea RanvikKonnerud IL18.54+3.106.08
9Jorun BækkenOs IL19.19+3.356.16
10Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL19.30+3.466.19
11Tale Tannvik SkeiFreidig20.05+4.216.31
12Vilde Lereim StorliFreidig20.23+4.396.37
13Eli KolstadMo OK20.54+5.106.47
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL21.02+5.186.49
15Ane Malene KolstadFreidig21.42+5.587.02
16Maren VikenByåsen IL22.46+7.027.23
17Mari Landro SvingheimKonnerud IL24.59+9.158.06
18Anna RenolenWing OK25.47+10.038.22
19Thea LandKonnerud IL31.58+16.1410.22
Mari EidsmoFreidigikke startet

H 13-16

3 630 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK16.284.32
2Simen Spets StorhovFreidig16.56+0.284.39
3Even LindaasVang OL17.25+0.574.47
4Vegard KittilsenFreidig17.26+0.584.48
5Kristian Fredrik LynumFreidig18.34+2.065.06
6Kristian PyttenKristiansand OK18.41+2.135.08
7Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.47+2.195.10
8Tobias AlstadFrol IL18.55+2.275.12
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.55+2.275.12
10David RundeKristiansand OK19.03+2.355.14
10Mats EidsmoFreidig19.03+2.355.14
12Elias BergsetIL Veten19.48+3.205.27
13Jonas GrønliFreidig20.22+3.545.36
14Are LodgaardByåsen IL20.30+4.025.38
15Mikkel HoltFreidig20.38+4.105.41
16Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL20.39+4.115.41
17Jonas VindalWing OK20.40+4.125.41
18Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.47+5.196.00
19Håkon HolstadFreidig22.09+5.416.06
20Nikolai NordhaugKonnerud IL23.02+6.346.20
21Martin Grøntvedt PedersenWing OK25.03+8.356.54
22Jostein RøFreidig25.37+9.097.03
23Petter Andreas LonaWing OK27.11+10.437.29
24Kenneth KjelaasMalvik IL27.36+11.087.36
25Nicolai HarvikKonnerud IL27.55+11.277.41
26Kasper RamloOs IL29.34+13.068.08
27Mats LindaasElverum OK31.33+15.058.41
28William P WalsethMalvik IL35.12+18.449.41
Matias NissenFreidigdiskvalifisert
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Jo Even KolstadFreidigikke startet
August MaskeFreidigikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet
Alexander Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

D 40-

3 080 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig17.585.50
2Margot Bolstad LynumFreidig18.11+0.135.54
3Rine HanssenByåsen IL18.32+0.346.01
4Isa HeggedalKonnerud IL18.52+0.546.07
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19.20+1.226.16
6Tone AlmåsIL Leik19.55+1.576.27
6Marita HernandezOL Toten-Troll19.55+1.576.27
8Nina-Beate LiabakkByåsen IL20.16+2.186.34
9Hilde ForbordMalvik IL20.40+2.426.42
10Doris Stien KaspersenMo OK22.48+4.507.24
11Heidi ØstliRaumar Orientering24.43+6.458.01
12Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)27.59+10.019.05
13Gro EllegaardVang OL33.46+15.4810.57
Susanna BrynhildsenWing OKdiskvalifisert

H 40-

3 630 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig16.064.26
2Jens Even StorhovFreidig18.14+2.085.01
3Øyvind SchjelderupFreidig20.40+4.345.41
4Ingebrigt FuglemMalvik IL21.34+5.285.56
5Eivind LonaWing OK21.41+5.355.58
6Terje MidtbøWing OK22.08+6.026.05
7Kjell MaroniByåsen IL22.42+6.366.15
8Øystein WiggenByåsen IL22.44+6.386.15
9Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn23.29+7.236.28
10Arild HeggesetFreidig24.26+8.206.43
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)24.51+8.456.50
12Stig WiestVang OL30.26+14.208.23
13Morten EngebretsenRaumar Orientering37.58+21.5210.27
Tore KolstadMo OKdiskvalifisert
Lauri LahtmäeOK Kapediskvalifisert

H 60-

3 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Endre HoveByåsen IL26.547.24
2Arnulf VillmoKorgen IL27.01+0.077.26
3Magnus LandstadFreidig28.16+1.227.47
4Øistein ÅsmulOL Trollelg30.50+3.568.29
5Nils Olav VennevikFreidig31.29+4.358.40
6Robert StrømWing OK32.20+5.268.54
7Roar ForbordMalvik IL36.43+9.4910.06
Bjørn BergerByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor