Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, wRE-sprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

H 21-

4 300 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tim RobertsonFossum IF15.28
2Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK15.33+0.05
3Carl Petter LyngenFrol IL15.47+0.19
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.47+0.19
5Chris SmithardDeeside16.07+0.39
6Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering16.11+0.43
6Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering16.11+0.43
8Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL16.15+0.47
9Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.26+0.58
10Emil AhlbäckFossum IF16.29+1.01
11Ulf Forseth IndgaardFrol IL16.31+1.03
12Johan Asphjell BjørnaasFrol IL16.34+1.06
13Yngve SkogstadFrol IL16.36+1.08
14Sindre JohannessenFreidig16.44+1.16
15Per Melander OftenNTNUI16.45+1.17
16Vegard RuttenborgNTNUI16.52+1.24
17Jonas Klausen EspedalNTNUI16.55+1.27
18Terje MaroniByåsen IL16.56+1.28
19Bjørn LundanesNTNUI17.02+1.34
20Gaute FriestadKristiansand OK17.15+1.47
21Ove BaardsgaardOL Trollelg17.20+1.52
22Eivind HøydalNTNUI17.31+2.03
23Tue LassenOK Pan Århus17.33+2.05
24Paul SirumFrol IL17.36+2.08
25Sverre Turter SandvoldNTNUI18.03+2.35
26Gustav FiskumNTNUI18.18+2.50
27Christian HohlWing OK18.23+2.55
28Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI18.41+3.13
29Isak BergsetNTNUI18.42+3.14
30Øystein HaugFrol IL19.14+3.46
31Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19.20+3.52
32Sigurd StenvikByåsen IL19.23+3.55
33Gunnar A FiskumNTNUI19.24+3.56
34Lok Hin MaVaregg Fleridrett19.32+4.04
35Niklas ProforsNTNUI19.34+4.06
36Håvard Krey HansenOK Silsand19.59+4.31
37Eirik AalNTNUI20.11+4.43
38Sondre KongsgårdNTNUI20.34+5.06
39Tim UtengOK Silsand21.19+5.51
40Jakob Kalvig SkoganNTNUI21.27+5.59
41Roar SkulbørstadOL Trollelg21.45+6.17
42Odd-Ivan LorentsenOK Silsand22.18+6.50
43Ola KeiseråsIL Leik22.57+7.29
44Arne Johannes LøkkenNTNUI23.18+7.50
45Bruno NazárioKristiansand OK24.27+8.59
46Svein Harald HansenOK Silsand30.25+14.57
Harald KalagerNTNUIdiskvalifisert
Ruben OlsenOK Silsandikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor