Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup finale sr-jr

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finale sr-jr
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 23 september 2017

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H16 | D16 | H16 U | D16 U | Direkte Kort | Direkte Lang

D 17-18

3 150 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb33.3210.38
2Hanne VassendPorsgrunn OL34.18+0.4610.53
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK34.43+1.1111.01
4Ane DyrkornEiker OL35.02+1.3011.07
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF35.25+1.5311.14
6Thea DyrkornEiker OL36.26+2.5411.33
7Ragnhild EideByåsen IL37.13+3.4111.48
8Åsne Naadland HoloFossum IF37.22+3.5011.51
9Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL37.31+3.5911.54
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF38.54+5.2212.20
11Marlin HaavengenKongsberg OL40.12+6.4012.45
12Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK40.24+6.5212.49
13Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF40.35+7.0312.53
14Ingvil AhlsandNydalens SK40.42+7.1012.55
15Marte Lien JohnsenByåsen IL41.13+7.4113.05
16Lene Berg HanssenByåsen IL41.41+8.0913.13
17Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb42.05+8.3313.21
18Karoline AuneHalden SK42.20+8.4813.26
19Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL42.41+9.0913.33
20Vilde Årøen LykkeEmblem IL43.02+9.3013.39
21Vera MelkildFreidig44.05+10.3313.59
22Tora IndregardIL BUL-Tromsø44.28+10.5614.06
22Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss44.28+10.5614.06
24Solveig Eline BergIL Tyrving44.43+11.1114.11
25Aurora GjølsjøOK Moss45.06+11.3414.19
26Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK45.25+11.5314.25
27Aurora MoholthKongsberg OL46.01+12.2914.36
28Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK46.13+12.4114.40
29Karianne Olsvik DengerudNydalens SK46.28+12.5614.45
30Linn Mei WaalerMåren OK46.39+13.0714.48
31Agnethe HasliGjø-Vard OL46.47+13.1514.51
32Thea Sildnes BaklidKonnerud IL47.19+13.4715.01
33Synne Marie KvammeWing OK47.22+13.5015.02
34Anna MeenPorsgrunn OL47.38+14.0615.07
35Pernille KatlaFossum IF47.58+14.2615.13
36Helene EgerKongsberg OL48.32+15.0015.24
37Andrea VaneboKongsberg OL49.23+15.5115.40
38Tonje Rognerud BøeFossum IF50.15+16.4315.57
39Ane Holm GrønengLillehammer OK52.53+19.2116.47
40Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK54.52+21.2017.25
41Hanne DaltveitFana IL56.06+22.3417.48
42Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL56.39+23.0717.59
43Ragne MunkebyFrol IL56.49+23.1718.02
44Kathinka RogstadKongsberg OL57.08+23.3618.08
45Sofie HallemVerdal OK57.11+23.3918.09
46Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø57.28+23.5618.14
47Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.05+24.3318.26
48Hedda SkatvedtRaumar Orientering58.37+25.0518.36
49Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular58.59+25.2718.43
50Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.01.51+28.1919.38
51Andrine VikenByåsen IL1.02.38+29.0619.53
52Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.02.45+29.1319.55
53Maria Ulseth SylteFreidig1.08.17+34.4521.40
54Lotte MyklemyrEiker OL1.08.25+34.5321.43
55Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.15.04+41.3223.49
56Hanna Lye MoumHalden SK1.19.14+45.4225.09
Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Ella Arentz HagenSandefjord OKdiskvalifisert
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Eli KolstadMo OKikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

D 19-20

3 720 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK34.599.24
2Ingeborg EideByåsen IL36.36+1.379.50
3Ingrid LundanesEmblem IL37.03+2.049.57
4Malin SandstadFreidig41.11+6.1211.04
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb41.26+6.2711.08
6Karine VestølVegårshei IL42.58+7.5911.33
7Oda J SikkelandIL Tyrving46.17+11.1812.26
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL47.05+12.0612.39
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb47.57+12.5812.53
10Sonja MellbergNTNUI48.42+13.4313.05
11Marit Melby JacobsenLardal OL49.08+14.0913.12
12Kristin BrekkeLillomarka OL49.51+14.5213.24
13Line SølbergOL Trollelg51.23+16.2413.48
14Emilie WestinPorsgrunn OL51.33+16.3413.51
15Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)52.15+17.1614.02
16Anne Willkommen EikenKongsberg OL53.23+18.2414.21
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)54.05+19.0614.32
18Oda Q FossumFreidig55.55+20.5615.01
19Tonje Aasheim NymarkAskøy OL56.58+21.5915.18
20Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.03.34+28.3517.05
21Idunn HaavengenKongsberg OL1.09.35+34.3618.42
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
Vilde MalmeiNTNUIdiskvalifisert
Silje HaugeHisøy OKikke startet

D 21-

4 330 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK39.259.06
2Marte NarumNydalens SK39.45+0.209.10
3Ingjerd MyhreKongsberg OL39.52+0.279.12
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK40.52+1.279.26
5Maren Jansson HaverstadNTNUI41.58+2.339.41
6Ingrid GulbrandsenNTNUI42.56+3.319.54
7Sigrid AlexandersenNTNUI43.27+4.0210.02
8Emma JohanssonFredrikstad SK43.55+4.3010.08
9Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK43.56+4.3110.08
10Siri UlvestadNydalens SK44.25+5.0010.15
11Lone BrochmannBækkelagets SK45.03+5.3810.24
12Karen Oline KolstadNTNUI45.09+5.4410.25
13Ragnhild HjermstadFossum IF45.34+6.0910.31
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL46.12+6.4710.40
15Anine AhlsandNTNUI47.11+7.4610.53
16Marthe GløersenBækkelagets SK47.33+8.0810.58
17Evine Westli AndersenLøten o-lag48.51+9.2611.16
18Ingunn Egeberg VáriNTNUI49.18+9.5311.23
19Marta UlvensøenNTNUI50.43+11.1811.42
20Anna UlvensøenNTNUI53.38+14.1312.23
21Sunniva MorganMalvik IL54.41+15.1612.37
22Emilie Westli AndersenLøten o-lag55.04+15.3912.43
23Line SundsvikFrol IL55.16+15.5112.45
24Live Bredholt JørgensenNTNUI55.53+16.2812.54
25Aurora FossøyNTNUI55.55+16.3012.54
26Åsne Skram TrømborgNTNUI55.56+16.3112.55
27Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering56.07+16.4212.57
28Kristine FjellangerNTNUI56.27+17.0213.02
29Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL56.41+17.1613.05
30Silje ArntzenNTNUI1.01.13+21.4814.08
31Sara ProforsFrol IL1.05.02+25.3715.01
32Ingvild WangNTNUI1.06.40+27.1515.23
33Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.08.18+28.5315.46
34Marte Hoff HagenNTNUI1.08.39+29.1415.51
35Maren GrandeFrol IL1.10.02+30.3716.10
36Helene OmdalNTNUI1.10.13+30.4816.12
37Kajsa Stina SandstadNTNUI1.17.02+37.3717.47
38Una BratlieNTNUI1.19.23+39.5818.20
39Ingvild BrekkeNTNUI1.21.12+41.4718.45
40Karoline Dahl FosbyNTNUI1.22.19+42.5419.00
41Kristine AusenNTNUI1.25.05+45.4019.38
42Doris Stien KaspersenMo OK1.35.16+55.5122.00
Synne FossøyNTNUIdiskvalifisert
Lovise FremstadNTNUIdiskvalifisert
Camilla ÖhmanNTNUIdiskvalifisert
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIbrutt
Solveig BlindheimNTNUIikke startet
Heidi MårtenssonModum OLikke startet
Ingrid OkkenhaugNTNUIikke startet
Siri StensgårdNTNUIikke startet
Mathilde RundhaugFrol ILikke startet

H 17-18

4 010 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering31.287.50
2Erling HjermstadFossum IF34.07+2.398.30
3Lukas LilandNydalens SK34.17+2.498.32
4Jørgen BaklidKonnerud IL34.36+3.088.37
5Anders HaugskottOL Trollelg34.46+3.188.40
6Oskar Spets StorhovFreidig35.17+3.498.47
7Axel HoveidAsker Skiklubb35.47+4.198.55
8Elias JonssonNydalens SK36.25+4.579.04
9Sebastian DalandKristiansand OK36.29+5.019.05
10Einar MelsomFossum IF36.32+5.049.06
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36.57+5.299.12
12Øyvind HjermstadFossum IF37.06+5.389.15
13Erik Hæstad BjørnstadFossum IF37.15+5.479.17
14Tord StrandKongsberg OL37.16+5.489.17
15Einar EkelandOddersjaa SSK37.31+6.039.21
16Sindre R HoltHedrum OL37.55+6.279.27
17Eskil FrøislandVang OL38.16+6.489.32
18Even-Johan KaspersenMo OK38.24+6.569.34
19Mats EidsmoFreidig38.26+6.589.35
20Niels Christian HellerudHalden SK38.38+7.109.38
21Bjørn Anders FlågenHeming Orientering39.25+7.579.49
22Håkon LundKongsberg OL39.31+8.039.51
23Jørgen WulfsbergNydalens SK39.42+8.149.54
24Audun BerganNydalens SK39.45+8.179.54
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb39.49+8.219.55
26August Asheim BirkelandHalden SK40.00+8.329.58
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL40.32+9.0410.06
28Aslak HeimdalKonnerud IL40.53+9.2510.11
29Skjalg NysæterSkien OK41.09+9.4110.15
30Njaal Ellegaard MelbyVang OL41.51+10.2310.26
31Even LindaasVang OL42.02+10.3410.28
32Stian RykkjeVaregg Fleridrett42.22+10.5410.33
33Mathias HermstadFreidig42.48+11.2010.40
34Kristian Fredrik LynumFreidig42.54+11.2610.41
35Erlend BrendstuenHalden SK43.20+11.5210.48
36Mathias VindalFreidig44.12+12.4411.01
37Rasmus MathisenPorsgrunn OL45.00+13.3211.13
38Oscar LyngenFreidig45.22+13.5411.18
39Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering45.38+14.1011.22
40Jostein Svaland DaleVang OL45.47+14.1911.25
41Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL47.19+15.5111.47
42Petter Astrup ArnesenHeming Orientering48.12+16.4412.01
43Trym B IslandOL Tønsberg og omegn48.22+16.5412.03
44Eirik Høst FossgardLillomarka OL49.34+18.0612.21
45Are LodgaardByåsen IL50.48+19.2012.40
46Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52.19+20.5113.02
47Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering53.15+21.4713.16
48Joar GjerdahlKonnerud IL54.14+22.4613.31
49Lavran ThorstensenOppsal Orientering54.19+22.5113.32
50Aleksander SkoglundFreidig54.30+23.0213.35
51Ole Johan BråtenVang OL55.05+23.3713.44
52Andreas RambergØstmarka OK55.51+24.2313.55
53Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering55.56+24.2813.56
54Peter GisholtFossum IF57.05+25.3714.14
55Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF57.16+25.4814.16
56Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn58.30+27.0214.35
57Nikolai NordhaugKonnerud IL59.19+27.5114.47
58Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb59.34+28.0614.51
59Sølve DrageKongsberg OL1.00.35+29.0715.06
60Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.01.03+29.3515.13
61Sverre NarumVang OL1.01.51+30.2315.25
62Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.04.38+33.1016.07
63Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.13.40+42.1218.22
64William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.20.55+49.2720.10
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Vegard LøvliAsker Skiklubbikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet

H 19-20

4 590 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard EidsmoFreidig36.037.51
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb36.11+0.087.52
3Audun HeimdalKonnerud IL36.20+0.177.54
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering36.40+0.377.59
5Kristian Nilsen SandnesEmblem IL38.14+2.118.19
6Jan Erik NaessFossum IF39.25+3.228.35
7Tobias KristensenLarvik OK39.39+3.368.38
8Erlend Nilsen SandnesEmblem IL40.22+4.198.47
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg41.06+5.038.57
10Martin Borge HeirFossum IF41.08+5.058.57
11Marius PyttenKristiansand OK41.52+5.499.07
12Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg41.56+5.539.08
13Peter NordbrødenHalden SK42.18+6.159.12
14Eirik Langedal BreivikNydalens SK43.40+7.379.30
15Adrian OpheimFreidig44.33+8.309.42
16Olav Milian Schmitt GranHalden SK44.52+8.499.46
17Sverre Bang StøengNTNUI46.07+10.0410.02
18Tarjei HoloFossum IF46.40+10.3710.10
19Håkon Raadal BjørloHalden SK47.16+11.1310.17
20Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering47.58+11.5510.27
21Sander H. RogndokkenNydalens SK48.11+12.0810.29
22Jonas UnsgårdIL Leik50.12+14.0910.56
23Ole Martin EdstrømOppsal Orientering50.24+14.2110.58
24Lars SolliMo OK51.17+15.1411.10
25Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51.37+15.3411.14
26Brage JørumByåsen IL52.37+16.3411.27
27Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn57.09+21.0612.27
28Vegard MyklemyrEiker OL58.20+22.1712.42
29Sturla FrydenlundSturla, IF1.01.30+25.2713.23
30Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.04.32+28.2914.03
31Ludvig RødnesOppsal Orientering1.07.23+31.2014.40
32Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.10.33+34.3015.22
33Jens Didrik BergLarvik OK1.20.32+44.2917.32
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Nils Ola KvamFreidigikke startet
Trygve HeggedalKongsberg OLikke startet
Jostein TandbergNydalens SKikke startet
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKikke startet
Knut AasheimHalden SKikke startet

H 21-

4 900 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL34.347.03
2Jo Forseth IndgaardFrol IL34.57+0.237.07
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI35.07+0.337.10
4Markus HolterHalden SK35.57+1.237.20
5Anders NordbergNydalens SK37.28+2.547.38
6Anders VisterNydalens SK38.16+3.427.48
7Elias T. MølnvikNTNUI38.18+3.447.48
8Paul SirumFrol IL38.19+3.457.49
9Andreas SølbergOL Trollelg38.38+4.047.53
10Gaute FriestadKristiansand OK38.43+4.097.54
11Carl Petter LyngenFrol IL38.44+4.107.54
12Eirik Kamstrup HovindHalden SK38.45+4.117.54
13Håvard HagaNydalens SK38.47+4.137.54
14Hans Petter MathisenFredrikstad SK38.50+4.167.55
15Isak BergsetNTNUI39.00+4.267.57
16Sindre Østgulen DeiszNTNUI39.29+4.558.03
17Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett39.56+5.228.08
18Olai Stensland LillevoldNTNUI40.02+5.288.10
19Dag BlandkjennKristiansand OK40.32+5.588.16
20Vegard Blomseth JohnsenNTNUI40.43+6.098.18
21Stian SundsvikFrol IL40.44+6.108.18
22Sindre JohannessenFreidig41.29+6.558.27
23Morten JørgensenKristiansand OK41.36+7.028.29
24Anders Felde OlaussenNTNUI42.14+7.408.37
25Sigur HeggedalNydalens SK42.29+7.558.40
26Emil AhlbäckFossum IF43.09+8.358.48
27Ove BaardsgaardOL Trollelg43.11+8.378.48
28Håvard IrgensKristiansand OK43.16+8.428.49
29Lars OwrenNTNUI43.26+8.528.51
30Jonas Madslien BakkenNTNUI44.51+10.179.09
31Matias Hodne HanischKristiansand OK44.56+10.229.10
32Steinar KollerudLillomarka OL45.45+11.119.20
33Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving46.17+11.439.26
34Vetle ChristiansenBækkelagets SK47.33+12.599.42
35Simen Eid NielsenNTNUI47.39+13.059.43
36Håvard MyhreBækkelagets SK48.04+13.309.48
37Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät48.21+13.479.52
38Ola KeiseråsIL Leik49.18+14.4410.03
39Øyvind WiggenByåsen IL49.49+15.1510.10
40Malthe GaarsdalNTNUI50.05+15.3110.13
41Erik GustafssonNTNUI51.04+16.3010.25
42Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI52.30+17.5610.42
43Mathias BenjaminsenLillomarka OL53.15+18.4110.52
44Adrian OpheimNTNUI54.05+19.3111.02
45Mattis HoltFreidig54.57+20.2311.12
46Sebastian TorgersenNTNUI56.11+21.3711.27
47Jørund ValaNTNUI1.01.51+27.1712.37
48Oskar StørmerFossum IF1.02.36+28.0212.46
49Marius ØieLøten o-lag1.14.11+39.3715.08
50Bjørn LundanesNTNUI1.33.13+58.3919.01
Karl FremstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganNTNUIdiskvalifisert
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Øystein HaugFrol ILikke startet
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIikke startet
Martin VisterFrol ILikke startet

H16

5 630 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK43.047.38
2Vegard KittilsenFreidig43.40+0.367.45
3Lars Young VikNydalens SK44.58+1.547.59
4Simen Spets StorhovFreidig45.47+2.438.07
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46.25+3.218.14
6Isak JonssonNydalens SK46.38+3.348.16
7Anders VestølVegårshei IL49.57+6.538.52
8Lars SandstadFreidig50.00+6.568.52
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL51.50+8.469.12
10Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering52.02+8.589.14
11Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL53.40+10.369.31
12Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø55.21+12.179.49
13Eirik BlågestadIndre Østfold OK56.13+13.099.59
14Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK56.16+13.129.59
15Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn58.46+15.4210.26
16Eivind Berner MyhreFossum IF1.02.14+19.1011.03
17Elias BergsetIL Veten1.02.16+19.1211.03
18Eirik ImrikFredrikstad SK1.03.50+20.4611.20
19Johan Kristian UndelandSturla, IF1.04.26+21.2211.26
20Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK1.05.01+21.5711.32
21Andreas NysæterBergens TF1.07.11+24.0711.55
22Jakob MoOL Toten-Troll1.12.37+29.3312.53
23Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.17.33+34.2913.46
David RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKbrutt

D16

4 850 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL50.2810.24
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL51.54+1.2610.42
3Malin HaugeHisøy OK52.42+2.1410.51
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering53.44+3.1611.04
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL55.41+5.1311.28
6Andrea RanvikKonnerud IL55.49+5.2111.30
7Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering56.08+5.4011.34
8Kristine Eide RappRaumar Orientering56.56+6.2811.44
9Hanne Eide RappRaumar Orientering57.58+7.3011.57
10Tuva Aas StræteRingerike OL58.54+8.2612.08
11Mari Strømme LidTIF Viking59.54+9.2612.21
12Mari Kilskar GrevskottFrol IL1.02.23+11.5512.51
13Ida MonsenEgersund OK1.02.24+11.5612.51
14Marie LilandNydalens SK1.02.33+12.0512.53
15Karoline BjørnerødOK Moss1.03.51+13.2313.09
16Matilde MunkebyFrol IL1.06.10+15.4213.38
17Ingvild LangeggenKongsberg OL1.06.16+15.4813.39
18Ingeborg RognstadHadeland OL1.08.05+17.3714.02
19Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.10.23+19.5514.30
20Hedda Hoff HagenByåsen IL1.10.38+20.1014.33
21Elise AusenPorsgrunn OL1.13.03+22.3515.03
22Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.32.37+42.0919.05
Karen Hoel JomaasFossum IFdiskvalifisert
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt
Tale StrandKongsberg OLbrutt
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

H16 Utfordrer

5 630 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Even KolstadFreidig52.479.22
2Jonas GrønliFreidig53.16+0.299.27
3Håkon HolstadFreidig55.54+3.079.55
4Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering58.15+5.2810.20
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.01.07+8.2010.51
6Sondre OttesenFredrikstad SK1.01.37+8.5010.56
7Magnus MosfjellBirkenes IL1.01.49+9.0210.58
8Anders HorveiRaumar Orientering1.03.46+10.5911.19
9Nicolai HarvikKonnerud IL1.03.54+11.0711.20
10Jonatan AuneHalden SK1.04.26+11.3911.26
11Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.04.58+12.1111.32
12Sivert Sande KvermeFossum IF1.08.54+16.0712.14
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.14.10+21.2313.10
14Matias NissenFreidig1.24.17+31.3014.58
15Even GravningenStokke IL1.27.21+34.3415.30

D16 Utfordrer

4 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken RanvikKonnerud IL1.03.1213.01
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking1.08.29+5.1714.07
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.08.29+5.1714.07
4Carmen DirroMåren OK1.08.37+5.2514.08
5Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.09.39+6.2714.21
6Solveig LetmolieEiker OL1.10.17+7.0514.29
7Silje MorlandstøEiker OL1.26.08+22.5617.45
8Christine HoenEiker OL1.26.58+23.4617.55
9Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.28.19+25.0718.12
10Ingeborg KvarmeSturla, IF1.29.26+26.1418.26
11Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL2.00.17+57.0524.48
Thea LandKonnerud ILdiskvalifisert
Tonje-Malin RhrichKonnerud ILdiskvalifisert

Direkte Kort

4 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg36.437.34
2Svein JacobsenIL Tyrving39.17+2.348.05
3Solveig SikkelandIL Tyrving42.05+5.228.40
4Mari EidsmoFreidig49.52+13.0910.16
5Stine AuneNidarøst OK50.14+13.3110.21
6Ellen OlsvikNydalens SK50.24+13.4110.23
7Eldbjørg KalbekkenTynset IF53.09+16.2610.57
8Simon JohansonNOTEAM53.21+16.3811.00
9Torunn Spets StorhovFreidig56.52+20.0911.43
10Frida HaugskottOL Trollelg1.03.58+27.1513.11
11Per LøvaasOL Trollelg1.08.04+31.2114.02
12Mai-Iren AlmåsIL Leik1.10.33+33.5014.32
Lars R LundanesEmblem ILdiskvalifisert

Direkte Lang

4 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig51.4910.41
2Jon HolstadFreidig58.36+6.4712.04
3Henning CarlsenOK Moss1.01.05+9.1612.35
4Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.01.37+9.4812.42
5Morten HeirFossum IF1.02.08+10.1912.48
6Arild Holm KlausenFreidig1.08.53+17.0414.12
7Jostein AlvestadWing OK1.09.01+17.1214.13
8Tone AlmåsIL Leik1.14.24+22.3515.20
9Magnus Christie ØrkreStavanger Orienteringsklubb1.17.33+25.4415.59
10Elisabeth Christie ØrkreStavanger Orienteringsklubb1.57.31+1.05.4224.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor