Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, fredagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

NTNUI

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon Fruseth ChristiansenH 17-20 (137)14.24+0.453.39
4Kristine FjellangerD 21- (90)14.18+1.144.11
4Sindre Østgulen DeiszH 21- (148)13.38+0.373.28
4Marte Hoff HagenD 17-20 (131)15.14+0.434.28
7Mai Elin WatsonD 21- (90)14.57+1.534.23
11Julie StørmerD 21- (90)15.29+2.254.32
12Gry GranstedtD 21- (90)15.44+2.404.37
13Vegard RuttenborgH 21- (148)14.04+1.033.34
14Anna UlvensøenD 21- (90)16.11+3.074.45
15Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (90)16.27+3.234.49
15Jonas Klausen EspedalH 21- (148)14.15+1.143.37
16Aurora FossøyD 21- (90)16.36+3.324.52
17Per Melander OftenH 21- (148)14.31+1.303.41
18Kajsa Stina SandstadD 21- (90)16.54+3.504.57
18Gunhild Rogne HallandD 21- (90)16.54+3.504.57
21Live Bredholt JørgensenD 21- (90)17.03+3.595.00
21Sverre Turter SandvoldH 21- (148)15.03+2.023.49
22Camilla ÖhmanD 21- (90)17.19+4.155.05
23Eivind HøydalH 21- (148)15.12+2.113.52
24Johanne RaknerD 21- (90)17.56+4.525.16
24Gustav FiskumH 21- (148)15.18+2.173.53
24Helene OmdalD 17-20 (131)17.19+2.485.05
25Hildegunn HeggøyD 21- (90)18.37+5.335.28
26Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (148)15.25+2.243.55
26Kristine FjeldboD 21- (90)18.58+5.545.34
27Heidi JensenD 21- (90)19.30+6.265.43
29Karoline Dahl FosbyD 21- (90)19.48+6.445.48
29Kristoffer NeslandH 21- (148)16.22+3.214.09
30Maria Dahl FosbyD 21- (90)25.47+12.437.34
30Niklas ProforsH 21- (148)16.31+3.304.12
30Silje ArntzenD 17-20 (131)17.50+3.195.14
31Kristine AusenD 17-20 (131)17.53+3.225.15
32Eirik AalH 21- (148)16.47+3.464.16
33Jakob Kalvig SkoganH 21- (148)16.52+3.514.17
39Arne Johannes LøkkenH 21- (148)20.27+7.265.12
39Synne FossøyD 17-20 (131)20.46+6.156.05
Karine Hagesæther FossD 21- (90)diskvalifisert
Ingunn SandbakkD 21- (90)diskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenH 21- (148)diskvalifisert
Bjørn LundanesH 21- (148)diskvalifisert
Henrik UpsalH 17-20 (137)diskvalifisert
Kristin AntonsenD 21- (90)diskvalifisert
Isak BergsetH 21- (148)diskvalifisert
Ingvild TorgersenD 17-20 (131)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor