Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, fredagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

D 17-20

3 405 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL14.31
2Tonje VassendFossum IF15.01+0.30
2Ingrid LundanesEmblem IL15.01+0.30
4Marte Hoff HagenNTNUI15.14+0.43
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15.16+0.45
6Malin SandstadFreidig15.30+0.59
7Ragnhild EideByåsen IL15.32+1.01
8Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL15.34+1.03
9Maren GrandeFrol IL15.48+1.17
10Vera MelkildFreidig15.49+1.18
11Julie HjortlandLarvik OK15.50+1.19
12Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)16.07+1.36
13Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)16.09+1.38
14Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16.16+1.45
15Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.17+1.46
16Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb16.22+1.51
17Heidi Therese WiestVang OL16.32+2.01
18Marte Lien JohnsenByåsen IL16.35+2.04
19Nina Asheim BirkelandHalden SK16.38+2.07
20Margrethe WisløffAsker Skiklubb16.46+2.15
21Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering16.51+2.20
22Åshild KolstadFreidig16.53+2.22
23Ragnhild HjermstadFossum IF17.08+2.37
24Helene OmdalNTNUI17.19+2.48
25Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering17.21+2.50
26Marie Bakken SørensenFreidig17.25+2.54
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL17.37+3.06
28Ellen Marie AriansenLillomarka OL17.41+3.10
28Line SølbergOL Trollelg17.41+3.10
30Silje ArntzenNTNUI17.50+3.19
31Kristine AusenNTNUI17.53+3.22
32Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.12+3.41
33Emma ArnesenByåsen IL18.43+4.12
34Pernille OpheimFreidig18.46+4.15
35Idun BækkenOs IL19.05+4.34
36Camilla KaleniusMo OK19.22+4.51
37Ella Eriksen KongsvikWing OK19.51+5.20
38Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering20.32+6.01
39Synne FossøyNTNUI20.46+6.15
40Maria Ulseth SylteFreidig21.10+6.39
41Andrine VikenByåsen IL21.43+7.12
Evine Westli AndersenLøten o-lagdiskvalifisert
Ingvild WangLillomarka OLdiskvalifisert
Ingvild TorgersenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor