Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola, løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola, løp 6
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 2 desember 2015

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Elling Aakrekort-A (21)54.52+21.39

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sindre R Holtlang-A (20)43.01+0.32
18Anders Kristian Holtlang-A (20)59.10+16.41

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Alexander Repstad Storemyrlang-A (20)1.11.41+29.12

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Serine Kierulf DirdalC-løype (6)28.09
1Arne Kierulf Dirdalkort-A (21)33.13
2Martin Edvardsenkort-A (21)36.59+3.46
3Ana Maria WilhelmsenC-løype (6)36.11+8.02
4Henrik Kaupang LyeC-løype (6)46.07+17.58
5Ida Lie SørensenC-løype (6)46.11+18.02
6Ole Edvard HjortlandC-løype (6)46.40+18.31
7Tobias Kristensenlang-A (20)47.24+4.55
8Anders Bjørningstad Kristoffersenlang-A (20)50.06+7.37
12Ida Vår Dirdalkort-A (21)42.52+9.39
13Per Olav Gulbrandsenkort-A (21)43.16+10.03
14Ida Sofie Hjortlandkort-A (21)43.17+10.04
16Peder Rauanlang-A (20)56.42+14.13
16Tom Kristensenkort-A (21)47.11+13.58
21Per Øystein Andersenkort-A (21)1.13.02+39.49
Kåre Thorbjørnsenkort-A (21)ikke startet

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Petter Løelang-A (20)50.08+7.39
11Jørn Myrlandlang-A (20)53.21+10.52

OK Skeidi

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole Flaattenlang-A (20)42.29
2Tonny LindquistC-løype (6)30.45+2.36
3Jan Glittumkort-A (21)37.00+3.47
4Helge Gisholtlang-A (20)44.42+2.13
10Inge Glittumlang-A (20)50.19+7.50
15Fredrik Pollandlang-A (20)54.06+11.37
20Gro Pedersenkort-A (21)1.11.05+37.52

Porsgrunn OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Dag Ausenlang-A (20)46.18+3.49
5Camilla L. Rosenvoldkort-A (21)37.47+4.34
6Rasmus Mathisenlang-A (20)47.04+4.35
6Hilde Kristine Rosenvoldkort-A (21)38.04+4.51
7Anders L. Rosenvoldkort-A (21)38.48+5.35
8Tobias Mathisenkort-A (21)39.25+6.12
9Magne Wiig Mathisenkort-A (21)39.29+6.16
10Eli Marie Wiigkort-A (21)39.56+6.43
11Håkon Kornmokort-A (21)41.01+7.48
13Jan Gatevoldlang-A (20)53.32+11.03
14Emilie Westinlang-A (20)53.45+11.16
15Atle Remmekort-A (21)44.26+11.13
17Kjell Westinlang-A (20)58.18+15.49
17Arne Næss Johnsenkort-A (21)50.45+17.32
19Kjell Meenkort-A (21)56.07+22.54
Lars Magne Klovningkort-A (21)ikke startet
Eli Jorid KlovningC-løype (6)ikke startet

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Gisle Nysæterlang-A (20)43.48+1.19
4Bjørn Richard Kirstekort-A (21)37.07+3.54
12Herman Aarstrand Kirstelang-A (20)53.23+10.54
19Frode Nysæterlang-A (20)59.15+16.46
Skjalg Nysæterlang-A (20)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival