Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 16 april 2016

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tonje Aasheim NymarkD16-18 (12)15.37+1.217.11
7Gunhild ForlandD19- (13)20.32+5.468.31
8Tove AasheimD19- (13)21.26+6.408.53

Bergens TF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siren GreveD60- (2)19.229.41
2Dagfinn HoleH60- (4)19.07+1.028.48
2Astri Ese HoleD60- (2)29.39+10.1714.49
6Andreas DaleH13-15 (18)17.01+4.588.30
7Andreas NysæterH13-15 (18)17.13+5.108.36
0Sigve Rygg EikelandH13-15 (18)diskvalifisert

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Birk Bell LysakerH13-15 (18)13.39+1.366.49
5Hanne DaltveitD16-18 (12)16.32+2.167.37
11Runa AlmelandD16-18 (12)19.23+5.078.55
12Halvor Fetveit SundalH13-15 (18)18.55+6.529.27

Fitjar IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Harald WesterheimH60- (4)19.49+1.449.07
21Rolf Atle RolfsnesH19- (28)20.48+7.247.45
25Øyvind SkålevikH19- (28)23.41+10.178.50

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Janne Tjørhom AasheimD13-15 (9)15.30+0.597.45
6Ann Karin TjørhomD19- (13)20.18+5.328.25

Gneist, IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Andreas G. PoldenH19- (28)13.38+0.145.05
3Mariell ArntzenD19- (13)18.22+3.367.37
7Ingunn Torød BusetD16-18 (12)17.28+3.128.02
8Anny Patterson MøklebustD13-15 (9)22.24+7.5311.12
9Andrea SkageD13-15 (9)25.44+11.1312.52
9Mads Jørgen SkageH13-15 (18)18.00+5.579.00
13Lars EvensenH13-15 (18)19.18+7.159.39
15Sindre Haaland WesterbøH13-15 (18)21.26+9.2310.43
16Tom JohannessenH19- (28)18.46+5.227.00

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieH13-15 (18)12.036.01
5Aleksander JørgensenH13-15 (18)15.46+3.437.53
7Jostein BaustadH16-18 (7)16.54+3.357.00
13Anita SælevikD19- (13)25.38+10.5210.38
24Per Bjarne MyhreH19- (28)22.49+9.258.30
27Alf Inge LindtnerH19- (28)31.11+17.4711.38

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helen MartinsenD19- (13)16.38+1.526.54
6Oda Kjellevold MaldeD13-15 (9)20.54+6.2310.27
6Eli Fjellbirkeland JohannesenD16-18 (12)17.10+2.547.54
7Mari Fjellbirkeland JohannesenD13-15 (9)22.10+7.3911.05
10Marian KjellevoldD19- (13)22.40+7.549.24
11Hege FjellbirkelandD19- (13)24.45+9.5910.16
12Hedvig Kjellevold MaldeD16-18 (12)20.50+6.349.36

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Robert FredriksenH19- (28)18.00+4.366.42

Osterøy IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Dagfinn GjerstadN-Åpen (6)23.31+9.5515.16
5Ragnhild BalsvikD19- (13)19.40+4.548.09
5Magnus GjerstadH16-18 (7)15.54+2.356.35

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ida Johanne AadlandD16-18 (12)16.22+2.067.32
8Per Arne AadlandH19- (28)15.51+2.275.54

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiD16-18 (12)14.166.34
2Marie Line FurlandD16-18 (12)14.54+0.386.51
9Sunniva OmdalD16-18 (12)17.57+3.418.16
0Ove HaugvaldstadH19- (28)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar SakseidH60- (4)18.058.20
4Svein EliassenH60- (4)34.53+16.4816.04
23Espen Fyhn NilsenH19- (28)21.02+7.387.50

Stord Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Selma AndresenN-Åpen (6)13.368.49
0Frida Kyvik SkardN-Åpen (6)16.16+2.4010.33
0Tonje RykkjeN-Åpen (6)22.22+8.4614.31
0Nora RykkjeN-Åpen (6)17.08+3.3211.07
0Erika JægerN-Åpen (6)22.30+8.5414.36
1Johannes AndersenC-Åpen (3)19.5912.34
2Stian RykkjeH16-18 (7)13.54+0.355.46
4Annie MyhreD13-15 (9)17.25+2.548.42
6Magnus AarbøH16-18 (7)16.39+3.206.54
11Jarle HauglandH19- (28)17.04+3.406.22
11Ivan KrutikovH13-15 (18)18.52+6.499.26
15Håkon RykkjeH19- (28)18.24+5.006.51
17Jørgen WesterheimH13-15 (18)26.00+13.5713.00
20Ingvar RafdalH19- (28)20.35+7.117.40

Sveio OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Kjetil FiskåH19- (28)24.38+11.149.11

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidD13-15 (9)14.317.15
1Torild MyrliA-Åpen (2)25.0411.36
2May-lill DammA-Åpen (2)27.47+2.4312.51
2Tora Aasheim NymarkD13-15 (9)14.36+0.057.18
8Ulrik HellenH13-15 (18)17.30+5.278.45
17Martin DammH19- (28)19.01+5.377.05
22Kjetil DammH19- (28)20.53+7.297.47

Varegg Fleridrett

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikD/H-10 (1)28.2717.53
1Kristin LöfgrenD19- (13)14.466.07
1Per Harald Havnen JohansenH19- (28)13.245.00
1Kristian RykkjeH16-18 (7)13.195.31
2Vibeke NymoC-Åpen (3)33.44+13.4521.12
3Torill Kjenes HauglandC-Åpen (3)33.52+13.5321.17
3Kristian Fredrik ThomassenH13-15 (18)14.16+2.137.08
3Jonathan AlbonH19- (28)13.56+0.325.11
3Mathias RosenlundH16-18 (7)15.43+2.246.31
4Erik BohneH13-15 (18)14.36+2.337.18
4Olena StrugalovaD19- (13)19.15+4.297.59
4Alan CherryH19- (28)14.05+0.415.15
4Aune DørmænenH16-18 (7)15.50+2.316.34
5Markus Kjærner-SembH19- (28)14.28+1.045.23
5Eirunn Husby NordstadD13-15 (9)19.06+4.359.33
6Ronny RykkjeH19- (28)15.03+1.395.36
7Vyacheslav MukhidinovH19- (28)15.08+1.445.38
8Ida LehmannD16-18 (12)17.47+3.318.11
9Inger BjergaD19- (13)22.01+7.159.08
9Oskar RøenH19- (28)15.54+2.305.55
10Ørjan Svaland AasH19- (28)16.22+2.586.06
10Magnus LehmannH13-15 (18)18.02+5.599.01
10Ragnhild BohneD16-18 (12)18.28+4.128.30
12Jan Kjærner-SembH19- (28)17.19+3.556.27
12Astrid Oline ErvikD19- (13)25.16+10.3010.29
14Gernot DoppelhoferH19- (28)18.12+4.486.47
14Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-15 (18)20.20+8.1710.10
16Kristoffer Kjenes HauglandH13-15 (18)22.27+10.2411.13
18Helge Tiger HauglandH19- (28)19.24+6.007.14
19Kim-Andrè Kjenes HauglandH19- (28)19.27+6.037.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor