Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, fredagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

H 21-

3 930 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.01
2Tim RobertsonFossum IF13.23+0.22
3Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK13.28+0.27
4Chris SmithardDeeside13.38+0.37
4Tue LassenOK Pan Århus13.38+0.37
4Carl Petter LyngenFrol IL13.38+0.37
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.38+0.37
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.38+0.37
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.39+0.38
10Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering13.52+0.51
10Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering13.52+0.51
12Yngve SkogstadFrol IL13.56+0.55
13Vegard RuttenborgNTNUI14.04+1.03
14Sindre JohannessenFreidig14.08+1.07
15Jonas Klausen EspedalNTNUI14.15+1.14
16Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.19+1.18
17Per Melander OftenNTNUI14.31+1.30
18Paul SirumFrol IL14.43+1.42
19Ove BaardsgaardOL Trollelg14.50+1.49
20Jan SchmidOL Trollelg14.55+1.54
21Sverre Turter SandvoldNTNUI15.03+2.02
22Terje MaroniByåsen IL15.11+2.10
23Eivind HøydalNTNUI15.12+2.11
24Gustav FiskumNTNUI15.18+2.17
25Øystein HaugFrol IL15.20+2.19
26Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI15.25+2.24
27Christian HohlWing OK15.50+2.49
28Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL16.01+3.00
29Kristoffer NeslandNTNUI16.22+3.21
30Niklas ProforsNTNUI16.31+3.30
31Håvard Krey HansenOK Silsand16.40+3.39
32Eirik AalNTNUI16.47+3.46
33Jakob Kalvig SkoganNTNUI16.52+3.51
34Sigurd StenvikByåsen IL17.06+4.05
35Lok Hin MaVaregg Fleridrett17.32+4.31
36Ola KeiseråsIL Leik17.58+4.57
37Tim UtengOK Silsand19.38+6.37
38Odd-Ivan LorentsenOK Silsand20.05+7.04
39Arne Johannes LøkkenNTNUI20.27+7.26
40Bruno NazárioKristiansand OK20.55+7.54
41Svein Harald HansenOK Silsand21.36+8.35
Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Emil AhlbäckFossum IFdiskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIdiskvalifisert
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Ruben OlsenOK Silsandikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor