Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 24 september 2017

H17-20

43 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11.41.03
Mats Eidsmo31.565+0.3131.565+0.31
Oskar Spets Storhov34.279+3.391.06.237+2+3.28+2.57
Håvard Eidsmo34.4011.41.031-6
2Konnerud IL 11.41.14+0.11
Aslak Heimdal32.078+0.4232.078+0.42
Jørgen Baklid30.4811.02.551-7
Audun Heimdal38.196+3.391.41.142+1+0.11+0.11
3Halden SK 11.41.55+0.52
Niels Christian Hellerud31.292+0.0431.292+0.04
Peter Nordbrøden32.585+2.101.04.274+2+1.32+1.28
Håkon Raadal Bjørlo37.284+2.481.41.553-1+0.52-0.40
4Nydalens SK 11.42.30+1.27
Lukas Liland34.0511+2.4034.0511+2.40
Eirik Langedal Breivik31.142+0.261.05.195-6+2.24-0.16
Elias Jonsson37.112+2.311.42.304-1+1.27-0.57
5Fossum IF 11.43.39+2.36
Erik Hæstad Bjørnstad32.006+0.3532.006+0.35
Einar Melsom34.177+3.291.06.1760+3.22+2.47
Erling Hjermstad37.223+2.421.43.395-1+2.36-0.46
6Kristiansand OK 11.43.45+2.42
Marius Pytten31.25131.251
Sebastian Daland32.254+1.371.03.502+1+0.55+0.55
Marius Aurebekk39.558+5.151.43.456+4+2.42+1.47
7Heming Orientering 11.45.51+4.48
Bjørn Anders Flågen35.0621+3.4135.0621+3.41
Ulrik Astrup Arnesen33.156+2.271.08.218-13+5.26+1.45
Kasper Fosser37.305+2.501.45.517-1+4.48-0.38
8Asker Skiklubb 11.48.15+7.12
Henrik Fredriksen Aas32.017+0.3632.017+0.36
Sander Arntzen32.183+1.301.04.193-4+1.24+0.48
Vegard Gulbrandsen43.5614+9.161.48.158+5+7.12+5.48
9Emblem IL 11.50.16+9.13
Erlend Nilsen Sandnes31.333+0.0831.333+0.08
Ingrid Lundanes38.1120+7.231.09.4412+9+6.49+6.41
Kristian Nilsen Sandnes40.329+5.521.50.169-3+9.13+2.24
10OL Trollelg 11.50.17+9.14
Hallvard Seim Grøvlen31.514+0.2631.514+0.26
Olav Andreas Remmen37.0816+6.201.08.5910+6+6.04+5.38
Anders Haugskott41.1810+6.381.50.17100+9.14+3.10
11Freidig 21.50.42+9.39
Oscar Lyngen34.1012+2.4534.1012+2.45
Vegard Kittilsen34.5410+4.061.09.0411-1+6.09+3.24
Adrian Opheim41.3811+6.581.50.42110+9.39+3.30
12Nydalens SK 21.54.09+13.06
Lars Young Vik34.2013+2.5534.2013+2.55
Isak Jonsson34.218+3.331.08.419-4+5.46+2.51
Halvor Tørnqvist Halden45.2817+10.481.54.0912+3+13.06+7.20
13Halden SK 21.57.17+16.14
Erlend Brendstuen34.5618+3.3134.5618+3.31
August Asheim Birkeland37.1117+6.231.12.0715-3+9.12+5.41
Olav Milian Schmitt Gran45.1016+10.301.57.1713-2+16.14+7.02
14Asker Skiklubb 21.57.49+16.46
Axel Hoveid34.2214+2.5734.2214+2.57
Eivind Øfsthus Gravir39.1722+8.291.13.3920+6+10.44+7.47
Per Clemet Wisløff44.1015+9.301.57.4914-6+16.46+6.02
15Fossum IF 21.58.35+17.32
Øyvind Hjermstad39.5231+8.2739.5231+8.27
Tarjei Holo36.5912+6.111.16.5121-10+13.56+5.29
Martin Borge Heir41.4412+7.041.58.3515-6+17.32+3.36
16OL Tønsberg og omegn 11.58.38+17.35
Mathias Gløersen34.0310+2.3834.0310+2.38
Trym B Island38.0819+7.201.12.1117+7+9.16+6.38
Øystein Fruseth Christiansen46.2719+11.471.58.3816-1+17.35+8.19
17Freidig 31.58.44+17.41
Simen Spets Storhov35.0923+3.4435.0923+3.44
Mathias Vindal37.0414+6.161.12.1318-5+9.18+5.34
Mathias Hermstad46.3120+11.511.58.4417-1+17.41+8.23
18Sturla, IF 11.59.07+18.04
Sturla Frydenlund35.0019+3.3535.0019+3.35
Ole Jørgen Bogen Arenth37.0715+6.191.12.0715-4+9.12+5.37
Johan Kristian Undeland47.0021+12.201.59.0718+3+18.04+8.52
19Porsgrunn OL 11.59.28+18.25
Rasmus Mathisen35.1425+3.4935.1425+3.49
Håkon Kornmo38.2421+7.361.13.3819-6+10.43+6.54
Alexander Repstad Storemyr45.5018+11.101.59.28190+18.25+7.42
20Freidig 42.02.33+21.30
Jonas Grønli35.1124+3.4635.1124+3.46
Jo Even Kolstad36.4411+5.561.11.5513-11+9.00+5.14
Kristian Fredrik Lynum50.3825+15.582.02.3320+7+21.30+12.30
21Vang OL 12.04.07+23.04
Eskil Frøisland39.5932+8.3439.5932+8.34
Even Lindaas41.2623+10.381.21.2527-5+18.30+9.56
Njaal Ellegaard Melby42.4213+8.022.04.0721-6+23.04+4.34
22Fredrikstad SK 12.04.47+23.44
Sondre Ottesen36.5829+5.3336.5829+5.33
Eirik Imrik48.1132+17.231.25.0931+2+22.14+16.41
Herman Ryen Martinsen39.387+4.582.04.4722-9+23.44+1.30
23Kongsberg OL 12.05.47+24.44
Tord Strand35.0722+3.4235.0722+3.42
Håkon Lund36.5912+6.111.12.0614-8+9.11+5.29
Sølve Drage53.4128+19.012.05.4723+9+24.44+15.33
24Varegg Fleridrett 12.07.08+26.05
Magnus Gjerstad34.2415+2.5934.2415+2.59
Kristian Rykkje43.1925+12.311.17.4322+7+14.48+11.49
Stian Rykkje49.2523+14.452.07.0824+2+26.05+11.17
25Nydalens SK 32.11.10+30.07
Jørgen Wulfsberg39.0530+7.4039.0530+7.40
Audun Bergan41.2924+10.411.20.3426-4+17.39+9.59
Sander H. Rogndokken50.3624+15.562.11.1025-1+30.07+12.28
26Bodø og Omegn IF Orientering 12.15.31+34.28
Trygve Kongsbakk40.1133+8.4640.1133+8.46
Marius Ekrem Finstad44.1627+13.281.24.2730-3+21.32+12.46
Espen Samuelsen Skiri51.0426+16.242.15.3126-4+34.28+12.56
27Freidig 52.19.07+38.04
Lars Sandstad34.2816+3.0334.2816+3.03
Matias Nissen52.0535+21.171.26.3333+17+23.38+20.35
Håkon Holstad52.3427+17.542.19.0727-6+38.04+14.26
28Fossum IF 32.20.55+39.52
Peter Gisholt42.4534+11.2042.4534+11.20
Eivind Berner Myhre43.4526+12.571.26.3032-2+23.35+12.15
Oscar Hæstad Bjørnstad54.2529+19.452.20.5528-4+39.52+16.17
29OL Tønsberg og omegn 22.21.34+40.31
Anders Krona Haflan35.1726+3.5235.1726+3.52
Morten Krona Haflan46.0929+15.211.21.2628+2+18.31+14.39
Olav Aasmundtveit Hoff1.00.0832+25.282.21.3429+1+40.31+22.00
30Byåsen IL 12.21.50+40.47
Petter Liabakk Eriksen35.1827+3.5335.1827+3.53
Brage Jørum45.1328+14.251.20.3125-2+17.36+13.43
Are Lodgaard1.01.1933+26.392.21.5030+5+40.47+23.11
31Birkenes IL 12.24.05+43.02
Asgeir Reiersen Jensen35.2128+3.5635.2128+3.56
Magnus Mosfjell52.1036+21.221.27.3134+6+24.36+20.40
Sigurd Svaland Aas56.3431+21.542.24.0531-3+43.02+18.26
32Larvik OK 12.27.09+46.06
Tobias Kristensen32.199+0.5432.199+0.54
Anders Bjørningstad Kristoffersen47.1530+16.271.19.3423+14+16.39+15.45
Jens Didrik Berg1.07.3535+32.552.27.0932+9+46.06+29.27
33Raumar Orientering 12.31.24+50.21
Øistein Fagerli Næss43.0435+11.3943.0435+11.39
Anders Horvei37.2518+6.371.20.2924-11+17.34+5.55
Emil Bjørnstad Strand1.10.5536+36.152.31.2433+9+50.21+32.47
34Vang OL 22.35.57+54.54
Jostein Svaland Dale44.2836+13.0344.2836+13.03
Sverre Narum48.5134+18.031.33.1935-1+30.24+17.21
Ole Johan Bråten1.02.3834+27.582.35.5734-1+54.54+24.30
35Oppsal Orientering 12.40.05+59.02
Lavran Thorstensen1.03.4937+32.241.03.4937+32.24
Ludvig Rødnes48.1132+17.231.52.00370+49.05+16.41
Ole Martin Edstrøm48.0522+13.252.40.0535-2+59.02+9.57
36Lillomarka OL 12.40.10+59.07
Elias Skjolden Sørensen35.0320+3.3835.0320+3.38
Mathias Pedersen Vold1.08.4837+38.001.43.5136+16+40.56+37.18
Eirik Høst Fossgard56.1930+21.392.40.10360+59.07+18.11
37Konnerud IL 22.44.18+1.03.15
Joar Gjerdahl34.3817+3.1334.3817+3.13
Nicolai Harvik48.0131+17.131.22.3929+12+19.44+16.31
Nikolai Nordhaug1.21.3937+46.592.44.1837+8+1.03.15+43.31
Kristiansand OK 2diskvalifisert
Kristian Pyttendiskvalifisertdiskvalifisert
David Rundediskvalifisertdiskvalifisert
Johannes Bakke Aashamardiskvalifisertdiskvalifisert
Wing OK 1diskvalifisert
Asbjørn Midtbødiskvalifisertdiskvalifisert
Jonas Vindaldiskvalifisertdiskvalifisert
Johannes Karstein Midtbødiskvalifisertdiskvalifisert
Asker Skiklubb 3brutt
Bjørnar Løvlibruttbrutt
Vegard Løvlibruttbrutt
bruttbrutt
Fossum IF 4brutt
Sivert Sande Kvermebruttbrutt
Jan Erik Naessbruttbrutt
bruttbrutt
Heming Orientering 2brutt
Petter Astrup Arnesenbruttbrutt
Sverre Bang Støengbruttbrutt
bruttbrutt
Oppsal Orientering 2brutt
William Resvoll Skaugbruttbrutt
bruttbrutt
bruttbrutt
Mo OK 1inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor